Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 8:29 am

blueheart je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:52 am
ja se bojim da u narednim utakmicama ne dodje do rasorodaje bodova, jer igramo sa ekipama koje se bore za nesto pa ce bodovi protiv nas svima trebati, a mi smo miljama od europe bez para sto ce oni i koristiti.... pu
Ma nek rade šta hoće svakako smo dotakli dno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 9:12 am

Onaj iz Slobode i jucer odbranio penal...

A mi za pobjedu ne znamo od 02.12, a danas je 19.04. 10 vezanih utakmica bez pobjede i dolazi nam Olimpic koji nas je nedavno pobjedio na Grbavici. Rekoh da spomenem tu magicnu rijec anglosaksonskog porijekla.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 9:18 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:37 am
blueboy je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:23 am
Šta je s ovom Superligom, hoće mi li je mi igrati, zna li se šta? :D
Cerić je pričao s Perezom, ako Bayern ne bude htio onda mi upadamo. Al ne treba širiti da nas savez ne bude opstruirao u našoj ligi.
Evo izgleda da ni novi predsjednik Barce nije za tu varijantu, tako da se otvara još jedno mjesto.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 9:20 am

blueboy je napisao/la:
pon apr 19, 2021 9:18 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:37 am
blueboy je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:23 am
Šta je s ovom Superligom, hoće mi li je mi igrati, zna li se šta? :D
Cerić je pričao s Perezom, ako Bayern ne bude htio onda mi upadamo. Al ne treba širiti da nas savez ne bude opstruirao u našoj ligi.
Evo izgleda da ni novi predsjednik Barce nije za tu varijantu, tako da se otvara još jedno mjesto.
U tom slucaju ce da trpi reprezentacija, bice prebukiran raspored. Nece Veseli moci da se odazove, a vjerovatno ni Eric...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 9:25 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 19, 2021 9:12 am
Onaj iz Slobode i jucer odbranio penal...

A mi za pobjedu ne znamo od 02.12, a danas je 19.04. 10 vezanih utakmica bez pobjede i dolazi nam Olimpic koji nas je nedavno pobjedio na Grbavici. Rekoh da spomenem tu magicnu rijec anglosaksonskog porijekla.
Kad slijedeći put čujem frazu "plavo proljeće" izudarat ću se čekićem po koljenu.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 9:27 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 19, 2021 9:20 am
blueboy je napisao/la:
pon apr 19, 2021 9:18 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:37 am


Cerić je pričao s Perezom, ako Bayern ne bude htio onda mi upadamo. Al ne treba širiti da nas savez ne bude opstruirao u našoj ligi.
Evo izgleda da ni novi predsjednik Barce nije za tu varijantu, tako da se otvara još jedno mjesto.
U tom slucaju ce da trpi reprezentacija, bice prebukiran raspored. Nece Veseli moci da se odazove, a vjerovatno ni Eric...
Ja bih onda vidio jesu li slobodni Mirza Halvadžić i Filip Lončarić da uskoče.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 12:35 pm

Valter je napisao/la:
ned apr 18, 2021 9:58 pm
Velika je greška što je Amar smjenjen, ovaj današnji rezultat i sve naredno svakako je njegovo djelo i trebalo je da bude dio njegove statistike. Mi koji smo uvijek bili kratkog pamćenja brzo ćemo zaboraviti njegov zadnji mandat i naći će se botovi koji će vješto stvari razvodnjiti i on će biti najmanje kriv. Puno mi je žao kako smo glup i naivan narod i u političkom i u svakom drugom pogledu.
svi znamo da je Sliskovic doveden do kraja sezone kako bi Amara amnestirao od eventualnog neizlaska u Evropu iako svi znamo kome bi se takav neuspjeh trebao fakturisati.
ovo je updateovana verzija Tunela, dakle verzija Tunel 2.0 u kojoj Sliskovic preuzima nekadasnju ulogu Adzema.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 12:40 pm

Očekivao sam da će rastaviti Radnika, ali to se nije desilo.

Pogrešan odabir igrača nas je vratio unatrag.
Prvi je golman, koji nas uništava bez ikakve potrebe i vrijeme da se stavi junior na gol.
Juričić je trebao početi da se gomba sa onom dvojicom jablana i da ostavlja lopte, a ne Zec koji je totalno beskoristan bio.
Ramović, čovjek ne da nije u formi, već ne zna gdje se nalazi na terenu (trebao je malog Gasala od prve minute).
Subašić, još uvijek mi nije jasno šta je neko vidio u njemu, dečko je k'o muha bez glave, ali možda se i potrefi neko mjesto za njega. Trebao je Bekrić igrati.
Miletić, on više izgleda kao neko ko je spreman za UFC meč i da se udara 90 minuta, nego za football-a, gdje se ne zna ni postaviti. Umjesto njega bih stavio Čelikovića na štopera.
Blažević, mati mila.

Malo ohanite sa Veselim. Ok, lošiji je nego ranije, ali i takav je započeo akciju kod gola i učestvovao kod svake ozbiljnije naše akcije, dok npr., Ramović kako sam već iznad naveo, veze nema što je došao u Bijeljinu. Ima Veseli bubice, ali najviše prekršaja i penala je na njemu.

I da, da ne zaboravim, naserem se usta Kosoriću zato što je jedna obična seljačina koja kurčevito fol odbija da stavi akreditaciju i tersa onom momku na tribini i nabijem na ku.rac Zeca koji na terenu komentariše svaki potez drugih suigrača i fol se nešto dere. Niste trebali šamarati Velelog, već ove mangupe na baterije.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 1:32 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 19, 2021 12:40 pm

I da, da ne zaboravim, naserem se usta Kosoriću zato što je jedna obična seljačina koja kurčevito fol odbija da stavi akreditaciju i tersa onom momku na tribini i nabijem na ku.rac Zeca koji na terenu komentariše svaki potez drugih suigrača i fol se nešto dere. Niste trebali šamarati Velelog, već ove mangupe na baterije.
Jesi li to bio u Bijeljini?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 1:48 pm

Strepti cemo mi i protiv Slavkinih opet sad za vikend.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 2:02 pm

Koliko smo stvarno u problemu najbolje govori ova konkursna procedura koju vec par puta objavljuju na fb stranici kluba,ocito nema zainteresovanih ni za te pozicije
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 5:16 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 19, 2021 12:40 pm
Očekivao sam da će rastaviti Radnika, ali to se nije desilo.

Pogrešan odabir igrača nas je vratio unatrag.
Prvi je golman, koji nas uništava bez ikakve potrebe i vrijeme da se stavi junior na gol.
Juričić je trebao početi da se gomba sa onom dvojicom jablana i da ostavlja lopte, a ne Zec koji je totalno beskoristan bio.
Ramović, čovjek ne da nije u formi, već ne zna gdje se nalazi na terenu (trebao je malog Gasala od prve minute).
Subašić, još uvijek mi nije jasno šta je neko vidio u njemu, dečko je k'o muha bez glave, ali možda se i potrefi neko mjesto za njega. Trebao je Bekrić igrati.
Miletić, on više izgleda kao neko ko je spreman za UFC meč i da se udara 90 minuta, nego za football-a, gdje se ne zna ni postaviti. Umjesto njega bih stavio Čelikovića na štopera.
Blažević, mati mila.

Malo ohanite sa Veselim. Ok, lošiji je nego ranije, ali i takav je započeo akciju kod gola i učestvovao kod svake ozbiljnije naše akcije, dok npr., Ramović kako sam već iznad naveo, veze nema što je došao u Bijeljinu. Ima Veseli bubice, ali najviše prekršaja i penala je na njemu.

I da, da ne zaboravim, naserem se usta Kosoriću zato što je jedna obična seljačina koja kurčevito fol odbija da stavi akreditaciju i tersa onom momku na tribini i nabijem na ku.rac Zeca koji na terenu komentariše svaki potez drugih suigrača i fol se nešto dere. Niste trebali šamarati Velelog, već ove mangupe na baterije.
Ja sam Veselog ranije branio kad su ga mnogi napadali, jer iako nikad nije imao završnicu znao je napraviti višak, prolazio jedan na jedan. On sad ne može više ništa od toga raditi na terenu i koliko god ga plaćamo puno je. Da se razumijemo, ima još barem 10-ak igrača koji su u rangu Veselog trenutno.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 5:48 pm

Elegant je napisao/la:
pon apr 19, 2021 1:48 pm
Strepti cemo mi i protiv Slavkinih opet sad za vikend.
A što bi strijepili, nama utakmica baš nizašta. Da je pameti treba Olimpik pustiti neka pokušaju obezbjediti opstanak.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 9:49 pm

blueboy je napisao/la:
pon apr 19, 2021 5:16 pm
Ja sam Veselog ranije branio kad su ga mnogi napadali, jer iako nikad nije imao završnicu znao je napraviti višak, prolazio jedan na jedan. On sad ne može više ništa od toga raditi na terenu i koliko god ga plaćamo puno je. Da se razumijemo, ima još barem 10-ak igrača koji su u rangu Veselog trenutno.
:palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 1:02 am

Obzirom da nam na proljece je obavezan remont ekipe sto i ocekujem i nadam se podmlatku ekipe kao sto i mnogi treneri govore za nas a nasi ocito be zele da vide.Dosta dobrih igraca je slobodno na ljeto i nisu "skupi".

Golubovic

Stevanovic Drina Katanec Malic

Čavar Bojo

Ikic(Široki) Stilic Hiros

Zec
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 1:07 am

Do kraja pustiti kome treba, zapeti kome treba.
Vratiti Željinu djecu odma u junu.

Subota Skupština.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 4:01 am

Amar927 je napisao/la:
uto apr 20, 2021 1:02 am
Obzirom da nam na proljece je obavezan remont ekipe sto i ocekujem i nadam se podmlatku ekipe kao sto i mnogi treneri govore za nas a nasi ocito be zele da vide.Dosta dobrih igraca je slobodno na ljeto i nisu "skupi".

Golubovic

Stevanovic Drina Katanec Malic

Čavar Bojo

Ikic(Široki) Stilic Hiros

Zec
Za nas je svako skup
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 6:52 am

AdmirA je napisao/la:
uto apr 20, 2021 1:07 am
Do kraja pustiti kome treba, zapeti kome treba.
Vratiti Željinu djecu odma u junu.

Subota Skupština.
Sta bolan pustiti? Kome pustiti?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 8:56 am

Inace, u sljedecu subotu je Skupstina kluba. Sretno svima!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 9:13 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 20, 2021 6:52 am
AdmirA je napisao/la:
uto apr 20, 2021 1:07 am
Do kraja pustiti kome treba, zapeti kome treba.
Vratiti Željinu djecu odma u junu.

Subota Skupština.
Sta bolan pustiti? Kome pustiti?
Ma ja, ako smo sad na dnu, onda se treba srozati duboko ispod dna, kako bi mogli napraviti što veći zalet ka vrhu, kao ptica Feniks! Bravo za razmišljanje! :pljesak:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Google [Bot], igla, Occasionally, SIMA_SIMAU, svabo, vinston.cercil i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija