Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 8:11 am

Formu održava trenirajući sa Plavima, a za gg.ba je kazao da nije poznato gdje će nastaviti karijeru.

“Sezona je završena još početkom marta. Dobio sam ponudu za novi ugovor, ali nova sezona počinje tek u oktobru. Sačekat ću, ponuda ima“, kazao je Sipović.

Sipović je Željezničar napustio krajem 2019. godine kada je otišao u Katar, a nastupao je i u Rumuniji, Belgiji, Maroku, Saudijskoj Arabiji...

Na Grbavici je ponikao, a teško je očekivati da bi ga naredne sezone mogli ponovo gledati u dresu Željezničara.


Da ne bude kao i s onim kengurom, koji je upola otišao.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 8:25 am

Na moment me obraduje hajde eto od ljeta GS onda skontam da iznos na koji sam pomislio je samo kap u moru naše dubioze.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 8:46 am

neroazzuro je napisao/la:
pet apr 09, 2021 12:03 am
A vi fakat mislite da se mi kao navijači ovdje išta pitamo??? Pa bolan vidiš da dio navijača aktivno učestvuje u ovome. To je samo pitanje vremena.
Nazdravite drugovi. Samo bi red bio da svoju opservaciju daju NAVIJAČ, Plava porodica, CURVA, kvalitet i ostali "konstruktivni" kritičari.
Djeco draga, ovo što vam se radi pred očima je klasični bosanski tip privatizacije, srozaj do dna da bi prodao za marku. Primjeri: feroelektro, krivaja, polihem, dita, itd...
Šta znam, jedino mi pada na pamet ovo sve rastjerati i krenuti iz nekog početka s jeftinom ekipom, tj. djecom dok se ovo ne POKUŠA izvaditi iz gov.ana, ako se uopšte više može izvaditi. Ali je pitanje prvo ima li iko više voljan da se prihvati tog zadatka, a pitanje je i koliko više navijači imaju strpljenja za to.
Al nije to bitno, bitno je da nismo više u ratu sa svima i da nam nema egoizma u klubu.
Šta ste uradili, krv vam #$%!*
Samo treba javno govoriti o njihovim marifetlucima, tako su odradili za zgradu na plavom zamku od 7 spratova. Ne dati da necujno im prolazi, forumi, mreze, politicke veze ukljuciti.

Majku im ***** cuj sportsko drustvo a prave zgradu
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 8:57 am

slika

GENERALE POCIVAJ U MIRU
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 9:54 am

alombardo je napisao/la:
pet apr 09, 2021 8:46 am
neroazzuro je napisao/la:
pet apr 09, 2021 12:03 am
A vi fakat mislite da se mi kao navijači ovdje išta pitamo??? Pa bolan vidiš da dio navijača aktivno učestvuje u ovome. To je samo pitanje vremena.
Nazdravite drugovi. Samo bi red bio da svoju opservaciju daju NAVIJAČ, Plava porodica, CURVA, kvalitet i ostali "konstruktivni" kritičari.
Djeco draga, ovo što vam se radi pred očima je klasični bosanski tip privatizacije, srozaj do dna da bi prodao za marku. Primjeri: feroelektro, krivaja, polihem, dita, itd...
Šta znam, jedino mi pada na pamet ovo sve rastjerati i krenuti iz nekog početka s jeftinom ekipom, tj. djecom dok se ovo ne POKUŠA izvaditi iz gov.ana, ako se uopšte više može izvaditi. Ali je pitanje prvo ima li iko više voljan da se prihvati tog zadatka, a pitanje je i koliko više navijači imaju strpljenja za to.
Al nije to bitno, bitno je da nismo više u ratu sa svima i da nam nema egoizma u klubu.
Šta ste uradili, krv vam #$%!*
Samo treba javno govoriti o njihovim marifetlucima, tako su odradili za zgradu na plavom zamku od 7 spratova. Ne dati da necujno im prolazi, forumi, mreze, politicke veze ukljuciti.

Majku im ***** cuj sportsko drustvo a prave zgradu
I sta se postiglo sa tim?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 11:15 am

neroazzuro je napisao/la:
pet apr 09, 2021 12:03 am
A vi fakat mislite da se mi kao navijači ovdje išta pitamo??? Pa bolan vidiš da dio navijača aktivno učestvuje u ovome. To je samo pitanje vremena.
Nazdravite drugovi. Samo bi red bio da svoju opservaciju daju NAVIJAČ, Plava porodica, CURVA, kvalitet i ostali "konstruktivni" kritičari.
Djeco draga, ovo što vam se radi pred očima je klasični bosanski tip privatizacije, srozaj do dna da bi prodao za marku. Primjeri: feroelektro, krivaja, polihem, dita, itd...
Šta znam, jedino mi pada na pamet ovo sve rastjerati i krenuti iz nekog početka s jeftinom ekipom, tj. djecom dok se ovo ne POKUŠA izvaditi iz gov.ana, ako se uopšte više može izvaditi. Ali je pitanje prvo ima li iko više voljan da se prihvati tog zadatka, a pitanje je i koliko više navijači imaju strpljenja za to.
Al nije to bitno, bitno je da nismo više u ratu sa svima i da nam nema egoizma u klubu.
Šta ste uradili, krv vam #$%!*
Opet me prozivaš, moram odgovoriti.

Ne smatram da sam "konstruktivni" nego konstruktivni kritičar. Ko god bio u klubu isto ću raditi. Nikad neću, kao dosta vas ovdje, od jednog čovjeka praviti kult ličnosti. Svako je podložan kritici. Što se tiče trenutne situacije u klubu, stalno pišem i kritikujem. Nekoliko puta jasno napisao da sam za odlazak Amara. Ovo je srozavanje kluba. Ne znam šta tu nije jasno?

Postoji jedna teza koja se provlači ovdje, a koja je jako maliciozna - ko god je kritikovao Senada i bio za njegov odlazak, taj je djelimično kriv za situaciju trenutnu. To je pogrešno "on so many levels", a pokušat ću objasniti i zašto.

Moram se malo vratiti. Posljednji mjeseci Senada Misimovića i cijele te grupe. Kritike opravdane, s obzirom na to da smo zaista bili loši (sad smo gori, niko ne spori, ali govorim o tom vremenu). Senad apsolutno pogubljen. Njegovo miješanje u sportski segment rezultiralo je krčmarevićima i tim nizom poraza. Taj niz poraza nije uzrokovan radnjama "sa strane" kako mnogi pokušavaju ovdje reći. Ne, to je bila kulminacija lošeg rada u sportskom segmentu. Isto kao i sada.

U to vrijeme ja (govorim samo u svoje ime, u motive drugih ne ulazim), ISKLJUČIVO NA FORUMU, kritikujem i govorim da SENAD TREBA IĆI (uz možda još neke ljude), ali da OSTALI TREBAJU OSTATI. Tada stalno naglašavam koliko dobrog smo uradili u infrastrukturnom, administrativnom... uređenju kluba. Ali sam smatrao da njega treba zamijeniti neko drugi. To ne bi značilo da Senad ode apsolutno. Očekivao sam da će ostati uz klub, ali da se ne treba pitati onoliko koliko se pitao do tada. I DALJE SMATRAM DA JE MOJE MIŠLJENJE BILO ISPRAVNO. U to vrijeme govorim da bih volio da na njegovo mjesto dođe Vukotić.

Slažem se da je, pogotovo na onom forumu, bilo nekoliko zlonamjernih koji su tjerali sve isključivo zbog Amara. Ja nisam bio za to, a mislim da niko drugi na ovom forumu nije bio za to. Većina nije bila za to, to se čak i na utakmicama čulo (sjetimo se skandiranja juga i zvižduka s drugih tribina).

Nažalost, odlazak Senada značio je odlazak svih skoro ljudi. Meni to nikako nije jasno. Ni dan danas. Predati tako klub... ne znam. Dalje, na kraju ispade da su otišli zbog raznih piskaranja na forumu, pritisaka, prijetnji... Ja to ne razumijem. Ima ovdje na forumu ljudi koji me znaju privatno i razumiju zašto to govorim. Vrlo jednostavno - ako nisi spreman na kritike, prijetnje itd. nisi za rada u klubu, pogotovo ako si u rukovodstvu. Ponovimo i to da su imali podršku većine navijača, što je jako bitno. I pored toga su otišli. Njihov odlazak je bila ISKLJUČIVO NJIHOVA ODLUKA. Kriviti, makar i 0,00000001% forumaše ili kritičare je bezobrazno, u najmanju ruku.

Helem, odoše oni, dođe Amar. Tada sam, naivno, mislio da su sportski uspjesi zagarantovani. Jednostavno sam se vodio prethodnim mandatima. Pogriješio sam, očito. Uz Amara dođoše neznalice, prevaranti... odmah sam izrazio sumnju u njihove sposobnosti, ali sam govorio da im treba pružiti priliku, ljudski je to. Vrijeme je pokazalo da jesu većinom sve neznalice i da trebaju da idu, zajedno s Amarom. Eto ukratko.

Međutim, ponavljam, to što radite je jako maliciozno. Ja se nadam da će ovi trenutni uskoro biti prošlost, a da će na njihovo mjesto doći sposobni i realni, koji će prihvatati konstruktivne kritike i shvatiti ih kao dobronamjerne, a ne da im to bude izgovor da napuste klub. Uz to, uvijek će biti zlonamjernih, ali to je normalno, jer ne postoji sistem koji svi podržavaju. Međutim, ako imaš podršku većine, znaš da si na pravom putu...

Pozdrav.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 11:34 am

 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 1:30 pm

kvalitet je napisao/la:
pet apr 09, 2021 11:15 am
Opet me prozivaš, moram odgovoriti.

Nikad neću, kao dosta vas ovdje, od jednog čovjeka praviti kult ličnosti
Izvini, na poslu sam pa ne stigoh ranije pročitati. I ovaj post sam pročitao samo do ovdje pa odmah osjetih potrebu da ti odgovorim.
Vrlo je nekorektno s tvoje strane da mi se, nakon što sam bar 10 puta napisao i obrazložio svoj stav. obraćaš na ovakav način.
Eto nađi gdje ja to veličam nekog pojedinačno praveći, kako kažeš, kult ličnosti. Jedino možda od amara do prije 2,5 godine.
Ako aludiraš na nekog iz prošle uprave onda samo potvrđuješ sve ovo što ja i kritikujem. Ja, a i mnogi poput mene, samo podržavamo i poštujemo način i ideju koju je ta uprava imala i zastupala, uz sve njene slabosti usljed našeg korumpiranog društva. Svako ko posluje po zakonu zna koliko je teško ići naprijed poštujući sve što država propisuje. Znači ako ćeš to zvati kultom onda nazovi to KULTOM LEGALNOG I TRANSPARENTNOG POSLOVANJA. Možeš mislit, nešto što se u normalnom svijetu podrazumijeva kod nas je "kult".
I uopšte me ne zanima ni ko je trener, direktor, ko predsjednik skupštine ili U.O. sve dok klub legalno posluje i legalno donosi odluke.
A ako je išta pozitivno u ovom sran.ju u koje ste nas s babukom doveli to je katarza. Oslobađanje od tereta amarove zaostavštine i (paradoksalno) kulta svemogućeg amara. To je bolan proces, ali je istovremeno i oslobađajući. Skup, ali i oslobađajući. Jer jednom kad ovaj grobar kluba i ode bar se više nećemo osvrtati pri prvom problemu prizivati njega da se vrati povede nas u nove "...zaksniš 10 minuta i propustiš 2 gola."
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 2:02 pm

kvalitet je napisao/la:
pet apr 09, 2021 11:15 am
neroazzuro je napisao/la:
pet apr 09, 2021 12:03 am
A vi fakat mislite da se mi kao navijači ovdje išta pitamo??? Pa bolan vidiš da dio navijača aktivno učestvuje u ovome. To je samo pitanje vremena.
Nazdravite drugovi. Samo bi red bio da svoju opservaciju daju NAVIJAČ, Plava porodica, CURVA, kvalitet i ostali "konstruktivni" kritičari.
Djeco draga, ovo što vam se radi pred očima je klasični bosanski tip privatizacije, srozaj do dna da bi prodao za marku. Primjeri: feroelektro, krivaja, polihem, dita, itd...
Šta znam, jedino mi pada na pamet ovo sve rastjerati i krenuti iz nekog početka s jeftinom ekipom, tj. djecom dok se ovo ne POKUŠA izvaditi iz gov.ana, ako se uopšte više može izvaditi. Ali je pitanje prvo ima li iko više voljan da se prihvati tog zadatka, a pitanje je i koliko više navijači imaju strpljenja za to.
Al nije to bitno, bitno je da nismo više u ratu sa svima i da nam nema egoizma u klubu.
Šta ste uradili, krv vam #$%!*
Opet me prozivaš, moram odgovoriti.

Ne smatram da sam "konstruktivni" nego konstruktivni kritičar. Ko god bio u klubu isto ću raditi. Nikad neću, kao dosta vas ovdje, od jednog čovjeka praviti kult ličnosti. Svako je podložan kritici. Što se tiče trenutne situacije u klubu, stalno pišem i kritikujem. Nekoliko puta jasno napisao da sam za odlazak Amara. Ovo je srozavanje kluba. Ne znam šta tu nije jasno?

Postoji jedna teza koja se provlači ovdje, a koja je jako maliciozna - ko god je kritikovao Senada i bio za njegov odlazak, taj je djelimično kriv za situaciju trenutnu. To je pogrešno "on so many levels", a pokušat ću objasniti i zašto.

Moram se malo vratiti. Posljednji mjeseci Senada Misimovića i cijele te grupe. Kritike opravdane, s obzirom na to da smo zaista bili loši (sad smo gori, niko ne spori, ali govorim o tom vremenu). Senad apsolutno pogubljen. Njegovo miješanje u sportski segment rezultiralo je krčmarevićima i tim nizom poraza. Taj niz poraza nije uzrokovan radnjama "sa strane" kako mnogi pokušavaju ovdje reći. Ne, to je bila kulminacija lošeg rada u sportskom segmentu. Isto kao i sada.

U to vrijeme ja (govorim samo u svoje ime, u motive drugih ne ulazim), ISKLJUČIVO NA FORUMU, kritikujem i govorim da SENAD TREBA IĆI (uz možda još neke ljude), ali da OSTALI TREBAJU OSTATI. Tada stalno naglašavam koliko dobrog smo uradili u infrastrukturnom, administrativnom... uređenju kluba. Ali sam smatrao da njega treba zamijeniti neko drugi. To ne bi značilo da Senad ode apsolutno. Očekivao sam da će ostati uz klub, ali da se ne treba pitati onoliko koliko se pitao do tada. I DALJE SMATRAM DA JE MOJE MIŠLJENJE BILO ISPRAVNO. U to vrijeme govorim da bih volio da na njegovo mjesto dođe Vukotić.

Slažem se da je, pogotovo na onom forumu, bilo nekoliko zlonamjernih koji su tjerali sve isključivo zbog Amara. Ja nisam bio za to, a mislim da niko drugi na ovom forumu nije bio za to. Većina nije bila za to, to se čak i na utakmicama čulo (sjetimo se skandiranja juga i zvižduka s drugih tribina).

Nažalost, odlazak Senada značio je odlazak svih skoro ljudi. Meni to nikako nije jasno. Ni dan danas. Predati tako klub... ne znam. Dalje, na kraju ispade da su otišli zbog raznih piskaranja na forumu, pritisaka, prijetnji... Ja to ne razumijem. Ima ovdje na forumu ljudi koji me znaju privatno i razumiju zašto to govorim. Vrlo jednostavno - ako nisi spreman na kritike, prijetnje itd. nisi za rada u klubu, pogotovo ako si u rukovodstvu. Ponovimo i to da su imali podršku većine navijača, što je jako bitno. I pored toga su otišli. Njihov odlazak je bila ISKLJUČIVO NJIHOVA ODLUKA. Kriviti, makar i 0,00000001% forumaše ili kritičare je bezobrazno, u najmanju ruku.

Helem, odoše oni, dođe Amar. Tada sam, naivno, mislio da su sportski uspjesi zagarantovani. Jednostavno sam se vodio prethodnim mandatima. Pogriješio sam, očito. Uz Amara dođoše neznalice, prevaranti... odmah sam izrazio sumnju u njihove sposobnosti, ali sam govorio da im treba pružiti priliku, ljudski je to. Vrijeme je pokazalo da jesu većinom sve neznalice i da trebaju da idu, zajedno s Amarom. Eto ukratko.

Međutim, ponavljam, to što radite je jako maliciozno. Ja se nadam da će ovi trenutni uskoro biti prošlost, a da će na njihovo mjesto doći sposobni i realni, koji će prihvatati konstruktivne kritike i shvatiti ih kao dobronamjerne, a ne da im to bude izgovor da napuste klub. Uz to, uvijek će biti zlonamjernih, ali to je normalno, jer ne postoji sistem koji svi podržavaju. Međutim, ako imaš podršku većine, znaš da si na pravom putu...

Pozdrav.
Moram se malo vratiti. Posljednji mjeseci Senada Misimovića i cijele te grupe. Kritike opravdane, s obzirom na to da smo zaista bili loši (sad smo gori, niko ne spori, ali govorim o tom vremenu). Senad apsolutno pogubljen. Njegovo miješanje u sportski segment rezultiralo je krčmarevićima i tim nizom poraza. Taj niz poraza nije uzrokovan radnjama "sa strane" kako mnogi pokušavaju ovdje reći. Ne, to je bila kulminacija lošeg rada u sportskom segmentu. Isto kao i sada. Niz poraza je uzrokovan bojkotom igrača, koji su bili našponovani od strane Lutvinog gazde. Obećano im je sve i svašta, a sada kad su uvidjeli kakav je ustvari Lutvin gazda, počeli su to da rade i njemu (čak i Bekrić koji mu je još od austrijske afere najbolji pajdo). Ovo je istina, ako imaš nekih nedoumica, molim te obrati se igračima da ti pojasne neke stvari.

U to vrijeme ja (govorim samo u svoje ime, u motive drugih ne ulazim), ISKLJUČIVO NA FORUMU, kritikujem i govorim da SENAD TREBA IĆI (uz možda još neke ljude), ali da OSTALI TREBAJU OSTATI. Tada stalno naglašavam koliko dobrog smo uradili u infrastrukturnom, administrativnom... uređenju kluba. Ali sam smatrao da njega treba zamijeniti neko drugi. To ne bi značilo da Senad ode apsolutno. Očekivao sam da će ostati uz klub, ali da se ne treba pitati onoliko koliko se pitao do tada. I DALJE SMATRAM DA JE MOJE MIŠLJENJE BILO ISPRAVNO. U to vrijeme govorim da bih volio da na njegovo mjesto dođe Vukotić.
Nažalost, odlazak Senada značio je odlazak svih skoro ljudi. Meni to nikako nije jasno. Ni dan danas. Predati tako klub... ne znam. Dalje, na kraju ispade da su otišli zbog raznih piskaranja na forumu, pritisaka, prijetnji... Ja to ne razumijem. Ima ovdje na forumu ljudi koji me znaju privatno i razumiju zašto to govorim. Vrlo jednostavno - ako nisi spreman na kritike, prijetnje itd. nisi za rada u klubu, pogotovo ako si u rukovodstvu. Ponovimo i to da su imali podršku većine navijača, što je jako bitno. I pored toga su otišli. Njihov odlazak je bila ISKLJUČIVO NJIHOVA ODLUKA. Kriviti, makar i 0,00000001% forumaše ili kritičare je bezobrazno, u najmanju ruku. Da li tebi stvarno nije jasno ili se svim silama trudiš da ti ne bude jasno, da je Klub mogao funkcionisati samo na ONAJ NAČIN, koji je nametnuo gospodin Senad Misimović i niti jedan drugi način nije bio primjenjiv. Niko od njih ne bi bio ni blizu produktivan da nije bilo takve organizacije. Ako neko sa svojih 60 godina može slati mail-ove ujutro u 4h i odricati se svog života bukvalno, onda mislim da su mogli svi. Jedini pravi razlog odlaska svih ljudi iz Kluba je vrlo jednostavan, a to je Lutvin gazda.

Helem, odoše oni, dođe Amar. Tada sam, naivno, mislio da su sportski uspjesi zagarantovani. Jednostavno sam se vodio prethodnim mandatima. Pogriješio sam, očito. Uz Amara dođoše neznalice, prevaranti... odmah sam izrazio sumnju u njihove sposobnosti, ali sam govorio da im treba pružiti priliku, ljudski je to. Vrijeme je pokazalo da jesu većinom sve neznalice i da trebaju da idu, zajedno s Amarom. Eto ukratko. Nisi ti pogriješio što si im pružio podršku, jer ti i slični tebi od početka ste bili da se otjeraju jedini ljudi koji su mislili dobro Klubu, pa tako odatle i imaš obraza izjaviti "...ali sam govorio da im treba pružiti priliku, ljudski je to". Nema ništa ljudsko u ovim bilmezima koje je doveo Lutvin gazda, oni nemaju nikakve poveznice sa Klubom, jer su pušači ljubavnog mišića njihovog kultnog vođe i oni ne vide dalje od njega.

Međutim, ponavljam, to što radite je jako maliciozno. Ja se nadam da će ovi trenutni uskoro biti prošlost, a da će na njihovo mjesto doći sposobni i realni, koji će prihvatati konstruktivne kritike i shvatiti ih kao dobronamjerne, a ne da im to bude izgovor da napuste klub. Uz to, uvijek će biti zlonamjernih, ali to je normalno, jer ne postoji sistem koji svi podržavaju. Međutim, ako imaš podršku većine, znaš da si na pravom putu... Ko su ti koji su sposobni i realni, evo molim te mi objasni ko su ti ljudi? Ko je spreman da dođe i Lutvinog gazdu trpi sa njegovim manifetlucima, a očigledno je da ga ne možemo otjerati? Ko je u ovoj našoj dubiozi "većina", ja evo lično ne mogu nikako da odgonetnem, ko? Prvo tebi, pa svima treba biti jasno da smo mi pred gašenjem, bankrotom, nazovi taj posljednji čin kako god želiš i da nas je do tog posljednjeg čina doveo samo jedan čovjek. Sad je vjerovatno kasno za bilo kakvo saniranje učinjenog i samo šta možemo da uradimo je da sjednemo i čekamo posljednji čin da nas sustigne...
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 2:27 pm

E sta ovaj @kvalitet pise, auui druze ti si bas zalutao sa zivotom.

Cuj nije mu jasno sto su svi otisli, kao trebali su ostati da rade sa Poremecenim, Laznim Fakultetlijom i ostalim Propalicama.

Blago se tebi, tako povrsnom - nazivjet ces se aBd.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:21 pm

I nemojte zaboraviti da je iza grede ostalo brdo miliona km......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:37 pm

Znači "SISTEM" je mogao funkcionirati SAMO i ISKLJUČIVO ako je na čelu Senad? To zovete sistemom?

Zašto se nisu pojavili na Skupštini? Zašto nisu pokušali izboriti se protiv ovih ako su znali šta slijedi? Nisu oni trebali ostati raditi s njima, nego se boriti protiv toga, ako su već znali. De ba, nismo djeca. Hvala im na svemu, najbolja Uprava poslije rata, ali onaj dezerterski potez ne mogu shvatiti.

Opet pričaš da sam bio za to da se otjeraju LJUDI, a fino naveo da sam želio samo promjenu na vrhu, nekoga drugog ko će upravljati jer je Senad bio pogubljen. Trebale su neke svježe ideje. To je ta "nadgradnja" o kojoj se ovdje pričalo mjesecima, tako sam je ja vidio.

I kad mi odgovarate, odgovarajte mi argumentima, dokazima, ne mahalskim pričama.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:41 pm

Senada su i bojkotovale bogaljčine na terenu, sve zahvaljujući moržini. To se ne može dokazati, jer kad bude konkretnih dokaza prvi ja ću ići u Tužilaštvo i SIPA-u sa dokazima.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:50 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:51 pm

Sp**tske.ba saznaju da je pred Osim postavlje cilj da u naredne četiri utakmice ekipa osvoji 12 bodova, u suprotnom bi trener podnio ostavku. Protivnici Željezničara u naredna četiri kola su Mladost, Radnik, Olimpik i Sarajevo. U ovim utakmicama se ne smije izgubiti nijedan bod, ukoliko plavi žele ostati u igri za Evropu.

Cilj je jasan i realan. Pitanje je imaju li igrači motiva da ga ostvare i da li vjeruju u trenera i njegovu viziju.

Hmmm
Zadnja izmjena: thierryhenry21, dana/u pet apr 09, 2021 3:51 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:51 pm

kvalitet je napisao/la:
pet apr 09, 2021 3:37 pm
Znači "SISTEM" je mogao funkcionirati SAMO i ISKLJUČIVO ako je na čelu Senad? To zovete sistemom?

Zašto se nisu pojavili na Skupštini? Zašto nisu pokušali izboriti se protiv ovih ako su znali šta slijedi? Nisu oni trebali ostati raditi s njima, nego se boriti protiv toga, ako su već znali. De ba, nismo djeca. Hvala im na svemu, najbolja Uprava poslije rata, ali onaj dezerterski potez ne mogu shvatiti.

Opet pričaš da sam bio za to da se otjeraju LJUDI, a fino naveo da sam želio samo promjenu na vrhu, nekoga drugog ko će upravljati jer je Senad bio pogubljen. Trebale su neke svježe ideje. To je ta "nadgradnja" o kojoj se ovdje pričalo mjesecima, tako sam je ja vidio.

I kad mi odgovarate, odgovarajte mi argumentima, dokazima, ne mahalskim pričama.
Pa borili su se do zadnjeg momenta.
Ovi su samo trebali nastaviti gdje su prethodnici stali.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 3:56 pm

kvalitet je napisao/la:Znači "SISTEM" je mogao funkcionirati SAMO i ISKLJUČIVO ako je na čelu Senad? To zovete sistemom?

Zašto se nisu pojavili na Skupštini? Zašto nisu pokušali izboriti se protiv ovih ako su znali šta slijedi? Nisu oni trebali ostati raditi s njima, nego se boriti protiv toga, ako su već znali. De ba, nismo djeca. Hvala im na svemu, najbolja Uprava poslije rata, ali onaj dezerterski potez ne mogu shvatiti.

Opet pričaš da sam bio za to da se otjeraju LJUDI, a fino naveo da sam želio samo promjenu na vrhu, nekoga drugog ko će upravljati jer je Senad bio pogubljen. Trebale su neke svježe ideje. To je ta "nadgradnja" o kojoj se ovdje pričalo mjesecima, tako sam je ja vidio.

I kad mi odgovarate, odgovarajte mi argumentima, dokazima, ne mahalskim pričama.
Nije sistem moguc samo sa Senadom, nego je Senad prvi nakon dugo, dugo vremena bio u stanju postaviti temelje jednog ozbiljnog sistema. Temelji su bili postavljeni, rezultati toga su bili i vise nego vidljivi. Nesto vise se nije moglo napraviti jer je bilo previse opstrukcija a navijaci su bili ti koji su trebali dati vjetar u ledja Senadu i ekipi da nastave jos jace. Nazalost, to se nije desilo. Neko je vjerovao imenu Amara Osima, neko je ganjao neke sitne interese, neko je svjesno doveden u zabludu, neko je ciljano isao da rusi te ljude...sad vidimo koja je strana bila ispravna. Ali sad mozemo jedino mahati usima.

Zasto se nisu pojavili na Skupstini? Sta bi dobio time bilo ko? Trazeno je da se maknu, nije bilo podrske navijaca za njih, stvorila se iluzija da ne znaju raditi, da imaju sposobniji. Eto sad vidimo

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 4:58 pm

kvalitet je napisao/la:
pet apr 09, 2021 3:37 pm
Znači "SISTEM" je mogao funkcionirati SAMO i ISKLJUČIVO ako je na čelu Senad? To zovete sistemom?
Kada je bilo nekog sistema prije, a evo i poslije? I ta prica da si bio za to da jedan covjek ode, a drugi ostanu je prica za neupucene. Pa oni su sami otisli zato sto su znali da kako klub izgleda iznutra i ostali su toliko dugo samo zato sto im je jedan covjek davao sigurnost da ce projekti biti zavrseni. Sigurnost koju je garantovao vlastitim novcem. Opet isto pises sto si i tada, pojedini su makar shvatili da su pogrijesili.

O milionima i kamionima iza Gredica koji su ostali bolje da ne pisem. Pa i Vukotic kojeg si spomenuo nece u klub ako Senad nece. Ne zato sto je Vedran nesposoban, daleko od toga, nego iz istog razlog zbog kojeg su ovi gore otisli.

A nije bilo tesko shvatiti, znalo se da ce ovako biti. Bukvalno, znalo i upozoravalo. Zato su ljudi ljuti, jer evidentno, a vrijeme je najbolji svjedok - ni naznake nekog sistema sa nekim drugima nema.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 5:09 pm

thierryhenry21 je napisao/la:
pet apr 09, 2021 3:51 pm
Sp**tske.ba saznaju da je pred Osim postavlje cilj da u naredne četiri utakmice ekipa osvoji 12 bodova, u suprotnom bi trener podnio ostavku. Protivnici Željezničara u naredna četiri kola su Mladost, Radnik, Olimpik i Sarajevo. U ovim utakmicama se ne smije izgubiti nijedan bod, ukoliko plavi žele ostati u igri za Evropu.

Cilj je jasan i realan. Pitanje je imaju li igrači motiva da ga ostvare i da li vjeruju u trenera i njegovu viziju.

Hmmm
Klasicno kupovanje vremena sa laznim obecanjima i kad Amar to ne ispuni sve ce se zaboraviti i reci ce se da on to nikad nije rekao nego novinari lazu. Ali pazi sad rasporeda MDK, Radnik, Olimpik i Sarajevo hahaha pa ***** ti drzavu on ako 6 bodova osvoji pravdat ce ga i braniti kao da smo titulu osvojili a vec kroz ovaj tekst krive igrace za moguci ne uspjeh tog obecanja: „Pitanje je imaju li igraci motiva da ga ostvare i da li vjeruju u trenera i njegovu viziju.“ vec se sad zna do igraca je a ni slucajno do Amara jer on ima viziju.

AMARE UBLEHO MRŠ
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 5:17 pm

Milion puta ispričana priča i dalje se nalaze neki da razvijaju svoje teorije. Kakav smo mi narod, Bože sačuvaj.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija