Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:45 am

Sta je ovo ba.. potencijalni protivnici, Hammarby, Rosenborg, Malme, Rangers... A u pm :evil: :evil:
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:46 am

sajo10 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:45 am
Sta je ovo ba.. potencijalni protivnici, Hammarby, Rosenborg, Malme, Rangers... A u pm :evil: :evil:
Još se to ne zna, možda i budemo nosioci, treba nam nekih poklapanja u ligama ...
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:50 am

PlaviVlak je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:18 am
Norsborg je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:13 am
Moj utisak je da I nasima ovo odgovara, imamo sigurnih 200000, smanjenje plata, odlasci pojedinaca koje nece placati, nema troskova za odigravanje utakmica. Pravila kazu da u Evropu idu 3 prvoplasirana kluba, plus pobjednik kupa. Znaci da je Borac neregularno cetvrti ucesnik. KUP SE MOGAO I MORAO ODIGRATI. Ako se Siroki ili Gosk budu zalili UEFI eto nam belaja. CISTO UPLITANJE POLITIKE. Zasto sute Siroki i Gosk, niko I'm nije imao pravo od uzeti mogucnost osvajanja kupa I izlaska u Evropu.
I ja sam siguran sto posto, da je apsolutno nelegalno ne odigrati završnicu kupa. Francuzi su prekinuli ligu, ali čim prođe period zabrane igraju finale Kupa prije početka sezone, isto je i s Holandijom.
Ja mislim da je sve to proračunato i iskalkulisano do u najsitnije detalje i da nema govora da će doći do bilo kakve žalbe.
Svi smo svjedoci animoziteta Širokog i Zrinjskog u zadnjih nekoliko godina nakon što je HDZ sve pare od svih mogućih svojih kompanija počeo pumpati u Zrinjski, Čović se nerijetko slika i objavljuje slike u majicama Zrinjskom itd. i rezultat toga je bio neviđeni dušmanluk između hrvatskih klubova kada je Široki ginuo na Pecari protiv Zrinjskog ne bi li im oteo titulu i na kraju donio pitarima, što su i uradili na kraju.
Vjerovatno su na kraju skontali da, što zbog glasova, što zbog njihovog identiteta, im je bolje imati 2 jaka kluba sa šahovnicom koji će gurati prefiks "hrvatski" i u paštetu umjesto jednog, a najbolji primjer je ova štimaljka tendera od neki dan od strane Elektroprivrede HZHB. Vjerovatno je to znak nekog početka relaksacije odnosa među njihovim življem i početak ponovnog pumpanja para i u Široki, i postoji objektivna mogućnost da su ucijenjeni šutnjom po pitanju prekida lige i kupa da bi se nastavilo sa takvim saradnjama i vidovima pomoći.
Zrinjski realno nije imao šanse boriti se za titulu u eventualnom nastavku sezone, pa je i vuk sit i ovce na broju. I najbitnije za Zrinjski je da će ove sezone biti nosioci u izvlačenju parova za EL, tako da im je to dvostruki orgazam.

A GOŠK je samo kolateralna šteta. Ako takav klub, sa onakvim spikerima i ispadima, uspije bilo šta kod UEFA-e, ja ću se preseliti u Gabelu.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:51 am

AdmirA je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:46 am
sajo10 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:45 am
Sta je ovo ba.. potencijalni protivnici, Hammarby, Rosenborg, Malme, Rangers... A u pm :evil: :evil:
Još se to ne zna, možda i budemo nosioci, treba nam nekih poklapanja u ligama ...
Ma treba nam da ne kazem sta haha.. Grob te yebo i prva kval. runda.. Nek nam je Bog na pomoci.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 11:43 am

neroazzuro je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:44 am
Vidim da pojedini opet pozivaju na "jedinstvo" šta god ono značilo pa me samo zanima na kakvo jedinstvo mislite, u čemu? U podržavanju ovih, ne znam kako da ih izuzev Badžaka nazovem???
JA OVIMA JEDNOSTAVNO NE VJERUJEM! Moje povjerenje ničim, baš ničim nisu zadobili, a očito da nisam jedini . Pa jedino pozitivno što su uradili je to što nisu sjeb.ali projekat krova istoka. Jer to što su uzeli petare dvaput nije referenca, Adžem ih je isto uzimao. Sve ostalo meni lično do sad ukazuje na to da su došli ISKLJUČIVO RADI LIČNE KORISTI. Nesposobnost i mogu halalit ako imaš dobru namjeru, a eto čime su je ovi pokazali??? Poklanjanjem prostorija na sjeveru njihovim "prijateljima" iz SD??? Platama na ruke??? Povlačenjem tužbe protiv onog inforadara il kako se već pogan zvala? Milionskim zaduživanjem kluba samo za tekuće obaveze??? Skidanjem tepiha pred jugom??? Kašnjenjem s uplatnicom? Najavama kako će "ići ako treba do Strazbura s tužbom zbog licence" pa posle ušućivanjem i ispaljivanjem? Ne mogu mi sve provale u ovo doba ni naumpast.
Eto de me molim vas ubijedite, demantujte, iščupajte me nekim argumentom iz letargije i očekivanog razočarenja u ove hohštaplere.
Ja sam ubijeđen da nam nakon ove ekipe više neće biti spasa i da će i nas morat kupit neki Laošan radi kladionica.
Pa na šta onda treba biti poziv? Na razjedinjenje. Da se nađemo da se pobijemo, jel to? Ako se ujedinimo i napravimo sistem neće moći biti lopovluka jer će mnogo ljudi imati mogućnost kontrole i sl. I nemoj generalizovti molim te. Ne tjerajte poštene ljude iz kluba. Ne može mi niko reći da nema poštenih i koji rade u interesu Želje. Čuj radi lične koristi svi.
Kao prvo prostori na sjeveru nisu nikad uknjiženi na FK koliko znam a to su trebali i Misketovi uraditi. Što nije ne znam.Vjeroivatno iz istog razloga ko ovi sada. Plate na ruke je zagovaralo vas more ovdje. Ne pravdam to ali je dosta raje pisalo samo mi budale plaćamo komplet porez i sl. Ostali prijavljuju na minimalac itd itd. Kašnjenje uplatice otišao čovjek koji je zasrao. Taj što je najavljivao tužbu u Strazburu otišao tj. dvojica su najviše najavljivala i obojica su otišla. Ovi ljudi su sad svi novi sem Badžaka i Amara. Znači molim vas nemojte biti bezobrazni. Hajmo se organizovati i ubaciti ljude eto kojima mi vjerujemo.
Jučer sam pisao ima li neko da napiše to saopštenje za javnost po vašem ukusu pa da pošaljemo u klub? DA vidimo kako ćete vi to. Sve vrijeme smo iznosili prijedloge kako se može završiti sezona. Non stop smo bili u medijima a ovdje se slavi Azmir jer je u dva intervjua prozvao direktno Vicu ili koga već i to je to.
Nemamo ljude u savezu. Svi su glasali za sem frajera iz Širokog. Znači niko nije glasao u našem interesu. TOme je kriv isto Miske i njegovo poštenje jer misli da su svi pošteni. Moraš raditi sa klubovima. Biti prijatelj da bi te ljudi zastupali i tvoje interese. Ovako ih boli dupe za tebe. Po meni i jeste bolje biti kulturan nego da te jebu još više. Budeš kulturan dok ne promijeniš strukturu ljudi tamo i onda im j.... od do.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 11:59 am

Ama čekali ljudi ishod sudskog spora jer je jedan prostor nelegalno uknjižen na SD. Drugi je njihov i oni nam predložili da ga zamijenimo za onaj poligon iza Plavog zamka koji je naš i kojeg su jarani požurili pokloniti haverima iz SD bez ikakvog spora.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:04 pm

I ne znam odakle ti to da ja nekog tjeram. Tjerao bih možda da imam neku ideju ko bi bolje obavljao njihov posao, a nemam. Zato i ne vidim izlaz iz ovog sad jer ne znam da li postoji nova budala koja ima živaca ući u tuču sa svima koji su nam se navalili na leđa. I da ga vlastiti navijači na kraju kritikuju zato što je zakuhao sa savezom, sa pola klubova, sa SD, sa džokol-om i sl. radi Želje. I, možeš mislit, nije osvojio ni titulu.
Jelde kako sad neke stvari retrospektivno imaju smisla. A lijepo sam vam govorio...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:16 pm

@ponosan, nisu bivsi uknjizili jer je bio spor u toku. Uknjizili bi, jer su se za to i borili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:19 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:43 am
Analitičar1921 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:20 am
Moram napisati nekoliko stvari:
1. Nije mi jasno što se iz kluba u ovo posljednjem obavještnju nisu pozvali na dodjelu titule iz 1946 godine.
2. Ima li neko onu OneDrive tabelu sa koeficijentima, pa da vidimo da li smo nosioci ili na? Odnosno na čemu smo?
3. Od ove sezone očkujem punu afirmaciju Mehića i Subašića, kao i još nekih, odnosno da igraju punim kapacitetom i da se izbore za mjesto u ekipi.
4. Onim uhljupima iz lavora će se vratiti vrlo brzo za ovu proslavu titule. Sad se vidi razlika nas i njih kada smo mi štampali majice nakon 5:2 , te nakon raznih komentara smo ih povukli, a oni ovako. Svjesni su da bi ih stigli...

Toliko za sada. Pozz svima
Mislim da je naš Zahtjev već u Savezu.
Taj zahtjev je 6-7 godina u savezu...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:20 pm

Kad je Dado produzio ugovor pa da sad mozemo dobiti neku kintu, ako ode u Ferencvaros? Zna li neko?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:37 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:16 pm
@ponosan, nisu bivsi uknjizili jer je bio spor u toku. Uknjizili bi, jer su se za to i borili.
Pa zato i kažem druže. Možda je i sada isti razlog što se ne knjiži na klub ne znam. Znam da bi ukljižili nije kritika njima nego kažem nije uknjiženo ni u njihovo vrijema znači da je bio neki razlog jer njima vjerujemo. Priča se da sad nije uknjiženo a niko ne govori što nije. Možda je isti razlog ne znam više ni sam ni šta je uknjiženo ni šta nije jer informacja na sve strane a niko ne zna sto posto.

@neroazuro kako ih ne tjeraš kad kažeš u podržvanju ovih ne znam kako da ih, osim Badžaka, nazovem, Pa onda kažeš ne vjeruješ im. Znači Želiš da odu. Šta je to nego tjeranje. Neko je možda uradio puno a ti to ne vidiš jer se čovjek ne hvali. I sve ih stavljaš u isti koš. Ima i nesposobnih ali moramo privući sposobne, one koji mogu pomoći i sl. a privući nećeš nikoga time što pljujemo sve koji su prošli kroz Želju kako je Amar tu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 1:42 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:37 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:16 pm
@ponosan, nisu bivsi uknjizili jer je bio spor u toku. Uknjizili bi, jer su se za to i borili.
Pa zato i kažem druže. Možda je i sada isti razlog što se ne knjiži na klub ne znam. Znam da bi ukljižili nije kritika njima nego kažem nije uknjiženo ni u njihovo vrijema znači da je bio neki razlog jer njima vjerujemo. Priča se da sad nije uknjiženo a niko ne govori što nije. Možda je isti razlog ne znam više ni sam ni šta je uknjiženo ni šta nije jer informacja na sve strane a niko ne zna sto posto.
Tada nije uknjizeno zbog toga sto sam napisao, za sada ne znam. Spor je zavrsen, nema nekog ociglednog razloga, ali necu da nagadjam.

Sto se tice ovog saopstenja o "uspjesnoj sezoni", oni isti kojima su 2 druga mjesta i 1 Kup bili neuspjesni, sada su odjednom uspjesni. Bas bahato...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 1:53 pm

Dominic je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:20 pm
Kad je Dado produzio ugovor pa da sad mozemo dobiti neku kintu, ako ode u Ferencvaros? Zna li neko?
Mislim da je Dado imao klauzulu u ugovoru gdje mu se isti automatski poduzava na jos godinu odredjenim brojem odigranih utakmica.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:00 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:19 pm
AdmirA je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:43 am
Analitičar1921 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:20 am
Moram napisati nekoliko stvari:
1. Nije mi jasno što se iz kluba u ovo posljednjem obavještnju nisu pozvali na dodjelu titule iz 1946 godine.
2. Ima li neko onu OneDrive tabelu sa koeficijentima, pa da vidimo da li smo nosioci ili na? Odnosno na čemu smo?
3. Od ove sezone očkujem punu afirmaciju Mehića i Subašića, kao i još nekih, odnosno da igraju punim kapacitetom i da se izbore za mjesto u ekipi.
4. Onim uhljupima iz lavora će se vratiti vrlo brzo za ovu proslavu titule. Sad se vidi razlika nas i njih kada smo mi štampali majice nakon 5:2 , te nakon raznih komentara smo ih povukli, a oni ovako. Svjesni su da bi ih stigli...

Toliko za sada. Pozz svima
Mislim da je naš Zahtjev već u Savezu.
Taj zahtjev je 6-7 godina u savezu...
Znam i ja da je tamo, ali sada je bila prilika kada se ovako dodjeljuju titule, da i nama dodjele našu koju smo osvojili igrajući do kraja prevenstva, a ne 2/3. Bog zna kada će ovo naše razmatranje na dnevi red staviti.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:28 pm

Ovaj Bagaric sto napusta Siroki je puno bolja opcija od Mahira Karica. Pravo nezgodan za cuvanje.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:29 pm

Pa ja ne znam strpljivije i mirnije navijače od nas, dvije godine za zelenim stolom pušimo i zbog seebe i zbog drugih. Od licence do prije neki dan, par ljudi je ponekad kritikovalo ili pljuvalo po ovoj Upravi, svi ostali smo bili jedinstveni, podržavali i sad je normalna reakcija nezadovoljstvo zbog sveukupne situacije. Nisam zadovoljan radom ove Uprave, a još više me brine budućnost s tim ljudima..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:32 pm

Bagaric bi nam legao ko budali samar.
Željezničar ante portas !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:36 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 03, 2020 1:42 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:37 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:16 pm
@ponosan, nisu bivsi uknjizili jer je bio spor u toku. Uknjizili bi, jer su se za to i borili.
Pa zato i kažem druže. Možda je i sada isti razlog što se ne knjiži na klub ne znam. Znam da bi ukljižili nije kritika njima nego kažem nije uknjiženo ni u njihovo vrijema znači da je bio neki razlog jer njima vjerujemo. Priča se da sad nije uknjiženo a niko ne govori što nije. Možda je isti razlog ne znam više ni sam ni šta je uknjiženo ni šta nije jer informacja na sve strane a niko ne zna sto posto.
Tada nije uknjizeno zbog toga sto sam napisao, za sada ne znam. Spor je zavrsen, nema nekog ociglednog razloga, ali necu da nagadjam.

Sto se tice ovog saopstenja o "uspjesnoj sezoni", oni isti kojima su 2 druga mjesta i 1 Kup bili neuspjesni, sada su odjednom uspjesni. Bas bahato...
Ne znamo brate što ali pljujemo u tome je poenta. Eto nisam znao jel završen spor ali ne znam ni ima li još nešto ali i ne pljujem jer ne znam.
Taj dio oko uspješne sezone je pravo glupo saopštenje, ali pljuvali smo i prvo saopštenje i govoril što ne rade ništa a naši jedini predlagali rješenja koja su objektivna bila.
Meni je iskreno ovo oko usoješne sezone djelovalo malo kao šuk savezu. Ja ga i tako shvatam. Ko biva uspješna je sezona jer smo bili u ozbiljnoj igri za oba trofeja a nisu nam dali da završimo na zelenom terenu. Možda griješim. Ako griješim onda je ovo glupo saopštenje, ali prvo je bilo ok. Ako ne grihješim onda su ga napisali nerazumljivo tj nisu ljudi shvatili poentu što znači da su opet glupo napisali.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:37 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jun 03, 2020 2:32 pm
Bagaric bi nam legao ko budali samar.
Istog sam misljenja. Ako nema neku varijantu za vani, mislim da bi ga valjalo zaganjati. Amare reaguj.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 2:43 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sri jun 03, 2020 2:29 pm
Pa ja ne znam strpljivije i mirnije navijače od nas, dvije godine za zelenim stolom pušimo i zbog seebe i zbog drugih. Od licence do prije neki dan, par ljudi je ponekad kritikovalo ili pljuvalo po ovoj Upravi, svi ostali smo bili jedinstveni, podržavali i sad je normalna reakcija nezadovoljstvo zbog sveukupne situacije. Nisam zadovoljan radom ove Uprave, a još više me brine budućnost s tim ljudima..
evo ti najcrnji scenario pa vidi da li je realan:
1) ova uprava ce nas jos vise uvaliti u dugove da pomiri dugove nastale kovid-19 krizom
2) odlazak vecine igraca ovog ljeta
3) doce novi igraci, mahom stariji, da bi se islo na titulu naredne godine na 100. godisnjicu
4) u evropi necemo proci ni prvo pretkolo, jer nemas iskustva za ovim igracima
5) naredna sezona ce biti gora nego ova, jer novi igraci nece ispuniti ocekivanja a mladi nisu jos spremni za vise
6) nastavak pljacke od strane sudija na nasu stetu gdje god se moze (jbg. navikli smo na to vec 6 godina)
7) uvaljivanje u vece dugove na zimu da bi se islo na titulu
8) necemo ni osvojiti ni titulu, ni kup a ni evropu necemo obezbjediti
9) HAOS, uprava odlazi, amaru dosta kritike, klub u visemilionskim dugovima, nedobijanje licence za premijer ligu za 21/22
10) onda, ili gasenje ili pocetak iz kantonalne lige u sezoni 21/22. biraj sta bi ti bilo radje!

e ovo je najgore sto se moze desiti, pitaj se da li je realno da se ovo desi
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921, South i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija