Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 3:53 pm

Fakat pretjerujete u komentarima
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 3:56 pm

Sastav kadeta protiv Krupe, nema Durakovića i Šošića opet.

slika
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 3:56 pm

kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 12:12 pm
AsharaK je napisao/la:
sri apr 17, 2019 12:06 pm
Jarane zato su i ostale pare jer se ništa nije plaćalo, a ostaviše i LED i Istok kao mogućnost zarade ogromnog količine novca. Pametnom dosta. Niko ne stavlja Amara u koš sa ovim ljudima u upravi, koji su cijeli život na državnim jaslama i ne znaju guzice oprat, čast pojedincima.
A što zanemaruješ novac potrošen na polovnjake, raskide ugovora i polutrenere? Niko nije rekao da nisu plaćali porez i vraćali dugove - jesu. Jesu li gradili - jesu. Ali, koliko je para bačeno na ranije navedene? Sigurno nije mala cifra. Ja o tome govorim i zbog toga su zaslužili da im vidimo leđa. Zato pitam gdje su pare, jer je sigurno dobar dio tog novca bačen na, ponavljam, polovnjake, raskide ugovora i polutrenere.
Ne zanemaruje se to, ja ne znam ko to zanemaruje, pa to im je glavna greska sto nisu znali upravljati sporskim segmentom. Ali recimo da njihova greska nosi 70% moguce nastale stete.
Amar je mnogo sposobniji u tom segmentu pa opet imamo katastrofalnu politiku dovodjenja, manja je steta, jer zna bolje ali je opet los. Sto ce reci ko radi taj i grijesi, bitno je da nema zle namjere.
Nemam ja nista protiv politike "autobus igraca" za sezonu. Al razlika je u znanju onog ko selektira da li ce u autobusu biti pet tri jedan ili nijedan igrac da valja
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 3:59 pm

sahmat je napisao/la:
sri apr 17, 2019 3:39 pm
Podrska upravi na ovom planu oko kampa!
Trebaju nasu podrsku!
ne vidjeh šta namjeravaju prodati da ovo finansiraju, jel pomoćni teren u pitanju?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:04 pm

ISB87 je napisao/la:
sri apr 17, 2019 12:48 pm
a mislim i da je dosta prepucavanja stari-novi. i nova uprava ce otici ako ne bude napretka.
Ne znam sto ce ici? Sto mora neko otici iz Zelje? zar ne mozemo podebljati upravu umjesto da je razvalimo do koske pa opet jovo na novo?
Pod upravom ne podrazumijevam Selimovica... dzaba, nije nas i to je to
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:06 pm

N/FS BiH je odlučio FK Željezničar da kazni novčano sa 5.500 KM, te zatvaranjem južne tribine stadiona na jednu utakmicu.

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ona/152444
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:09 pm

kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 2:46 pm
Kako raspravljati s ljudima kojima je Senad iznad Amara i kojima Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji našeg kluba, nije ni među 10 najvažnijih ličnosti u historiji Željezničara? Navijači FK Megamix Rajlovac.

I dalje stoji da su ovi došli na 3 miliona + još što je trebalo leći, a iza sebe ostavili blokiran račun, jedan trofej i stadion koji su renovirali uz pomoć navijača, UEFA-e, institucija, NFSBiH. To su činjenice, a vi nastavite tako. Ja mogu ovako koliko god i vi budete.
Ma ne trudi se..
Uz Brku sam zavolio Želju..
Iz italije vraćen konačno zdrav, dan poslije mene deduka vodi da gledam Brkinu mašineriju..
Svi na jednu stranu, porodica Osim na drugu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:10 pm

(FOTO) Pioniri Željezničara ubjedljivi protiv Krupe

https://sport1.oslobodjenje.ba/omladins ... upe/152443
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:11 pm

slika

Samo Nihad istina je, povedi nas :zeljeznicar1:
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:15 pm

Kospa je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:04 pm
ISB87 je napisao/la:
sri apr 17, 2019 12:48 pm
a mislim i da je dosta prepucavanja stari-novi. i nova uprava ce otici ako ne bude napretka.
Ne znam sto ce ici? Sto mora neko otici iz Zelje? zar ne mozemo podebljati upravu umjesto da je razvalimo do koske pa opet jovo na novo?
Pod upravom ne podrazumijevam Selimovica... dzaba, nije nas i to je to
ne mora, ali ako bude katastrofalno stanje kakvo predstavljaju pojedini forumasi normalno da ce se povuci. te gasenje, ekseri i slicne budalastine.
svako je dobio sansu i ovi ce.
i nije bitno da li je nas lik na celu kluba, bitno je da zna posao. isto tako ni ti potencijalni investitori se nisu vozali sa busevima do kojekakvih sredina u BiH, nisu se tukli i ginuli za Zelju, pratili svaku domacu tekmu etc.
ako Selimovic moze napraviti pare tako da Zeljo bude finansijski stabilan onda neka i zaradi. davno se fudbal igrao i vodio iz ljubavi. sad su tu samo pare.

nosimo ekipu sa sjevera protiv krupe?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:09 pm
kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 2:46 pm
Kako raspravljati s ljudima kojima je Senad iznad Amara i kojima Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji našeg kluba, nije ni među 10 najvažnijih ličnosti u historiji Željezničara? Navijači FK Megamix Rajlovac.

I dalje stoji da su ovi došli na 3 miliona + još što je trebalo leći, a iza sebe ostavili blokiran račun, jedan trofej i stadion koji su renovirali uz pomoć navijača, UEFA-e, institucija, NFSBiH. To su činjenice, a vi nastavite tako. Ja mogu ovako koliko god i vi budete.
Ma ne trudi se..
Uz Brku sam zavolio Želju..
Iz italije vraćen konačno zdrav, dan poslije mene deduka vodi da gledam Brkinu mašineriju..
Svi na jednu stranu, porodica Osim na drugu.
Ne mogu brate da prešutim pljuvanje po Amaru i ne mogu da shvatim da oni ne vide koliko je to pogrešno, štetno, loše... Koja je to porodica važnija od porodice Osim u kompletnoj Željinoj historiji?

Svejedno, dokle god oni pišu to, ja ću kontru. Dosta je bilo pljuvanja, hinjski se pljuvalo dok nije bio u klubu, sad glasno i odvratno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:18 pm

A sta je to tako strasno uradjeno na derbiju pa da se Jug zatvori?!?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:18 pm

A sta je to tako strasno uradjeno na derbiju pa da se Jug zatvori?!?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:25 pm

kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:16 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:09 pm
kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 2:46 pm
Kako raspravljati s ljudima kojima je Senad iznad Amara i kojima Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji našeg kluba, nije ni među 10 najvažnijih ličnosti u historiji Željezničara? Navijači FK Megamix Rajlovac.

I dalje stoji da su ovi došli na 3 miliona + još što je trebalo leći, a iza sebe ostavili blokiran račun, jedan trofej i stadion koji su renovirali uz pomoć navijača, UEFA-e, institucija, NFSBiH. To su činjenice, a vi nastavite tako. Ja mogu ovako koliko god i vi budete.
Ma ne trudi se..
Uz Brku sam zavolio Želju..
Iz italije vraćen konačno zdrav, dan poslije mene deduka vodi da gledam Brkinu mašineriju..
Svi na jednu stranu, porodica Osim na drugu.
Ne mogu brate da prešutim pljuvanje po Amaru i ne mogu da shvatim da oni ne vide koliko je to pogrešno, štetno, loše... Koja je to porodica važnija od porodice Osim u kompletnoj Željinoj historiji?

Svejedno, dokle god oni pišu to, ja ću kontru. Dosta je bilo pljuvanja, hinjski se pljuvalo dok nije bio u klubu, sad glasno i odvratno.
Ma mogu razumijeti fakat da ga ne voliš iz nekih razloga, takav je tip, ali da ne cijeniš što smo najtrofejniji i da ga pljuješ, ništa bolje ni ne zaslužujemo od poraza i "raspada sistema".
Svi oni što ga prozivaju kamatarom, još nemaju muda reći kako je kupovao titule, kako se talio sa bivšim upravama, kako nas je zavio u crno..
Prije je to bilo " ma teško će Amar raditi sa ovom poštenom upravom, ne slažu im se metode rada", sad je "kamatar koji je uhljebio svoje jarane koji će igrati kako Amar svira" , a ustvari je to sve ista taktika i priča ko Senadova kad je Amara kroz rukavice prozvao na konferenciji..
I onda se pitaju što ne mogu zajedno raditi..
Što li?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:27 pm

nookey je napisao/la:
sri apr 17, 2019 3:59 pm
sahmat je napisao/la:
sri apr 17, 2019 3:39 pm
Podrska upravi na ovom planu oko kampa!
Trebaju nasu podrsku!
ne vidjeh šta namjeravaju prodati da ovo finansiraju, jel pomoćni teren u pitanju?
Nisi pratio, dolazi nam veliki investitor.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:37 pm

kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:11 pm
slika

Samo pitar istina je, povedi nas :zeljeznicar1:
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:39 pm

Zaka je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:37 pm
kvalitet je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:11 pm
slika

Samo pitar istina je, povedi nas :zeljeznicar1:
Pokvaren si Zakaa, pokvareen :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:40 pm

LARSSON je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:10 pm
(FOTO) Pioniri Željezničara ubjedljivi protiv Krupe

https://sport1.oslobodjenje.ba/omladins ... upe/152443
jel i dalje imas trenutnu tabelu nasih omladinaca kao sto si prije ono imao na slikama.

Znaci pocela je ta elitna liga..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:40 pm
LARSSON je napisao/la:
sri apr 17, 2019 4:10 pm
(FOTO) Pioniri Željezničara ubjedljivi protiv Krupe

https://sport1.oslobodjenje.ba/omladins ... upe/152443
jel i dalje imas trenutnu tabelu nasih omladinaca kao sto si prije ono imao na slikama.

Znaci pocela je ta elitna liga..
Nemam ono u slici, nisam editovao.

Počela je elitna ima 3 kola, samo mi nismo dva igrali jer smo imali dosta igrača u reprezentaciji pa je pomjereno.

Pioniri su drugi, tu će i ostati. Kadeti su prvi isto bodova kao Široki i dvije utakmice manje. Kadeti počeli meč protiv Krupe, sutra Sarajevo-Široki, biti će vjerovatno stream, pa navijat za kone.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 17, 2019 4:43 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri apr 17, 2019 3:30 pm
hoce li se prirediti neka svecanost za amara povodom 300 utakmica kao trener na celu kluba? plus sto se protitv krupe izjednacava sa ocem sa 301 utakmicom...
a mali saban igra 50. zvanicnu utakmicu protiv krupe!

mnogo jubileja u subotu!
Svaki Zeljovac bilo bivsi ili novi upravas, trebao bi doci i uvelicati jubilej. Znamo kako je otisao, kako je dosao, blokirao racun, tuzio klub, nije htio zbog ega pomoci Zelji....

Ali isto tako Amar je nas najtrofejniji trener, donio nam je puno radosti, zeljin plemic, plava krv.
Nadam se da ce nas biti pun stadion jer on to zasluzuje.
:zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija