Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:32 am

Ja ovaj intervju ću da slušam svaki dan..
Njegov glas tako prija uhu i duši, osjećam se mirno, zaštićeno i prosvijetljeno.
Živio nam Amare, živio poglavico!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:32 am

qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:43 am
pozdrav plava nacijo. Pratim ovaj forum vec dugo i odlucih napokon da se registrujem. Bio sam na onom forumu do 2013 i tada sam banovan takodjer pod ovim nickom. Ljudi moji samo normalan covjek je na strani pravde i puna podrska klubu u ovom slucaju protiv (teska srca prvi put pisem i ne mogu vjerovati da cu to upravo ja pisati, koji citav svoj zivot od 1997 pratim svoj voljeni klub i koji mi je ikona uz sve velikane bio Amar Osim, brkati majstor) sada hladno kazem podrsa puna protiv KAMATARA - Amar Osim. Čovjek koji je sve reziravo od 2016-17 godine na najhinjavije nacine rusio temelje kluba i najzdravije uprave ili rame uz rame sa najzdravijim i najpostenijim upravama kakv jemoj voljeni Željo imao u svojoj historiji. VOLIM TE ŽELJO I U KOST protiv ljudi koji nam vode klub u propast.
Jesil ti ovo legendo odlucio se malo sprdat i nasladjivat. Preslican upad samo sto na jednom forumu pises sta njima odgovora, ovde druga prica. Bas slicno, tesko cu ti povjerovat da nisi... Samo pitam!?
slika
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:33 am

sta covjek uradi od sebe ovo nije normalno. Od najdrazeg do najomrazenijeg covjeka to je nevjerovatno .Al tako je to bog sve vidi moj Amare ne mozes raditi zlo a nadati se dobrom uvije je bilo.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:33 am

sta covjek uradi od sebe ovo nije normalno. Od najdrazeg do najomrazenijeg covjeka to je nevjerovatno .Al tako je to bog sve vidi moj Amare ne mozes raditi zlo a nadati se dobrom uvije je bilo.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:33 am

sta li cete vi pljuvaci Amara raditi kad se bude titula slavila, kad se klub stabilizuje, a stabilizovace, prosli smo i gore, proci cemo i ovo, volio bih biti tada s vama, i samo vas gledati, a doce to vrijeme, ne sumnjajte u to

najtuznije mi je sto izvan ovog foruma vlada totalno drukcija atmosfera u vezi Amara, velika vecina ga podrzava i drago mi je zbog toga
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:34 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:13 am
Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:02 am
Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu i ciganluk u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu, a pomoci klubu nece jer nije trenutno u klubu, fuj..
Bravo majstore. Prave se budale. Svi vratili svoje pare, samo Amar nije i on treba da to kao halali. 100% podržavam Amara u vezi s dugom. Vadio nas je iz govana tolike godine, a sad nam ne valja. Kažu nabrao se dug... samo zamislite koliki bi taj dug bio da Amar nije davao svoje pare i gdje bismo danas bili. Neće da vrate film malo na period prije dolaska Amara, kakvo je to rasulo bilo.

Možemo govoriti o njegovim greškama i što se tiče igračkog kadra i što se tiče igre same... Ali ovo je dno što mu se "stavlja na teret".
Sto se kaze, lako je tudjim qrcem koprive mlatiti. Lako je iz tople sobe pricati trebao je halaliti 400-500 hiljada svog novca. Novca kojeg je dao da klub moze funkcionisati. Isto kao da niko od clanova ovog foruma ne radi jer da radi znali bi cijeniti i svoj i tudji novac. Pogotovo bi znali cijeniti covjeka zbog kojeg se svi (pa i taj Misimovic),dice sto smo najtrofejniji klub u drzavi.

Da nema tog duga nasli bi nesto drugo. Najvise sto boli ove internet ratnike i jedini razlog sto pljuju po Amaru je taj sto nije htio da radi sa Misimovicem i da ga spasava nakon sto je ovaj zasrao do kraja, zakuhao sa svima i sa Amarom i sa medijima i sa savezom i sa nasim igracima itd. I na kraju hajde Amare vadi nas iz govana, jbg malo smo te pljuvali, malo smo pricali svasta o tebi ali ti to zaboravi, sad spasavaj nase guzice. I kad ih je Amar odbio, oni pobjegli iz kluba, povukli i svoje ljude i privatne sponzore koji ce sponzorisati klub samo ako je neko od njih u klubu, i sad preko foruma pljuju po Amaru, jer nisu smjeli doci na skupstinu, fuj.

Zar nije istinska ljubav ovo sto Badzak radi, liku puca qrac ko je u upravi on godinama pomaze Zelji ili ona firma Elpi Comerc, kunem se u sve sto mi je sveto nemam pojma ko je vlasnik a njihovu reklamu godinama unazad gledam na stadionu, i kad smo bili losi i kad smo osvajali duple krune. To je prava ljubav a ne ovo sto Misimovic i njegovi ahbabi rade, da sponzorisu klub samo kad su oni tu..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pet jun 14, 2019 1:35 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:34 am

To ti je ko da si na Čabu otisao.
7 dana slusaj i obavio si jednu od duznosti prema svom idolu :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:34 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:31 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:23 am
Amar Osim ne donosi štetu Želji.
Amar Osim donosi trofeje Želji.
Amar Osim uskače SVOJIM NOVCEM u pomoć klubu kada su mu sva vrata bila duplim čeličnim katancem zamandaljena.
Amar Osim je jedino pozitivno što imamo u klubu.
Jedino pod Amarom Osimom mi smo pravi Željo.
Jedino sa njim na vrhu mi sretni dolazimo i odlazimo sa utakmica.
Kompletna poslijeratna historija bez njega nam je skratila život na dobar period.
Jehovini svjedoci, Amarovi idolopoklonici su tu, i biće dok je njega, njegovog oca, i punih vitrina.
Ostali, ko god može pomoći, obezbjediti finansijsku potporu, da njegov rad bude olakšan ima priliku iskoristiti za dva dana.
I ovi ostali mail hakeri, istu tu priliku imaju. I da se rasčisti duboko zaraćeno, i da se ponude konkretna riješenja.
Naravno, svi osim poglavice prošlog saziva.
Nek' se bavi svojom firmom, bolje njemu, još bolje nama.
Steta u prvih 6 mjeseci 2019. godine je milion maraka.
Pa da je njegova funkcija ona koju je obavljao Misimović, bio bi direktni krivac.
Ovako, on je svoje na terenu završio onako kako je naumio.
Osim, ako ne misliš na nešto drugo, pa bih te zamolio da pojasniš.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:35 am

qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:43 am
pozdrav plava nacijo. Pratim ovaj forum vec dugo i odlucih napokon da se registrujem. Bio sam na onom forumu do 2013 i tada sam banovan takodjer pod ovim nickom. Ljudi moji samo normalan covjek je na strani pravde i puna podrska klubu u ovom slucaju protiv (teska srca prvi put pisem i ne mogu vjerovati da cu to upravo ja pisati, koji citav svoj zivot od 1997 pratim svoj voljeni klub i koji mi je ikona uz sve velikane bio Amar Osim, brkati majstor) sada hladno kazem podrsa puna protiv KAMATARA - Amar Osim. Čovjek koji je sve reziravo od 2016-17 godine na najhinjavije nacine rusio temelje kluba i najzdravije uprave ili rame uz rame sa najzdravijim i najpostenijim upravama kakv jemoj voljeni Željo imao u svojoj historiji. VOLIM TE ŽELJO I U KOST protiv ljudi koji nam vode klub u propast.
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am
ljudi mi moramo istrajati na tome da se KAMATAR otjera i njegova uprava pa makar bojkotovati utakmice dok je on u klubu. Znaci sve za dobrobit Želje i ne dozvoliti da nas sebicni beskicmenjak pravi budalama.
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:00 am
Amar Osim je ZLO kluba. Ne mogu vjerovati da cu ovo pisati ali tako je i svi navijaci Želje to znaju .On nam potkopava klub vec par zadnjih godina i na kraju mu se sve hvala bogu vraca. Ne mozes raditi zlo a nadati se dobrom. Amar Osim - Kancer Želje
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:11 am
Amar Osim je nicim izazvan sebi Želju prisvojio kao da mu je babovina. Halo ba on je samo trener i nista vise al to sto u ovoj nasoj nazovi drzavi prolazi i ovo mahalanje zato i jesmo u k.... kakvom jesmo. Znaci da je normalno stanje on se samo pita za teren i ni zasta vise. Al jok on sebi umislio velicinu pa igra managera 2019. Ako budemo pametni sada je do nas mi moramo praviti potezeza dobrobit naseg Zelje i sve uciniti da ne bude tresla se gora rodio se mis- a to je nama bosnjama nekako u karakteru.
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:27 am
Amar Osim nece biti u Zelji koliko on to bude htio to nek se zna. Znaci nije mu ovo babovina i necem u se klimati glavom kako je to bilo prije. Nije vise stanje kao prije pa kada smo ga svi gotivili i imali smo razloga. Sada su druga vremena i covjek je sam sebe popišao na sve moguce nacine. Ovo je FK ŽELJEZNIČAR i nije FK AMAR OSIM. On ce abd biti ubrzo bivsi i ne nada se sta ce mu se desiti to cemo svi svjedociti i on i njegovi poslusnici bit ce uskoro bivsi.
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:33 am
sta covjek uradi od sebe ovo nije normalno. Od najdrazeg do najomrazenijeg covjeka to je nevjerovatno .Al tako je to bog sve vidi moj Amare ne mozes raditi zlo a nadati se dobrom uvije je bilo.
Hajd malo promjeni priču, shvatili smo šta imaš za reči u ovih prvih 6 postova ... 8-)
Zadnja izmjena: Niko, dana/u pet jun 14, 2019 1:37 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:35 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:34 am
To ti je ko da si na Čabu otisao.
7 dana slusaj i obavio si jednu od duznosti prema svom idolu :ganja:
Osimovi šarti.
:baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:36 am

ko su ba ovi novi likovi sto su se veceras registrovali i ciljano potkuhavaju, kvarite mi izlaganje :D
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:36 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:34 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:31 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:23 am
Amar Osim ne donosi štetu Želji.
Amar Osim donosi trofeje Želji.
Amar Osim uskače SVOJIM NOVCEM u pomoć klubu kada su mu sva vrata bila duplim čeličnim katancem zamandaljena.
Amar Osim je jedino pozitivno što imamo u klubu.
Jedino pod Amarom Osimom mi smo pravi Željo.
Jedino sa njim na vrhu mi sretni dolazimo i odlazimo sa utakmica.
Kompletna poslijeratna historija bez njega nam je skratila život na dobar period.
Jehovini svjedoci, Amarovi idolopoklonici su tu, i biće dok je njega, njegovog oca, i punih vitrina.
Ostali, ko god može pomoći, obezbjediti finansijsku potporu, da njegov rad bude olakšan ima priliku iskoristiti za dva dana.
I ovi ostali mail hakeri, istu tu priliku imaju. I da se rasčisti duboko zaraćeno, i da se ponude konkretna riješenja.
Naravno, svi osim poglavice prošlog saziva.
Nek' se bavi svojom firmom, bolje njemu, još bolje nama.
Steta u prvih 6 mjeseci 2019. godine je milion maraka.
Pa da je njegova funkcija ona koju je obavljao Misimović, bio bi direktni krivac.
Ovako, on je svoje na terenu završio onako kako je naumio.
Osim, ako ne misliš na nešto drugo, pa bih te zamolio da pojasniš.
Ma jok na terenu. Vec odgovornost njega kao clana skupstine da prica s ostalim i da dovede novu upravu nakon sto je bivsa podnijela ostavku.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:38 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:33 am
sta li cete vi pljuvaci Amara raditi kad se bude titula slavila, kad se klub stabilizuje, a stabilizovace, prosli smo i gore, proci cemo i ovo, volio bih biti tada s vama, i samo vas gledati, a doce to vrijeme, ne sumnjajte u to

najtuznije mi je sto izvan ovog foruma vlada totalno drukcija atmosfera u vezi Amara, velika vecina ga podrzava i drago mi je zbog toga
odakle brate tebi ideja da ce se toliko cekati. Znaci jedno je sigurno sljedece sezone nema sanse i da razmislja o tituli a o da bi se ista osvojila potrebno je vise stvari da se spoje. Prvo IGRACI- koje realno nemamo niti imamo para za bolje, UIGRANOST - necu komentarisat, HARMONIJA- /, JEDINSTVO KLUBA I NAVIJACA- /. A to da ce se on cekati godinama i tetositi e to si se malo prevario.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:38 am

Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:34 am

Zar nije istinska ljubav ovo sto Badzak radi, liku puca qrac ko je u upravi on godinama pomaze Zelji ili ona firma Elpi Comerc, kunem se u sve sto mi je sveto nemam pojma ko je vlasnik a njihovu reklamu godinama unazad gledam na stadionu, i kad smo bili losi i kad smo osvajali duple krune. To je prava ljubav a ne ovo sto Misimovic i njegovi ahbabi rade, da sponzorisu klub samo kad su oni tu..
A Amar nije htio raditi s bivsom upravom.
Ugledaj se Amare na Badzaka. Boli ga tuki ko je u upravi on ce pomoci Zelji.

joj joj joj...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:39 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:36 am
ko su ba ovi novi likovi sto su se veceras registrovali i ciljano potkuhavaju, kvarite mi izlaganje :D
Samo nastavi prijatelju, uživanje je čitati tvoje postove.
Leon_Professional je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:34 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:31 am


Steta u prvih 6 mjeseci 2019. godine je milion maraka.
Pa da je njegova funkcija ona koju je obavljao Misimović, bio bi direktni krivac.
Ovako, on je svoje na terenu završio onako kako je naumio.
Osim, ako ne misliš na nešto drugo, pa bih te zamolio da pojasniš.
Ma jok na terenu. Vec odgovornost njega kao clana skupstine da prica s ostalim i da dovede novu upravu nakon sto je bivsa podnijela ostavku.
To da.. Velika krivica njega, kao i svakog preostalog člana skupštine je ogromna. Opet su pogrešne ljude izabrali za fotelje kluba koji je najveći u ovoj državi.
Srećom, skupština se mijenja krajem godine, i nadam se da će novi saziv biti kvalitetniji od trenutnog.
Ipak, imaju priliku, "treću sreću" u subotu da izaberu radne ljude.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:40 am

qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:38 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:33 am
sta li cete vi pljuvaci Amara raditi kad se bude titula slavila, kad se klub stabilizuje, a stabilizovace, prosli smo i gore, proci cemo i ovo, volio bih biti tada s vama, i samo vas gledati, a doce to vrijeme, ne sumnjajte u to

najtuznije mi je sto izvan ovog foruma vlada totalno drukcija atmosfera u vezi Amara, velika vecina ga podrzava i drago mi je zbog toga
odakle brate tebi ideja da ce se toliko cekati. Znaci jedno je sigurno sljedece sezone nema sanse i da razmislja o tituli a o da bi se ista osvojila potrebno je vise stvari da se spoje. Prvo IGRACI- koje realno nemamo niti imamo para za bolje, UIGRANOST - necu komentarisat, HARMONIJA- /, JEDINSTVO KLUBA I NAVIJACA- /. A to da ce se on cekati godinama i tetositi e to si se malo prevario.
hvala ti sto si mi otvorio oci, aj sad na kosevo pa prosipaj tu pricu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:42 am

Nemam vremena nikom nista objasnjavati. Na vratima sam odoh uzet milion od druga, treba mi da kupim vikendicu i Poršea. Ostatak ću na kurve potrošit. Moram uzet od jarana, jer ne mogu to sa svojom platom, izađem u vrh glave 1300. Nisam znao do večeras šta propuštam, propast ću ako ovo ne uradim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:43 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:39 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:36 am
ko su ba ovi novi likovi sto su se veceras registrovali i ciljano potkuhavaju, kvarite mi izlaganje :D
Samo nastavi prijatelju, uživanje je čitati tvoje postove.
Leon_Professional je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:34 am


Pa da je njegova funkcija ona koju je obavljao Misimović, bio bi direktni krivac.
Ovako, on je svoje na terenu završio onako kako je naumio.
Osim, ako ne misliš na nešto drugo, pa bih te zamolio da pojasniš.
Ma jok na terenu. Vec odgovornost njega kao clana skupstine da prica s ostalim i da dovede novu upravu nakon sto je bivsa podnijela ostavku.
To da.. Velika krivica njega, kao i svakog preostalog člana skupštine je ogromna. Opet su pogrešne ljude izabrali za fotelje kluba koji je najveći u ovoj državi.
Srećom, skupština se mijenja krajem godine, i nadam se da će novi saziv biti kvalitetniji od trenutnog.
Ipak, imaju priliku, "treću sreću" u subotu da izaberu radne ljude.
A dobro, on je glavni bio u ovome, da se sad ne pravimo grbavi.
Zna se ko ih je doveo i ko se i sad najvise pita. Babuka nas :D

Uostalom tako je rekao i u ovom intervijuu.
Vjerujem da ga nisi ni poslusao do kraja a podjebavas ovdje ljude :ganja:
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:44 am

@qwertz1921

Samo ti nastavi i nedaj se omesti. Dosta je on nama režiraVo sranja po klubu ... :karanje:
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:44 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:40 am
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:38 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:33 am
sta li cete vi pljuvaci Amara raditi kad se bude titula slavila, kad se klub stabilizuje, a stabilizovace, prosli smo i gore, proci cemo i ovo, volio bih biti tada s vama, i samo vas gledati, a doce to vrijeme, ne sumnjajte u to

najtuznije mi je sto izvan ovog foruma vlada totalno drukcija atmosfera u vezi Amara, velika vecina ga podrzava i drago mi je zbog toga
odakle brate tebi ideja da ce se toliko cekati. Znaci jedno je sigurno sljedece sezone nema sanse i da razmislja o tituli a o da bi se ista osvojila potrebno je vise stvari da se spoje. Prvo IGRACI- koje realno nemamo niti imamo para za bolje, UIGRANOST - necu komentarisat, HARMONIJA- /, JEDINSTVO KLUBA I NAVIJACA- /. A to da ce se on cekati godinama i tetositi e to si se malo prevario.
hvala ti sto si mi otvorio oci, aj sad na kosevo pa prosipaj tu pricu
hahaha, kosevo kazes ma ja. Ljudi koji razmislaju i koji nisu bekani i ne vjeruju u Amara su protiv Želje. E moj bosnjo zato i jesmo ovdje gdje jesmo. KAMATAR - OUT!!!!!!!
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija