Moderator/ica: storm_raider

 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:25 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:14 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:09 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:49 pm
Imali sistem u klubu, klub bio stabilan kako financijski tako i na svaki drugi nacin. Gurali juniore, proizveli par dobrih igraca, zaradili na njima. Sekunde nam falile do titula-mi to razjebemo i otjeramo ljude jer zelimo FOOTBALL.

Dodje football, trofeja nigdje, klub u dugovima, plate se jedva isplacuju, i sad su nam opet dobri juniori s kojima nece bit trofeja a ni FOOTBALLA??

Ee moj Zeljo sta ti uradise...
Kakvi ba juniori.
Evo struka kaze M. Sosic letva. Gura ga babo i novinari po probama. Platili M.Stanicu da kaze zovem ga u Hajduk. Da sta valja nebi bio u Hajduku mi Stanic ni Sosic😂😂😂
Nafatace se nekih polovnjaca po bijelom svijetu jer oni znaju sta je Zeljo, oni znaju kako se osvajaju trofeji. Jos kada nam trenerovi zastupnici na forumu nahvale te polovnjace ide kolektivno svrsavanje i padanje u trans.
Slabo cemo mi vidjeti juniore u ovoj sezoni. Amar nema damu da igra sa juniorima a i tanak je sa zivcima koje moras imati kada radis sa juniorima. Igra sa juniorima podrazumjeva dosta oscilacija, porazi su normala a Amar to nece sebi dopustiti. On je tata ove lige, babo samo trofeje uzima. Jest da ga je nesto stalo u zadnje dvije godine ali...
Ako i trecu sezonu nista ne osvoji, nije bitno. Nacice vec neki izgovor. Savez, korona, mozda sta spanska vlada zajebe... Para kapa, ako neko i pomisli da mu da otkaz ima ugovor, naplatit ce sve uz zatezne kamate naravno.
Ruzan ti je ovaj dio "jest da ga je nesto stalo u zadnje dbije godine ali..."

Prosle je dosao na -20, gore dole...
Ove godine ga je korona sprijecila u ravnopravnoj borbi za oba trofeja...
Ma ja
Zato kazem mozda sta spanska vlada zajebebe
Nikad nije do Amara
Svi znamo da Amar zna😂😂
Na - 15 nam njegov piun prica kako ni titula nije daleko a zavrsimo na -20
Ove godine korona, vico, pitari savez, UZP😂 pa mi nista ne osvojismo. Sva sreca pa uprava zadovoljna, cestita na sve strane
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:26 pm

Ovdje da nema 3 lika i nekih potpisa, pomislio bi covjek da se nalazi na forumu vijetnamaca. Svasta.

Cuj stali amara trofeji, a dosao na -15 prosle a ove ga zaustavila korona u ravnopravnoj borbi za 2 trofeja. Svasta majke mi...
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:26 pm

Korona mu je spasila trenersko mjesto.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:27 pm

kazem vam, uzmite lijekove, alkohol, drogu, cigare da smireno gledate naredne godine :D

poludit cete ako ocekujete trofeje ili izlaske u evropu narednih godina... kladim se da ce nas naredne sezone i olimpik po prvi put pobjediti u zvanicnim utakmicama :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:27 pm

BHDragons je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:26 pm
Korona mu je spasila trenersko mjesto.
Od koga? Krcmarevica, Kostica?!?
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:35 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:27 pm
BHDragons je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:26 pm
Korona mu je spasila trenersko mjesto.
Od koga? Krcmarevica, Kostica?!?
Od "velikih Željovaca" koji otjeraše sve što valja samo zato jer hoće sve odmah i sad.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:37 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:27 pm
BHDragons je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:26 pm
Korona mu je spasila trenersko mjesto.
Od koga? Krcmarevica, Kostica?!?
Nije mu spasila trenersko mjesto, ima jos ugovora. Dala mu je vadionu. Sa problemima pko para pitanje bi bilo dali bi u evropu izasli. Pola godine igraci nisu platu dobili, kako da ocekujes da igraju, U
poslenici jos i duze bez plata. Zato jeste tisina prema savezu i cestitanje uspjesne sezone.
Prica pitar je djecija. Pravi navijac se trudi realno ocjeniti stanje u klubu, sekira se, zeli bolje. Nije pomoc klubu, kupi dres, godisnju, nesto potrosi u fan sopu i nista ne pitaj. Ima ko da misli.
Ta politika nas je dovela do ruba ponora.
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:39 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:26 pm
Ovdje da nema 3 lika i nekih potpisa, pomislio bi covjek da se nalazi na forumu vijetnamaca. Svasta.

Cuj stali amara trofeji, a dosao na -15 prosle a ove ga zaustavila korona u ravnopravnoj borbi za 2 trofeja. Svasta majke mi...
A gdje su ti trofeji... Ako ga je korona zaustavila sto nije stao iza kluba i borio se za nastavak?
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:40 pm

Stavi ruku na srce pa reci molim te šta ti vidiš ovdje pozitivno i što nam svima nadu daje za neki napredak. Ja se živ satrah da pronađem to nešto za šta ću se zakačiti, jer i previše volim Želju da ovo propadanje mogu prihvatiti tako mirno.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:42 pm

BHDragons je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:40 pm
Stavi ruku na srce pa reci molim te šta ti vidiš ovdje pozitivno i što nam svima nadu daje za neki napredak. Ja se živ satrah da pronađem to nešto za šta ću se zakačiti, jer i previše volim Želju da ovo propadanje mogu prihvatiti tako mirno.
Sad ce nas igracine tipa Stanica i Jamaka dizati iz propadanja... samo sabura
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:43 pm

Onaj ko kupi dres, godisnju i trosi pare u fanshopu, on bi trebao da ima glas.

Onaj ko ne dolazi na utakmice i cijepa clanske karte nema pravo glasa, a jos manje ima pravo da iznosi lazi, neistine i spinove na forumu.


@SupremeGucci u vitrinama najtrofejnijeg kluba u BiH. 80% ih Amar osvojio.

Ne trazim nista previse. Cak stavise, ja sam niko i nista u moru navijaca Zelje, jedino apelujem da pokazete vise respekta i postovanja.


@bhdragons

Nije sada odlicna situacija, ni slucajno. Niti je bila dobra prije decembra 2018. Vise policije nego navijaca na Grbavici, tuce u svlacionici, suspenzije i 5 vezanih poraza u nizu.


Nije idealno, ni blizu. Ali dolazi stogodisnjica. Pokusajte bar malo stati uz klub. Pokusajte bar malo manje materijala dostavljati neprijateljima da se malo manje nasladjuju nasim problemima.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:45 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:43 pm
Onaj ko kupi dres, godisnju i trosi pare u fanshopu, on bi trebao da ima glas.

Onaj ko ne dolazi na utakmice i cijepa clanske karte nema pravo glasa, a jos manje ima pravo da iznosi lazi, neistine i spinove na forumu.


@SupremeGucci u vitrinama najtrofejnijeg kluba u BiH. 80% ih Amar osvojio.

Ne trazim nista previse. Cak stavise, ja sam niko i nista u moru navijaca Zelje, jedino apelujem da pokazete vise respekta i postovanja.


@bhdragons

Nije sada odlicna situacija, ni slucajno. Niti je bila dobra prije decembra 2018. Vise policije nego navijaca na Grbavici, tuce u svlacionici, suspenzije i 5 vezanih poraza u nizu.


Nije idealno, ni blizu. Ali dolazi stogodisnjica. Pokusajte bar malo stati uz klub. Pokusajte bar malo manje materijala dostavljati neprijateljima da se malo manje nasladjuju nasim problemima.
Sa prvim dijelom se slažem u potpunosti!
Zapitaj se dobro zašto je bilo više policije nego navijača, 5 poraza... A znamo svi dobro ko je i šta je uzrok.
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u čet jun 18, 2020 4:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:45 pm

Slazem se. Jeste osvojio 80% ali "osvojio". Mi smo ga valjda ponovo doveli da opet osvaja, a sad za sad nista dobrog nije donio u klub osim Stilica. Mi ga nismo doveli zbog perfekta nego zbog prezenta i futura. Svi mozemo sanjati kako je nekad lijepo bilo, ali od sjecanja i snova se ne zivi.
Zadnja izmjena: SupremeGucci, dana/u čet jun 18, 2020 4:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:51 pm

Kaze Gavran da nam ovaj garo dolazi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:52 pm

SupremeGucci je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:45 pm
Jeste osvojio 80% ali "osvojio". Mi smo ga valjda ponovo doveli da opet osvaja, a sad za sad nista dobrog nije donio u klub osim Stilica
Ponavljam, dosao je na -15 proslw godine, a ove godine ga je visa sila sprijecila u ravnopravnoj borbi za oba trofeja.

@bhdragons

Vidi buraz, ne znam odakle da pocnem. Sve i jedan poraz sam ispratio sa zapadne tribine te polusezone. I poslije svakog sam dolazio sa nadom da ce se nesto okrenuti na nas mlin. Jednostavno, sve je krenulo niz brdo. Ali sve. Od nebalansirane ekipe, preko sudjenja, navijackog pritiska, nedisciplinovanih šupaka u ekipi do mijesanja uprave u rad trenera i ekipe. Odi je fino izletilo na press konferenciji. Imali smo ruzan stav i prema siroj javnosti i prema vlastitim igracima. Zivot nije football manager da uvrstis najbolje komponente i dobijes trofej.

Ponavljam, ja sam samo kap u moru zeljinih navijaca. Ja sam fudbalski laik koji dodira nikada nije imao ni sa jednom upravom. Ja sve sto kazem, kazem iz vlastite percepcije.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:54 pm

Sve se krece, sve se mjenja. Sada je 2020, nije 2010. Ne mozes cijeli zivot igrati na jednu foru. U informatickom dobu ko hoce da zna i saznace. Znanje lezi svuda. Ko nece da zna nikakvi argumenti ga nece natjerati da zamara mozak. Niti ce mene ko uvjeriti da je sve pod kontrolom niti cu ja ubjediti druge u suprotno. Svako ima određenu tezinu u glavi pa ce sam presuditi sta je pravo sta krivo.
Nema potrebe za epitetima, ti nisi nas, vjetnamci, pitari, neprijatelji kluba. Zadrzite dostojanstvo u konunikaciji s suprotno mislecim.
Zbog toga moli da kada neko napise da se iznose lazi neka navede konkretno koja je to laz i da kontra argumente. Nisko politicke fraze, neko iznosi lazi su deplasirane. Ko iznosi, sta je laz a sta istina?
To je ocekivani nivo komunikacije.
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:56 pm

Dosao na -15 zavrsio na -20. Kod negativnih brojeva veci su brojevi blizi nuli a ne dalji
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:59 pm

SupremeGucci je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:56 pm
Dosao na -15 zavrsio na -20. Kod negativnih brojeva veci su brojevi blizi nuli a ne dalji
Hvala na informaciji, nisam znao.
Znaci onda bolje je -5 u jednoj polusezoni nego -15.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 5:04 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:59 pm
SupremeGucci je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:56 pm
Dosao na -15 zavrsio na -20. Kod negativnih brojeva veci su brojevi blizi nuli a ne dalji
Hvala na informaciji, nisam znao.
Znaci onda bolje je -5 u jednoj polusezoni nego -15.
Svaka tebi cast pa se radujes tim minusima a znas poentu ovoga sto pisem. Ako je vec toliki strucnjak sto nije tu polusezonu zavrsio u plusu pa da mozemo reci smanjio zaostatak, a ne nabio jos veci minus.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 5:35 pm

Sada dolazi period kada treba obnoviti clanske. Aktivirajte sve nase Željovce. Ne treba bolji marketing od toga :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SIMA_SIMAU, svabo i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija