Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:07 pm

Kažu sutra Bogi ispred Sindikata djeli nagrade, prijenos na SK3 u 18:45

ako neko ima sliku King of the jungle nek okači malo da se ismijemo :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:12 pm

Posto je ova Makedonija izgubila kakva je sad situacija sa nosiocima u slucaju da dobijemo licencu
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:13 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:54 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:15 pm
@pratimosamo plave ili kako vec. Doslovno sam napisao da je ovo sad gore nego to. Ne pricam ja o rezultatima. Ja pricam o njegovoj igri. Apsolutno sve navedeno je na kvalitet pojedinaca. Imao si jako dobru ekipu za nase uslove. Nisi izvukao iz nje maksimum. Ta igra se svodila na individualne kvalitete. Forsirao se Zakaric, trazio se Vojo. Il si mozda zaboravio onu patnju s Goskom, Mladosti te sezone.
Meni licno od zadnje titule do sada Zeljo pod Odom je bio odlican. Ovih pet poraza cu zanemariti jer iskreno da se svi nisu poceli mjesati u posao, nista od tog se ne bi desilo.
Ma to je tvoj licni stav, koji se itekkao razlikuje os mog. Kod Slavke je Zakaric truba bio. Nije pojedinac sam pobjedio..
Golove su davali Zeric, Sabanadzovic, Hajdarevic.
Zec Ramovic Zakaric Vojo ubijali, Zajmovic prekucao proljece, Blagojevic dao 5-6 golova, cak su i Kajkut, Zeba, Vranjes podobro dali ruke..
To je sve, samo ne igra pojedinca.

Mozes pricati sta hoces ali jedno je sigurno Adzema je malo djelilo od duple krune. I preuzeo je ekipu kad je niko nije zelio, nabrojao si jednu utakmicu sa pocetka.. A Gosk je dva puta pobjedio koliko se sjecam.

I da za uspjeh juniora je najvise zasluzan, njegova ekipa i taktika. I velike zasluge za njegove tjeranje iz kluba imaju nase legende. Do prije godinu su ga prozivali po drustvenim mrezama za pisanje mejlova, izvjestaja kako je upao u "ustaljenu proceduru".
Prije Aika se znalo da Slavki ide noga poslije evropa, trazila se neka jeftinija varijanta i Adzem je bio odmah za. Sad da niko htio ne bi se slozio, jer nasi ocigledno nisu htjeli trositi previse na trenera.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:16 pm

Ja kao obicni navijac, ne znam puno.
Gdje ce odbiti priliku da vodi prvi tim?
A znam da je nudjeno jednom, cak se sa njim razgovaralo dok je Slavko trener bio, ali je morao setat psa po Malti.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:25 pm

Ipak si s Adzemom imao Ubiparipa koji je radilica, Ramovica koji je bio skoro pa 100%, Zakaric koji je igrao u zivotnoj karijeri, Blagojevica koji je imao elana da igra, Graovca, koji je mozda i najbolji stoper proteklih godina.
Imao si presing koji ce u nasoj ligi uvijek donijeti go. To je bila velika Adzemova prednost, da Amar ima takve igrace igao bi definitivno bolje, ne smijemo to zaboraviti. Adzema je ubila svlacionica, to je vec jasno.

@Danane, ja sam dobio informaciju o Muji Selimovicu, podijeljena je ta vijest bila prije skupstine na ovom forumu, ne izmisljam
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:25 pm

Goran Zakaric treba ljubiti stope Adzemu jer ga je covjek izmislio ponovo.
Slavkec je Zakaru forsirao kao klasicno krilo, htio da bude lijevo sto je Miro desno. Adzem ga je gurnuo na desnu stranu i bas tu je zabio bruku golova i asistencija.
To je ono sto je Adzem uspio, iskoristio najbolje karakteristike Zakarica, jak sut i pregled igre
Isto tako sam ubijedjen da se Amar vodio ovim principom da bi smo igrali duplo bolje i mozda bi neko opet izasao u prvi plan.
On furao neki hibrid igre iz svog zadnjeg mandata bez obzira jesu li igraci mogli odgovoriti na te pozicije ili ne. Zato je najednom Krpic od kilera postao taraba, a nasi bekovi od najboljih asistenata lige, kandidati za otpis iz kluba.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:44 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:04 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:57 pm
blueboy je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:24 pm
slika
Svaka njemu cast na ovom, ali ono najvaznije kod trenerskog posla-ili imas ili nemas ;)
:klanjase2:
???
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:47 pm

Kospa je napisao/la:
sri maj 22, 2019 10:25 pm
Goran Zakaric treba ljubiti stope Adzemu jer ga je covjek izmislio ponovo.
Slavkec je Zakaru forsirao kao klasicno krilo, htio da bude lijevo sto je Miro desno. Adzem ga je gurnuo na desnu stranu i bas tu je zabio bruku golova i asistencija.
To je ono sto je Adzem uspio, iskoristio najbolje karakteristike Zakarica, jak sut i pregled igre
Isto tako sam ubijedjen da se Amar vodio ovim principom da bi smo igrali duplo bolje i mozda bi neko opet izasao u prvi plan.
On furao neki hibrid igre iz svog zadnjeg mandata bez obzira jesu li igraci mogli odgovoriti na te pozicije ili ne. Zato je najednom Krpic od kilera postao taraba, a nasi bekovi od najboljih asistenata lige, kandidati za otpis iz kluba.
Ma dobro, rijetko ko bi onakvom Stevanovicu mijenjao poziciju da bi Zakaric igrao na svojoj. Potrefilo se tako, a i taman proslo vremena da se Zakaric navikne na ekipu i da se fizicki dotjera.
A sto se tice sadasnje ekipe, problem je sto se igra nije skoncentrisala na Krpica i dobre centarsuteve veznjaka. I naravno, kada protivnik to skuzi, kao sto se desilo kod Ode, da imas situaciju gdje bekovi salju povratne lopte veznjacima. Ali nasi veznjaci i sut sa preko 16 metara je misaona imenica. Markovic je bio odlican za to, Curjuric u prosloj sezoni.

Uglavnom, treba pojacanja bruku za sljedecu sezonu i nadam se da ce se pametno dovoditi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:47 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 10:44 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:04 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:57 pm


Svaka njemu cast na ovom, ali ono najvaznije kod trenerskog posla-ili imas ili nemas ;)
:klanjase2:
???
Slika od trenera iz omladinskog pogona, njegova kolekcija knjiga
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:48 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:22 pm
Saban za oprostaj izveo na veceru sve igrace i strucni stab.
Lijepo je vidjeti i Cviko sa njima.
Cviko pitarski ker...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:53 pm

Omar500 je napisao/la:
sri maj 22, 2019 10:47 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 10:44 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:04 pm


:klanjase2:
???
Slika od trenera iz omladinskog pogona, njegova kolekcija knjiga
Vidim, isto kao sto vidim da pise edukacija gore iznad. I ne vidim sta sam pogresno rekao
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 10:54 pm

Jel sutra ta drugostepena?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 11:01 pm

Zakaric je u sirokom, reprezentaciji u21, uvijek na lijevoj strani igrao, koliko znam prvi ga je Adzem gurnuo desno da igra kontra krilo i napada sredinu terena
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 11:04 pm

Igrao je on u Sirokom desno i razbijao tamo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 11:22 pm

Kospa je napisao/la:
sri maj 22, 2019 11:01 pm
Zakaric je u sirokom, reprezentaciji u21, uvijek na lijevoj strani igrao, koliko znam prvi ga je Adzem gurnuo desno da igra kontra krilo i napada sredinu terena
Nije tacno. Igrao je desno i lijevo s tim da je desno najbolje igrao
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 11:26 pm

DANAN je napisao/la:
sri maj 22, 2019 10:48 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:22 pm
Saban za oprostaj izveo na veceru sve igrace i strucni stab.
Lijepo je vidjeti i Cviko sa njima.
Cviko pitarski ker...
Po cemu drug?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 11:27 pm

Nego na kome ce se kola slomiti ? Sto bi se u narodu reklo, kada treba da se pokaze na krivca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 12:10 am

Lahko je sad bit' pametan, ali samo da je prosla uprava bila zrelija nego mi navijaci pa istrpila jos pola godine, ili Slavku ili Adzema (posebno Adzema). Ili da je makar suđenje u tim zadnjim kolima bilo poštenije pa da smo uzeli jednu titulu sad bi se neke druge price pricale. Ali *ebiga, sto kaze Ivica, Zeljo je klub nostalgicara - sve bi bilo drugacije samo da je jedna ušla.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 12:17 am

Gledam sad hiljade navijaca Rijeke ceka igrace da proslave kup... yebo kup i pehare
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 12:35 am

Poucan intervju na gg sa Adijem Adilovicem po pitanju mladih golmana, u ovom slucaju je rijec o Kovacevicu.
Naglasio je da prije svega danas golmani moraju imati idealne fizicke sposobnosti, visina, motorika, brzina, svi mjerljivi parametri moraju zadovoljiti odredjeni nivo, jer kako i sam kaze Casillas je nizi od prosjeka ali je on jedan od hiljadu golmana i danas su golmani van okvira tih parametara rijetkost u top ligama.
Onda razmisljam i rekapituliram nase proizvode i patuljke na golu, Kjosevski, Krsic, Dujmovic, Karavdic itd..

Sjecam se kad sam kao sestogodisnjak poceo trenirati kosarku u RINu, prvo su trazili podatke od roditelja, visinu, kilazu, sportsku aktivnost tokom zivota, kako oca tako i majke, kako bi na adekvatan nacin ispratili dalji rad djeteta.
Zeljo je s druge strane puno veca institucija, ali ocito da zaostajemo u svim segmentima jedno 20-30 godina za svijetom pa tako i radom u omladinskom pogonu, jer je rijetkost da neko dijete uspije bez fanaticne podrske roditelja, Gojak, Hodzic, Sabanadzovic, Hadziahmetovic i mnogi drugi su imali savjet roditelja i bili su ispraceni adekvatno i van pomocnog na Grbavici, jedino mi Bajic pada na pamet da je bio prepusten sam sebi i da je napravio iskorak iz Zelje.
Kao slag na tortu dolazi nova garnitura koja raspusti i ovo malo ambicioznih i studioznih trenera, al kao sto jedan forumas napisa, to je il znas il ne znas, zbog takvog razmisljanja i jesmo na samom dnu Evrope, dok vani treneri s lap topima pjetlice treniraju..

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot] i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija