Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:25 am

nikakvo povlacenje. ako kojim slucajem dobijemo tuzbu onda uhljuoe tuzit i za karte, koeficijent...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:35 am

Ljudi dragi kakvo povlačenje tužbe? Pa tek onda bi nas silovali, ne smije se popustiti po cijenu gubitka slučaja na CAS-u. A što se tiče sredstava za krov, tu mogu odugovlačiti dok im UEFA ne bude tražila da opravdaju sredstva koja su dobili za tu namjenu.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:36 am

ISB87 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:25 am
nikakvo povlacenje. ako kojim slucajem dobijemo tuzbu onda uhljuoe tuzit i za karte, koeficijent...
Koeficjent će se zalediti, ali tužiti ih za sve moguće... Za pare od uefe, za karte, reklame, marketing, promociju kluba na evropskoj sceni... Tražiti 3,4 puta više para nego što bi realno hajrovali
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:45 am

Neraaa je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:36 am
ISB87 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:25 am
nikakvo povlacenje. ako kojim slucajem dobijemo tuzbu onda uhljuoe tuzit i za karte, koeficijent...
Koeficjent će se zalediti, ali tužiti ih za sve moguće... Za pare od uefe, za karte, reklame, marketing, promociju kluba na evropskoj sceni... Tražiti 3,4 puta više para nego što bi realno hajrovali
I za nasu dusevnu bol
Cuva Bog Zelju svog!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:55 am

Duševnu bol najviše naplatiti. Milion eura :kafa:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:03 pm

uvrstit tu i prepiranje na forumu par mjeseci :D
MIRZA RASCIC
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:18 pm

Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:21 pm

Povlacenja nema, treba do kraja pa sta bude.

Mirise ovo na dvicu, svi u zenicu :baklja:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:23 pm

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:35 pm

Niko od ovih upucenih da.mi.odgovori jesmo li potpisali ugovor sa izvodjacem radova za krov?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:41 pm

El_Nino je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:00 am
Ja Štilu u 18 igrača očekujem već sljedeće kolo iza Čelika.
Nije on Ermin krkan da se ne može spremiti. Već je sad spremniji od njega.
Nije uredu da nase igrace nazivas kako ih vec nazivas nekoliko puta,tacnije Ermina. Ok u huji i u toku utakimce ili nekog poraza,ali evo sad nema nekog razloga za tim. Isto kao sto nije ok ono sinoc sto si pisao Curvi,pa je to obrisano,i prosao si bez sankcije. A ja sam za puno blazu stvar dobio 14 dana ban,pri tome sam ti se izvinuo,jer ako imamo razlicito misljenje,nedaje mi niko za pravo da ti bilo sta kazem sto izlazi iz okvira normalne diskusije.
Molio si tada moderaciju,da mi se stane u kraj i mom divljanju po forumu,i rekao si da zbog mojih poznanstava me nisu sankcionisali.
Evo tebi je kulturno obrisan post,a znas dobro sta si covjeku napisao. Meni nista ne znaci hoces dobiti ili neces ban.
Ali ako se nadjes uvrijedjen kad tebi neko to radi,onda nemoj ni ti drugima to raditi. Ja sam se tebi izvinuo iskreno,a ti malo poradi na svojim reakcijama,i diskusije ce nam svima biti normalnije,koliko god razlicito razmisljali. Na istoj smo strani,a imas milion primjera gdje su ljudi bili na razlicitim stranama pa su imali postovanje jedan prema drugom.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:51 pm

Cuj da se povuce tuzba... :zid:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 12:51 pm

barbarez je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:41 pm
El_Nino je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:00 am
Ja Štilu u 18 igrača očekujem već sljedeće kolo iza Čelika.
Nije on Ermin krkan da se ne može spremiti. Već je sad spremniji od njega.
Nije uredu da nase igrace nazivas kako ih vec nazivas nekoliko puta,tacnije Ermina. Ok u huji i u toku utakimce ili nekog poraza,ali evo sad nema nekog razloga za tim. Isto kao sto nije ok ono sinoc sto si pisao Curvi,pa je to obrisano,i prosao si bez sankcije. A ja sam za puno blazu stvar dobio 14 dana ban,pri tome sam ti se izvinuo,jer ako imamo razlicito misljenje,nedaje mi niko za pravo da ti bilo sta kazem sto izlazi iz okvira normalne diskusije.
Molio si tada moderaciju,da mi se stane u kraj i mom divljanju po forumu,i rekao si da zbog mojih poznanstava me nisu sankcionisali.
Evo tebi je kulturno obrisan post,a znas dobro sta si covjeku napisao. Meni nista ne znaci hoces dobiti ili neces ban.
Ali ako se nadjes uvrijedjen kad tebi neko to radi,onda nemoj ni ti drugima to raditi. Ja sam se tebi izvinuo iskreno,a ti malo poradi na svojim reakcijama,i diskusije ce nam svima biti normalnije,koliko god razlicito razmisljali. Na istoj smo strani,a imas milion primjera gdje su ljudi bili na razlicitim stranama pa su imali postovanje jedan prema drugom.
Šta sam mu napisao loše?
Čuj blaže što si rekao nekom da jede govna i namjerno to radio da dobiješ ban. De bolan. Napisao mu"ko te jebe, kao neko će plakati što nećeš pisati" I to napisao jer namjerno laže i kao ja pisao o produženoj ruci iako sam mu objasnio da to nije u lošem kontekstu, ali jok, nisam ja kriv što ne može skontat. I hiljadu puta negdje ide, nešto se buni.

Igrači, treneri, predsjednici su se nazivali kako su se nazivali, a ja drugačije ne mogu nazvati nekog ko je baš ovo što sam napisao.
Treba da hvalim nekog ko se ponaša ovako i prema sebi i prema klubu, čisto neprofesionalno.
Zašto tako ne pišem/o prema Siniši, prema Eriću, Krpiću. Sve po zasluzi.
Ja ne mogu gledati nekog ko ovako živi kao parazit od kluba. Njemu je svaka minuta milion. Te stalno pošteđivanje, te ovo, te ono i šta, on i dalje pije, ne želi uopće ni da se dovede u red. Šta je drugo nego krkan, kao i njegov brat.

Ako je to toliki problem, ja neću tako pisati, birat ću rijeći.
Nebitno je li huja, poraz ili šta, mene svaka pomisao na to izbaci iz cipela i nadrkam se odmah kad se to pomene.
Ne znam koliko to uopće znaći, ali eto, kako god. Meni nije problem, ali i dalje ostaje da on ne zaslužuje pohvale i lijepe riječi za svoje ponašanje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:05 pm

Postovanje prije svega, onda sve ostalo. Polako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:25 pm

Cuj da se povuce tuzba, treba ih jos tuziti za 300 stvari tu je i za krov. Mislim da UEFA nije zadovoljna da njihove pare stoju kod stoke.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:27 pm

AdmirA je napisao/la:
sri avg 07, 2019 9:24 am
NIKAKVO POVLAČENJE TUŽBE NITI DOGOVORI SA OVIM KRIMINALCIMA!
SAMO NAPRIJED !
:palacgore:
AdmirA je napisao/la:
sri avg 07, 2019 9:24 am

SVI U ZENICU( u subotu) :rofl1: :zeljeznicar1: :baklja:
:rofl1:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:29 pm

El_Nino je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:51 pm
barbarez je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:41 pm
El_Nino je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:00 am
Ja Štilu u 18 igrača očekujem već sljedeće kolo iza Čelika.
Nije on Ermin krkan da se ne može spremiti. Već je sad spremniji od njega.
Nije uredu da nase igrace nazivas kako ih vec nazivas nekoliko puta,tacnije Ermina. Ok u huji i u toku utakimce ili nekog poraza,ali evo sad nema nekog razloga za tim. Isto kao sto nije ok ono sinoc sto si pisao Curvi,pa je to obrisano,i prosao si bez sankcije. A ja sam za puno blazu stvar dobio 14 dana ban,pri tome sam ti se izvinuo,jer ako imamo razlicito misljenje,nedaje mi niko za pravo da ti bilo sta kazem sto izlazi iz okvira normalne diskusije.
Molio si tada moderaciju,da mi se stane u kraj i mom divljanju po forumu,i rekao si da zbog mojih poznanstava me nisu sankcionisali.
Evo tebi je kulturno obrisan post,a znas dobro sta si covjeku napisao. Meni nista ne znaci hoces dobiti ili neces ban.
Ali ako se nadjes uvrijedjen kad tebi neko to radi,onda nemoj ni ti drugima to raditi. Ja sam se tebi izvinuo iskreno,a ti malo poradi na svojim reakcijama,i diskusije ce nam svima biti normalnije,koliko god razlicito razmisljali. Na istoj smo strani,a imas milion primjera gdje su ljudi bili na razlicitim stranama pa su imali postovanje jedan prema drugom.
Šta sam mu napisao loše?
Čuj blaže što si rekao nekom da jede govna i namjerno to radio da dobiješ ban. De bolan. Napisao mu"ko te jebe, kao neko će plakati što nećeš pisati" I to napisao jer namjerno laže i kao ja pisao o produženoj ruci iako sam mu objasnio da to nije u lošem kontekstu, ali jok, nisam ja kriv što ne može skontat. I hiljadu puta negdje ide, nešto se buni.

Igrači, treneri, predsjednici su se nazivali kako su se nazivali, a ja drugačije ne mogu nazvati nekog ko je baš ovo što sam napisao.
Treba da hvalim nekog ko se ponaša ovako i prema sebi i prema klubu, čisto neprofesionalno.
Zašto tako ne pišem/o prema Siniši, prema Eriću, Krpiću. Sve po zasluzi.
Ja ne mogu gledati nekog ko ovako živi kao parazit od kluba. Njemu je svaka minuta milion. Te stalno pošteđivanje, te ovo, te ono i šta, on i dalje pije, ne želi uopće ni da se dovede u red. Šta je drugo nego krkan, kao i njegov brat.

Ako je to toliki problem, ja neću tako pisati, birat ću rijeći.
Nebitno je li huja, poraz ili šta, mene svaka pomisao na to izbaci iz cipela i nadrkam se odmah kad se to pomene.
Ne znam koliko to uopće znaći, ali eto, kako god. Meni nije problem, ali i dalje ostaje da on ne zaslužuje pohvale i lijepe riječi za svoje ponašanje.
Moje rijeci sta jedete govna,ili ne jedite govna,su po tebi jednake kao i ko te jebe.
Hajde dobro. Opet razlika u misljenju. Postujem i to.
Ti imas svoje misljenje i svoje stavove ,ne bitno sta ja mislio o njima. Ali ako zelis da neko postuje tebe kao sagovornika,onda moras raditi isto.
Nije bitno jesi napisao kurvo ili droljo,ako ti zakukas da se neko sankcionise na fukso ofucana,kakva je onda razlika objasni mi.
Ako pozivas da neko za eto recmo po tebi istu stvar ,treba da bude sankcionisan,i prozivas kako ja to necu biti zbog licnih poznanstava,sto sada sebe opravdavas,a znas da si prosao bez sankcije,i opet nastavljas.
Ja kada sam se tebi izvinuo,i rekao ti da koliko god razlicito milsili,postujem te kao Zeljovca. Ti si rekao da ne komuniciras sa nekim ko ti je rekao da jedes govna.
Zaboli mene ***** hoce li tebi neko dati ban ili nece,ja nemam nista od toga,ali ne mozes kukati i prozivati kad tebe neko napadne i opsuje ti,a kad ti to radis,onda je to opravdano.
Curva kakav god da je,nemam pojma ko je lik,po tebi je svakom loncu poklopac,ovakav ili onakav. A sta si ti brate,10 pozitivnih a 90 posto negativnih komentara,nista ti ne valja,svaki ti ***** smeta.
Ok mi je i to,ali mozda taj isti Curva hoce malo pozitivnije da razmisljamo,mozda nekad ovo nekad ono pise,ali boze moj svi smo takvi.
Curvu cemo prozivat jer je pogodio Vijetnamce i nista vise,a Kraj Price ne moze pogodit gdje stanuje 2 godine onda pogodio za Stilu, kad 20 dana sav forum prica o njemu.
Ja sam se osipao na poznatu recenicu iz 2009 do 2012 Amarovog mandata,koji je 99 posto ljudi pisao po ss.ba forumu. A to je bilo poznato ono ide neki komentar i za kraj,ali Amar najbolje zna.
Hoces li da ti kazem da je 90 posto ovih koji ga prozivaju ovdije isto to pricalo. Ja sam tada pizdio na njegovo guranje Stanica,Jamaka,Svrake,Adilovica...
Igre sa 3 sanse po mecu. Ima iz tog perioda onaj klip poznati Amar kao Zgembo Adislic. To su 4 sanse.
Ali ni tada nisam sirio toliku negativu kao vi pojedinci sada.
Nedao Bog dragi da Stila lose zapocne,pa i Stilicu i Amaru bi se na kosti navalili,ovome sto ga je doveo,a ovome kako je jos jedan Ermin koji je dosao da se okoristi o klub.
Previse mi navijaci znamo, a u sustini pojma nemamo.
Nedavno sretnem cika Zdenku Jelica,dok je Miske bio jos u klubu. Znas sta je meni i starom rekao. Predsjednikovo je do aut linije ,navijacevo do prve stolice tribine,a teren je za struku i igrace.
Puno mi seremo i petljamo se gdje nam nije mjesto.
**** ti nas kad se moramo hajcat. Pogledaj derbije 1997 1998... niko nije hajcao,nije bilo interneta kako treba,a jug i gore i gole pun ne moze igla da padne. Niko nije znao kolika je kome plata,niko nije bio krkan i seljak,niko me zvao nije 10 puta na tekmu.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:34 pm

barbarez je napisao/la:
sri avg 07, 2019 1:29 pm
El_Nino je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:51 pm
barbarez je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:41 pm

Nije uredu da nase igrace nazivas kako ih vec nazivas nekoliko puta,tacnije Ermina. Ok u huji i u toku utakimce ili nekog poraza,ali evo sad nema nekog razloga za tim. Isto kao sto nije ok ono sinoc sto si pisao Curvi,pa je to obrisano,i prosao si bez sankcije. A ja sam za puno blazu stvar dobio 14 dana ban,pri tome sam ti se izvinuo,jer ako imamo razlicito misljenje,nedaje mi niko za pravo da ti bilo sta kazem sto izlazi iz okvira normalne diskusije.
Molio si tada moderaciju,da mi se stane u kraj i mom divljanju po forumu,i rekao si da zbog mojih poznanstava me nisu sankcionisali.
Evo tebi je kulturno obrisan post,a znas dobro sta si covjeku napisao. Meni nista ne znaci hoces dobiti ili neces ban.
Ali ako se nadjes uvrijedjen kad tebi neko to radi,onda nemoj ni ti drugima to raditi. Ja sam se tebi izvinuo iskreno,a ti malo poradi na svojim reakcijama,i diskusije ce nam svima biti normalnije,koliko god razlicito razmisljali. Na istoj smo strani,a imas milion primjera gdje su ljudi bili na razlicitim stranama pa su imali postovanje jedan prema drugom.
Šta sam mu napisao loše?
Čuj blaže što si rekao nekom da jede govna i namjerno to radio da dobiješ ban. De bolan. Napisao mu"ko te jebe, kao neko će plakati što nećeš pisati" I to napisao jer namjerno laže i kao ja pisao o produženoj ruci iako sam mu objasnio da to nije u lošem kontekstu, ali jok, nisam ja kriv što ne može skontat. I hiljadu puta negdje ide, nešto se buni.

Igrači, treneri, predsjednici su se nazivali kako su se nazivali, a ja drugačije ne mogu nazvati nekog ko je baš ovo što sam napisao.
Treba da hvalim nekog ko se ponaša ovako i prema sebi i prema klubu, čisto neprofesionalno.
Zašto tako ne pišem/o prema Siniši, prema Eriću, Krpiću. Sve po zasluzi.
Ja ne mogu gledati nekog ko ovako živi kao parazit od kluba. Njemu je svaka minuta milion. Te stalno pošteđivanje, te ovo, te ono i šta, on i dalje pije, ne želi uopće ni da se dovede u red. Šta je drugo nego krkan, kao i njegov brat.

Ako je to toliki problem, ja neću tako pisati, birat ću rijeći.
Nebitno je li huja, poraz ili šta, mene svaka pomisao na to izbaci iz cipela i nadrkam se odmah kad se to pomene.
Ne znam koliko to uopće znaći, ali eto, kako god. Meni nije problem, ali i dalje ostaje da on ne zaslužuje pohvale i lijepe riječi za svoje ponašanje.
Moje rijeci sta jedete govna,ili ne jedite govna,su po tebi jednake kao i ko te jebe.
Hajde dobro. Opet razlika u misljenju. Postujem i to.
Ti imas svoje misljenje i svoje stavove ,ne bitno sta ja mislio o njima. Ali ako zelis da neko postuje tebe kao sagovornika,onda moras raditi isto.
Nije bitno jesi napisao kurvo ili droljo,ako ti zakukas da se neko sankcionise na fukso ofucana,kakva je onda razlika objasni mi.
Ako pozivas da neko za eto recmo po tebi istu stvar ,treba da bude sankcionisan,i prozivas kako ja to necu biti zbog licnih poznanstava,sto sada sebe opravdavas,a znas da si prosao bez sankcije,i opet nastavljas.
Ja kada sam se tebi izvinuo,i rekao ti da koliko god razlicito milsili,postujem te kao Zeljovca. Ti si rekao da ne komuniciras sa nekim ko ti je rekao da jedes govna.
Zaboli mene ***** hoce li tebi neko dati ban ili nece,ja nemam nista od toga,ali ne mozes kukati i prozivati kad tebe neko napadne i opsuje ti,a kad ti to radis,onda je to opravdano.
Curva kakav god da je,nemam pojma ko je lik,po tebi je svakom loncu poklopac,ovakav ili onakav. A sta si ti brate,10 pozitivnih a 90 posto negativnih komentara,nista ti ne valja,svaki ti ***** smeta.
Ok mi je i to,ali mozda taj isti Curva hoce malo pozitivnije da razmisljamo,mozda nekad ovo nekad ono pise,ali boze moj svi smo takvi.
Curvu cemo prozivat jer je pogodio Vijetnamce i nista vise,a Kraj Price ne moze pogodit gdje stanuje 2 godine onda pogodio za Stilu, kad 20 dana sav forum prica o njemu.
Ja sam se osipao na poznatu recenicu iz 2009 do 2012 Amarovog mandata,koji je 99 posto ljudi pisao po ss.ba forumu. A to je bilo poznato ono ide neki komentar i za kraj,ali Amar najbolje zna.
Hoces li da ti kazem da je 90 posto ovih koji ga prozivaju ovdije isto to pricalo. Ja sam tada pizdio na njegovo guranje Stanica,Jamaka,Svrake,Adilovica...
Igre sa 3 sanse po mecu. Ima iz tog perioda onaj klip poznati Amar kao Zgembo Adislic. To su 4 sanse.
Ali ni tada nisam sirio toliku negativu kao vi pojedinci sada.
Nedao Bog dragi da Stila lose zapocne,pa i Stilicu i Amaru bi se na kosti navalili,ovome sto ga je doveo,a ovome kako je jos jedan Ermin koji je dosao da se okoristi o klub.
Previse mi navijaci znamo, a u sustini pojma nemamo.
Nedavno sretnem cika Zdenku Jelica,dok je Miske bio jos u klubu. Znas sta je meni i starom rekao. Predsjednikovo je do aut linije ,navijacevo do prve stolice tribine,a teren je za struku i igrace.
Puno mi seremo i petljamo se gdje nam nije mjesto.
**** ti nas kad se moramo hajcat. Pogledaj derbije 1997 1998... niko nije hajcao,nije bilo interneta kako treba,a jug i gore i gole pun ne moze igla da padne. Niko nije znao kolika je kome plata,niko nije bio krkan i seljak,niko me zvao nije 10 puta na tekmu.
Ovo je zdrav razum i realan forumas,uvijek bio i ostao...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:39 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:29 am
AdmirA je napisao/la:
uto avg 06, 2019 11:00 pm
Durgo je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:56 pm
Dokle je.krov? Zna li se tacno bez nagadjanja i pretpostavki?
Pare su na računu saveza, te isti još ne vrši nikakve aktivnosti sa tim novcem.
Klub je već reagovao na namjerno odugovlačenje.
Uefa se javila savezu, savez rekao kako nismo ispunili sve procedure. Javila se nakon toga uefa nama, mi rekli da je sve na vrijeme zavrseno uz dokumentaciju. Savez naravno koci, rekli su nam pare prebaciti ukoliko povucemo tuzbu. Od krova bi nam jos para ostalo..
Ako ima viska para sto onda ne urade krov bez stubova... pustite price savez i drzanje para na racunu, nije to 2 KM. Proslo je 8 mjeseci od ulaska u klub JEDNOG LICA a do dana današnjeg to lice je stopiralo sve infrastrukturne radove jer mu nisu u interesu kao ni prije 10 godina. Nismo ljudi svi ovce koliko god ova skupina ubleha mislila, nesposobni su,nije Savez kriv ni za licencu a ni za krov.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 1:42 pm

Budi Željo je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:31 pm
Dominic je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:28 pm
Kako o gradnji krova na Istoku ni rijeci vec mjesec i po a tender prosao i izvodjac radova bi se morao znati!?
Krovna kuca bh fudbala ne da pare zbog tuzbe CAS-u. Ali ispeglace se i to akoBogda.
A tužili smo ih jer smo (ljudi i Uprava koju je doveo Amar Osim) nesposobni!

Kraj priče teorijama zavjera!

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, neroazzuro, PlavaDobrinja1921 i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija