Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 9:22 am

Ovo je definitivno kraj sezone. Lobi Vice i Dodika ce uciniti sve da onemoguci odigravanje preostalih utakmica. Ne bih se iznenadio da namjerno "friziraju" podatke o novooboljelim samo kako bi produzili "vanredno stanje" i na taj nacin prekinuli ligu.

Ono sto je do nas jeste da okupimo ostale klubove i da zajednicki nastupimo prvo prema Savezu a ako treba i prema UEFI i da trazimo odigravanja barem kupa.
U kupu dati trofej Širokom ili Gošku i na taj nacin s.jebati Borac
Alea iacta est!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 9:38 am

U Francuskoj, Holandiji i Belgiji je uveliko odigrano preko 70% prvenstva, a kod nas 66,66%. Ima li kakvo pravilo po tom pitanju u slučaju prekida?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 10:20 am

[bČeferin je naglasio da vjeruje da će se sezona okončati u avgustu, kao i da će naredna odmah potom startovati.][/b] izjava od 20.4.2020.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 10:41 am

Nasoj legendi sretan rodjendan!

Živio nam Osim dragi!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 11:07 am

Sretan rođendan Ivici Osimu - najboljem treneru u historiji Želje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 12:35 pm

STROGA PREPORUKA

Šeranić pesimističan: Profesionalni sportisti ne bi trebali na teren prije 1. jula

Je li to znači da amaterske ekipe mogu rahat igrati? Njima korona ne može ništa :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 2:30 pm

Srećan i dugovječan rođendan, najvećem svih vremena - Ivici Osimu!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 4:38 pm

Crna Gora, Hrvatska i Srbija sada i zvanicno nastavljaju ligu...i mi cemo, vidjet cete.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 5:22 pm

Sretan rodjendan Ivica! Nek te zdravlje posluzi jos dugo godina!

Svega sam se nacuo u posljednih 15-20 godina od strane svojim prijatelja pitara. Ali ovo je vrhunac. Mislim da sam dobijao sokove i napade smijea u isto vrijeme barem 10 puta dok sam ga slusao sta mi prica. Prica pocinje o tome kako on misli da prvenstvo ne treba nastaviti i sarajevo poglasiti sampionom, naravno ja smatram da se prvenstvo treba nastaviti. Ukoliko medjutim odluce da nema prvenstva nema ni prvaka jer nije posteno prema drugim klubovima. Elem, jasno mi je da on zastupa stav takav. No kako smo nastavili pricu on pocne da se vraca u proslost i kako je sarajevo pokradeno za titulu 1999. i onda se vraca jos vise u proslost kako je sarajevo uspjesniji od Zelje (nije) i kako imaju bolji medjusobni omjer s nama. Ja sam prvo zbunio kad je to rekao, jer mi imamo bolji omjer od njih (3 pobjede vise cini mi se). Ja ga upitam opet da li je siguran u to sto kaze. on meni potvrdjuje sa DA. Ja ga pitam da li on misli na zvanicne utakmice ili na sve plus prijateljske, on opet meni "samo zvanicne". Prestajem ja njega slusati oko toga, tvrdoglav je covjek, tesko mu je objasniti da nije tako... ali on nastavlja s tim. Onda opet ga pitam nakon toga da se zbunio jer Zeljo je odigrao 140 zvanicnih utakmica sa sarajevom. Kad on "NE, nisu to sve utakmice!". Pitam ga onda na koje misli. Kad mi je ovo rekao, nisam mogao da izdrzim vise, puknem glasno od smijeha...

Naime, bez ikakvog dokaza ili tvrdnje, poce on meni da prica kako je sarajevo nasljednih Hajduka iz Sarajeva (osnovanog 1912.) i kako Zeljo sa Hajdukom ima negativan skor (istina). Govori mi kako sarajevo treba da bude i zvanicno proglasen nasljednikom tog kluba. Njegove rijeci "ako je Dinamo mogao da bude proglasen nasljednikom HASK-a i Gradjanskog i ako je OFK Beograd mogao da bude nasljednik starog BSK-a, onda MORA i sarajevo biti nasljednik Hajduka iz Sarajeva." Ja sam ostao bez teksta! Trebalo mi je 10 minuta da dodjem sebi i da shvatim s kim imam posla... :D

Kakve paralele, mislio sam da je pijan covjek ili tek izasao iz karantina da prodise!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 6:40 pm

Nek je sretan legendo naša i da nam ih još mnogo docekaš

slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 6:44 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri maj 06, 2020 5:22 pm
Sretan rodjendan Ivica! Nek te zdravlje posluzi jos dugo godina!

Svega sam se nacuo u posljednih 15-20 godina od strane svojim prijatelja pitara. Ali ovo je vrhunac. Mislim da sam dobijao sokove i napade smijea u isto vrijeme barem 10 puta dok sam ga slusao sta mi prica. Prica pocinje o tome kako on misli da prvenstvo ne treba nastaviti i sarajevo poglasiti sampionom, naravno ja smatram da se prvenstvo treba nastaviti. Ukoliko medjutim odluce da nema prvenstva nema ni prvaka jer nije posteno prema drugim klubovima. Elem, jasno mi je da on zastupa stav takav. No kako smo nastavili pricu on pocne da se vraca u proslost i kako je sarajevo pokradeno za titulu 1999. i onda se vraca jos vise u proslost kako je sarajevo uspjesniji od Zelje (nije) i kako imaju bolji medjusobni omjer s nama. Ja sam prvo zbunio kad je to rekao, jer mi imamo bolji omjer od njih (3 pobjede vise cini mi se). Ja ga upitam opet da li je siguran u to sto kaze. on meni potvrdjuje sa DA. Ja ga pitam da li on misli na zvanicne utakmice ili na sve plus prijateljske, on opet meni "samo zvanicne". Prestajem ja njega slusati oko toga, tvrdoglav je covjek, tesko mu je objasniti da nije tako... ali on nastavlja s tim. Onda opet ga pitam nakon toga da se zbunio jer Zeljo je odigrao 140 zvanicnih utakmica sa sarajevom. Kad on "NE, nisu to sve utakmice!". Pitam ga onda na koje misli. Kad mi je ovo rekao, nisam mogao da izdrzim vise, puknem glasno od smijeha...

Naime, bez ikakvog dokaza ili tvrdnje, poce on meni da prica kako je sarajevo nasljednih Hajduka iz Sarajeva (osnovanog 1912.) i kako Zeljo sa Hajdukom ima negativan skor (istina). Govori mi kako sarajevo treba da bude i zvanicno proglasen nasljednikom tog kluba. Njegove rijeci "ako je Dinamo mogao da bude proglasen nasljednikom HASK-a i Gradjanskog i ako je OFK Beograd mogao da bude nasljednik starog BSK-a, onda MORA i sarajevo biti nasljednik Hajduka iz Sarajeva." Ja sam ostao bez teksta! Trebalo mi je 10 minuta da dodjem sebi i da shvatim s kim imam posla... :D

Kakve paralele, mislio sam da je pijan covjek ili tek izasao iz karantina da prodise!
Šta te to cudi?Pa 90% ih je takvih i sa još debilnijom pricom.Ja se njima izaserem i odem.Uopšte ne zelim cuti šta pricaju.Slušati njih je samo gubljenje vremena i gubljenje zivaca.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 7:28 pm

E i ti se Jovane sa svakim družiš :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
イビチャ・オシム
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 8:26 pm

Izlija je napisao/la:
sri maj 06, 2020 7:28 pm
E i ti se Jovane sa svakim družiš :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
strasno dobar covjek inace, ali kad pocne da prica o sarajevu, mitomanija ga puca :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 11:39 pm

Ne znam, meni to uopšte ne liči na njih. "Mi smo divovi..." :placeodsmijeha:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 06, 2020 11:42 pm

Ma liga se mora nastaviti, mogu oni qrcu svirat.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 1:39 am

AsharaK je napisao/la:
sri maj 06, 2020 11:42 pm
Ma liga se mora nastaviti, mogu oni qrcu svirat.
Liga se ne nastavlja. To su oni zvanicno javili savezu prije sedam dana, a ovi ce sutra to i objaviti. Jedino da se nesto drasticno ne promjeni, a nece se promjeniti.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 2:16 am

NAVIJAČ je napisao/la:
čet maj 07, 2020 1:39 am
AsharaK je napisao/la:
sri maj 06, 2020 11:42 pm
Ma liga se mora nastaviti, mogu oni qrcu svirat.
Liga se ne nastavlja. To su oni zvanicno javili savezu prije sedam dana, a ovi ce sutra to i objaviti. Jedino da se nesto drasticno ne promjeni, a nece se promjeniti.
I šta, nema prvaka,nema osvajača kupa i ovako idemo u Evropu. **** to.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 9:07 am

Treba ici na glasanje.
Sada se tek vidi koliko je potrebno Udruzenje fudbalskih klubova. Na ovaj danas nacin smo taoci par ljudi, koji gledaju samo svoj interes. Entitet RS (Dodik) je oprao mnogo novca preko Borca, ulozili su enormna sredstva i oni ocekuju da jos para namaknu od Evrope i ucesca u istoj.
Situacija u kojoj bi ostali bez evropskih utakmica je za njih kapitulacija, zato smatram da ce se svim silama boriti da se prvenstvno prekine i proglase ucesnici evropskih takmicenja po trenutnoj tabeli.
Opet ja kao pojedinac zagovaram da se MORA odigrati kup. Pa ako nista neka malo strahuju ko ce isti osvojiti (iako sam ja za to da ga osvoje Siroki ili GOSK), jer kad ste vi licemjeri onda cemo i MI biti.
Alea iacta est!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 9:35 am

Ako ovaj smecar Vico postane prvi covjek fudbala u BiH fakat smo dotakli dno dna. Cemu onda takmicenje i neko lazno natjecanje. Sukoba interesa nema sve pet, borac se vraca ko iz pepela i bice par sezona u prvih par ekipa hladno ... pa boze sacuvaj banana sistema
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 9:55 am

Druze moj nema "ako" Vico je novi predsjednik Saveza i naredne 4 godine ce da bude svega. Ako u obzir uzmemo pitarski i hercegovacki lobi u savezu nama je mrka kapa, ako se ne izborimo na narednim izborima za svoje ljude u Savezu
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija