Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:14 am

Minjore je napisao/la:
ned sep 30, 2018 10:49 am
Bogiiiiiii jeebo Ramica cuvaj Blagojevica
Blagojević je naš najbolji veznjak,od njega nam sve zavisi,samo dok se malo privikne na sredinu i biće odličan. Tu je tek 3,5 godine,realno prekratak period da bi očekivali bilo kakav kontinuitet dobrih igara od njega
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:14 am

slika
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:20 am

nažalost tačno je da nam od njega sve zavisi i da nemamo drugog igrača tih zadataka da je i toliko dobar.

ja vjerujem da su ove povrede više nedostatkom konkurencije uticale na kvalitet igre, nego stvarnim doprinosom koji bi dali povrijeđeni. oni čiji je voljni momenat svakako najupitniji ostali su potpuno sigurni za svoja mjesta. s ramovićem kakvim god, jazvićem i veselinovićem bi to trebalo biti dosta bolje. a ja lično i da ne računam na arežinu i vranješa - ne bi dao da drugi to van sumnje znaju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:28 am

Krajnje je vrijeme da uprava počnje kažnjavati igrače zbog loših igara..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:35 am

Koliko nam sve zavisi od Blagojevica, tako zavisi i od Curjurica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:37 am

kad blagojevića ne ide, lopta do čurjurića (u ovoj postavci) ne može ni doći da proba ono što bi on trebao...
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:40 am

ChWilla je napisao/la:
ned sep 30, 2018 11:20 am
nažalost tačno je da nam od njega sve zavisi i da nemamo drugog igrača tih zadataka da je i toliko dobar.

ja vjerujem da su ove povrede više nedostatkom konkurencije uticale na kvalitet igre, nego stvarnim doprinosom koji bi dali povrijeđeni. oni čiji je voljni momenat svakako najupitniji ostali su potpuno sigurni za svoja mjesta. s ramovićem kakvim god, jazvićem i veselinovićem bi to trebalo biti dosta bolje. a ja lično i da ne računam na arežinu i vranješa - ne bi dao da drugi to van sumnje znaju.
Slažem se,generalno imamo odličan roster,kad bi bili normalni...a nismo. Vranješ i Arežina bi mogli biti iskorišteni, ako ništa na način koji si zadnji naveo,ali avaj. Ne kažem da su navijači krivi za nešto,ali su izviždali Vranješa,Arežinu...za Bogija sve rečeno više hiljada puta,evo sad se zviždi Zajmoviću i Šabanadžoviću...ne znam stvarno koja je korist od toga bilo kome,u čemu je fol? Sad se čekaju Sinan,Jazvić i Veseli...možda neće biti ono što očekujemo i šta onda? A i ovako dobro stojimo,konkurencija nikakva pljačka,pate se s loptom čak i više od nas i bježe bod-dva,još se i svakakvim radnjama bave,puna im liga sportskih prijatelja...
Krajnje je vrijeme da se presaberemo i dozovemo,svi odreda,počevši od nas navijača
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 11:55 am

kremenko je napisao/la:
sub sep 29, 2018 10:40 pm
Iz glave.
Faul Adukora (već imao zuti) gdje rusi covjeka u kontri. Mujić pusta prednost, ovaj folira povredu i izlazi. Nije dobio drugi i automatski crveni.
Rahmanovic slomio frajeru nos, nista.
Dupovac razvalio koljeno covjeku, zuti.
Gol za 2:1 iz ociglednog auta za Radnik.
Mujicu, bule te kupale dabogda.
Sta radi medijski partner? Penal slobode se oprao u 7 voda. Secirao se u frame.
Ovdje neki traže da se ne piše o konkurentima, a ovo je jedina "aktivna" tema na ovom forumu. Po meni se treba osim Želje koja prozboriti i o drugim stvarima koje se na direktan ili indirektan način odnose na Želju.

Svi govore o valjanju igrača Radnika, što je istina, a sudija nakon 6 iznjena + valjanje utakmicu produži 4 minute. Dupovac je skršio frajer i sudija nije odmah svirao nego čekao do koga će lopta doći. Kada je lopta došla do igrača Radnika koji je krenuo u kontru, tek tada je svirao. Sarajevo je sinoć odigralo krkanski, a ponašanje (psovanje) Musemića je njemu svojstveno i on to uvijek radi. Psuje mater svojim, a da ne psuje protivničkim igračima ili treneru.

Šta je još simptomatično. U jednom duelu pred kraj tekme, kada je srušen Peco u punom naletu, sudija svira gol-aut. Naravno, da taj događaj BHT ne prikazuje usporeno. Taj isti BHT u svojoj emisiji ponedjeljkom, ne prikazuje našu šansu protiv MDK iz prve minute, kada je golman skinuo šut Krpića, a potom niti šansu Zeca kji je uhvatio strašan volej nakon dijagonale Čurjurića. U prijevodu, uredništvo BHTa prikazuje, samo ono što im je ku.rcu ćejf. Na osnovu tih izvještaja, mnogi koji površno prate ovu našu ligu, donose zaključke,a zaključke donose i oni koji ne bi trebali - komentatori.

Što se tiče gola iz nepostojećeg auta, mogu samo reći da smo mi sličan primili na Grbavici, također, od Radnika. Koliko me sjećanje služi aut je bio za nas i svi čekamo da to neko izvede. Naši su na centru. Sudija pokazuje aut za Radnik i frajer ga na brzinu baca čovjeku koji se vraćao iz ofsajda. Izlazi sam i zabija. Tada je sve bilo OK za pitare i ostale navijače. To se desilo pred kraj tekme ili u sudijskoj nadoknadi i to za gubitak boda ili bodova.

Ovo je drugi put da gledam pitare i mogu reći da su me razočarali i igrom i poanašanjem. Sudija je cijelu tekmu navlačio Sarajevu. U takvoj situaciji si donji.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 12:00 pm

otprilike je jako malo onih koji nikad nisu izviždani kod nas. baš baš malo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 12:14 pm

https://youtu.be/XJNFZula5uU

Ako je nekom promakao video o omladinskoj skoli prije neki dan
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 12:31 pm

ChWilla je napisao/la:
ned sep 30, 2018 12:00 pm
otprilike je jako malo onih koji nikad nisu izviždani kod nas. baš baš malo.
A ima i ovih rekordera što su odmah izviždani,kao i onih što su odmah ušli u legende poput Čurjurića i Bakrača. Uglavnom ne treba raditi ni jedno ni drugo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 12:48 pm

u legende? kakve legende?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 12:54 pm

ChWilla je napisao/la:
ned sep 30, 2018 11:37 am
kad blagojevića ne ide, lopta do čurjurića (u ovoj postavci) ne može ni doći da proba ono što bi on trebao...
Kada curjurica ne ide lopta ne moze doci do napadaca, a cesto i krila da probaju ono sto su zamislili...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 12:57 pm

AsharaK je napisao/la:
ned sep 30, 2018 12:48 pm
u legende? kakve legende?
Pa ono nikad ništa nisu krivi,nisam mislio bukvalno legende,fale navodnici. Bakrač npr. ne zna đe je na terenu,da Bogi onako ispada...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 1:16 pm

ma tačno je to, ali opet kad blagojevića ide, mi bar možemo preći u polovinu protivnika sa loptom i nešto meljati i pokušavati. može se napraviti pritisak, pa može ući i frljoka, pa se može dati gol i bez neke pameti. a kad njega ne ide, mi bukvalno ne znamo normalno iznijeti loptu. to što bi on trebao, u normalnom napadu ide prije onoga što bi trebao čurjurić. i mi padamo u prvoj fazi napada. u drugoj ga bar možeš zabiti slučajno i ako desetku ne ide. ali sa svoje polovine ne možeš.

ustvari zabio je onda vedran... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 1:19 pm

e vala ako nas nasikiraju i veceras onda stvarno ne znam :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 1:22 pm

1921.ba je napisao/la:
ned sep 30, 2018 1:19 pm
e vala ako nas nasikiraju i veceras onda stvarno ne znam :D
Ni @jovan vise nije optimista, eto dokle je doslo :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 1:44 pm

Da li bi sredina mogla biti blagojevic, curjuric, ramovic, kad se sinan vrati? Sta mislite da li bi to funkcionisalo jer su nasi najbolji vezni igraci? Da blagojevic igra tog defanzivnog veznog sto je igrao i u proslom odovicevom mandatu uz hadziahmetovica, sada curjurica.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 2:03 pm

Riješiti se Kjosevskog i Jovana naredno ljeto..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 2:07 pm

najlakše se riješiti. to se i sad moglo uraditi. ali hajde dovedi bolje.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], PlavaDobrinja1921, South i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija