Moderator/ica: storm_raider

 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:01 pm

Damke je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:50 pm
Premier je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:23 pm
Damke je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:12 pm

Situacija je takva da je jug u totalnom raspadu, ova garnitura koja sada vodi jug od kako je dosla samo ga vuce prema dole, 75% momaka koji su isli na utakmice radi zeljeznicara a ne radi necega drugog i koji su navijali su napustili taj isti jug, nijedna veca podgrupa se vise ne nalazi na jugu jer se ne slazu sa politikom koju vođe navijaca vode, bojkotuju trenutnog vođu zato što on iz utakmice u utakmicu pokazuje da on to ustvari nije, to je vec svima jasno samo nije ovoj djeci sto su zeljni dokazivanja i sto idu na utakmice samo da se pokazu, a njih je nazalost sada vec ogroman broj i to je velikim dijelom danasnji jug.
Meni samo nije jasno zasto stariji, zasto podgrupe nesto ne poduzmu, ne smjene aldu..ne znam kako je doslo do toga da bubnjar vodi navijanje, ko.je njega uopce izabrao...jbt nema koreografija, zastava, transova, parole su glupe i smijesne, pjesme su zalosne i vecinom turbofolk i onda neko brani jug..jedno je jug a jedno su ovi klosari od veceras.
Ne mogu da poduzmu zato sto ti stariji su navijaci, a aldu brane nama poznati kriminalci, niko nije lud da se usprotivi. Podgrupe su dovoljno uradile time sto su napustile jug i otkrili kakav je on zapravo bez njih i ostalih normalnih momaka.
Ma ja zulic company i slicni....strasno sta nam se desava i svi gledaju samo svoju korist.Valjda ce se nekad promjeniti ta situacija na jugu, mozda je sad prilika da se vrate stare ekipe zajedno sa udarnim transom The Maniacs...a ne picke materine raje iz sarajeva sake huligana i sl.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:07 pm

Ni milimetra Miske. Ali vakat je da se sportski segment da u ruke kvalificiranih ljudi.

Volim te Željo!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:08 pm

Ma imamo mi kao klub nažalost puno većih problema od stanja na jugu, realno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:09 pm

MAKAR MILIMETAR !!!
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:11 pm

Ubaciš baklje na onakav teren? Stid me je i sram njihovog stida i srama!
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:11 pm

Jug problem, a to sto nas trpa na grbavici granicni prijelaz, etno selo i tuzla siti to nije problem.

Pisao sam i opet cu napisat jer niko nije odgovori. Radi li sta Beslija Mirsa po pitanju dovodjenja igraca i pratili ostale ekipe u ligi kad mi ne igramo????
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:13 pm

Vidjecemo sada na zimu sta i kako radi Beslija. Gleda utakmice nizih liga redovno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:13 pm

Sve je ovo život, nekada slaviš a nekada tuguješ. U zadnjih skoro stotinu godina kroz klub je prošlo ogroman broj ljudi a i dan danas mi pričamo o jako malom broju njih koji su ostavili istinski trag kojim se svi ponosimo, niko ne spominje one loše jer nisu zaslužili već samo one dobre koji su nam prirasli srcu a čija djela nam i dan danas pomognu da u najtmurnijim trenutcima života ugledamo nadu u bolje sutra. Bolje sutra će doći jer ljubav koja tinja u svima nama će izroditi novu generaciju koja će biti bolja od prethodne, neće biti lahko ali najbolje stvari u životu dođu kada daš sve od sebe, nekada to nije ni sama nagrada već sami osjećaj zadovoljstva zbog činjenice da si uradio sve ispravno. Na današnjem vaktu je jako teško raditi upravo baš to, u jednoj od najkorumpiranijih država na svijetu gdje je obraz jeftiniji od kifle a život od kutije cigara raditi pošteno je iako jedino ispravno prije svega suludo jer si prisiljen da trpiš gaženje od svakakve marve pa čak i od one koja kao stoji u tvojim redovima. Ovi zadnji su mi najgori ali ih ne mješam sa svom rajom koja je izmanipulisana i kojoj je servirana poluistina na odvratan načina pa su se podjelili na razne klanove. Nije im nikada kroz našu historiju to pošlo za rukom da nas trajno zavade pa neće ni sada, možda još puno vode proteče ispod mosta na Malti ali će opet doći dani kada ćemo svi biti kao jedno, zagrljeni plavom bojom i opijeni ljepotom ispred sebe pjevati naše pjesme koje odjekuju dolinom.
イビチャ・オシム
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:14 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:09 pm
MAKAR MILIMETAR !!!
:rofl: :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:15 pm

mamba21 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:11 pm
Jug problem, a to sto nas trpa na grbavici granicni prijelaz, etno selo i tuzla siti to nije problem.

Pisao sam i opet cu napisat jer niko nije odgovori. Radi li sta Beslija Mirsa po pitanju dovodjenja igraca i pratili ostale ekipe u ligi kad mi ne igramo????
Kakav ba Bešlija, ne umije lik dvie rečenice sastavit. Al realno on je u svemu ovome najmanje kriv.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:16 pm

Posto vidim vec po fb vec srceparajuce komentare, kao raja vas ne podrzava.
Normalna raja vas ne podrzava jer:
1.Svaku utakmicu bespotrebno palite i nabijate kazne nasem klubu.Ako je to ljubav prestanite da volite.
2.Izvinite na trudu ali navijanje nam je obican *****, zbog onog koji vodi navijanje.
3.Svaka grupa nas "nadglasa", jer vodja se sjeti drzati govor.
4.Ostali ljudi na tribinama su Zeljovci i Manijaci, vole plavo a ne crno, ultra furka ih ne zanima
5.Ne zalijecite se na svoju "bracu" veceras je sektor A napadnut, ponekad po neko dijete ili deda sto snima atmosferu
6.Ne pratite utakmice, a kao sto znamo mi svi dolazimo prvenstveno jer zelimo dobro Zeljeznicaru, a ne sebi koncert da pravimo
7.Shvatite niko se normalan ne slaze sa vama. Do prije tri godine pljuvali ste po titulama jer su kao namjestene, i sad od jednom zelite to namjestanje.
8.Vasa utrka sa Pitarima oko tjeranja uprava nas ne zanima. Iskljucivo nas zanima napredak FK ZELJEZNICARA
9.Kad ostatak vidi da je uprava losa, ne brinite se raja ce vas podrzati kao sto je i u proslosti.
10.To da niste placenici, cast izuzetcima znamo mi svi kako se lako manipulise grupama po svim stadionima na Balkanu, tako da cisto sumnjam da i vi niste pod necijim utjecajem.
11.Shvatite vasi odlasci na gostovanja, na utakmice su vasa licna stvar. Nas to ne zanima, ljubav je kad nesto dajes a ne ocekujes nista za uzvrat. Vi zelitr da nesto krojite, to vam ne daje zapravo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:17 pm

Evo vec treca sezona kako mi ne znamo sta radimo. Igracki smo sve slabiji i slabiji, ponavljamo iste greske, stalno novi treneri, niko nam ne odgovara. Iskreno se nadam da ce vec sutra biti nekih promjena ili ako nista izaci sa nekim objasnjenjem, u protivnom uprava pokazuje da ih boli neka stvar za klub. Klub nam se podjelio na one za Amara i one za Misimovica, sto je jako tuzno, sad ce nam 100 godina, a ovdje neki pisu o raspadu ako ova uprava ode, prezivio je Zeljo svasta, vjerujem da ce lagano prezivjeti odlazak i Misimovica, ako se desi. Ako ostanu, moraju naci covjeka koji ce da se pita za sportski segment, covjeka koji se razumije i koji hoce da radi, oni nek se bave svojim poslom, a od sportskog segmenta da se skroz odvoje jer evo konstantno pokazuju da pojma nemaju.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:19 pm

Izlija je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:13 pm
Sve je ovo život, nekada slaviš a nekada tuguješ. U zadnjih skoro stotinu godina kroz klub je prošlo ogroman broj ljudi a i dan danas mi pričamo o jako malom broju njih koji su ostavili istinski trag kojim se svi ponosimo, niko ne spominje one loše jer nisu zaslužili već samo one dobre koji su nam prirasli srcu a čija djela nam i dan danas pomognu da u najtmurnijim trenutcima života ugledamo nadu u bolje sutra. Bolje sutra će doći jer ljubav koja tinja u svima nama će izroditi novu generaciju koja će biti bolja od prethodne, neće biti lahko ali najbolje stvari u životu dođu kada daš sve od sebe, nekada to nije ni sama nagrada već sami osjećaj zadovoljstva zbog činjenice da si uradio sve ispravno. Na današnjem vaktu je jako teško raditi upravo baš to, u jednoj od najkorumpiranijih država na svijetu gdje je obraz jeftiniji od kifle a život od kutije cigara raditi pošteno je iako jedino ispravno prije svega suludo jer si prisiljen da trpiš gaženje od svakakve marve pa čak i od one koja kao stoji u tvojim redovima. Ovi zadnji su mi najgori ali ih ne mješam sa svom rajom koja je izmanipulisana i kojoj je servirana poluistina na odvratan načina pa su se podjelili na razne klanove. Nije im nikada kroz našu historiju to pošlo za rukom da nas trajno zavade pa neće ni sada, možda još puno vode proteče ispod mosta na Malti ali će opet doći dani kada ćemo svi biti kao jedno, zagrljeni plavom bojom i opijeni ljepotom ispred sebe pjevati naše pjesme koje odjekuju dolinom.
:klanjase2: :zeljeznicar1:
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:20 pm

Pa jarane onako iskreno Cenan je taj jug po najvise otjerao pa eto ne znam sta je problem...a po meni je najbolje radio taj posao
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:25 pm

Popisam ja nas sviju.
I sebe, i sve nas, i Misimovica, i upravu, i Amara, redom sve, ako vise ikada pustimo da reprezentacija odigra mec na Grbavici.
Seru te, pisaju te, smiju ti se u facu, a ti im izlazis u susret. Mrs u Zenicu majku vam *****, pa tamo igrajte. Nema tih para za koje bi ih ja pustio da igraju kod nas.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:27 pm

Haj sto smo postali ko grobari na tribinama (vec nekoliko godina podjela i unutarnjih sukoba,nazalost ubistva) vec smo na terenu postali ko partizan (gleda i gledace zvezdi narednih godina u ledja)...
JEDNOSTAVNO SMO SVI IZGUBILI KOMPAS..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:33 pm

Posto ocito je da veceras nece biti nista iz kluba treba cekati sutra i vidjeti kuda plovi ovaj brod. Nadam se da prvi leti Odovic jer covjek nema svoje JA i nema nikakvu viziju. Takodjer nadam se da uprava ostaje ali da javno izadju i kazu sta je problem.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:34 pm

Ljudi treba ovo prespavati sutra je pocetak radne sedmice, naravno da se stvari nece promjeniti preko noci ali ce uskoro itekako morati. Sada ide ova reprezentativna pauza pa cemo vidjeti hoce li se tokom nje nesto desiti. Mada ja licno mislim da se samo moze desiti da uprava dadne ostavku ako im je puna kapa svega ili da Odovic dobije otkaz, dadne otkaz - mada prije da ce ostati jos ova dva kola jer nema druge.

Ako se te stvari ne dese, prezivjet cemo nekako i ova dva preostala kola, ja sad licno kazem jebes ishode, je zaista jer ova ekipa ne moze vise nista da ucini, ja vam garantujem da ce im mrtva Krupa napraviti problem, da ne pricamo o Sirokom.

Strpite se svi do prvog decemba i pauze, onda ide skupstia pa sve naredno poslje nje sa ovim ljudima ili nekim drugim u klubu - Zeljo iznad svega !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:37 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:45 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:46 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:28 pm
Nema potrebe o kopu pisati jer se sve to vise manje zna,zato ih je sve manje i manje. Senad ako ode neka ode,razumijem covjeka, dao je sve od sebe cak i napustio svoje mjesto u firmi da bi iz najbolje namjere pomogao Zelji. Siguran sam da niko sa cistijom namjerom nece doci, sada su u igri i poslovni prostori na istoku, sigurno ce biti pun ***** onih zohara koji ce izaci iz rupa da se okoriste o FKZ. Znam da je Senadu zelja da se uradi taaj krov na istoku ali nadam se da nece i da ostavlja nekim uhljuupima sve na gotovo. Mislim da cemo plakati za istim prije nego sto se misli...ako nista bar ce ti dusmani isplivati na povrsinu.
Mislim da nece ni on, ni ostatak Uprave nigdje.
Pa i ne treba da ide Misimovic (a ni ostali iz uprave) ako ce se baviti onim u cemu je najbolji. Ako ce nastaviti ovako onda nek ide. Jedna stvar samo, dovodjenje jednog covjeka, moze nas iz ovog stanja u kojem smo sad baciti u stanje nevidjene euforije.
Da li ce spustiti svoj gard i prestati da misle da su najpametniji? Za fudbal kao fudbal nemaju pojma a jedan covjek je doktor za nasu ligu.
Da li su sposobni da dovedu Amara Osima i prepuste mu citav sportski segment? Ako jesu sposobni, onda ce nas klub najvise od toga profitirati a klub je jedino bitan..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija