Moderator/ica: storm_raider

 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 9:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:53 am
ublehas je napisao/la:
pet jun 19, 2020 7:42 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 18, 2020 11:54 pm


Dobar je Saša iako je Rođeni :D

Nisam upratio, ko je samo glasao da u ekipi mora biti mladi igrač?
Pitari i Zvjezda09
To mi je i bilo u podsvijesti jer mi jedan poznanik pitar tako neki dan pomenu ali hajd rekoh da provjerim. Hvala :palacgore:
I šta se mi žalimo onda. Gdje je ona "Grbavica škola fudbala".
Klub koji je dao najviše reprezentativaca glasa protiv mladih igrača. Stvarno glupo.
Nista nije glupo. Zna se ko se pita za sve, posebno za spportski dio. Nece njemu niko soliti pamet o fudbalu, on je babo ove igre. Prije Britanaca je smislio.
Sve je to smisljeno. Amar nece rizikovati sa mladim igracima. Dovesce polovnjace iz vana a nama ce pricati o genetici, ko biva mi smo skart, nema talenta kod nas... najavljivace se titule, hajcat raja na suho a vrijeme prolazi. Ugovor je tu, naplatice se ovako ili onako.
Kada se Mehic, Subasic, Sehic, Gasal... ozene onda ce biti prica vidi levata, nisu ni za federalnu
Sta ce u bliskoj buducnosti biti sa klubom nikog ne zanima.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 9:15 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:54 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 7:32 am
Koliko imamo para da krenemo tražiti igrače kao svaki prelazni :D

Šta će biti s Lendrom. Mislim svakako nama treba još jedan napadač.
Najbolji ti je primjer Mahir Karic,prosjecan napadac koji je igrao u osrednjoj ekipi radnika i ima 33 godine,a nisi uspio dogovoriti uslove sa njim.....
A da nije samo babuka škrt a ovom zinula guzica :kafa:
Djeluje kao skrtost a nije😂
Da su milioni kesa u klubu on bi opet davao crkavicu igracima ili nebi davao nista, jos bolje ako igraju njemu za ljubav.
Vise ostane njemu da se namiri ako je za crkavicu ili njemu za ljubav. Na kraju krajeva, mi smo radnicki klub, nije dobro da igraci imaju velike plate. Ko je imao veliku platu ili mu je smanjena ili je otisao.
Samo babuka ove lige i vlasnik kluba moze sebi dozvoliti da sam sebi ne smanji platu. Razlika u plati nije nesto velika na kraju krajeva. Jedna nula u prosjeku ne znaci nista. Nula je nula🤣
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 9:35 am

Budi Željo je napisao/la:
pet jun 19, 2020 1:36 am
Golema glupost...samo dodatno kosti Sinan baca ne bi li se jos poklali. Kakvi Kuvajcani, kakve gluposti
Nije glupost Amar je jos dok je bio u katru razgovarao na ovu temu sa ljudima koji zele da ulazu u klub tako da nije suplja e sad sta ce biti vidjecemo u naredni mjesec
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 9:47 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 7:32 am
Koliko imamo para da krenemo tražiti igrače kao svaki prelazni :D

Šta će biti s Lendrom. Mislim svakako nama treba još jedan napadač.
Najbolji ti je primjer Mahir Karic,prosjecan napadac koji je igrao u osrednjoj ekipi radnika i ima 33 godine,a nisi uspio dogovoriti uslove sa njim.....
Nisi uspio ili nisi htio, razlika je velika. :?:
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 9:52 am

south side je napisao/la:
pet jun 19, 2020 9:35 am
Budi Željo je napisao/la:
pet jun 19, 2020 1:36 am
Golema glupost...samo dodatno kosti Sinan baca ne bi li se jos poklali. Kakvi Kuvajcani, kakve gluposti
Nije glupost Amar je jos dok je bio u katru razgovarao na ovu temu sa ljudima koji zele da ulazu u klub tako da nije suplja e sad sta ce biti vidjecemo u naredni mjesec
Jasta je :placeodsmijeha:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 11:32 am

Nemaveze je napisao/la:
pet jun 19, 2020 9:15 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:54 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:03 am


Najbolji ti je primjer Mahir Karic,prosjecan napadac koji je igrao u osrednjoj ekipi radnika i ima 33 godine,a nisi uspio dogovoriti uslove sa njim.....
A da nije samo babuka škrt a ovom zinula guzica :kafa:
Djeluje kao skrtost a nije😂
Da su milioni kesa u klubu on bi opet davao crkavicu igracima ili nebi davao nista, jos bolje ako igraju njemu za ljubav.
Vise ostane njemu da se namiri ako je za crkavicu ili njemu za ljubav. Na kraju krajeva, mi smo radnicki klub, nije dobro da igraci imaju velike plate. Ko je imao veliku platu ili mu je smanjena ili je otisao.
Samo babuka ove lige i vlasnik kluba moze sebi dozvoliti da sam sebi ne smanji platu. Razlika u plati nije nesto velika na kraju krajeva. Jedna nula u prosjeku ne znaci nista. Nula je nula🤣
Samo mi nije jasno kako izdaci na kraju bara bara, a igrači jeftini i nema kamiona i šlepera i raskida. Tobejarabi :D
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 11:39 am

Grbavica 2 je napisao/la:
pet jun 19, 2020 9:47 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jun 19, 2020 8:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 7:32 am
Koliko imamo para da krenemo tražiti igrače kao svaki prelazni :D

Šta će biti s Lendrom. Mislim svakako nama treba još jedan napadač.
Najbolji ti je primjer Mahir Karic,prosjecan napadac koji je igrao u osrednjoj ekipi radnika i ima 33 godine,a nisi uspio dogovoriti uslove sa njim.....
Nisi uspio ili nisi htio, razlika je velika. :?:
Nisi uspio....
Kada nisi htio onda i ne razgovaras uooste
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 11:44 am

Amer Bekic i Bahhrudin Atajic slobodni igraci a koliko znam Amar je htio da ih angazuje zimus ,jedan trazio vecu platu(Atajic) a umjesto Bekica dosao Lendric..mozda sad da ulete kada je otpao Karic
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 11:48 am

mamba21 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 10:17 am
igla je napisao/la:
čet jun 18, 2020 10:07 am
E vala nek je i Dacić otišao, svi smo jedva čekali da ode. Ima li kakav od 34+ da dođe, iz Amarove prve generacije...

Šta radi Alen Mešanović?

Sektaši, napolje!
Bogi
Da?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 12:44 pm

@faca Ako covjek hoce biti realan,znamo da je Amar u sva 3 mandata bio tezak u pregovorima,i nema kome nije spustio cijenu i nije isao puno preko svog zacrtanog. Sta je igraca propalo jer je on mislio da ne zasluzuju toliku cifru. Sto u mnogim slucajevima i nije puno pogrijesio.
Tako da mogao je on pregovarati i sa Karicem,to sto nije dogovorio ne mora znaciti odmah da smo jadni,mozda Karic trazi vise nego sto vrijedi. A ko bi mu to od vas dao vise od 2 do 3 hiljade platu. I to mu je da se udara nogom u guzicu.
Ali jebi ga obzirom da sada imamo dosta ovih sto nas dugo prate sta pisemo ,ali im pracenje naprasno dodijalo,pa su nas odlucili pocastiti svojom punom aktivnoscu,i sad imamo stalne komentare prosvjetljenja na svaki post,onda me zaista ne cudi da je prica u smjeru da nismo dovoljno mogli ponuditi Karicu.
@ durgo mogu se sloziti sa tobom da smo zasuti sa velikom kolicinom licemjerja u raznim pisanjima. Samo to prijatelju moj nije samo sada slucaj i samo kod ovih sto "brane "ove trenutne.
Ako ne pratis forum dovoljno dugo i recimo ne pamtis neke stavove od nekih ljudi,onda kad bi nekad prelistao po koju stranicu na starim temama,pa citao sta sada pisu,vidio bi da se te ne radi o dobrobiti Zelje,vec o licnim pogledima pisaca spram pojedinih osoba. Kako sad tako i prije.
Ja tebe brate cijenim prevashodno zbog one akcije,i to se treba postovati,jer se ne poznajemo privatno.
Ja ovdje znam ili sam znao svega par ljudi. Ne znam da li vise i jedan pise.
Uglavnom se javljam,jer imam tu hajmo reci moc nekog pamcenja i nekih totalno "nebitnih" detalja. Pa znam sta su izmedjuostalog mnogi ovdije pisali,i kako su se ponasali u datim okolnostima.
Mnogi misle da je forum nesto bezazleno,ali ni sami svjesni nismo,koliko je sto bi se reklo iza kulisnih radnji,i privatnih interesa i sukoba u pitanju.
Evo imas par likova koji pljuju po Amaru,a pljuvali su po njemu i za vrijeme starih,kad ovaj nije ni u planu bio. Kad duplih kamata ni u supku nije bilo. Odkud njima sve informacije,odkud im takve price,odkud im omalovazavanja. Kad ovaj ni u planu nije imao vracanje tada.
Amar u to vrijeme prije par godina,je imao jako veliko postovanje kod 95 posto Zeljovaca. Rijetko si kad mogao procitati da neko za njega pise,svevisnji,spasilac i sve to u ironicnom i negativnom smislu. Jednostavno si imao neki respekt prema svemu sto je uradio.
A sve ti ovo pisem jer i tada a sada pogotovo se samo trazi dlaka u jajetu.
Sve je do njega,a oni sve znaju. Ops da to nije Amarov sindrom,pa i on zaboga sve zna.
Ja nemam nikakvih dodirnih tacaka vise, ni sa klubom ni sa ljudima ovdje. Nemam nikakav interes. Trosim vlastite pare i svoje vrijeme na Zelju.
Mnogo se pretjeruje,sve se ismijava,mnogo se stvari konstruise na nekim pretpostavkama,kod mnogih ljudi medalja ima samo jednu stranu.
Znas koliko ovdje ima kadija,koji te osude na kamenovanje,a da ima kazes slobodno baci kamen na nekog,ako ti nisi radio takve i slicne stvari. Nijedan kamencic poletio ne bi. Vjeruj mi.
Nije sad ni sve tako crno u vezi ovih koji kritikuju,daleko od toga,ima tu mnogo istine. Ali ja ne pricam o tome,ja pricam o pretjerivanju i licemjerstvu tih ljudi. Zato sto ja znam,mnoge ovdje sta su pricali za identicne situacije.
Najbanalniji primjer dovedu se npr 2 lijeva beka u par godina. I jedan se nije snasao jer su navijaci krivi,a kad je doveden nije se culo ni rijeci stonjenigrao u bezveze klubovima. I dodje za male pare. A u drugoj situaciji,nije ni dosao,vec je ako je on pojacanje onda smo se pojacali,lopove jesu ti to pojacanja,dovodimo iz mrtvog ovog i mrtvog onog.
Popljuvase ga a da ni odigrao tekme nije.
I tako imas milion slicnih slucajeva i slicnih situacija. Ne samo oko dovodjenja igraca.
Pa jel ti dovoljno da imamo na forumu strucnjaka koji je u Banja Luci ,prvu ili drugu Stilicevu utakmicu od prve minute,pisao nakon odigranih 45 minuta,igra li Stilic,Amare uvedi Stilica,Stilic je isto kao i Zec. Da je valjao ne bi se vracao kod nas.
Pa jel ti to dovoljno da shvatis pozadinu tog pisanja,i sto takve stvari ne nazivamo licemjerstvom.
Taman brate da su ovi momci sto kritikuju i pljuju,100 posto upravu,vjeruj mi da se ni sekunde ne razlikuju od onih koji su na slican nacin radili protiv stare uprave. Prljavo,podmuklo i hinjski.
A to nije Zeljo. Nemoj biti isti ko i oni. Kritikuj sve sto ne valja,radi sve sto mozes ako si upravu,ali nemoj pretjerivati jer to onda gubi smisao.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 1:06 pm

bogi je napisao/la:
pet jun 19, 2020 11:48 am
mamba21 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 10:17 am
igla je napisao/la:
čet jun 18, 2020 10:07 am
E vala nek je i Dacić otišao, svi smo jedva čekali da ode. Ima li kakav od 34+ da dođe, iz Amarove prve generacije...

Šta radi Alen Mešanović?

Sektaši, napolje!
Bogi
Da?
:rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 1:45 pm

barbarez je napisao/la:
pet jun 19, 2020 12:44 pm
@faca Ako covjek hoce biti realan,znamo da je Amar u sva 3 mandata bio tezak u pregovorima,i nema kome nije spustio cijenu i nije isao puno preko svog zacrtanog. Sta je igraca propalo jer je on mislio da ne zasluzuju toliku cifru. Sto u mnogim slucajevima i nije puno pogrijesio.
Tako da mogao je on pregovarati i sa Karicem,to sto nije dogovorio ne mora znaciti odmah da smo jadni,mozda Karic trazi vise nego sto vrijedi. A ko bi mu to od vas dao vise od 2 do 3 hiljade platu. I to mu je da se udara nogom u guzicu.
Ali jebi ga obzirom da sada imamo dosta ovih sto nas dugo prate sta pisemo ,ali im pracenje naprasno dodijalo,pa su nas odlucili pocastiti svojom punom aktivnoscu,i sad imamo stalne komentare prosvjetljenja na svaki post,onda me zaista ne cudi da je prica u smjeru da nismo dovoljno mogli ponuditi Karicu.
@ durgo mogu se sloziti sa tobom da smo zasuti sa velikom kolicinom licemjerja u raznim pisanjima. Samo to prijatelju moj nije samo sada slucaj i samo kod ovih sto "brane "ove trenutne.
Ako ne pratis forum dovoljno dugo i recimo ne pamtis neke stavove od nekih ljudi,onda kad bi nekad prelistao po koju stranicu na starim temama,pa citao sta sada pisu,vidio bi da se te ne radi o dobrobiti Zelje,vec o licnim pogledima pisaca spram pojedinih osoba. Kako sad tako i prije.
Ja tebe brate cijenim prevashodno zbog one akcije,i to se treba postovati,jer se ne poznajemo privatno.
Ja ovdje znam ili sam znao svega par ljudi. Ne znam da li vise i jedan pise.
Uglavnom se javljam,jer imam tu hajmo reci moc nekog pamcenja i nekih totalno "nebitnih" detalja. Pa znam sta su izmedjuostalog mnogi ovdije pisali,i kako su se ponasali u datim okolnostima.
Mnogi misle da je forum nesto bezazleno,ali ni sami svjesni nismo,koliko je sto bi se reklo iza kulisnih radnji,i privatnih interesa i sukoba u pitanju.
Evo imas par likova koji pljuju po Amaru,a pljuvali su po njemu i za vrijeme starih,kad ovaj nije ni u planu bio. Kad duplih kamata ni u supku nije bilo. Odkud njima sve informacije,odkud im takve price,odkud im omalovazavanja. Kad ovaj ni u planu nije imao vracanje tada.
Amar u to vrijeme prije par godina,je imao jako veliko postovanje kod 95 posto Zeljovaca. Rijetko si kad mogao procitati da neko za njega pise,svevisnji,spasilac i sve to u ironicnom i negativnom smislu. Jednostavno si imao neki respekt prema svemu sto je uradio.
A sve ti ovo pisem jer i tada a sada pogotovo se samo trazi dlaka u jajetu.
Sve je do njega,a oni sve znaju. Ops da to nije Amarov sindrom,pa i on zaboga sve zna.
Ja nemam nikakvih dodirnih tacaka vise, ni sa klubom ni sa ljudima ovdje. Nemam nikakav interes. Trosim vlastite pare i svoje vrijeme na Zelju.
Mnogo se pretjeruje,sve se ismijava,mnogo se stvari konstruise na nekim pretpostavkama,kod mnogih ljudi medalja ima samo jednu stranu.
Znas koliko ovdje ima kadija,koji te osude na kamenovanje,a da ima kazes slobodno baci kamen na nekog,ako ti nisi radio takve i slicne stvari. Nijedan kamencic poletio ne bi. Vjeruj mi.
Nije sad ni sve tako crno u vezi ovih koji kritikuju,daleko od toga,ima tu mnogo istine. Ali ja ne pricam o tome,ja pricam o pretjerivanju i licemjerstvu tih ljudi. Zato sto ja znam,mnoge ovdje sta su pricali za identicne situacije.
Najbanalniji primjer dovedu se npr 2 lijeva beka u par godina. I jedan se nije snasao jer su navijaci krivi,a kad je doveden nije se culo ni rijeci stonjenigrao u bezveze klubovima. I dodje za male pare. A u drugoj situaciji,nije ni dosao,vec je ako je on pojacanje onda smo se pojacali,lopove jesu ti to pojacanja,dovodimo iz mrtvog ovog i mrtvog onog.
Popljuvase ga a da ni odigrao tekme nije.
I tako imas milion slicnih slucajeva i slicnih situacija. Ne samo oko dovodjenja igraca.
Pa jel ti dovoljno da imamo na forumu strucnjaka koji je u Banja Luci ,prvu ili drugu Stilicevu utakmicu od prve minute,pisao nakon odigranih 45 minuta,igra li Stilic,Amare uvedi Stilica,Stilic je isto kao i Zec. Da je valjao ne bi se vracao kod nas.
Pa jel ti to dovoljno da shvatis pozadinu tog pisanja,i sto takve stvari ne nazivamo licemjerstvom.
Taman brate da su ovi momci sto kritikuju i pljuju,100 posto upravu,vjeruj mi da se ni sekunde ne razlikuju od onih koji su na slican nacin radili protiv stare uprave. Prljavo,podmuklo i hinjski.
A to nije Zeljo. Nemoj biti isti ko i oni. Kritikuj sve sto ne valja,radi sve sto mozes ako si upravu,ali nemoj pretjerivati jer to onda gubi smisao.
E nek si ga posavjetovao. :rofl: :rofl: :rofl:

Licemjerno je to što ti radiš i vadiš stvari kako tebi odgovaraju i kačiš se na njih. Jedna jedina stvar i to je tebi argument i dokaz da nekog nazivaš licemjerom.
Svaka čast. :palacgore:
Ali stvarno svaka čast kako ti to lijepo upakuješ. I baš mi je drago što to počesto radiš.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 1:51 pm

@barbarez
Istina je to da je bio tezak ali je tada bila skroz druga situacija...
Nisi imao sisoja,nisi imao musiju,nisi imao ovako jake hercegovce.....pa si do skora imao krstajica u radniku....
Jbg ne das ti ima ko hoce dati...
To sto smo mi Zeljo igrace ne ineteresuje...
Napusao sam to ranije....
Jbg ponudi se ubiparipu 8000 jer realno toliko mozemo,dodje sisoje i da mu cenera....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
VernesS
Postovi: 1
Pridružen/a: pet jun 19, 2020 11:51 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 1:59 pm

Pozdrav svima, novi sam na forumu iako ga pratim od pocetka. :zeljeznicar1:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 2:04 pm

VernesS je napisao/la:
pet jun 19, 2020 1:59 pm
Pozdrav svima, novi sam na forumu iako ga pratim od pocetka. :zeljeznicar1:
Dobrodošao!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 2:28 pm

Praksa svih klubova sa prostora bivše SFRJ je bila da se ljetne pripreme održavaju na planini, a zimske na moru. Vidim da ćemo ljetne pripreme raditi u Konjicu, pa mi malo čudno. Priznajem, da se ne razumijem u te stvari.

U čemu je fol? Je li nauka rekla da sada tako treba ili...?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 2:39 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
pet jun 19, 2020 1:24 am
NIKOM TE NE DAMO!!!
Fuj ako se prodamo! Fujjjjj!!!!
Nema zivota ako se ne prodamo, samo se treba sa Amarom poselamiti prije toga, dosta mu je sto se ogradio na ugovoru i na nepostojecem dugu.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 2:48 pm

kokoška je napisao/la:
pet jun 19, 2020 2:39 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
pet jun 19, 2020 1:24 am
NIKOM TE NE DAMO!!!
Fuj ako se prodamo! Fujjjjj!!!!
Nema zivota ako se ne prodamo, samo se treba sa Amarom poselamiti prije toga, dosta mu je sto se ogradio na ugovoru i na nepostojecem dugu.
Života je bilo evo 100 godina i do prije dvije godine pravo počeli živit i kućit se. Tako da nemoj te priče. Treba samo naći dobar tim koji će postaviti sistem. Svim dosadašnjim upravama zamjeram što niko nije pravio sistem, već su se svi vodili time da "poslije mene potop".

Slažem se sa ovim da se sa Amarom što prije treba poselamiti. On je zadnji čovjek na planeti Zemlji koji bi mogao raditi u sistemu. Džaba mu sve ostalo, al on više nije za Želje, modernog Želje. On je za mahalski klub sa svojim jaranima, a od toga nema ništa.

Želji treba dobar tim uspješnih i obrazovanih ljudi na polju prava, ekonomije i managmenta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 2:55 pm

Jesmo li ovog momka pominjali prije nekada? Kao da se sjećam nekog našeg koji je pokidao u 2. ligi Slovenije pa smo govorili da ga treba dovesti.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 19, 2020 3:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 19, 2020 2:55 pm
Jesmo li ovog momka pominjali prije nekada? Kao da se sjećam nekog našeg koji je pokidao u 2. ligi Slovenije pa smo govorili da ga treba dovesti.
54 utakmice 52 gola za Radomlje, koji k :r

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija