Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:12 am

amar92 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:26 am
Evo clanka na gg

https://gg.ba/fudbal/amar-osim-zeljezni ... OEIC6Gl8Qg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja konto oplest će ko u "Propasti dinastije Misimovića", kad ono, gle čuda, Amar ispade haman kolateralna šteta. Glavni krivci igrači, zalaganje, nedostatak novca, Uprava,..Nigdje priče o lovi koju je uzeo od transfera Bekrića, nigdje priče o dva puta naplaćenom jednom te istom dugu. Nigdje priče o zateznim kamatama. Nigdje priče o njegovim tužbama kojima blokira klupske račune. Nigdje prije o j tri tačke licencu. Nigdje priče o, ja sam na čelu Neformalne grupe, sklonite se svi. Nigdje priče o obraćanju sa Skupštine i priče o football-u. Itd. i tako bliže.

Članak je napisan reda radi. Da bi sutra mogli reći, e vidite i mi imamo kritički osvrt. Članak smiješan, presmiješan.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:39 am

Nekad se treneri mijenjali, danas predsjednici. Sta ti je zivot...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:40 am

Fanzi je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:07 am
@Storm... Nisam ni mislio da si ti napisao. Samo se slazem s tobom da je mogao ostati hodajuca legenda.
Ljudi ga sad zestoko pisaju. Ispada neznalica, a nije... Al et... Prolazi isto sto prolaze i oni s kojima nije htio saradjivat.

Ja sam mu ovo predvidio 2018. godine. Samo sam jos rekao da cemo otici do te krajnosti, da ce raja tvrditi da on zapravo nema nikakvo znanje i da je ranije titule osvajao trgovinom.
Sacekajmo jos malo...
Šta da čekamo?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:44 am

Takozvani brkati majstor da je imalo pametan dao bi priliku Kulasinu, Gasalu i Durakovicu. Ionako je usrao sve sto se usrati moze.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:54 am

mamba21 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:05 am
Fanzi je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:46 am
Tako je, brate!.

Jedino što je ljudima ostalo: da se proklamuje da je Amar uspio titule osvojiti trgovinom i da je zapravo nikakav trener. Jedino još to nije spomenuto.
Boze sacuvaj
Po prikazanom sada, ništa on bolju nije od Adžema, Slavka, Ode.

A imao je najviše prelaznih i vremena.

Jbg tako rezultati govore. A jesmo već usaglasili da su rezultati najmjerodavniji?!
Možete se vi ljutiti koliko hoćete.
Možda je valjao u nekim drugim vremenima. Sad je kanta propala.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:56 am

hardwell je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:00 pm
Gdje je i šta radi boccaccio?
Tu sam druze. Citam.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:57 am

Uostalom on nije ni došao da osvoji titulu i da bude trener. On je došao po pare i tu priča staje.

Možda bi se više trudio oko rezultata da mu je to priparni cilj.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:58 am

Ludvig Leple je napisao/la:
ned mar 07, 2021 11:40 am
Fanzi je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:07 am
@Storm... Nisam ni mislio da si ti napisao. Samo se slazem s tobom da je mogao ostati hodajuca legenda.
Ljudi ga sad zestoko pisaju. Ispada neznalica, a nije... Al et... Prolazi isto sto prolaze i oni s kojima nije htio saradjivat.

Ja sam mu ovo predvidio 2018. godine. Samo sam jos rekao da cemo otici do te krajnosti, da ce raja tvrditi da on zapravo nema nikakvo znanje i da je ranije titule osvajao trgovinom.
Sacekajmo jos malo...
Šta da čekamo?
KOKETA.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 12:32 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 12:43 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:32 am
Sad vam je jasno koliko je Zujo onomad imao zasluge u titulama. Steta Amare, mogao si zadrzati renome hodajuce legende.
Normalno, i budalama je jasno da klub pravi tim, a ne obratno. Bar u današnja vremena.
Da se razumijemo Amar je vjerovatno jedan od boljih trenera koji je bio u našoj ligi, ako ne i najbolji. Međutim fudbal se mijenja, kao i sve u životu, treba se educirati uvijek, a njegove metode koje su palile nekad prije više ne pale. Mourinho je najbolji primjer toga. Bio je sinonim za strašnog trenera, a sad je mrtvi prosjek. To se sad dešava i Amaru, na stranu sve ostale stvari, ali valjda je i to neka kosmička pravda.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
400000razloga
Postovi: 236
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 1:07 pm

Sutra hitni sastanak na kome trener naređuje svima da se, sad za vikend ne smiju pozdraviti sa Slavkom Petrovićem, ne zbog pandemije.
Yebo tri tačke licencu.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 1:26 pm

amar92 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:26 am
Evo clanka na gg

https://gg.ba/fudbal/amar-osim-zeljezni ... OEIC6Gl8Qg


Sent from my iPhone using Tapatalk
da nisam vidio jutros da sunce izlazi na istoku pomislio bih da je smak svijeta.... Kriticki osvrt na Amara sa govneta
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 1:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:05 am
Fanzi je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:46 am
Tako je, brate!.

Jedino što je ljudima ostalo: da se proklamuje da je Amar uspio titule osvojiti trgovinom i da je zapravo nikakav trener. Jedino još to nije spomenuto.
Boze sacuvaj
Po prikazanom sada, ništa on bolju nije od Adžema, Slavka, Ode.

A imao je najviše prelaznih i vremena.

Jbg tako rezultati govore. A jesmo već usaglasili da su rezultati najmjerodavniji?!
Možete se vi ljutiti koliko hoćete.
Možda je valjao u nekim drugim vremenima. Sad je kanta propala.
Ja sam to jos prije godinu dana negdje piso. Amar i njegovi rezultati i igra nisu nista bolji od svih trenera koji su nas vodili od njegovog odlaska. I Petrovic i Adzem su pokazali puno vise. Pa Adzema se pljuvalo i tjeralo nakon osvojenog kupa. Covjek se ismijavo, kup je odjednom posto nebitan.
Nazalost, ovako nesto sam i ocekivao i predvidjao. Prizivali smo Amara, ocekivali od njega velike stvari kao nekada, a ispostavilo se da to vise nije realno. Bolje da se nije mjesao, da nije rovario, ostao bi legenda u ocima navijaca. Mada mozda nam ovo otvori oci da ne zivimo od proslosti, da stvaramo nesto novo, da zivot ide dalje i da od povratnika nema nista. Vrtimo iste ljude ukrug i ocekujemo neki napredak. Slika i prilika drzave. Sjecamo se sa sjetom nekih proslih "sretnijih" vremena a sadasnjost nam prolazi ispred nosa dok mi mastamo i pricamo kako je nekad bilo lijepo.
Ovako je doveo do takvog stanja da ga tjeraju ljudi koji su djeci imena davali po njemu. Od apsolutne legende do grobara kluba. Ni to ne moze svako. Svaka cast Amare ali mislim da je vakat...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 1:49 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:25 pm
Gjde su i sta rade Kasim i Mustafa???
Nesto kontam da bi Amar mogao izvuci iz rukava jednog od njih dvojice.
Pokusavam nista ne pisati evo vec preko godinu, ali na ovo ti moram odgovoriti. Ljudi su gdje im je i mjesto i gdje bi trebali biti svi Zeljovci bez obzira na to ko je u Klubu. Bolje je pitanie gdje su svi ostali sto pred skupstine najavljuju statute, promjene, akcije i ostalo i kad dođe skupstina nema ih ni na mapi.
slika
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 1:59 pm

A samo ona titula jedna. Onih 5 minuta protiv Zrinjskog u Mostaru (3:3)... i ništa od ovoga danas se ne bi dešavalo. Samo 5 minuta... :(
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:08 pm

Minjore je napisao/la:
ned mar 07, 2021 1:49 pm
zeljoiznadsvega je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:25 pm
Gjde su i sta rade Kasim i Mustafa???
Nesto kontam da bi Amar mogao izvuci iz rukava jednog od njih dvojice.
Pokusavam nista ne pisati evo vec preko godinu, ali na ovo ti moram odgovoriti. Ljudi su gdje im je i mjesto i gdje bi trebali biti svi Zeljovci bez obzira na to ko je u Klubu. Bolje je pitanie gdje su svi ostali sto pred skupstine najavljuju statute, promjene, akcije i ostalo i kad dođe skupstina nema ih ni na mapi.
slika
:palacgore:

drustveno djeluju u interesu Zelje preko forum proksija
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:10 pm

Nakon svega ovoga, moram priznati da sam se prevario u jedoj stvari. Sve do sad sam mislio da je ona "mrš svi iz kluba da ja uđem" plod kaprica i sujete, a zapravo nije. Babuka je puno pragmatičiji od toga. Zna da niti bi uplatnica niti njegove finansijske šeme mogle biti sprovedene da su oni ostali.
Neće ovo još stati, nažalost. Volio bih da griješim.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:29 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned mar 07, 2021 2:48 am
Da se malo prisjetimo hronologije dešavanja.

5 ili 6 prečudnih poraza uz sudijsko klanje. Predzadnja utakmica jesenjeg dijela prvenstva, skandiranje uprava napolje, 90% stadiona u nevjerici, gleda malo u sagrađeni istok, malo u wimbledonsku travu, malo u jug koji skandira. zadnja utakmica - zatvoren jug i provociranje sa sjevera grupe svih ostalih navijača - traženje sukoba i fizičkog obračuna. Mučno je bilo za prisustvovati. Da ne zaboravim vratite nam asima zeca, no osim no party i ostale transparente, počelo je hinjsko vraćanje maga futbola mnogo ranije. Tu su i naručeni tekstovi, emisije, sipači šampanjca i ostala ergela i muzički instrumenti.


Sastanak uprave s Amarom, da vide šta traži. Sklonite se vi svi da ja dođem, bit ću sve od Fate preko Dine Pekića do predsjednika, kao i svaki put dosad. Kad zafali para jer se sve radi na horuk sistem, ja ću to posuditi uz nisku kamatnu stopu, pa se sjetiti da vratim pare kad klub malo stane na noge poslije mene ili kad prodam igrača uplatit će se novac na moj lični račun.


Ljudi se sklone da izvuku žive glave iz nečega što su radili iz ljubavi, ide famozna skupština, dan pobjede i vrijeđanje inteligencije svih navijača seoske varalice Nihada Selimovića izjavom da će pokušati dovesti Amara za trenera. Ide kao natezanje da li će biti sportski direktor ili trener i BAM, uspjeli su vratiti osmijeh na lice zaluđenih masa nevjerovatno teškim pregovorima s likom koji se vraća samo da naplati dugove i kamate, ušićari još šta ako mogne i ispali se u Antaliju na godišnji.


Nakon skupštine slijedi 6 mjeseci kuknjave na teško stanje u klubu, loš rad prošle uprave, nemogućnost primopredaje dokumentacije, pljuvanja svega i svačega, psovanja Misketu što je povukao ljude iz kluba (kao da je njihov vlasnik), dok za to vrijeme nisu uspjeli dovesti ni jednog jedinog sponzora. Dolazi prijelazni rok, mag nam se namjerno piša u facu vraćanjem nekih starih lica. Proljetna polusezona, katastrofalan poraz od Sarajeva, zaostatak na kraju ne znam ni sam koliki uz opravdanje neimaštine i samo jednog prijelaznog roka.

I onda dolazi famozna uplatnica kojom se pokazuje sva nesposobnost neformalne grupe koja je okupirala klub.

I dalje ide intervju za klix, kopanje i nogama i rukama koje idalje traje, j tri tačke licencu, sezona u kojoj smo se dobro držali i onda karma u vidu korone. Sve iza toga je svježe i svima dobro poznata priča. I ovo gore je svima dobro poznata priča, ali volio bih da je još jednom pročitaju oni koji su tjerali i slavili dan pobjede.


ZA SVE TI HVALA AMARE!
3 puta procitati...
Jeb.em li vam majke lopovske, od gg.ba do sampanjca...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Norsborg
Postovi: 303
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:35 pm

Mi smo jedini klub na svijetu gdje se mijenja uprava zbog loših rezultata, i to 2 puta.
A znamo da je u 5 uzastopnih poraza imao prste i Amar.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:39 pm

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: OldBlue i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija