Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 5:08 pm

Premier je napisao/la:
pet jun 12, 2020 3:59 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jun 12, 2020 3:41 pm
Enin u Zrinjski, Rugašević u Široki...
Dva top igrača.
Obojica top igraci, zamisljao sam ih malo u nasem dresu...ali
kod nas ce do kad je god sef a.o. dolaziti oni s 30+ godina i oni koji su dobri s njim nazalost.a i s parama smo pretanki .
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 5:37 pm

Srcezelje je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:45 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:02 pm
Premier je napisao/la:
pet jun 12, 2020 3:59 pm


Obojica top igraci, zamisljao sam ih malo u nasem dresu...ali
Jebi ga, neće niko doći da igra za džaba...
Jel i Stilic,Zec,Alispahic,Bojo,Ikic,Veseli takodjer igraju za dzaba?
:zid:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 5:54 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:40 pm
Koga predlazes za novu upravu @nemaveze? Ima li neko u ovom trenutku da bi dosao u doba korone? Da ovi odu danas, mi bi procvjetali sutra? Ovi sto ne kupuju clanske i ne idu na utakmice, a to im je za "pohvalu"stvarno ne vidim potrebu da pametuju na forumu.
Ko će ti bolan procvjetati klub kas su ljudi UDUPLALI dug za godinu i po dana?!
Ovima je istok bio nemoguća misija. Dok neko nije skupio hrabrosti da pokuša.
Ja sam se davno pomirio sa stečajem ili šta je već moguće kod UG. Možda samo prije toga osvojimo nešto ali to ne mijenja suštinu.
Al eto, većina ste govorili da je teren najbitniji pa uživajte.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:15 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:40 pm
Koga predlazes za novu upravu @nemaveze? Ima li neko u ovom trenutku da bi dosao u doba korone? Da ovi odu danas, mi bi procvjetali sutra? Ovi sto ne kupuju clanske i ne idu na utakmice, a to im je za "pohvalu"stvarno ne vidim potrebu da pametuju na forumu.
Upravu nek pradlaze onaj ko je Zelju srozao do dna i nek konta kako ce mu biti bolje, ako ga zaista voli koliko to i tvrdi!?? Pa necu se ja kao navijac kluba petljati u takve stvari?? Zato i jest sve naopako!!
Moje je da kazem valja li neciji rad ili ne valja i da iznesem svoje misljenje, a ovi pomenuti nek se bave krucijalnim odluka.Valjda se zato zovu UPRAVA!Znao si rusiti, bujrum sad izgradi.

U pogledu toga da ne vidis potrebu da "pametujem", samo zato sto vise ne dajem svoj novac, ko si ti da odlucujes o tome?? Znaci ti si pravi Zeljovac zato sto dajew svoje pare u bunar ovim mesetarima(slobodbo ig tako mogu nazvati), a ja nisam jer im ne dam pare, jer hlcu da klub ima viziju, sistem i transparentnlst i jer bih gradio jednom kako treba!?? Samo skontaj svoju logiku....
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:25 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:15 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:40 pm
Koga predlazes za novu upravu @nemaveze? Ima li neko u ovom trenutku da bi dosao u doba korone? Da ovi odu danas, mi bi procvjetali sutra? Ovi sto ne kupuju clanske i ne idu na utakmice, a to im je za "pohvalu"stvarno ne vidim potrebu da pametuju na forumu.
Upravu nek pradlaze onaj ko je Zelju srozao do dna i nek konta kako ce mu biti bolje, ako ga zaista voli koliko to i tvrdi!?? Pa necu se ja kao navijac kluba petljati u takve stvari?? Zato i jest sve naopako!!
Moje je da kazem valja li neciji rad ili ne valja i da iznesem svoje misljenje, a ovi pomenuti nek se bave krucijalnim odluka.Valjda se zato zovu UPRAVA!Znao si rusiti, bujrum sad izgradi.

U pogledu toga da ne vidis potrebu da "pametujem", samo zato sto vise ne dajem svoj novac, ko si ti da odlucujes o tome?? Znaci ti si pravi Zeljovac zato sto dajew svoje pare u bunar ovim mesetarima(slobodbo ig tako mogu nazvati), a ja nisam jer im ne dam pare, jer hlcu da klub ima viziju, sistem i transparentnlst i jer bih gradio jednom kako treba!?? Samo skontaj svoju logiku....
Amar je srusio upravu zato sto nije htio da radi sa njima?? Pa nije Misimovicu bio prislonjen pistolj na celo i jarane moras ici iz kluba inace si mrtav.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:26 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:15 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:40 pm
Koga predlazes za novu upravu @nemaveze? Ima li neko u ovom trenutku da bi dosao u doba korone? Da ovi odu danas, mi bi procvjetali sutra? Ovi sto ne kupuju clanske i ne idu na utakmice, a to im je za "pohvalu"stvarno ne vidim potrebu da pametuju na forumu.
Upravu nek pradlaze onaj ko je Zelju srozao do dna i nek konta kako ce mu biti bolje, ako ga zaista voli koliko to i tvrdi!?? Pa necu se ja kao navijac kluba petljati u takve stvari?? Zato i jest sve naopako!!
Moje je da kazem valja li neciji rad ili ne valja i da iznesem svoje misljenje, a ovi pomenuti nek se bave krucijalnim odluka.Valjda se zato zovu UPRAVA!Znao si rusiti, bujrum sad izgradi.

U pogledu toga da ne vidis potrebu da "pametujem", samo zato sto vise ne dajem svoj novac, ko si ti da odlucujes o tome?? Znaci ti si pravi Zeljovac zato sto dajew svoje pare u bunar ovim mesetarima(slobodbo ig tako mogu nazvati), a ja nisam jer im ne dam pare, jer hlcu da klub ima viziju, sistem i transparentnlst i jer bih gradio jednom kako treba!?? Samo skontaj svoju logiku....
Skontaj ti. Pocni navijati za Barcu. Barca ili Željo isto je to za tebe. Ne placas im karte, pratis na tv i to je to. Uzivaj :palacgore:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:28 pm

Izvini "pravi Zeljovac".Evo necu vise, al u ku.rcu.Takodje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:31 pm

Pa ko je lud da finansira tzv. strucnjaka koji nam je razvalio klub.

Najvazniji dan u u novijoj historiji ce biti kad ode zauvijek iz kluba i preuzme Rudar iz Kaknja, kao dokazani strucnjak.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:32 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 5:06 pm
Nemaveze je napisao/la:
pet jun 12, 2020 5:03 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 4:40 pm
Koga predlazes za novu upravu @nemaveze? Ima li neko u ovom trenutku da bi dosao u doba korone? Da ovi odu danas, mi bi procvjetali sutra? Ovi sto ne kupuju clanske i ne idu na utakmice, a to im je za "pohvalu"stvarno ne vidim potrebu da pametuju na forumu.
Prvo da ovi odu dobrovoljno.
Ima sposobnih Zeljovaca, ja se ne sikiram. Znam da ja nisam za upravu. Ja sam vozac u GRASU, ovakvih kao ja puna uprava i ova i prosla. Moraju doci bolji. I docice. Samo dok se Amar namiri i razguli na godisnji odmor.
Mozes li nabrojati te sposobne koji su spremni sigurno doci? Mislis da ih ne bi podrzalo 90% navijaca, jer svi vide da su ovi nesposbni za nesto vise, cast izuzecima ili izuzetku.
Pokusavam argumentima diskutovati a ne maglu prodavati po potrebi a po potrebi preskociti nezeljene teme. Koja je potreba da se ide iz krajnosti u krajnost?
Jedan kaze nemoguce je privuci investitora pripremimo se za privatizaciju. Ti ocekujes cvjetanje ruza ako ovi odu. Imali ikakva sema da je rad, rintacenje, skromnost, postenje, odricanje ono sto bi mi htjeli? Ili su te krajnosti potreba da se bude pametan nazor?
Sve neke uske furke i price. Ti mene pitas za imena, koda sofer zna imena, a hladno preskocis moj pitanje tebi oko pada novca na godisnjem nivou iz naslova clanarina i godisnjih, koji nije mali. Oko 130 milja mara, hej. Pitao sam jeli neko muljanje ili je stvarno pad. Po tvojim stavovima oko tog pitanja bih rekao da mislis da je muljanje samo se ne usudis to napisati.
Komplet prica ko sta treba da misli, da pise, raditi....je deplasirana u ovoj ocajnoj situaciji. Ko nije svjestan toga nema mu pomoci. Ne pravite od drugacije mislecih Zeljovaca neprijatelje jer je to nas najveci poraz. Svi koji neposteno hajruju od kluba zele upravo to. Puna usta sloge, bratstva i jedinstva a pale vatre svađe svakodnevno
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:44 pm

Nemaveze je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:32 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 5:06 pm
Nemaveze je napisao/la:
pet jun 12, 2020 5:03 pm

Prvo da ovi odu dobrovoljno.
Ima sposobnih Zeljovaca, ja se ne sikiram. Znam da ja nisam za upravu. Ja sam vozac u GRASU, ovakvih kao ja puna uprava i ova i prosla. Moraju doci bolji. I docice. Samo dok se Amar namiri i razguli na godisnji odmor.
Mozes li nabrojati te sposobne koji su spremni sigurno doci? Mislis da ih ne bi podrzalo 90% navijaca, jer svi vide da su ovi nesposbni za nesto vise, cast izuzecima ili izuzetku.
Pokusavam argumentima diskutovati a ne maglu prodavati po potrebi a po potrebi preskociti nezeljene teme. Koja je potreba da se ide iz krajnosti u krajnost?
Jedan kaze nemoguce je privuci investitora pripremimo se za privatizaciju. Ti ocekujes cvjetanje ruza ako ovi odu. Imali ikakva sema da je rad, rintacenje, skromnost, postenje, odricanje ono sto bi mi htjeli? Ili su te krajnosti potreba da se bude pametan nazor?
Sve neke uske furke i price. Ti mene pitas za imena, koda sofer zna imena, a hladno preskocis moj pitanje tebi oko pada novca na godisnjem nivou iz naslova clanarina i godisnjih, koji nije mali. Oko 130 milja mara, hej. Pitao sam jeli neko muljanje ili je stvarno pad. Po tvojim stavovima oko tog pitanja bih rekao da mislis da je muljanje samo se ne usudis to napisati.
Komplet prica ko sta treba da misli, da pise, raditi....je deplasirana u ovoj ocajnoj situaciji. Ko nije svjestan toga nema mu pomoci. Ne pravite od drugacije mislecih Zeljovaca neprijatelje jer je to nas najveci poraz. Svi koji neposteno hajruju od kluba zele upravo to. Puna usta sloge, bratstva i jedinstva a pale vatre svađe svakodnevno
130.000
Prvo me zanima broj aktivnih clanova u sezoni 2018/2019 i 2019/2020. U ovoj sezoni smo imali preko 2000 sigurno, tacan broj ne znam.
Drugo, kolika je clanarina u omladinskom pogonu? Mislim da ce nam ovi podaci reci, ako su tacni naravno, da li je doslo do pada u broju aktivnih clanova ili pada u broju djece u omladinskom pogonu ili oboje.
I meni su cudni tu brojevi, zato bih volio kada bi neko imao te podatke gore.

Stvarno ne znam koji ljudi su spremni u ovom trenutku uci, zato i pitam i siguran sam da ako su neki provjereni da bi dobili podrsku vecine.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:54 pm

Pretjerujete svi. Amar Osim je najbolji trener u nasoj drzavi, ali samo iskljucivo ako se pita za zeleni teren. Tu sva prica zavrsava.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 6:58 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:54 pm
Pretjerujete svi. Amar Osim je najbolji trener u nasoj drzavi, ali samo iskljucivo ako se pita za zeleni teren. Tu sva prica zavrsava.
A ne pita se i to mu blati sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 7:07 pm

O tome se moze razgovarat, ali pricati o trenerskim sposobnostima u negativnom kontekstu, mislim da nema smisla.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:29 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jun 12, 2020 7:07 pm
O tome se moze razgovarat, ali pricati o trenerskim sposobnostima u negativnom kontekstu, mislim da nema smisla.
To da.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:43 pm

Meni je iskreno najvaznija prica oko toga gdje treba da se krene, kakva su razmisljanja i ocekivanja ljudi, kakvi su prijedlozi, kakve zelje i sl. Amar Osim kao jedinka je trivijalna stvar kao i svi ponaosob, samo tacka u vremena budes i prodjes, da je najbolji na svijetu ili najgori jednostavno on ne bi trebao da bude u fokusu. Ja ne znam zaista kakva je situacija u klubu, vidim neki tvrde da je skoro pa apokalipticna sto ja, moram biti iskren ne vidim, ali dobro, ima neko upuceniji. Ono sto je cinjenica da vrijeme nije saveznik Želje, klub je zbunjen i ukopan na sred raskrsnice, koju neki drugi bar pokusavaju da prodju. Mislim da prvo treba odgovoriti na pitanje gdje da se krene, a ne kako
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:09 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:44 pm
Nemaveze je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:32 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 5:06 pm

Mozes li nabrojati te sposobne koji su spremni sigurno doci? Mislis da ih ne bi podrzalo 90% navijaca, jer svi vide da su ovi nesposbni za nesto vise, cast izuzecima ili izuzetku.
Pokusavam argumentima diskutovati a ne maglu prodavati po potrebi a po potrebi preskociti nezeljene teme. Koja je potreba da se ide iz krajnosti u krajnost?
Jedan kaze nemoguce je privuci investitora pripremimo se za privatizaciju. Ti ocekujes cvjetanje ruza ako ovi odu. Imali ikakva sema da je rad, rintacenje, skromnost, postenje, odricanje ono sto bi mi htjeli? Ili su te krajnosti potreba da se bude pametan nazor?
Sve neke uske furke i price. Ti mene pitas za imena, koda sofer zna imena, a hladno preskocis moj pitanje tebi oko pada novca na godisnjem nivou iz naslova clanarina i godisnjih, koji nije mali. Oko 130 milja mara, hej. Pitao sam jeli neko muljanje ili je stvarno pad. Po tvojim stavovima oko tog pitanja bih rekao da mislis da je muljanje samo se ne usudis to napisati.
Komplet prica ko sta treba da misli, da pise, raditi....je deplasirana u ovoj ocajnoj situaciji. Ko nije svjestan toga nema mu pomoci. Ne pravite od drugacije mislecih Zeljovaca neprijatelje jer je to nas najveci poraz. Svi koji neposteno hajruju od kluba zele upravo to. Puna usta sloge, bratstva i jedinstva a pale vatre svađe svakodnevno
130.000
Prvo me zanima broj aktivnih clanova u sezoni 2018/2019 i 2019/2020. U ovoj sezoni smo imali preko 2000 sigurno, tacan broj ne znam.
Drugo, kolika je clanarina u omladinskom pogonu? Mislim da ce nam ovi podaci reci, ako su tacni naravno, da li je doslo do pada u broju aktivnih clanova ili pada u broju djece u omladinskom pogonu ili oboje.
I meni su cudni tu brojevi, zato bih volio kada bi neko imao te podatke gore.

Stvarno ne znam koji ljudi su spremni u ovom trenutku uci, zato i pitam i siguran sam da ako su neki provjereni da bi dobili podrsku vecine.
Omladinski pogon je druga prica u ovome svemu.
Oni su nezavisni i ne ulaze u ovaj finansijaki izvjesttaj..
Druga radna organizacija koja ima i svoj racun u banci....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:10 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jun 12, 2020 6:54 pm
Pretjerujete svi. Amar Osim je najbolji trener u nasoj drzavi, ali samo iskljucivo ako se pita za zeleni teren. Tu sva prica zavrsava.
Ali se ne pita....
Jer on tako hoce.
Zato i jesmo tu gdje jesmo.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:43 pm

Kad je trebalo reći NE MOŽE, NEĆEMO, DOSTA VIŠE... sutili smo.. sad jebajiga, gotovo je nema vise prava na pritužbe, posijali smo, e de da poberemo...

Joj nisam ovako bespomocno se osjecao ne pamtim... guze nas sa strane ovi, a ovi nasi se zahvaljuju i traze jos jahanja...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:53 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:43 pm
Meni je iskreno najvaznija prica oko toga gdje treba da se krene, kakva su razmisljanja i ocekivanja ljudi, kakvi su prijedlozi, kakve zelje i sl. Amar Osim kao jedinka je trivijalna stvar kao i svi ponaosob, samo tacka u vremena budes i prodjes, da je najbolji na svijetu ili najgori jednostavno on ne bi trebao da bude u fokusu. Ja ne znam zaista kakva je situacija u klubu, vidim neki tvrde da je skoro pa apokalipticna sto ja, moram biti iskren ne vidim, ali dobro, ima neko upuceniji. Ono sto je cinjenica da vrijeme nije saveznik Želje, klub je zbunjen i ukopan na sred raskrsnice, koju neki drugi bar pokusavaju da prodju. Mislim da prvo treba odgovoriti na pitanje gdje da se krene, a ne kako
Ma druze svako ljeto se isto prica.Pa i proslo ljeto smo propadali,gasili se,raspali se i slicno.Evo opet se ista prica prica.I sledece ljeto cemo da propadamo garant.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:59 pm

Dao sam sebi ugovor 3.5 godina. :rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], zeljooo13 i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija