Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 4:51 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:25 pm
Ljudi se nisu pojavili na najvaznijem organu kluba. Zar je potrebno takav potez braniti? Pokazali su da im klub nije na prvom mjestu kao sto su pricali i zato ne zelim vise da budu u klubu na bilo kojoj poziciji..
...a želiš da Amar bude u Klubu i nakon sudske presude iz koje se vidi da je uzeo 600 milja KM od Bekrićevog transfera, na ime dugovanja iz 2002., i 2003. godine i pozajmica Klubu? Nakon što je dva puta naplatio isti dug (72 milje KM), opet je tužio Želju za već isplaćene pozajmice, a cifra 400 milja KM. Blokade računa i zatezne kamate neću spominjati. Čak je pokušao prevariti i Bekrićevog zastupnika, a naravno, umjesto Amara (pare legle na njegov račun) obaveze od preko 200 milja KM je mora/o platiti Željo.

Je li ga imalo strah Boga?. Je li ga stid?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 4:55 pm

Brkoo ban na 7 dana.
Razlog: spominjanje clanova porodice forumasu
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:04 pm

Vazda fulim ove zaplete :D
#brkooizdrži
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:05 pm

Zeljovci moji, dok se medjusobno cascavamo i etiketiramo, dijelimo i ponizavamo, pitari uzimaju duplu krunu, uticaj u Savezu nemamo nikakav, i mi ne vidimo dalje od vlastitog nosa. Razmislite prije nego nesto posaljete na forum, makar sacekajte drugostepenu komisiju za licenciranje, jer sve sto se napise do tada je u sferu nagadjanja. Zeljovci moji, pogana vremena su snasla naseg Zelju i svako od nas treba uraditi sta je u njegovoj moci da olaksa Zelji i njegovim navijacima. Krivci su u sferi toga nebitni (naravno, ne amnestiram ih, niti ja to mogu, niti bih), bitno je da se bavimo prioritetima. Svi snosimo odgovornost i "krivicu" ako tako hocete. Nazalost, mnogo, previse forumasa nas je zauvijek napustilo za ovo vrijeme na ovom forumu, rahmet (pokoj) im dusi i sa kim god da diskutujete, cijenite da pisete sa Zeljovcem koji nista manje, niti vise voli ovaj Klub od vas. Samo zajedno ovo mozemo prebroditi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:06 pm

Beze momka si banovao. Svako bi trebao imati pravo na svoje misljenje kakvo god ono bilo.

Banuj onda i ove sto slijepo brane proslu upravu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:06 pm
Beze momka si banovao. Svako bi trebao imati pravo na svoje misljenje kakvo god ono bilo.

Banuj onda i ove sto slijepo brane proslu upravu.
On uopste nije banovan zbog misljenja, kakvo god ono bilo, niko nikada nije. Licno se slazem sa nekim dijelovima njegovog stava.
Spomenuo je Leonu clanove porodice, u postu koji je obrisan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:11 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:06 pm
Beze momka si banovao. Svako bi trebao imati pravo na svoje misljenje kakvo god ono bilo.

Banuj onda i ove sto slijepo brane proslu upravu.
On uopste nije banovan zbog misljenja, kakvo god ono bilo, niko nikada nije. Licno se slazem sa nekim dijelovima njegovog stava.
Spomenuo je Leonu clanove porodice, u postu koji je obrisan.
To brate nisam vidio, halalite.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:17 pm

CURVA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:12 pm
:pljesak: :pljesak tako je bruda moj dobri, zato ovoliko i insistiram na pozitivi daj malo da svi spustimo loptu . Malo da obratimo paznju sta pisemo nece Zelji nista biti bolje ako jace pljunemo po Amaru ili Misketu naprotiv .
storm_raider je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:05 pm
Zeljovci moji, dok se medjusobno cascavamo i etiketiramo, dijelimo i ponizavamo, pitari uzimaju duplu krunu, uticaj u Savezu nemamo nikakav, i mi ne vidimo dalje od vlastitog nosa. Razmislite prije nego nesto posaljete na forum, makar sacekajte drugostepenu komisiju za licenciranje, jer sve sto se napise do tada je u sferu nagadjanja. Zeljovci moji, pogana vremena su snasla naseg Zelju i svako od nas treba uraditi sta je u njegovoj moci da olaksa Zelji i njegovim navijacima. Krivci su u sferi toga nebitni (naravno, ne amnestiram ih, niti ja to mogu, niti bih), bitno je da se bavimo prioritetima. Svi snosimo odgovornost i "krivicu" ako tako hocete. Nazalost, mnogo, previse forumasa nas je zauvijek napustilo za ovo vrijeme na ovom forumu, rahmet (pokoj) im dusi i sa kim god da diskutujete, cijenite da pisete sa Zeljovcem koji nista manje, niti vise voli ovaj Klub od vas. Samo zajedno ovo mozemo prebroditi.
Ma nemam nazalost vremena kao ranije za forum, pokusavam da citam koliko mogu, a toliko bih toga napisao, toliko toga imam za napisati. Ovo i jeste neko moje misljenje uvijek i bilo. A krivce, one koji to nisu, tuzbe i sve sto ide sa tim, neka sud osudi i novine (portali) objave, pa da znamo kako stoje stvari. O kome god da se radi. E sada, istina je, kakva god ona bila u slucaju Amara, Misketa i drugih univerzalna, i vjerujem da ce ona mnogima biti jasnija nakon 31.05. (tada je datum za licenciranje cini mi se, ako ne grijesim). Plasim se sudbine koja je zadesila mnogo profitabilnije ex-yu kompanije.

Ono sto me, istina, boli, a to niko da spomene: kako nam sada izgledaju glupi problemi kao da li je Lendric promasio cistu priliku, da li Stevanovic trci neekonomicno i ostale stvari o kojim navijaci treba da besjede danonocno. Price o 'futbolu, futebolu' i slicne jezicke konstrukcije necu ni naceti...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:18 pm

Članovi bivše Uprave, administracije, i svi oni koji nisu ters kao što je to Miske, bujrum u klub. Reče Selimović da je desetak mjesta prazno.
Kad ste dio onih kojisu započeli rusvaj u sportskom dijelu, bujrum radite ono što znate, tu je babuka da vas sportski opere..
A dobro znamo što babuka nije htio raditi sa megamixom, koji ga onako hinjski blati na pressu, i konstantno se spominje jedna strana priče kako Amar nije htio sa njim raditi, a fol je sve uslove imao..
Svi u klub mogu, Miske nikada! Ama baš nikada.
LP
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:21 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 15, 2019 4:51 pm
Brkoo je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:25 pm
Ljudi se nisu pojavili na najvaznijem organu kluba. Zar je potrebno takav potez braniti? Pokazali su da im klub nije na prvom mjestu kao sto su pricali i zato ne zelim vise da budu u klubu na bilo kojoj poziciji..
...a želiš da Amar bude u Klubu i nakon sudske presude iz koje se vidi da je uzeo 600 milja KM od Bekrićevog transfera, na ime dugovanja iz 2002., i 2003. godine i pozajmica Klubu? Nakon što je dva puta naplatio isti dug (72 milje KM), opet je tužio Želju za već isplaćene pozajmice, a cifra 400 milja KM. Blokade računa i zatezne kamate neću spominjati. Čak je pokušao prevariti i Bekrićevog zastupnika, a naravno, umjesto Amara (pare legle na njegov račun) obaveze od preko 200 milja KM je mora/o platiti Željo.

Je li ga imalo strah Boga?. Je li ga stid?
molim te je li ti stvarno vjerujes da Amar krade od Želje i da uzima pare koje nisu njegove ? covjek uzima ono sto je dao da se ne bi ugasili, dokle ce vise ova prica o kamatama ici, kamate su JEDINI pravni osnov da naplati potrazivanja koja nisu dokumentovana, a svi znaju da postoje, isto tako vjerujem da te pare od transfera Bekrica su date Želji tj onoliko koliko smo trebali dobiti i dobili smo, pa kako vas niej stid pisati tako prije svega o nasem najtrofjenijem treneru pa onda i o clanu jedne od najuglednijih porodica u Sarajevu i sigurno najuglednije porodice u Želji, Amar je sin od Ivice i njih dvojica nikad, ali nikad nista nisu ukrali od Želje, ni ti ce ukrasti, ne znam kako moze iko razmisljati na taj nacin

ps nemoj licno shavtiti, ovo pisem za opcenito za one sto Amara nazivaju kamatarom, nego mi ti naletio pa te citirao, pozz
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:37 pm

Kadeti gube 1:0 na poluvremeni, gol primili u 45. minuti.

Ispusit ce i oni sve.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:38 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:37 pm
Kadeti gube 1:0 na poluvremeni, gol primili u 45. minuti.

Ispusit ce i oni sve.
Luzerski mentalitet.

Jao Mujica pa pitari nemaju ovakvo sudjenje na Kosveu
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:45 pm

Gleda li neko siroki? Ovaj rus nije los nimalo, među najboljim u sirokom ove polusezone.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 5:52 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 15, 2019 5:06 pm
Beze momka si banovao. Svako bi trebao imati pravo na svoje misljenje kakvo god ono bilo.

Banuj onda i ove sto slijepo brane proslu upravu.
On uopste nije banovan zbog misljenja, kakvo god ono bilo, niko nikada nije. Licno se slazem sa nekim dijelovima njegovog stava.
Spomenuo je Leonu clanove porodice, u postu koji je obrisan.
Bravo Brko. To je najbolje sto znas. Bravo bravo.

I za psovanje 7 dana?
Ja dobio 14 kad sam nekom opsovao i to ne ovako strasno.
Kakvi su to pravilnici. To ko Zrinjski za iste baklje duplo manje kazne.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:02 pm

Čim se kontra argumentima krene, odmah neki inat, pa onda i psovanje. A Selimović je rekao ono što svako razuman misli, s Misimovićem i ljudima.koji su radili s njim, ova uprava sad bi bila 300% jača. Da su Bog do Badžak i Misimović zajedno, Amar šef struke, a Selimović u Sparsima, to bi bio veliki dobitak za Želju.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:09 pm

Jao sta srece imaju smetljari...ovo je 7 brace malo je rec.

Cist penal ne svira za Siroki.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u sri maj 15, 2019 6:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:09 pm

Elegant je napisao/la:
sri maj 15, 2019 6:07 pm
Svi marš napolje da Amar dođe i da radi sta hoce, da mu se na noge ode u Tuborg i sve dadne sta hoce. Svi otisli on dosao, dobro naplatio, doveo svoje.

Trazili ste gledajte !
Ustani kad spomenes ime Amar.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:13 pm

Ljudi koji trube jedno te isto godinu dana pored svih stvari koje se desavaju, ocigledno rade to iz nekog interesa, vidi raja sve.
Nema tog normalnog zeljovca da u zadnjih godinu 2 nije opsovao sve i jednima i drugima sto je normalno nakn svega.

Oni koji i pored svih gresaka nadju nacina opravdati "svoje" ili braniti ih napadanjem ovih drugih nemaju Zelju na prvom mjestu pa im i misljenje nije vrijedno spomena i njihove postove fakat ignorisem u vecini slucajeva
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:20 pm

Široki i Pitari baš dobri, objektivno trenutno su mnogo bolji od nas, nije samo do sudija.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:31 pm

**** im Mujic mater
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija