Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 7:02 am

phpBB [video]


Na gostovanje Željo kreće,
Zaustavit' nas niko neće,
Sa tobom publika je ova,
Sve što želim pobjeda je nova!

Svi u Bijeljinu! Šalovi!
Naprijed Željo ljubavi moja!!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 7:48 am

cikazubo je napisao/la:
pet feb 21, 2020 6:57 am
fcz je napisao/la:
pet feb 21, 2020 3:02 am
storm_raider je napisao/la:
pet feb 21, 2020 2:40 am


Ako se to usvoji, ovaj forum ce organizovano podrzati tu akciju.
Super ideja/inicijativa i sto je najvaznije ostvariva.

Samo mislim da bi mnogo efektnije i "kulje" od samog grba bilo da pise slovima "Stadion Grbavica", "Stadion Grbavica - FK Zeljeznicar" ili tako nesto. Onako kako pise na nekim engleskim stadionima. Efektnije bi bilo iz razloga sto je taj zakrivljeni dio krova dosta nizak po vertikali i onda bi taj grb bio prilicno mali, "utopio" bi se u silnoj sirini. Slova bi zauzela mnogo znacajniji dio ukupne "horizontale" i samim tim bi bila upecatljivija.

Doduse, najljepse bilo da ima i taj grb u sredini, s lijeve strane velika slova (to se cak ne mora raditi svijetlece, dovoljan je plavi lim ili koji vec materijal ide) "Stadion Grbavica" a s desne "F.K. Zeljeznicar".
Mozda je i bolje led slova kupit, taman zamaskirati malo i te neravnine o kojim @plavaporodica pise, ili dici grb na krov, kao na dosta engleskih stadiona sto stavljaju grbove ili satove, mislim da nesto slicno ima na Craven Cotage ili starom Highbury stadionu.
U svakom slucaju odlicna je ideja, kad krecemo u realizaciju ?
Prvo treba sa Klubom dogovoriti to. Nakon farbanja reflektora nismo imali slicnu akciju, a generalno je divna ideja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 7:51 am

KrajPrice je napisao/la:
pet feb 21, 2020 1:02 am
mamba21 je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:58 pm
@kraj price imal nam pojacanja?😁
jos 2 potpisa do kraja februara.
Blažević i Ajaji?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 7:52 am

Sinane, ako će iko, ti ćeš.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 8:02 am

NAVIJAČ je napisao/la:
čet feb 20, 2020 10:00 pm
Messi više puta, Ronaldo takođe, Žuninjo... Slabo pratiš fudbal
Nadovezao sam se na priču da nemamo dobrog izvođača slobodnih udaraca. Naveo sam primjer Štilića i njegova dva gola protiv Posušja na jednoj tekmi. Neko navede i Džemala Sadikovića. Da, i on je protiv Travnika dao dva gola. Naš lijevi bek. Loš bek.

Žuninjo i Siniša Mihajlović su bili ekstra izvođači slobodnjaka. Mesi onako, a Ronaldo je po meni baš loš u tom segmentu, a gledajući procenat postignutih golova u odnosu na broj pokušaja.

Ovo oko slobodnjaka i dva gola na jednoj tekmi pišem po sjećanju. Ne učim niti konsultujem čika gugleta oko ovakvih stvari. Živ i zdrav bio.

U Bijeljinu po tri boda.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 8:36 am

Titula 1946!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 8:38 am

MI SMO ŽELJINI (GRB) ŽELJO JE NAŠ

Misljenja sam da treba podrzati ovaj natpis, jer on ima neizmjeriv znacaj za cjelokupno postojanje i historiju naseg kluba.
Druga stvar jeste sto bi natpis isao preko cijele istocne tribine i u TV prenosima bi uvijek bio u fokusu.
Sve ovo uraditi sa svjetlecim slovima u plavoj boji.
Hajmo zeljovci aktivirajte se idemo ovo izgurati
Alea iacta est!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 8:48 am

Hajmo Manijaci budite se. Ideja o kojoj sam pisao je naisla na odobrenje svih clanova sa org-a.

Sljedeci korak jeste da se usaglasimo oko natpisa i da dobijemo najpovoljniju ponudu za realizaciju projekta.
Ako ima neko zainteresovan ko ima malo vise slobodnog vremena neka se javi pa da ovo izguramo do kraja.
Durgo je vodio veoma zahtjevnu akciju oko farbanja reflektora, clan je i org-a i misljenja sam da ako je nagodan i ovo bi mogao uz mnogobrojnu podrsku veoma brzo realizovati.
Ako imate nekog ko se bavi izradom svjetlecih reklama zamolili bismo vas da se javite da ovo i realizujemo.
Alea iacta est!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 8:56 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:32 pm
PlaviVlak je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:12 pm
Bio sam danas na stadionu prije treninga, lim se sa zadnje strane postavio oko 40%, prvi stub nije ofarban, drugi i treći jesu, dupli na sredini nije, šesti i sedmi jesu, osmi nije.
Ono što fakat bode u oči je da lim sa prednje strane je totalno neravan kad se gleda sa Juga, valjda se to nekako poravni. I ono isto od čega oči krvave je teren. On je yebeno žut. Do sljedeće godine ako se ovako bude održavao propade investicija. Pa yebem vam familiju radi ovog ko god da je zadužen!
Kako misliš neravan, ne završavaju krajevi na istoj visini?
A očigledno misle u Klubu da zato što su uložene malo veće pare, da će se samo održavati i obnavljati.
Zvezda bila uradila malo prije nas travu isto kao mi i neka bakterija se pojavi i sva trava propadne i prošlo ljeto morali novu opet stavljati. Ne bi valjalo da na kraju ispadne skuplja pita nego tepsija.
Nije u istoj liniji postavljen. Kontaš nije fino lego i sad jedan dio izbačeniji pa jedan povučeniji i sve tako.. Možda ima neka finta sa tim ljepilom il' čime ga već vežu :ganja: pa mu treba vremena da se fino slegne. Znači baš bode u oči.
O travi nemam riječi. Bukvalno ulazim danas na stadion bacam pogled prema terenu i yebo sam svima sve redom. Duša ba da te zaboli.
Ne daj bože da nam se desi to ko zvezdi,al vjeruj na dobrom smo putu.
Što se tiče trave, ona je ok, manje-više normalno je da je ove boje u ovo doba godine, svakako će se farbati onom zelenom bojom, neko šminkanje kad krenu utakmice, a za krov ne znam, kad nazumaš onu sliku sa zvanične vidiš da su one ploče postavljene tako, jedna duža, jedna kraća. Ne znam kako se to može riješiti. Jedino neko završno rezanje i modeliranje na kraju kad se sve završi i postavi.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 9:35 am

cipiripi je napisao/la:
pet feb 21, 2020 8:38 am
MI SMO ŽELJINI (GRB) ŽELJO JE NAŠ

Misljenja sam da treba podrzati ovaj natpis, jer on ima neizmjeriv znacaj za cjelokupno postojanje i historiju naseg kluba.
Druga stvar jeste sto bi natpis isao preko cijele istocne tribine i u TV prenosima bi uvijek bio u fokusu.
Sve ovo uraditi sa svjetlecim slovima u plavoj boji.
Hajmo zeljovci aktivirajte se idemo ovo izgurati
Najbolje je tako sa natpisom i grbom.
Jel ima neko da je na svoj poslovni prostor postavljao led slova da nam iznese otprilike cijene ?
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 9:40 am

Željovci, kad krene akcija, u što ne sumnjam, računajte na moj skromni doprinos u skladu sa mogućnostima. Ideja je više nego dobra, pogotovo za TV kamere. Bojim se samo kad krene propadanje lima, kao i na sjeveru što je sad situacija, da od tih slova neće ostati ništa! Sama će popadati! Ovo sve obzirom na to kako se sada stadion održava. Zna li neko kolika je garancija za radove na krovu? To je veoma značajna stavka. Usitnilo je...; Idemo po prvu tricu na proljeće, akobogda! Vidite, kako više ni solidni Radnik, a ne kao u nedavnoj prošlosti i neke ekipe u borbi za opstanak, ne najavljuju više pobjedu protiv Želje! Tu je evidentan pomak! O drugim stvarima neću, jer sve je više ispričano, da ne kvarim ljudima očekivanja pred prvu tekmu nastavka u Bijeljini. Zajedno smo najjači i nema tog projekta koji ne možemo izgurati u korist svih nas, a prvenstveno naše prve ljubavi - F.K. Željezničar!

:zeljeznicar1: :titula:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 9:50 am

Kjosevski

Stevanovic Kosoric Jovanovic Pavic

Sadikovic Alispahic

Bojo Stilic Zajmovic

Lendric
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 9:51 am

Rekose da Alispahic ne igra zbog gripe valjda
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 9:58 am

Dado-Jamak
Interesantno .
Mešino neigranje je veliki hendikep, ali izgurat ćemo ovo sutra svi zajedno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 10:02 am

cikazubo je napisao/la:
pet feb 21, 2020 9:35 am
cipiripi je napisao/la:
pet feb 21, 2020 8:38 am
MI SMO ŽELJINI (GRB) ŽELJO JE NAŠ

Misljenja sam da treba podrzati ovaj natpis, jer on ima neizmjeriv znacaj za cjelokupno postojanje i historiju naseg kluba.
Druga stvar jeste sto bi natpis isao preko cijele istocne tribine i u TV prenosima bi uvijek bio u fokusu.
Sve ovo uraditi sa svjetlecim slovima u plavoj boji.
Hajmo zeljovci aktivirajte se idemo ovo izgurati
Najbolje je tako sa natpisom i grbom.
Jel ima neko da je na svoj poslovni prostor postavljao led slova da nam iznese otprilike cijene ?
Ja ih radim.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 10:03 am

Jedan prijedlog i od mene vezan za natpis, mada su i svi prethodni bili dosta dobri. Ivica Osim je otvorio istočnu tribinu, najveća je legenda Želje, stadion bi trebao nositi njegovo ime, ali ne znam kada će to biti izvodivo, zbog toga bi istočna tribina mogla nositi njegovo ime i natpis na njoj da bude "Tribina Ivica Osim". Kao na Anfieldu Sir Kenny Dalglish Stand, na Old Traffordu Sir Alex Ferguson Stand.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 10:09 am

Smatram da se sa ovim ne treba zalijetati. Slažem se da bi natpis/grb bila dobra opcija ali mislim da bi neki ahitekta kome je to struka trebao reći koja bi nam vrsta natpisa najbolje ogovarala. Da li svjetleća (neonska) reklama ili neka druga vrsta natpisa. Osim toga treba provjeriti koliko bi koji koštao. Ovdje ne mislim samo na cijenu izrade i postavljanje, nego i na cijenu potrošnje el.energije (ako se odluči za tu varijantu), te koliko bi s mjesečno plaćalo opštini. Koliko znam opština za svaki natpis (oni to vode kao reklama) naplaćuje mjesečno. Cijena zna ići do 12.000 KM zavisno od vrste natpisa.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 10:18 am

ublehas je napisao/la:
pet feb 21, 2020 10:09 am
Smatram da se sa ovim ne treba zalijetati. Slažem se da bi natpis/grb bila dobra opcija ali mislim da bi neki ahitekta kome je to struka trebao reći koja bi nam vrsta natpisa najbolje ogovarala. Da li svjetleća (neonska) reklama ili neka druga vrsta natpisa. Osim toga treba provjeriti koliko bi koji koštao. Ovdje ne mislim samo na cijenu izrade i postavljanje, nego i na cijenu potrošnje el.energije (ako se odluči za tu varijantu), te koliko bi s mjesečno plaćalo opštini. Koliko znam opština za svaki natpis (oni to vode kao reklama) naplaćuje mjesečno. Cijena zna ići do 12.000 KM zavisno od vrste natpisa.
Ja sam samo za grb i nista vise. I to nece biti tako jeftino.
I nije to reklamni natpis koji se na ulici placa. Ovo je u objektu i tada ne ide Koldzeoneu nista.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 10:22 am

e ljudi, pojavila se ideja da pokusamo pokrenuti jos jednu akciju (mada sam rekao da necu vise ulaziti u iste), da se postavi svijetleca reklama (GRB FK Zeljeznicara) na ovom dijelu krova:

slika

Ono sto nam je jako bitno jeste, da pokusamo dizajnirati par varijanti, a kako ovdje imamo vrhunski dizajnera, zelio bih vas zamoliti da nam predlozite par opcija.

To je ono sto nam treba za pocetak, da mozemo dobiti ponudu od izvodjaca, a vjerujem da ce nas klub podrzati...

Hvala unaprijed!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 10:24 am

Dominic je napisao/la:
pet feb 21, 2020 10:18 am
ublehas je napisao/la:
pet feb 21, 2020 10:09 am
Smatram da se sa ovim ne treba zalijetati. Slažem se da bi natpis/grb bila dobra opcija ali mislim da bi neki ahitekta kome je to struka trebao reći koja bi nam vrsta natpisa najbolje ogovarala. Da li svjetleća (neonska) reklama ili neka druga vrsta natpisa. Osim toga treba provjeriti koliko bi koji koštao. Ovdje ne mislim samo na cijenu izrade i postavljanje, nego i na cijenu potrošnje el.energije (ako se odluči za tu varijantu), te koliko bi s mjesečno plaćalo opštini. Koliko znam opština za svaki natpis (oni to vode kao reklama) naplaćuje mjesečno. Cijena zna ići do 12.000 KM zavisno od vrste natpisa.
Ja sam samo za grb i nista vise. I to nece biti tako jeftino.
I nije to reklamni natpis koji se na ulici placa. Ovo je u objektu i tada ne ide Koldzeoneu nista.
Samo kažem da sve treba provjeriti. Od toga trebaju li nam dozvole i ako trebaju kakve, do toga šta smijemo, a šta ne smijemo raditi.

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921 i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija