Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:13 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 8:28 pm
phpBB [video]


Počeo meć Sloboda-Široki. Fin prenos na areni.
Vidjeti kakav je ovaj Široki, hoće li biti konkurenti.
Hahhahahahhaha
Kad je nesto za pohvalit onda jeste!
Novinar :Hoće li Zec više šutati penale?
Amar(nakon 1 stotinke ko iz topa) :Neće!
Svaka čast!

Amare, hoćel ti više Selimović punit uplatnice?
Hoće li ti SDA sa Skakom odlučivat o dušmanima na Grbavici?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:17 pm

Je li neko gleda Slobodu? Je li se samo meni čini da je teren bolji i manje grbljav?
Možda ovaj trener želi igrati lopte, pa traži da ga valjaju dobro ili se meni vazda zbog naših loših partija dole čini lošiji teren kad mi igramo :D
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:20 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Plava_Krv
Postovi: 8
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 3:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:22 pm

2 boda prosjek, još nagurati 10% i isprobati tu formulu za titulu.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:22 pm

CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:13 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:06 pm
slika
Razlog zasto sam sretan sto sam ubjedjen da ce Amar uspjeti vratiti pobjednicki mentalitet ,trebati ce jos vremena ali ce uspjeti 1000% Samo niko da Pticurinu pohvali :klanjase2: TI SI ZELJEZNICAR
Braca, polako.
Radi tebe, radi sebe. Da ne bude razočarenja.
Premal uzorak "dobrih" tekmi bi se to moglo reći i da bi krenuli s nekom euforijom. Malo nam treba, ali treba biti oprezan. Protiv Zrinjskog ako "dobro" odigramo tad se već jasnije može to reći.

Ja sam svoje mišljenje iznio i boli me način komunikacije i rasprave što se toga tiče. To se odnosi na tebe i na onog forumaša kojeg si podrža.
Raspravljajmo konstruktivno. Reci ne slažem se s tobom u tome, evo ti dokaz da griješiš pa mi pokažeš vrijedan potez Alispahića, Stanića. Ovo navodim kao primjer samo.
Čuj ja pišem tako jer moram. Imam iskustva u fudbalu, razumijem se sasvim dovoljno da bi imao svoj stav i sve što pišem pokušam da je argumentovano. To bi volio da i meni se tako odgovori, kako sam već rekao. Napišeš, Mehmed je dao ovdje dobru loptu, dobro proturio i slično.
Al helem nejs.
Jedva čekam Zrinjski da vidim na čemu smo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:24 pm

Momci samo jedna stvar, nemojte se javljati vise pred utakmicu i za vrijeme tekme. Uvijek vas obavjestim dan prije. Zao mi bude da vam ne podjelim, dam vam uvijek. Al bude tesko bgm, pa eto molim vas ispostujte od sad.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:24 pm

Konacno nesto lijepo od mog Zelje.
Uz Ramovica, Boju i Pavica izgledat ce ovo dosta ozbiljnije.
Kemo dobi super glup karton, nadam se da ce se malo dohavizat, bio je dobar danas. Inace, dobra utakmica s obzirom na tradiciju, teren, vrijeme i protivnika.
Stana, Mehmed i Hajdar ispod nivoa, ostali korektni.
Uz jedno, dva pojacanja mozemo do titule.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:24 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:22 pm
CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:13 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:06 pm
slika
Razlog zasto sam sretan sto sam ubjedjen da ce Amar uspjeti vratiti pobjednicki mentalitet ,trebati ce jos vremena ali ce uspjeti 1000% Samo niko da Pticurinu pohvali :klanjase2: TI SI ZELJEZNICAR
Braca, polako.
Radi tebe, radi sebe. Da ne bude razočarenja.
Premal uzorak "dobrih" tekmi bi se to moglo reći i da bi krenuli s nekom euforijom. Malo nam treba, ali treba biti oprezan. Protiv Zrinjskog ako "dobro" odigramo tad se već jasnije može to reći.

Ja sam svoje mišljenje iznio i boli me način komunikacije i rasprave što se toga tiče. To se odnosi na tebe i na onog forumaša kojeg si podrža.
Raspravljajmo konstruktivno. Reci ne slažem se s tobom u tome, evo ti dokaz da griješiš pa mi pokažeš vrijedan potez Alispahića, Stanića. Ovo navodim kao primjer samo.
Čuj ja pišem tako jer moram. Imam iskustva u fudbalu, razumijem se sasvim dovoljno da bi imao svoj stav i sve što pišem pokušam da je argumentovano. To bi volio da i meni se tako odgovori, kako sam već rekao. Napišeš, Mehmed je dao ovdje dobru loptu, dobro proturio i slično.
Al helem nejs.
Jedva čekam Zrinjski da vidim na čemu smo.
Nemoj jos o Zrinji misliti. Proslavi veceras pobjedu, opusti se, prosetaj do skenderije ima zanimljivosti. Uzivaj.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:24 pm

P U N S T A D I O N !
4.8.2019. !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:25 pm

Ono sto mi je najdraze jeste zajednicko slavlje na kraju utakmice. I poslije Borca kada su prisli dobili su aplauz. To nam je potrebno, da budemo ko jedno.i da slavimo i pjevamo zajedno poslije svake utakmice. Volim te Željo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:25 pm

Kad nekog prvi put pobijediš na njegovom terenu stvarno ne treba tražiti mane, ali treba reći da se debil ne može onako ponašati u zadnjoj minuti dok su ostali krv ispišali da daju ta dva gola. Ono je bio samo pokušaj šlihtanja navijačima, pa da je dao gol mi bi svršavali 7 dana kakav je majstor i tako zaboravili njegovo konstantno propuštanje treninga i utakmica.

Ja ću reći da su i pored pobjede na terenu igrač utakmice bili Manijaci. Braćo svaka vam čast!

Molim vas da ne padamo u euforiju i ne nabijamo pritisak da se mora dobiti Zrinjski, jer ako ne dobijemo opet ćemo kritikovati sve i svakoga.

Još vas molim da ovih 7 dana do utakmice prestanemo s raspravama Amar-Miske i da se fokusiramo na to da napunimo Grbavicu i tako damo svoj doprinos i još jednom pokažemo da smo najbolji.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u sub jul 27, 2019 9:28 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:25 pm

Plava_Krv je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:22 pm
2 boda prosjek, još nagurati 10% i isprobati tu formulu za titulu.
Joj treba kući i protiv slabijih nabiti i 100% da imaš gdje se okliznuti.

Mene nervira gubljenje bodova na Grbavici protiv bilo koga, a kamoli Borca.
Na našem terenu, na onom terenu moramo biti neprikosnoveni, moramo dobijati sve i što manje gubiti bodove.
Jer na onom terenu se teže braniti, samo treba imati stav jakog domaćina i imati rješenje kad se neko zatvori.

Nadam se da će izletiti neki brzi igrač na krilu i u sredini.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:26 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:24 pm
Momci samo jedna stvar, nemojte se javljati vise pred utakmicu i za vrijeme tekme. Uvijek vas obavjestim dan prije. Zao mi bude da vam ne podjelim, dam vam uvijek. Al bude tesko bgm, pa eto molim vas ispostujte od sad.
Kamo sreće da si žensko!
:placeodsmijeha:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:27 pm

mamba21 je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:24 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:22 pm
CURVA je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:13 pm


Razlog zasto sam sretan sto sam ubjedjen da ce Amar uspjeti vratiti pobjednicki mentalitet ,trebati ce jos vremena ali ce uspjeti 1000% Samo niko da Pticurinu pohvali :klanjase2: TI SI ZELJEZNICAR
Braca, polako.
Radi tebe, radi sebe. Da ne bude razočarenja.
Premal uzorak "dobrih" tekmi bi se to moglo reći i da bi krenuli s nekom euforijom. Malo nam treba, ali treba biti oprezan. Protiv Zrinjskog ako "dobro" odigramo tad se već jasnije može to reći.

Ja sam svoje mišljenje iznio i boli me način komunikacije i rasprave što se toga tiče. To se odnosi na tebe i na onog forumaša kojeg si podrža.
Raspravljajmo konstruktivno. Reci ne slažem se s tobom u tome, evo ti dokaz da griješiš pa mi pokažeš vrijedan potez Alispahića, Stanića. Ovo navodim kao primjer samo.
Čuj ja pišem tako jer moram. Imam iskustva u fudbalu, razumijem se sasvim dovoljno da bi imao svoj stav i sve što pišem pokušam da je argumentovano. To bi volio da i meni se tako odgovori, kako sam već rekao. Napišeš, Mehmed je dao ovdje dobru loptu, dobro proturio i slično.
Al helem nejs.
Jedva čekam Zrinjski da vidim na čemu smo.
Nemoj jos o Zrinji misliti. Proslavi veceras pobjedu, opusti se, prosetaj do skenderije ima zanimljivosti. Uzivaj.
Ma ne razmišljam, već samo kažem.

A što se tiče uživanja, mislim da ću se opredijeliti na ležanje i gledanje ove naše lige jer danas se krečilo, haman da sam se umorio :D
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:29 pm

fcz je napisao/la:
sub jul 27, 2019 8:50 pm
Amare i Badzak, odrijesite kesu i zavrsite nam Fanima. Isplatio bi se garantujem.
OVako na prvu veoma zanimljiv igrac
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:30 pm

blueboy je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:25 pm
Kad nekog prvi put pobijediš na njegovom terenu stvarno ne treba tražiti mane, ali treba reći da se debil ne može onako ponašati u zadnjoj minuti dok su ostali krv ispišali da daju ta dva gola. Ono je bio samo pokušaj šlihtanja navijačima, pa da je dao gol mi bi svršavali 7 dana kakav je majstor i tako zaboravili njegovo konstantno propuštanje treninga i utakmica.

Ja ću reći da su i pored pobjede na terenu igrač utakmice bili Manijaci. Braćo svaka vam čast!

Molim vas da ne padamo u euforiju i ne nabijamo pritisak da se mora dobiti Zrinjski, jer ako ne dobijemo opet ćemo kritikovati sve i svakoga.

Još vas molim da ovih 7 dana do utakmice prestanemo s raspravama Amar-Miske i da se fokusiramo na to da napunimo Grbavicu i tako damo svoj doprinos i još jednom pokažemo da smo najbolji.
Manijaci i svi mi na tribinama su i šesti, sedmi, osmi, deveti, deseti, jedanaesti, a tek onda i dvanaesti igrač.
Mi da njih ne nosimo 90 minuta, borili bi se često za opstanak.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:30 pm

Nisam gledao utakmicu ali vidim dosta je raje zadovoljno. Steta za borac ali eto, bravo Zeljo bitna je pobjeda danas. Svi protiv Zrinjskog uvjeren sam da mozemo do pobjede pogotovo jer ce biti dosta umorni od 4 teske utakmice racunajuci od pitara pa vamo. Svaka cast manijaci. Ako neko moze napisati u pp sta je bilo tacno sa policijom?
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:32 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:24 pm
Momci samo jedna stvar, nemojte se javljati vise pred utakmicu i za vrijeme tekme. Uvijek vas obavjestim dan prije. Zao mi bude da vam ne podjelim, dam vam uvijek. Al bude tesko bgm, pa eto molim vas ispostujte od sad.
Stream Vhunski :palacgore:
Jeste da sam se stupasio u 5 do 12
Hvala
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:32 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:25 pm
Plava_Krv je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:22 pm
2 boda prosjek, još nagurati 10% i isprobati tu formulu za titulu.
Joj treba kući i protiv slabijih nabiti i 100% da imaš gdje se okliznuti.

Mene nervira gubljenje bodova na Grbavici protiv bilo koga, a kamoli Borca.
Na našem terenu, na onom terenu moramo biti neprikosnoveni, moramo dobijati sve i što manje gubiti bodove.
Jer na onom terenu se teže braniti, samo treba imati stav jakog domaćina i imati rješenje kad se neko zatvori.

Nadam se da će izletiti neki brzi igrač na krilu i u sredini.
Slažem se da na Grbavici ne smijemo gubiti bodove protiv ekipa tipa Borac, ova Mladost i slični koji se konstantno brane. Na onakvom terenu stvarno moraš naći način da probiješ bunker i to bez konstantnog nabacivanja u 16 metara. Druga stvar je kad igraš sa ekipama koje znaju igrati (Sarajevo, Zrinjski), i njima odgovara dobar teren i tu treba igrati pametno.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:33 pm

slika

Je li ovo detalj na ivici kaznenog ( više unutra ) kad su se ono gembali i sudija naravno ništa.
Meni je na prvu izgledalo kao penal, a evo slika pokazuje više. Krpa kontrolira loptu, a ovaj glumi Brus Lija.

Generalno, loše suđenje danas. Bilo je sitnih grešaka na obje strane, mada krupnije su po našu štetu bile.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 273 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija