Moderator/ica: storm_raider

 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:26 pm

Elegant je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:20 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:02 pm
Shvatite da su neki mostovi porušeni, ali se suti, rekao bih u Osimovskom stilu.
Ne može biti i Miske i Amar.
Moze biti samo Ili Miske ili Amar.
Dodji najdrazi!
Hajde da te pitam nesto, tebe i sve ostale ? Bez zajebancije hajde da sagledamo stvari.

Zasto Amar nije dosao krajem 2017. godine kada mu je nuđeno da dođe ? (pa cak i ranije, poslje)

Zasto nece da dođe ili sarađuje, sta je to problem da sarađuje sa ovom upravom ? Zasto nije dosao da bude trener, menađer pa da poslozi tim kako on misli da treba ?

Svi znamo da svi moguci jebeni uslovi za to pstoje, od stadiona preko para do postenog i transparentnog rada.

Ne moze nikako biti jedna strana kriva a druga upravu, sta je problem da ovi rade biznis, stadion, poslovanje, Amar tim, igrace, taj sportski segment ?

Da li je moguce da vi vjerujete u price EGA, prkose, da neko nekome nesto ne dozvoljava, da su neke prepirke u pitanju, Amar hoce da se pita za sve, da on određuje oko para za ekipu, i tamo neke stvari u klubu, Misimovi hoce da radi sve, ovo, ono, sta i kao, hoce, nece ...itd.?

Mozda onih 200.000 sto je Amar dao od sebe a nigdje nije zabiljezio da je dao ? Daj da jednom to razjasnimo.

Kako u picku materinu, takva dva covjeka, Misimovic dokazan radnik i biznismen, Amar sportski radnik, i eto ne moze da se dogovori, ili sta vec?
Nadovezacu se.Nije mi jasno kako se neke stvari jako brzo zaboravljaju.Zar se zaboravilo da je isti Amar doveden do zida,da mu je puko film i da je frajer otisao na odmor.Copy Paste situacija ,samo druga imena.Sve ovo ili slicno prosao svpjevremeno i on sam.Valjda je jasno da on nije levat i da zna sta bi ga cekalo NAKON nekog vremena.Momci ovo su druga vremena.Ovo je vrijeme PDV a,sindikata,drugacijih odnosa unutar saveza .,mnogo utjecajnijih menadjera itd.
Storme odakle ti kuvet da pojedinim Zeljovcima objasnjavas da osim crne i bijele postoji ctava paleta boja izmedju?
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:27 pm

Ili neka izađu sa jasnim objašnjenjem zbog čega imamo ovakav rezultat, a svi znamo da nije igrački i problem terena, i
sa planom kako dalje, u protivnom neka se kupe i oni i Amar i opozicija i sve struje, halo ublehši sa svih strana, ruŠite ugLed Kluba, je.te nam koncepciju. PLEME VAM JE. em
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:29 pm

@reks1, ne znam. Smatram da je greska da vecina suti, i da svi koji gledaju a sute, grijese. Dovoljno volim Zelju. Nakon ... nema kajanja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:30 pm

AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:27 pm
Ili neka izađu sa jasnim objašnjenjem zbog čega imamo ovakav rezultat, a svi znamo da nije igrački i problem terena, i
sa planom kako dalje, u protivnom neka se kupe i oni i Amar i opozicija i sve struje, halo ublehši sa svih strana, ruŠite ugLed Kluba, je.te nam koncepciju. PLEME VAM JE. em
Nek odjebu zajedno svi skupa, i pozicija i opozicija. Pun mi ih je *****. Ono se preko Zelje naslo nadjebavat.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:31 pm

A i ovaj Siroki smotan :D
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:32 pm

Amidza je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:30 pm
AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:27 pm
Ili neka izađu sa jasnim objašnjenjem zbog čega imamo ovakav rezultat, a svi znamo da nije igrački i problem terena, i
sa planom kako dalje, u protivnom neka se kupe i oni i Amar i opozicija i sve struje, halo ublehši sa svih strana, ruŠite ugLed Kluba, je.te nam koncepciju. PLEME VAM JE. em
Nek odjebu zajedno svi skupa, i pozicija i opozicija. Pun mi ih je *****. Ono se preko Zelje naslo nadjebavat.
Boli me ovo, i sve nas, a još me više boli šutnja. Dajte da se nešto uradi, ali ne, oni čekaju skupštinu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:34 pm

Tamo neka Gabela iz nadigra. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:35 pm

Gledam tabelu, izgubili od zadnje 4 ekipe. 3 kuci.

Dan te je.bo, pa da li je moguce?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:40 pm

Šutimo i danas, a? :kafa:
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:45 pm

Zadnji put smo ovako lose stajali u prvenstvu kad je Oda bio trener. Dobro neko rece od Ode do Ode. Taman da se zatvori krug.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:46 pm

Elegant je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:02 pm
Ljudi dragi strpite se do skupsitne pa u odnosu na ishod iste sve dalje cemo vidjeti.

Do tada nekako istrpiti utakmicu sa Sirokim.
Najmanji je problem stripiti se još 5 dana.
Ali mi se evo trpimo mjesec(ima) i uvezasmo 4 poraza, ako bude i 5-i a vrlo je izvjesno onda ode sve u krasni kur-a-c.
Pa ćemo se onda imati vremena trpiti čitavih pola godine jer ćemo igrati rekreativno ili da koga probamo zaje-b-ati.
Stvari treba spašavanja dok nije kasno, nije isti ući u drugi dio sezone sa -10 i -20 zaostatka.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:47 pm

Amidza je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:30 pm
AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:27 pm
Ili neka izađu sa jasnim objašnjenjem zbog čega imamo ovakav rezultat, a svi znamo da nije igrački i problem terena, i
sa planom kako dalje, u protivnom neka se kupe i oni i Amar i opozicija i sve struje, halo ublehši sa svih strana, ruŠite ugLed Kluba, je.te nam koncepciju. PLEME VAM JE. em
Nek odjebu zajedno svi skupa, i pozicija i opozicija. Pun mi ih je *****. Ono se preko Zelje naslo nadjebavat.
:palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:47 pm

moze me neko nazivati kako hoce i misliti sta hoce, ali jedno znam.
covjek koji klubu podigne vrijednost za cc 6 miliona u tri godine, nam ne misli zlo.
za one koji eventualno dolaze, niko ne moze garantovati.

ne zaboravite, mi smo uduzenje gradjana sa imovinom vrijednom cc 40 miliona KM i sve sto nam se desava desava nam se zbog toga.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:50 pm

Mirno spavajte, sportski segment ce nadograditi oni koji su doveli Capljica, Mulalica, Kostica, Petrovica, Adzema, Krcmarevica, Odovica te.... Hocete li stvarno da postavim spisak igraca?
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:53 pm

AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:40 pm
Šutimo i danas, a? :kafa:
Ako je A uspjeh u životu, tada je A jednako X plus Y plus Z.rnX je rad, Y je igra, a Z je držati jezik za zubima.
Albert Einstein
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:57 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:47 pm
moze me neko nazivati kako hoce i misliti sta hoce, ali jedno znam.
covjek koji klubu podigne vrijednost za cc 6 miliona u tri godine, nam ne misli zlo.
za one koji eventualno dolaze, niko ne moze garantovati.

ne zaboravite, mi smo uduzenje gradjana sa imovinom vrijednom cc 40 miliona KM i sve sto nam se desava desava nam se zbog toga.
To je to.
Vazda sam mislio da nam je stadion kapitalna prednost u odnosu na sve ostale a ispade da nam je on jeb'o majku.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 3:05 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:57 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:47 pm
moze me neko nazivati kako hoce i misliti sta hoce, ali jedno znam.
covjek koji klubu podigne vrijednost za cc 6 miliona u tri godine, nam ne misli zlo.
za one koji eventualno dolaze, niko ne moze garantovati.

ne zaboravite, mi smo uduzenje gradjana sa imovinom vrijednom cc 40 miliona KM i sve sto nam se desava desava nam se zbog toga.
To je to.
Vazda sam mislio da nam je stadion kapitalna prednost u odnosu na sve ostale a ispade da nam je on jeb'o majku.
Kako ja vidim jedino logicno rijesenje za klub jeste da se sportski dio kluba odvoji od infrastrukture / stadiona i da dozvolimo privatnim investitorima da investiraju u sportski dio. Investiraju u igrace, prodaju igrace i tako generisu profit za sebe. Klub od toga ima rezultate ali evt profit pripada investitorima. Isto tako nemaju nikakvu garanciju u imovini. Ako se povuku iz kluba sto je normalno da se nekad desi, onda Zeljo uvjek moze doci na taj nivo gdje ima svoju imovinu kao sto je sada slucaj.
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 3:07 pm

Skupstina ce odluciti kako dalje. Niko drugi. Ni ankete na forumima ni ispadi na Jugu.

Jedan Dinamo je godinama bio u ratu sa navijacima, pod trajnim bojkotom i razvijao se kako treba. Uprkos ili zbog odsustva navijaca, nije bitno.

Fudbal se vise ne igra zbog navijaca. Navijaca kako ih mi jos uvijek razumijemo. Fudbal se igra za platezno mocnu publiku zeljnu zabave.
Sve ostalo je romantizam i nema buducnost.

Nase drustvo je u veoma neuspjesnoj tranziciji. Nas Zeljo je u uspjesnijoj tranziciji, to je cinjenica. Nase drustvo je u tranziciji od 1995., Zeljo unazad par godina.
Neka ide uprava, malim slovom. Ako skupstina tako odluci.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 3:08 pm

Skoro intervju sa Cvikom, pa svako malo sa Biscevicem..SS-divizija traži bilo koga da intevjuise..od Crnova pa dalje, ljetos na FaceTV, Memic je govorio o sportskom segmentu..
Zašto sad opozicija(ako je ima) ne bi iskoristila toliko slobodnog medijskog prostora, ako ništa na SS.ba ima uvijek bujruma, pa da ljudima koji nsiu zauzeli rovove sa bilo Senadove i eto Amarove strane, iznesu neke ideje, plan za vađenje iz fekalija..ako ništa bolju priliku nemaju nego što je to sada..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 3:08 pm

To koliko je ova liga ove sezone nekvalitetna govori da smo mi i dalje treci, nakon ovih poraza. Zaista fascinantno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: salle86 i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija