Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:08 am

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:05 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:59 pm
kvalitet je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:50 pm


Mi nemamo pojma koliko smo nezaštićeni u ovoj hobotnici zvani NFSBiH.
Vratite film. Sjetite se crtanja linija. Sjetite se suđenja. Sjetite se penala za Zrinjski...
Nema kluba koji je više oštećen od našeg. Ima klubova koji isto nemaju utjecaj u NFSBiH, ali su nekvalitetni, nekonkurentni, pa nisu ni zanimljivi. Mi smo uvijek opasnost, zato nas i ka*raju. Otvorite oči ljudi dragi. Ovdje se ne može čisto. Ovdje se mora boriti za svaku stolicu u nogometnim savezima, od kantona, preko federacije, pa sve do države. Amar to zna i zato naredne izbore moramo najozbiljnije shvatiti.
Hahaha sad smo nezasticeni, sad je penal zrinjskog na nasu stetu, hm da nije bio gdje bi sada bili i sta bi radili... sad savez kriv, kriva trava kriva sudbina krivo more
Burazeru, ja oduvijek govorim za Savez. Istina, ona izgubljena titula je bila najviše zbog nas izgubljena, ali i dalje sve što se tiče suđenja stoji. To što sam ja bio i jesam i dalje protiv angažmana Senada Misimovića na pozicijama predsjednika ili direktora je druga stvar (uvijek je dobrodošao kao ČLAN UO ili NO, ali ne i da odlučuje, pokazao je da ne zna), tako da uopće ne razumijem taj tvoj komentar.

Ispiranje mozga 24/7 ... ubi se ti u tom naumu ... sve najbolje ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:10 am

drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
ovaj post mi čitav dan ne izlazi iz glave … sjeme vam se zatrlo debili jedni šta uradiste od nas bolesnika napraviste smrtni slučaj, sa zgrade bi se sad bacio
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:11 am

Najludji su mi ovi sto krivicu pokusavaju skinuti sa nase vrle uprave,prebacujuci je iskljucivo na savez.Satrase se ljudu,uTusise
Tacno treba brata @Guvu slati da im "proda" skije
:ganja: :rofl:

SAVEZ NAPOLJE,KURVA SI (udbasko-*etnicko-*staske) POLITIKE
UPRAVA NAPOLJE
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:11 am

phpBB [video]

U ove kasne sate da se opet podsjetimo kako je to bilo prije 5 mjeseci.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:14 am

plavi brat je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:11 am
Najludji su mi ovi sto krivicu pokusavaju skinuti sa nase vrle uprave,prebacujuci je iskljucivo na savez.Satrase se ljudu,uTusise
Tacno treba brata @Guvu slati da im "proda" skije
:ganja: :rofl:

SAVEZ NAPOLJE,KURVA SI (udbasko-*etnicko-*staske) POLITIKE
UPRAVA NAPOLJE
Ma heeeej svi su samo nisu oni, to su mozgovi isprani, zaludjeni... **** ga ja samo ta istocna tribina, znaci istok samo kad se uzme da se napravio, amaru ne osporavam ni a od svega sto je napravio i hvala mu, ali bio je dosta vremena tu, imao opcije za investitore za gradnju za bilo kakav projekat a grbavica na ruglo licila sve vise...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:15 am

blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:10 am
drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
ovaj post mi čitav dan ne izlazi iz glave …
Ni meni vjeruj mi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:20 am

Pa ima li licence ili nema ?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:21 am

Ja ne znam za vas, ali mi smo jebali jeza u ledja.
Evo sutra ce nas uvjeravati da se Zeljo mora prodati da bi se ista uradilo (nije da nas sada ne uvjeravaju), posto smo, eto kao nazalost, izgubili pare od evrope.
Ako ih sada ne otjeramo, necemo nikad, ali ko ce sada doci na celo Zelje?
Mislite li da ce se stari vratiti?
Sta je Amar uradio u ovih 5 mjeseci osim sto je uzeo svoje pare?

Bojim se da nece ostati cak ni ime :(
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:23 am

storm_raider je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:15 am
blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:10 am
drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
ovaj post mi čitav dan ne izlazi iz glave …
Ni meni vjeruj mi...
Vjerujte mi, moj stari koji je isto tih godina, više od 50, danas kad sam mu rekao informaciju za licencu nasekirao se više od mene. Kaže čovjek pa to je namjerno rušenje Kluba i sve je to iz interesa. A ne prati forume, portale, ne zna sve detalje, ali lako je zaključiti sve kada se ovako nešto desi za 5 mjeseci od dolaska u klub...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:24 am

plavi kanarinac je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:14 am
plavi brat je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:11 am
Najludji su mi ovi sto krivicu pokusavaju skinuti sa nase vrle uprave,prebacujuci je iskljucivo na savez.Satrase se ljudu,uTusise
Tacno treba brata @Guvu slati da im "proda" skije
:ganja: :rofl:

SAVEZ NAPOLJE,KURVA SI (udbasko-*etnicko-*staske) POLITIKE
UPRAVA NAPOLJE
Ma heeeej svi su samo nisu oni, to su mozgovi isprani, zaludjeni... **** ga ja samo ta istocna tribina, znaci istok samo kad se uzme da se napravio, amaru ne osporavam ni a od svega sto je napravio i hvala mu, ali bio je dosta vremena tu, imao opcije za investitore za gradnju za bilo kakav projekat a grbavica na ruglo licila sve vise...
100% brate. Amar ako ce biti samo trener ili trener-menadzer odlicno. Ako ce se petljati u sve...neka hvala. Ima ljudi koji su skolovani za finansije,ekonomiju,adinistrativne poslove,i.t.d
Zna se sta je ciji fah,posao,profesija. Zdra'o
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:30 am

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:05 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:59 pm
kvalitet je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:50 pm


Mi nemamo pojma koliko smo nezaštićeni u ovoj hobotnici zvani NFSBiH.
Vratite film. Sjetite se crtanja linija. Sjetite se suđenja. Sjetite se penala za Zrinjski...
Nema kluba koji je više oštećen od našeg. Ima klubova koji isto nemaju utjecaj u NFSBiH, ali su nekvalitetni, nekonkurentni, pa nisu ni zanimljivi. Mi smo uvijek opasnost, zato nas i ka*raju. Otvorite oči ljudi dragi. Ovdje se ne može čisto. Ovdje se mora boriti za svaku stolicu u nogometnim savezima, od kantona, preko federacije, pa sve do države. Amar to zna i zato naredne izbore moramo najozbiljnije shvatiti.
Hahaha sad smo nezasticeni, sad je penal zrinjskog na nasu stetu, hm da nije bio gdje bi sada bili i sta bi radili... sad savez kriv, kriva trava kriva sudbina krivo more
Burazeru, ja oduvijek govorim za Savez. Istina, ona izgubljena titula je bila najviše zbog nas izgubljena, ali i dalje sve što se tiče suđenja stoji. To što sam ja bio i jesam i dalje protiv angažmana Senada Misimovića na pozicijama predsjednika ili direktora je druga stvar (uvijek je dobrodošao kao ČLAN UO ili NO, ali ne i da odlučuje, pokazao je da ne zna), tako da uopće ne razumijem taj tvoj komentar.
Senad Misimovic, ne zna da odlucuje? Osim sto je vlasnik Megamixa, vjeruj da bi ta firma dostigla onaj nivo na trzistu itekako mora imati covjeka koji ZNA da odlucuje.. Sad ces reci ovo je fudbalski klub.
Da fudbalski je, i izgleda se klub mora baviti za nekoga sporednim stvarima. Senad Misimovic koliko god da je prokockao titula, iza njega su ostala djela, od dugova je ostao ovaj prema Petrovicu i dug prema poreznoj. Pazi dolazio, odlazio kamion igraca trenera i nema dugova,trebao nam je u ss Amar.

Primjer ljudi koji odlucuju npr. Zujo... Nakoj sto miliona prihoda i minimalnih rashoda, doveli smk se u situaciju da su nam ti ljudi koji odlucuju nabili par miliona duga poreznoj, par prema igracoma i dobavljacima. Mozes misliti sve je super, ruze cvjetale, na terenu dominirali, Dzeko se prodavao.. A mi u dugovima, stadion blago receno propao, milion zamrsenih stvari sa SD-om.. Ili su ovi novi ti koji dobro odlucuju, pa su odlucili da ne plate navrijeme..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:30 am

Hajde ustamujicu prosvijetli nas

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:30 am

Ratovali za one koji nam sjede na prijestolju i bičuju nas. Plate i standard nam ko na Kosovu. Potrošačka korpa 4x veća od prosječne Plate. 30 godina glasamo za sda i psujemo državu. 30 godina se nismo pogledali u ogledalo. 30 godina mrzimo komsiju. Ljudi se prodaju za pivu i kutiju cigara i pišu po forumima, tj laju i lažu. 30 godina gledaju farmu i zadrugu i vjeruju da treneri mogu uspješno voditi fudbalski klub u 21 vijeku. 30 godina čitaju dnevni avaz i kontaju da si macan kad pijes šampanjac sa Polusvjetom. Živiš u državi gdje svako zna ko je ubio momke po BL i Sa ali niko ne smije da kaze. Navijaš za klub cije grobare znaš poimence ali ne smiješ da kažeš naglas. Jer mogo bi ti neki Tip na steroidima zaprijetiti. I eventualno probati realizirati prijetnje. Navijaš za klub čija je ,nekoć, navijačka ikona sada tip koji smatra da je veći od kluba. A nije niti će ikada biti. 30 godina močvare u kojoj vide nema ideala i u kojoj te za je ba va neki provincijalac koji čak i ne navija ka klub na čijem je čelu.
E tu mi živimo. To mi zivimo. Svaki dan. I hoćemo jakog želju. Teško brate.
30 godina glasamo za sda. Valjda dočekamo u veselju 100 godina našeg želje. Na grbavici. Ne na otoci.
Ako budemo šutili prije će biti da ćemo na otoku.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:37 am

slika

Evo ko se predstavlja navijačem Želje i ko daje podršku sadašnjoj upravi..
I ovo je dokaz kako su nas pravili budalama, a mi pustili da rade s našom Svetinjom šta hoće.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:38 am

kvalitet je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:50 pm
blueDBR je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:43 pm
kvalitet je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:41 pm
To što nismo dobili licencu je smak svijeta. To zbog čega nismo dobili licencu je tragikomedija jer smo bili i sada smo "najčišći" klub u državi, a vjerujem i šire. Pljujte, slobodno, ali znajte da je problem u onoj zgradi pored Efendićeve.

Molim vas imena ovih što su bili u komisiji. Ima li gdje dostupno?
https://www.nfsbih.ba/savez/komisije/dr ... e-klubova/

al nisu ovo glavni krivci ovo su samo dusmani koji se nasladjuju
Mi nemamo pojma koliko smo nezaštićeni u ovoj hobotnici zvani NFSBiH.
Vratite film. Sjetite se crtanja linija. Sjetite se suđenja. Sjetite se penala za Zrinjski...
Nema kluba koji je više oštećen od našeg. Ima klubova koji isto nemaju utjecaj u NFSBiH, ali su nekvalitetni, nekonkurentni, pa nisu ni zanimljivi. Mi smo uvijek opasnost, zato nas i ka*raju. Otvorite oči ljudi dragi. Ovdje se ne može čisto. Ovdje se mora boriti za svaku stolicu u nogometnim savezima, od kantona, preko federacije, pa sve do države. Amar to zna i zato naredne izbore moramo najozbiljnije shvatiti.
Sjetite se kada su suspendovali sudije kada god sude našu utakmicu, sjetite se kupljene titule pitara kada Benko daje odlučujući go 3 metra u opsajdu, sjetite se da nikad nebi pobjedili na Zubandan da nismo tražili da strane sudije sude utakmicu. Sve to treba predočiti UEFI.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:42 am

bojamora je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:38 am
kvalitet je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:50 pm
blueDBR je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:43 pm


https://www.nfsbih.ba/savez/komisije/dr ... e-klubova/

al nisu ovo glavni krivci ovo su samo dusmani koji se nasladjuju
Mi nemamo pojma koliko smo nezaštićeni u ovoj hobotnici zvani NFSBiH.
Vratite film. Sjetite se crtanja linija. Sjetite se suđenja. Sjetite se penala za Zrinjski...
Nema kluba koji je više oštećen od našeg. Ima klubova koji isto nemaju utjecaj u NFSBiH, ali su nekvalitetni, nekonkurentni, pa nisu ni zanimljivi. Mi smo uvijek opasnost, zato nas i ka*raju. Otvorite oči ljudi dragi. Ovdje se ne može čisto. Ovdje se mora boriti za svaku stolicu u nogometnim savezima, od kantona, preko federacije, pa sve do države. Amar to zna i zato naredne izbore moramo najozbiljnije shvatiti.
Sjetite se kada su suspendovali sudije kada god sude našu utakmicu, sjetite se kupljene titule pitara kada Benko daje odlučujući go 3 metra u opsajdu, sjetite se da nikad nebi pobjedili na Zubandan da nismo tražili da strane sudije sude utakmicu. Sve to treba predočiti UEFI.
Dzaba se trudite, necete umanjiti i skrenuti paznju sa glavnog krivca za ovo sve - gospodina Amara Osima!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:47 am

Nemoj da bi ko rekao "nemoze gore,dotakli smo dno".
X puta se to dalo ovdje procitat,a ono sve gore i gore
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:48 am

Zaka je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:37 am
slika

Evo ko se predstavlja navijačem Želje i ko daje podršku sadašnjoj upravi..
I ovo je dokaz kako su nas pravili budalama, a mi pustili da rade s našom Svetinjom šta hoće.
Levatina neviđena.
Jes mi on mjerodavan, jedan od najgorih fudbalera (stid me i reći za njega da je fudbaler) u historiji Željezničara...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:53 am

Kakav mentalni sklop moraš imati da se pozivaš da si kao navijač Želje a da cijelo vrijeme bez argumenata i činjenica pljuješ najtrofejnijeg trenera u istoriji i čovjeka koji nam je donjeo toliko ponosa i radosti. Ja ne mogu to da shvatim.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:54 am

samo_plavo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:48 am
Zaka je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:37 am
slika

Evo ko se predstavlja navijačem Želje i ko daje podršku sadašnjoj upravi..
I ovo je dokaz kako su nas pravili budalama, a mi pustili da rade s našom Svetinjom šta hoće.
Levatina neviđena.
Jes mi on mjerodavan, jedan od najgorih fudbalera (stid me i reći za njega da je fudbaler) u historiji Željezničara...
Sigurno je i on svjestan toga nego se uvlaci jado,konta sad ce se dovodit igraci njegovog kalibra pa vidi priliku za sebe :zid: :rofl:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija