Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:11 pm

Onoliko koliko si jak toliko ce te i poštovati,a kad si slab svi gledaju da te zgaze.To je istina i istina je da smo mi slabi.Da nismo nebi nam se ovakve i slicne stvari dešavale godinama unazad.Zato mladjoj raji savjet.Ne mojet se ugledati na prethodne uprave Zelje.Borite se.Nikad se ne predajite bez borbe.Kad se boriš i kad si na ispravnom putu sigurno ceš pobjediti.Predaja bez borbe je kukavicluk a taj kukavicluk nikome dobra nije donio.Nije ni Zelji.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:12 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 5:59 pm
Elegant je napisao/la:
pon jun 01, 2020 5:01 pm
Sta je sa novom trafostanicom ?

:rofl:
Hahahahahha doooobaaaar 😂😂
Hahahahahhaa.. vrh
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:12 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:05 pm
Naši čekaju, a evo ovi požuriše da nam skrate muke. U 20 sati preko videopoziva sastanak Izvršnog Odbora, pa ne bi se ovako hitno sastali da je mrtva glava pala, a ne zbog ovoga. Čekajmo mi odluku, pa kad sve bude gotovo da možemo kurcuu svirati.

I znate šta je mogla ova Uprava, ne objavljivati izvinjenje zbog skandiranja prema Savezu sa tribina, eto to su mogli.
Ove iz Saveza ne možemo otjerati, a vi iz Kluba mrš napolje!!
Najbolje da se ubijemo
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:13 pm

ova uprava je mogla da se ne rodi... hvala
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:18 pm

Raptor44 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:12 pm
PlaviVlak je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:05 pm
Naši čekaju, a evo ovi požuriše da nam skrate muke. U 20 sati preko videopoziva sastanak Izvršnog Odbora, pa ne bi se ovako hitno sastali da je mrtva glava pala, a ne zbog ovoga. Čekajmo mi odluku, pa kad sve bude gotovo da možemo kurcuu svirati.

I znate šta je mogla ova Uprava, ne objavljivati izvinjenje zbog skandiranja prema Savezu sa tribina, eto to su mogli.
Ove iz Saveza ne možemo otjerati, a vi iz Kluba mrš napolje!!
Najbolje da se ubijemo
Ma ja se osjećam grozno, dvije godine zaredom van terena dobijamo poniženje. Ako kažem da su trebali reagovati burnije, jače, sa ucjenama nekim, ne mislim da bi se time nešto promijenilo, ali bih se kao navijač Želje osjećao bolje zbog toga.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:20 pm

Ovo treba da nam upali alarm svima sada,kako bi sad volio da procitam"hitan vanredni sastanak na Grbavici,Džubur,Vukotić,Gredic,Misimovic,Sabanadžovic,Bazdarevic,Kozaric,video linkom iz Amerike se javlja Škoro,sastanku se očekuje da se jave video pozivom Džeko,Višća,Zukanovic,Baljic,i drugi....eh kad bi
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:29 pm

Svi pitari gosti koji citaju ovo nek mi se napuše kurca!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:29 pm

Kad nam psuju majku balijsku i skandiraju imena ratnih zločinaca mi smo krivi što ne izađemo sa terena i ne odbijemo da se vratimo dok to ne prestane, nakon nekoliko takvih poteza radikalne promjene bi se desili.

Kada nam lupaju desetine hiljada na par baklji i bliceva, nekad i zbog megafona, a ovima odozgo ni par stotina za fašizme i prijetnje smrću, mi smo krivi što to ne problematiziramo i ne krenemo sa radikalnim obračunom, uključivanjem svih državnh institucija u slučaj, medijskom pompom, istupanjem iz lige itd.

Kada nas iz sezone u sezonu kradu i zakidaju, mi smo krivi što ne prekinemo utakmicu, što ne istupimo tu sezonu iz lige i još more opcija. 99% bi se digla i medijska i svaka druga pažnja, što iz države, što iz Evrope i UEFA-e. I da ništa ne bude, i da pojede vuk kenjca makar bih pune duše i srca mogo reći: "TO JE MOJ ŽELJKAN, TO JE MOJ KLUB, TO SU PREDSTAVNICI MOG KLUBA I SVE ONO ŠTO VALJA U DRŽAVI I GRADU!"

Ništa od toga se ne dešava, pizde šute, klimaju glavu zarad sitnog šićara i zateznih kamata čekajući nove prilike za godišnje odmore, nehljebi od igrača pustoše kasu i tužakaju se za svaki pišani fening a naše lobanje i gospodari familije se ograđuju od svojih navijača, simpatizera i stavljaju na stranu katila Kluba.
Ali šute naši radi mira u kući, jer se boje da bi popušili ko niko da se nastavi sezona i zato su u našem Klubu možda i najzadovoljniji razvitkom ove situacije u kojoj ćemo opet biti oni jadni mučenici i oni kojima se vječno čini nepravda, kojom će sakriti svoj uhljupluk i nerad, a budalama poput malobrojnih otići želudac i čir fasovati.

I ovo je školski primjer petokolonaštva i antibosanstva, neka cijela država vidi kako Bošnjaci stvaraju nezavisnu državu republiku srpsku zarad sitnog šićara i poklonjenih titula!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:30 pm

Prije par godina igraci Zrinjskog nam dali gol poslije igranja rukom, pa titulu uzese nakon penala svi znamo kakvog. Svi znamo ko im je sudije slao i dodje ti Baka na pres konferneciji i kaze ne valja nam sudjenje i napadne sudije😂😂
Danas liga zaustavljena zbog borca i vice i dodje Vico maloprije i kaze misli da su osteceni jer su mogli titulu osvojiti😂😂
Imaju ljude u savezu i jos sve prave budalama, ismijavaju nas.
Pisali smo i ranije saopstenja, ali ja ne vidim tu nikakvu pomoc niti bilo kakav pritisak. I sada smo dali prijedloge da se igra, da se ponisti liga itd, ali kome smo pisali. Mogu nam se samo smijati u savezu jer se ne pitamo nista. Cime da ih ucijenimo??
Mislio sam da se moze otici pred zgradu saveza,ali onda se sjetim skupstine u junu. Lagano je na tastaturi lupati.
Jedino sto mozemo i moramo uraditi je sada kada dodju izbori da se postavi nas covjek na poziciju gdje te nece yebati vise ovako.

Jebeno je protiv politike sda-hdz-snsd.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:32 pm

Sarajevo, Borac, Zrinjski oslikava politički situaciju u BiH, SDA-HDZ-SNSD. To ko ne vidi je budala. Uvijek bili politički klub i uvijek će i bit.
Željezničar ante portas !
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:36 pm

Pisali smo saopstenja davali prijedloge kako da se zavrsi liga.Cetri opcije su nudili a ni jednu nisu prihvatili.Pa ova tri mjeseca Zeljo je bio najaktivniji za nastavak.I sada ovdje nasi pisu navijaci nije uprava nista uradila...
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:47 pm

segasega je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:36 pm
Pisali smo saopstenja davali prijedloge kako da se zavrsi liga.Cetri opcije su nudili a ni jednu nisu prihvatili.Pa ova tri mjeseca Zeljo je bio najaktivniji za nastavak.I sada ovdje nasi pisu navijaci nije uprava nista uradila...
Nisu mogli izganjati 2 utakmice Kupa makar? :lol: :lol: :lol:
Joj mitomanije :klanjase2:
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 6:51 pm

Nemojte sad da tjerate upravu! Otjerali ste prave ljude zbog 'titula' pa smo dobili ovo sto imamo. Sto bi se reklo trazili ste-gledajte.

Zao mi svojih godina, Bog mi je svjedok da mi srce preskace zbog Zelje, a imao sam priliku da dozivim da smo normalan i stabilan klub, klub kojem se ne moze desit da licencu ne dobije, klub kojem se ne moze desit da ne isplati igracu platu pola godine, klub koji gradi i odrzava svoj stadion... imali smo nismo znali...
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:03 pm

Znači sad je krivac politika i osovina hdz-sda-snsd, a ne uprava koja je "zaratila sa svima" i egoistično ponašanje???
Šta bi tek bilo da nismo spašeni...
Čestitam ja vama onako od muke.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:11 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:03 pm
Znači sad je krivac politika i osovina hdz-sda-snsd, a ne uprava koja je "zaratila sa svima" i egoistično ponašanje???
Šta bi tek bilo da nismo spašeni...
Čestitam ja vama onako od muke.
Ko je po tebi kriv sto je sezona prekinuta? I sto je ovako zavrsila?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:13 pm

Gdje su napisali da se nigdje u Evropi nije prekinuo Kup? Jesu li mogli reći, ne može liga, može Kup od 1. jula, pa time stvoriti pritisak da se liga nastavi??
Savez je dno dna, naši neprijatelji, ali moraš ih udariti gdje boli, obratiti se UEFI, biti dosadan, a ne pustiti da svoj plan lagano provode.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:19 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:13 pm
Gdje su napisali da se nigdje u Evropi nije prekinuo Kup? Jesu li mogli reći, ne može liga, može Kup od 1. jula, pa time stvoriti pritisak da se liga nastavi??
Savez je dno dna, naši neprijatelji, ali moraš ih udariti gdje boli, obratiti se UEFI, biti dosadan, a ne pustiti da svoj plan lagano provode.
ako hoces da udaris gdje saveza najvise boli, zna se sta je to! reprezentacija! na tu kartu treba igrati...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:24 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:11 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:03 pm
Znači sad je krivac politika i osovina hdz-sda-snsd, a ne uprava koja je "zaratila sa svima" i egoistično ponašanje???
Šta bi tek bilo da nismo spašeni...
Čestitam ja vama onako od muke.
Ko je po tebi kriv sto je sezona prekinuta? I sto je ovako zavrsila?
Kako je po tebi kriva politika? Srpski nacionalizam da, ali politika kao određena stranka apsolutno ne. Na kraju krajeva sezona se ne može prekinuti ako jedan "Bošnjak" - pitar iz saveza ne glasa za odluku:
Istina stoji u Statutu FSBiH i kaže da je za usvajanje bilo kakve "teške" odluke potrebno da za nju glasa 12 članova IO ili više od dvije trećine prisutnih na idućem sastanku sa istim dnevnim redom. To znači da je za prekid prvenstva u situaciji kada je izvjesno da će sve zemlje u regionu nastaviti takmičenje i kada pandemija jenjava, potreban i glas predstavnika iz reda Bošnjaka, onih koji i danas šapuću da su "oni za nastavak, ali eto ne mogu od tamo nekih koji baš i ne vole BiH".
Da sve ovo ide u koristi politike, ide, ali one velikosrpske, velikodržavne, koja demonstrira moć tzv. paradržave nad svim pa i fudbalskim savezom, ali bez sitnog šićara "naših" ne bi bilo moguće.
I nemoj forsirati tu priču o SDA, jer nas katil koldžo već dugo vremena gura uslovno rečeno, iako je on krivac što nismo dobili stadion ranije, i KS na čelu sa prošlom vladom predvođenom NiP-om i ljevicom je dogovorio 2 miliona, kada je SDA preuzela Vladu KS oni su potvrdili tu odluku i novac namijenjen za izgradnju Grbavice, prema tome mani se te šuplje i uperi prstom u krivce iz svojih redova, iz Zvorničke 27.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:26 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:51 pm
Nemojte sad da tjerate upravu! Otjerali ste prave ljude zbog 'titula' pa smo dobili ovo sto imamo. Sto bi se reklo trazili ste-gledajte.

Zao mi svojih godina, Bog mi je svjedok da mi srce preskace zbog Zelje, a imao sam priliku da dozivim da smo normalan i stabilan klub, klub kojem se ne moze desit da licencu ne dobije, klub kojem se ne moze desit da ne isplati igracu platu pola godine, klub koji gradi i odrzava svoj stadion... imali smo nismo znali...
I klub koji promjeni kamion igraca i trenera najnize moguce kvalitete.Reci i to,pusti jednu stranu price,ko da je bit sporta samo u redovnom isplacivanju plate,a to kakvim debilima isplacujes plate ,to jel nije bitno? Samo nek je redovna.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:31 pm

Srcezelje je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:26 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:51 pm
Nemojte sad da tjerate upravu! Otjerali ste prave ljude zbog 'titula' pa smo dobili ovo sto imamo. Sto bi se reklo trazili ste-gledajte.

Zao mi svojih godina, Bog mi je svjedok da mi srce preskace zbog Zelje, a imao sam priliku da dozivim da smo normalan i stabilan klub, klub kojem se ne moze desit da licencu ne dobije, klub kojem se ne moze desit da ne isplati igracu platu pola godine, klub koji gradi i odrzava svoj stadion... imali smo nismo znali...
I klub koji promjeni kamion igraca i trenera najnize moguce kvalitete.Reci i to,pusti jednu stranu price,ko da je bit sporta samo u redovnom isplacivanju plate,a to kakvim debilima isplacujes plate ,to jel nije bitno? Samo nek je redovna.
U danasnjem futboooolllluuuuuu jeste.....kada ima para igraci i igraju a kada ih nema i kada ih slazes izgubis utakmicu protiv veleza...
😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija