Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 11:11 pm

Ali imao si ljude koji su imali nešto što je ličilo na viziju.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 11:18 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon sep 28, 2020 8:06 pm
Amerigo je napisao/la:
pon sep 28, 2020 6:07 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon sep 28, 2020 4:00 pm
@amerigo, buraz, puno bi mi lakše bilo da je u pitanju naslađivanje ali, na moju žalost, iz mene govore samo bijes i ogorčenje. Bukvalno sam molio da se gleda malo šira slika.
Rado bih ja sad predložio nešto konstruktivno ali ne znam šta. Stvarno ne znam kako možemo izaći iz ovoga u šta nas je AMAR LIČNO doveo svojim ultimatumima. Ja nemam ideje.
Kao da nam sudbina poručuje: "Hoćete titulu??? Hoćete k.urac!"
I ja iskreno mislim da ništa bolje nismo ni zaslužili.
Pa bolan, glavni argumenti su bili: obećali ste titulu (lično nikad nisam ni vidio ni pročitao to "obećanje"), u ratu smo sa svima i Senad autokrata. Evo sad nemamo tih problema.
Nisam ni ja mislio brate na sve ovdje nego na pojedine postove iz kojih to naslađivanje toliko vristi da ga nije moguće previdjeti ali svakom svačije
A što se situacije tiče nazalost sam isti kao ti i prije svega jako tuzan zbog svega a ko sam ja da bi imao kakav konstruktivan prijedlog ili način kako da se izađe iz ove situacije osim tog jedinstva oko kluba koje je po meni jedini način i da uz to ljudi koji su upućeni i kompetentni dovedu klubske organe do neke faze u kojoj će biti učinkoviti i služiti samo napretku kluba jer mislim da mi to sa foruma nismo....
/
Svaki Jehovin sljedbenik bi trebao nekoliko puta pročitat tekst sa slike. Toliko puta da ga zna napamet, a onda ga možda i skonta, nakon dvije godine. Zatim neka se stidi, svaki sljedbenik Jehovin...šta uradiste od kluba za nepune dvije godine.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1729
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 11:26 pm

A sto Jehova hahah
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 11:51 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 28, 2020 11:26 pm
A sto Jehova hahah
Hahaha moraš se roditi u Sarajevu da bi shvatio,ne moze ti se to rijecima objasniti
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 6:04 am

Stvarno postaje degutantno citati ovdje pojedina svrsavanja na uhljupe s Koseva i njihov sistem. Zaboravljate da su ga prije par mjeseci oni pljuvali i rusili, trazili ostavke. Da nije bilo korone i Amarovog glupiranja prosle sezone vec do sad bi se raspala ta njihova bajka. I ove sezone je mi drzimo zivom vise nego oni, nasim retardiranim gubljenjem bodova protiv drugoligaskih ekipa. Koliko god mi bili debili, oni su veca stoka milion puta garantujem i nek zijane 2-3 utakmice proradice mentalitet istoka opet i opet ce pljuvati i tjerati. Hebe mi se za njih i apsolutno vise necu pisati o njima, al fakat me nervira da se pojedini ljudi ovdje njima dive.
 
Avatar
Amerigo
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 2:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 6:06 am

Qooler je napisao/la:
pon sep 28, 2020 11:18 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon sep 28, 2020 8:06 pm
Amerigo je napisao/la:
pon sep 28, 2020 6:07 pm


Nisam ni ja mislio brate na sve ovdje nego na pojedine postove iz kojih to naslađivanje toliko vristi da ga nije moguće previdjeti ali svakom svačije
A što se situacije tiče nazalost sam isti kao ti i prije svega jako tuzan zbog svega a ko sam ja da bi imao kakav konstruktivan prijedlog ili način kako da se izađe iz ove situacije osim tog jedinstva oko kluba koje je po meni jedini način i da uz to ljudi koji su upućeni i kompetentni dovedu klubske organe do neke faze u kojoj će biti učinkoviti i služiti samo napretku kluba jer mislim da mi to sa foruma nismo....
/
Svaki Jehovin sljedbenik bi trebao nekoliko puta pročitat tekst sa slike. Toliko puta da ga zna napamet, a onda ga možda i skonta, nakon dvije godine. Zatim neka se stidi, svaki sljedbenik Jehovin...šta uradiste od kluba za nepune dvije godine.
Ako bi mogli i nije vam tesko samo da mi pojasnite kakve veze ima Amar Osim sa mojim komentarom pa ste ovako zlonamjerno i ironicno komentarisali i po čemu sam ja bilo čiji pratilac iz bilo kog mog komentara u proslosti .....
Unaprijed hvala .....
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 7:29 am

fcz je napisao/la:
pon sep 28, 2020 10:00 pm
cikazubo je napisao/la:
pon sep 28, 2020 6:46 pm
Kad im sve ide, igraju prevažnu utakmicu za dva dana, pa opet ne mogu bez Želje, kompleksi su čudo.

Prodali klub za dž sa svim veš mašinama (Duljine inclusive) kosookim debilima, isprosili za marku koncesiju za gradski stadion, a nađu se spuštat nekom čija imovina vrijedi x10 od onog za koliko su oni prodali svoj smiješni klub.
Kompleksi na stranu, sve ovo drugo je samo bezuspjesno tjesenje.

Sta mi imamo od imovine? Samo probleme i struje koje nas vuku u propast. Perspektiva nikakva, svi pa i navijaci digli ruke i sve ukazuje na to da cemo se rasformirati ili potonuti u kantonalnu.

Oni su s druge strane napravili stabilan klub koji polako odskace od ove lige.

Ali eto, lazimo se i dalje da je nama bolje, to je siguran put ka dnu.
Daj molim te..
To sto mi dvije godine stagniramo od kako je Amar u klub dovukao Selimovica i ekipu je problem svakako.
Ali napisati da je imovina teret, nema smisla, nasa imovina je od neprocjenjive vrijednosti za nas, jedini garant opstabka kluba, pa i mi da imamo stan od imovine bi prodali klub strancu koji ce ti mozda nesto negdje napraviti, a mi imamo prednost od 30mil KM vrijednosti unaprijed, nedostizno za njih gore npr..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 7:41 am

Sretno nasem prijateljskom klubu u LP veceras :D
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 7:45 am

cikazubo je napisao/la:
uto sep 29, 2020 7:29 am
fcz je napisao/la:
pon sep 28, 2020 10:00 pm
cikazubo je napisao/la:
pon sep 28, 2020 6:46 pm
Kad im sve ide, igraju prevažnu utakmicu za dva dana, pa opet ne mogu bez Želje, kompleksi su čudo.

Prodali klub za dž sa svim veš mašinama (Duljine inclusive) kosookim debilima, isprosili za marku koncesiju za gradski stadion, a nađu se spuštat nekom čija imovina vrijedi x10 od onog za koliko su oni prodali svoj smiješni klub.
Kompleksi na stranu, sve ovo drugo je samo bezuspjesno tjesenje.

Sta mi imamo od imovine? Samo probleme i struje koje nas vuku u propast. Perspektiva nikakva, svi pa i navijaci digli ruke i sve ukazuje na to da cemo se rasformirati ili potonuti u kantonalnu.

Oni su s druge strane napravili stabilan klub koji polako odskace od ove lige.

Ali eto, lazimo se i dalje da je nama bolje, to je siguran put ka dnu.
Daj molim te..
To sto mi dvije godine stagniramo od kako je Amar u klub dovukao Selimovica i ekipu je problem svakako.
Ali napisati da je imovina teret, nema smisla, nasa imovina je od neprocjenjive vrijednosti za nas, jedini garant opstabka kluba, pa i mi da imamo stan od imovine bi prodali klub strancu koji ce ti mozda nesto negdje napraviti, a mi imamo prednost od 30mil KM vrijednosti unaprijed, nedostizno za njih gore npr..
Mislim da Željo upravo sada živi svoje najteže momente. Ovo ako preživimo mogli bi krenuti polaganim putem stabilizacije i razvoja kluba. Radi se o tome da je ovo zadnja era jednog mitološkog bića, koje je dva puta klub skoro finansijski uništilo. Sada je pao mit ostaje samo još da preživimo. Ubuduće, bez mitova uvjek će biti prostora da razum prevlada.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 7:56 am

Vise puta sam to pisao: Zeljino najvece prokletstvo i najveca blagodat je imovina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 8:08 am

Al si nam klub unaprijedio majstore aferim.Sve jaki ljudi sa kapitalom u upravi.Svojim uticajem u klub su doveli bruku sponzora.Sto se tice strucnih ljudi nema dalje.Od najmladjih kategorija pa do prvog tima sve su ljudi ono da bi ih pozelio svaki jaci evropski klub.Prvi tim fantazija i zelja svakog iole dobrog igraca u PL.Plate premije redovne.Pripreme se desavaju u najboljim mogucim drzavama za to sa najboljim terenima u galaksiji.Stadion prsti i bljesti od ljepote.Sjever napokon rekonstruisan.Poslovni prostori na istom popunjeni trazi se kvadrat vise.Istok odradjen i tu spremni poslovni prostori za rentanje.Na jugu temelji zavrseni pripremljeno sve za salovanje.Sve spremno jos jedina dilema hoce li biti stolice na preklapanje ili standardne.Ponosno i hrabro se drzis i nedas ni milimetra nase imovine.Svjestan da su generacije i generacije to ocuvale i domacinski gradile klub.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 8:48 am

ubaceni element je napisao/la:
uto sep 29, 2020 6:04 am
Stvarno postaje degutantno citati ovdje pojedina svrsavanja na uhljupe s Koseva i njihov sistem. Zaboravljate da su ga prije par mjeseci oni pljuvali i rusili, trazili ostavke. Da nije bilo korone i Amarovog glupiranja prosle sezone vec do sad bi se raspala ta njihova bajka. I ove sezone je mi drzimo zivom vise nego oni, nasim retardiranim gubljenjem bodova protiv drugoligaskih ekipa. Koliko god mi bili debili, oni su veca stoka milion puta garantujem i nek zijane 2-3 utakmice proradice mentalitet istoka opet i opet ce pljuvati i tjerati. Hebe mi se za njih i apsolutno vise necu pisati o njima, al fakat me nervira da se pojedini ljudi ovdje njima dive.
Mogu oni kurcu pljuvati i rusiti sto se i pokazalo u praksi, paradoksalno ali to je zapravo njihovo najveće bogatstvo, a da to ga nisu vjerovatno ni svjesni
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 9:51 am

Imamo u klubu puno većih problema od pitara. Ljudi igraju jednu utakmicu za prolazak u grupe, dok mi živimo idilu sa Jehovom i interesnom grupom.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 10:37 am

AsharaK je napisao/la:
uto sep 29, 2020 7:41 am
Sretno nasem prijateljskom klubu u LP veceras :D
Ocekujemo lagan prolaz dalje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 11:25 am

Stigli su dresovi
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 12:36 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 29, 2020 11:25 am
Stigli su dresovi
Kakvi su ? :)
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 12:48 pm

Buducnost mora past.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 1:11 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
uto sep 29, 2020 12:48 pm
Buducnost mora past.
jedna buducnost je pala prosle sedmice, ne znam da li ce i druga :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 1:46 pm

Amerigo je napisao/la:
uto sep 29, 2020 6:06 am
Qooler je napisao/la:
pon sep 28, 2020 11:18 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon sep 28, 2020 8:06 pm

/
Svaki Jehovin sljedbenik bi trebao nekoliko puta pročitat tekst sa slike. Toliko puta da ga zna napamet, a onda ga možda i skonta, nakon dvije godine. Zatim neka se stidi, svaki sljedbenik Jehovin...šta uradiste od kluba za nepune dvije godine.
Ako bi mogli i nije vam tesko samo da mi pojasnite kakve veze ima Amar Osim sa mojim komentarom pa ste ovako zlonamjerno i ironicno komentarisali i po čemu sam ja bilo čiji pratilac iz bilo kog mog komentara u proslosti .....
Unaprijed hvala .....
Izvini ja sam ovaj post kopirao samo zbog slike, na kojoj jasno stoje riječi, koje su meni i bez toga podjsećanja odzvanjale u glavi. Nisam tebe gurao ni u kakvu grupu, tj ne kažem da si bilo čiji pratilac. Pokušao sam da izdvojim samo sliku , ali sam vidio da je neki link, pa sam iskoristio cijeli post.

Tebe ne stavljam, lično ni u kakavu grupu niti kontekts.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 29, 2020 4:31 pm

A šta mi, konkretno "obični" navijači radimo da sutra bude bolje nego li je danas ?
Išta ?
Doviđenja i prijatno
Od prekucavanja foruma niko nikad koristi neće imati, sem možda vlasnici tih foruma/portala zbog klikova
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija