Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:07 am

reks1 je napisao/la:
uto nov 06, 2018 10:51 am
Upravo tako CH.Wila 1986 .Palamude nemilice a ono da neko zasuce rukave i gluho bilo posteno i po pravilima radi je u sferi incidenta. Sad mi pade na pamet izjava da je Sarajevo ko biva metropola a ono kad zagrebes ispod povrsine maltene na prste jedne ruke mozes nabrojat ono cega se normalan ne bi stidio.Od tramvaja,kontejnera.....itd.Jedna od stvari je onaj nas stadion,koji nas odvaja od prosjekaDjaba trubiti da bez infrastrukture i love ne mozes nista.A ta lova ne pada sa neba.
A Sto se tice ankete,bas me zanima da li ce clanovi skupstine ,imati druge opcije osim DA ili NE.Logicno da nece
Jedine dvije moguce opcije
Sto se mene tice ,za upravu.sam da ostanu i zavrse posao
Sarsjevo metropola,a prave metropole imaju vece aerodrome nego sto je kompletno sarajevo.
Kruze trole i tramvaji stari ČETERES kuka.
Narod-sve go filozof.
U bošnji inace čuči neodkoristen potencijal,treba mu dati vlast.Svjetski poredak bi se preko noci promjenio,inflacija bi izčezla...
Talibani bi postali miroljubiva organizacija za zastitu okolisa...Tramp,Putin i Kim Yong Li bi skupa isli na ljetovanje (u siriju).Kosovski srbi i abanci bi zagrljeni igrali kozaračko kolo,u transu...i td
 
Padobranac
Postovi: 25
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 5:06 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:11 am

Ima li treninga danas, ako ima u koliko je
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:18 am

Dok god se ne pojavi prava opozicija koja će predstaviti svoj plan i program na skupštini a ne u Makijatu kako će uletiti Izo Pita, vjerovatno Telibećirević, a možda nagovore i Peru Gudelja, nema nikakvog smisla govoriti o odlasku ove uprave. I naravno, od tih novih se očekuje nastavak svih infrastruktualnih projekata i ostalo plus uredjenje sportskog segmenta i titule.
Što opet ne znači da ovi trenutni trebaju nastaviti ovako. Moraju dobro razmisliti, očigledno je da se griješi u dosta stvari. Koliko god mi bezveze bio njegov intervju kod Sinana, Čenan je dobro rekao nešto. Sjesti, dogovoriti se, Željo je na prvom mjestu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:22 am

Ako ćete ovako svesti priču na DA i NE, neka onda bude DA: neka podnesu ostavke, a onda neka skuština odlučuje da li će one biti prihvaćene ili ne, a uprava neka svoju poziciju zadrži tako što će izložiti planove, vizije, načine na koji će popravljati ono što očito ne funkcioniše u "sportskom segmentu". Za ostale "segmente" niko normalan i dobronamjeran nema nikakve primjedbe, ali "sportski segment" je nedopustivo kilav i ne može se opravdavati nikakvim tranzicijama, pritiscima, opozicijama, našim poštenjem, tuđim lopovlukom... To može i mora bolje. Dakle, umjesto logike "ni milimetra", da se shvate brojne greške koje se pravi i da se ponude rješenja, da se počne razmišljati i u "sportskom segmentu" malo dalje od aktualne sezone, kao što se u drugim segmentima radi na duge staze.

Ovaj gore što ga krenulo pa psuje braneći upravu, piša se na trofeje i kritikuje navijače što žele pehare, neće da vidi da uprava jedino što želi u sportskom dijelu jeste titula prvaka, da joj je to jedini cilj, jedina vizija. A kad je konačno osvojimo, onda ćemo već smisliti šta dalje, tako se ponašamo. A osvojit ćemo je tako što ćemo svako malo restartovati tim, trenera, stručni štab, sportskog direktora, skauta... Eto sad na zimu treba opet restart - a nažalost, očito treba - bez obzira što smo na početku ove sezone, protiv Narve, na terenu vidjeli čak 7 novih igrača u odnosu na prethodnu sezonu. Da, 7 novih igrača, koji su igrali kod Krčmarevića, novog trenera, u prvoj utakmici nove sezone. Tri-četiri mjeseca poslije, hajmo sve ponovo.

One godine sa Petrovićem, iako smo također imali dubiozu oko Kostića, na kraju smo ipak, mislim, zaslužili titulu, jer je urađeno skoro sve što je trebalo da bi se titula i uzela. Godina poslije, sa Adžemom je kup bio mjera, jer na proljeće na terenu, poslije Mostara, titule nismo zaslužili. Ove godine ovako ništa ne zaslužujemo. Smijeniš Adžema da bi doveo Krčmarevića, koji začas sam ode, pa se vratiš Odoviću, kojeg svojom "podrškom" napraviš smiješnim i izgubljenim. Čak nas malo i krene u neko doba, ali onda od +2 do -8 u rekordnom roku, sa rekordnim brojem pogrešnih poteza i blamaža svake vrste. I optužiš igrače. Jah.
FK Željezničar 1921
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:33 am

DIO NEUSPJEHA U SPORTSKOM SEGMENTU SE MOZE PRIPISATI I TOME STO DRUGI 'ZAVRSAVAJU' TEKME I PRIJE NEGO POCNU...KAKO U OVOJ TAKO I U PREDHODNIM SEZONAMA...JOS I ULJE NA VATRU DODAJU PODPLACENI NOVINARČIĆI...
ZA TE STVARI SE NEMOZE KRIVITI NASA UPRAVA
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:47 am

veci je Cenan zeljovac od sve i jednog konja koji ga je nazivao pitarskom ublehom!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:50 am

U 1 trening
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:51 am

E jeste lobotomci pravi, cuj 87%.

:D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:51 am

Drugi ne zavrsavaju Zeljo-Gosk, Zeljo-Sloboda, Zeljo-Zvijezda09... Do ove sezone je prica o stimanju pila vode, al ove sezone ne. To sto mi na Grbavici osutamo 2 i po puta na go protiv Zvijezde09, to je samo nasa stvar.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 11:56 am

phpBB [video]


:cry:
Vrati se, otjeraj tugu.. :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:25 pm

exbabilon je napisao/la:
uto nov 06, 2018 11:51 am
Drugi ne zavrsavaju Zeljo-Gosk, Zeljo-Sloboda, Zeljo-Zvijezda09... Do ove sezone je prica o stimanju pila vode, al ove sezone ne. To sto mi na Grbavici osutamo 2 i po puta na go protiv Zvijezde09, to je samo nasa stvar.
Zato zavrsavaju,Željo-sarajevo i sarajevo-Željo,
da nezavrsavaju mi bi imali 5bodova bise nego sto imamo,a anamoni bi imali 4boda manje nego sto imaju.Da nespomijem druge tekme na lavoru(radnik,siroki,sloboda,city)ili u krupi...
Sudije neofirno imaju jedan kriteri sudjenja prema jednoj ekipi,a potpuno drugi prema drugoj ekipi i to sve u jednoj utakmici...
Ako ovome dodamo da smo posljednjih godina trebali uzeti i koju titulu,da je posteno,onda dolazimo do zakljucka da bi sad pritisak bio drasticno manji,ako bi ga uopste i bilo.
Dobro znam sta pricam,zato
NI MILIMETRA
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:27 pm

Puno pametnih stvari je rekao Ćenan. S puno se i ne slažem. Npr, tačno je da razgovori i kafe rješavaju probleme, uvijek sam zagovornik takvog pristupa. Ne slažem se da treba sa svakim pričati. Nemaš ti šta kafenisati s likom koji sere po pola ekipe po kafićima među rajom i ismijava trenera. Ili s likom koji udari trenera. Itd itd. Eto, pričao je pa smo pušili titule i opet mi nisu ko raja izgledali.

Slavko je rekao jednu dobru, ali je nije u djelo sproveo. Treba otjerati trule jabuke, nema priče s takvim.

I pred kraj intervjua je rekao par stvari oko Osima i percepcije Amara u očima uprave. Da su nekim stvari jasnije.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:34 pm

plavi brat je napisao/la:
uto nov 06, 2018 12:25 pm
exbabilon je napisao/la:
uto nov 06, 2018 11:51 am
Drugi ne zavrsavaju Zeljo-Gosk, Zeljo-Sloboda, Zeljo-Zvijezda09... Do ove sezone je prica o stimanju pila vode, al ove sezone ne. To sto mi na Grbavici osutamo 2 i po puta na go protiv Zvijezde09, to je samo nasa stvar.
Zato zavrsavaju,Željo-sarajevo i sarajevo-Željo,
da nezavrsavaju mi bi imali 5bodova bise nego sto imamo,a anamoni bi imali 4boda manje nego sto imaju.Da nespomijem druge tekme na lavoru(radnik,siroki,sloboda,city)ili u krupi...
Sudije neofirno imaju jedan kriteri sudjenja prema jednoj ekipi,a potpuno drugi prema drugoj ekipi i to sve u jednoj utakmici...
Ako ovome dodamo da smo posljednjih godina trebali uzeti i koju titulu,da je posteno,onda dolazimo do zakljucka da bi sad pritisak bio drasticno manji,ako bi ga uopste i bilo.
Dobro znam sta pricam,zato
NI MILIMETRA
Slazem se, sudjenje na Grbavici, Kosevu i u Mostaru nije isto i sudije su njima uvijek naklonjenije. U derbiju smo osteceni, nacin na koji je Bakrac iskljucen je presmijesan za jednu derbi utakmicu, itd... Fakat sve to stoji, ali nemam ja obraza okriviti sudije za utakmicu sa Zvijezdom. Mi tu prehodamo prvo poluvrijeme, u drugom ko napravimo 2 sanse i to je sve. Gosk, Sloboda, Mladost DK... sve su to kiksevi koji prave razliku trenutnu na tabeli. Trenutno je puno vise do nas nego do bilo koga drugog.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:39 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
uto nov 06, 2018 11:22 am
Ako ćete ovako svesti priču na DA i NE, neka onda bude DA: neka podnesu ostavke, a onda neka skuština odlučuje da li će one biti prihvaćene ili ne, a uprava neka svoju poziciju zadrži tako što će izložiti planove, vizije, načine na koji će popravljati ono što očito ne funkcioniše u "sportskom segmentu". Za ostale "segmente" niko normalan i dobronamjeran nema nikakve primjedbe, ali "sportski segment" je nedopustivo kilav i ne može se opravdavati nikakvim tranzicijama, pritiscima, opozicijama, našim poštenjem, tuđim lopovlukom... To može i mora bolje. Dakle, umjesto logike "ni milimetra", da se shvate brojne greške koje se pravi i da se ponude rješenja, da se počne razmišljati i u "sportskom segmentu" malo dalje od aktualne sezone, kao što se u drugim segmentima radi na duge staze.

Ovaj gore što ga krenulo pa psuje braneći upravu, piša se na trofeje i kritikuje navijače što žele pehare, neće da vidi da uprava jedino što želi u sportskom dijelu jeste titula prvaka, da joj je to jedini cilj, jedina vizija. A kad je konačno osvojimo, onda ćemo već smisliti šta dalje, tako se ponašamo. A osvojit ćemo je tako što ćemo svako malo restartovati tim, trenera, stručni štab, sportskog direktora, skauta... Eto sad na zimu treba opet restart - a nažalost, očito treba - bez obzira što smo na početku ove sezone, protiv Narve, na terenu vidjeli čak 7 novih igrača u odnosu na prethodnu sezonu. Da, 7 novih igrača, koji su igrali kod Krčmarevića, novog trenera, u prvoj utakmici nove sezone. Tri-četiri mjeseca poslije, hajmo sve ponovo.

One godine sa Petrovićem, iako smo također imali dubiozu oko Kostića, na kraju smo ipak, mislim, zaslužili titulu, jer je urađeno skoro sve što je trebalo da bi se titula i uzela. Godina poslije, sa Adžemom je kup bio mjera, jer na proljeće na terenu, poslije Mostara, titule nismo zaslužili. Ove godine ovako ništa ne zaslužujemo. Smijeniš Adžema da bi doveo Krčmarevića, koji začas sam ode, pa se vratiš Odoviću, kojeg svojom "podrškom" napraviš smiješnim i izgubljenim. Čak nas malo i krene u neko doba, ali onda od +2 do -8 u rekordnom roku, sa rekordnim brojem pogrešnih poteza i blamaža svake vrste. I optužiš igrače. Jah.
Ne psujem ja da bi branio upravu, psujem jer mi je puna kapa jedne te iste price o spasitelju Amaru i mitskim likovima koji će Želju odvesti u bolje sutra. Svi bi nam problemi nestali tako sto cemo osvojiti titulu? Svi problemi nestaju ako Amar dodje? Mozda bi i nestali u glavama likova koji toliko prizeljkuju pehar i nista drugo ih i ne interesuje nit vide ista drugo sem rezultata. Osvajali smo je i prije pa se problemi gomilali da bi nas sad spucali po glavi. Nije sve u peharu. A upravo zbog naseg pritiska, palamudjenja, ljudi iz uprave moraju samo razmisljati kako donijeti taj pehar pa i prave kojekakve greske i kikseve ishitrenim reakcijama jer slusaju sta raja kaze. Da se svako ne petlja u te stvari mozda bi se nekakav sistem i vizija uspostavila. Al jok, daj ti nama sve odmah, daj pritiska, daj da pljujemo, mi smo veliki Željo, moramo je osvojiti svake godine. Koliko smo ih to u 97 godina osvojili pa smo navikli da je osvajamo stalno? Nemojte mi te demagogije tako vam Boga, budite malo realni ljudi. Ko ovo ne može više da gleda, niko ga ne tjera, neka ne gleda, ali brate nemojmo sebi odmagati ako pomoći ne možemo.
Eto ja poštujem tvoje mišljenje, jesu ljudi napravili greške. Evo hajmo ih optužiti za to, mada nema potrebe kad i sami znaju da su zajebali. Da ih mjenjamo, hajmo. I koga da dovedemo?
Uvijek se na kraju svodi na isto, prdimo bezveze, a još se taj novi dobrovoljac ili dobrovoljci ne javljaju da se ponude pomoći. Sve je magla i šuplja priča.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:43 pm

Ja sam uvijek pitao ko je ta "opozicija" i sta nudi i kako nudi nek izadje u javnost...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:45 pm

exbabilon je napisao/la:
uto nov 06, 2018 12:34 pm
plavi brat je napisao/la:
uto nov 06, 2018 12:25 pm
exbabilon je napisao/la:
uto nov 06, 2018 11:51 am
Drugi ne zavrsavaju Zeljo-Gosk, Zeljo-Sloboda, Zeljo-Zvijezda09... Do ove sezone je prica o stimanju pila vode, al ove sezone ne. To sto mi na Grbavici osutamo 2 i po puta na go protiv Zvijezde09, to je samo nasa stvar.
Zato zavrsavaju,Željo-sarajevo i sarajevo-Željo,
da nezavrsavaju mi bi imali 5bodova bise nego sto imamo,a anamoni bi imali 4boda manje nego sto imaju.Da nespomijem druge tekme na lavoru(radnik,siroki,sloboda,city)ili u krupi...
Sudije neofirno imaju jedan kriteri sudjenja prema jednoj ekipi,a potpuno drugi prema drugoj ekipi i to sve u jednoj utakmici...
Ako ovome dodamo da smo posljednjih godina trebali uzeti i koju titulu,da je posteno,onda dolazimo do zakljucka da bi sad pritisak bio drasticno manji,ako bi ga uopste i bilo.
Dobro znam sta pricam,zato
NI MILIMETRA
Slazem se, sudjenje na Grbavici, Kosevu i u Mostaru nije isto i sudije su njima uvijek naklonjenije. U derbiju smo osteceni, nacin na koji je Bakrac iskljucen je presmijesan za jednu derbi utakmicu, itd... Fakat sve to stoji, ali nemam ja obraza okriviti sudije za utakmicu sa Zvijezdom. Mi tu prehodamo prvo poluvrijeme, u drugom ko napravimo 2 sanse i to je sve. Gosk, Sloboda, Mladost DK... sve su to kiksevi koji prave razliku trenutnu na tabeli. Trenutno je puno vise do nas nego do bilo koga drugog.
Ma osteceni smo brate,i za nepostojeci ofsajd zeca kad je bio 1na1 s golmanom,osteceni smo i za to sto je njima pustio grublju igru,a mogao je komotno 3crvena da im da, da je isti kriteriji imao i prema njima...a tek prosli derbi i oni ofsajdi i ponisteni golovi.Al sta da se radi,jbg
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:47 pm

Amar i Miske još nisu dogovorili ? :kafa:
Još se nismo svi ujedinili oko našeg Želje ? :kafa:
Još dopuštamo dušmanima da nam se smiju ? :kafa:

Kasnimo, i to dobro.

Pokrenimo se!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:50 pm

Pa vrti se jedna te ista prica po mahalama, al haman ti genijalci koji stoje po strani nece vruc kropir, jeb ga, valjda cekaju povoljnijiji trenutak pa da se uhljebe. Niko nece tereta, obaveze i odgovornosti. Eto vidjet ćemo šta će biti na skupštini, hoće li biti kakvih promjena. Hoće li koja ruka biti protiv ili nedaj bože da neko izađe za govornicu i ponudi rješenje a ne samo kritiku. Ubjeđen sam da će ova uprava opet ponuditi mandat na raspolaganje, ali se opet neće naći niko da se ponudi da zauzme njihovo mjesto. I poslije će opet biti prića, Miske sebi doveo raju u skupštinu da ga izabere, nedodirljiv frajer...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:50 pm

AdmirA je napisao/la:
uto nov 06, 2018 12:47 pm
Amar i Miske još nisu dogovorili ? :kafa:
Još se nismo svi ujedinili oko našeg Želje ? :kafa:
Još dopuštamo dušmanima da nam se smiju ? :kafa:

Kasnimo, i to dobro.

Pokrenimo se!
Sta bih dao da se ovo desi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 12:52 pm

Mislim da je krajnje vrijeme da na zvaničnoj izadje slika Misketa i Amara kako se rukuju. Ne trebaju se ni smijati, cak naprotiv nek budu neke polumrke face da i domaci i strani dusmani znaju sta ih ceka. Spustajte ego, trazite nacin, gledajte Zelju.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot] i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija