Moderator/ica: storm_raider

 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:04 am

Glas Razuma je napisao/la:
pon jun 03, 2019 12:54 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon jun 03, 2019 12:37 am
kako vas ba nije stid vise pljuvat Amara, covjek rodjen uz Želju, odrasto uz Želju, kao i svi mi isao na jug, trenirao u Želji, igrao u Želji, najtrofejnji trener Želje, covjek u i oko kluba 30 i vise godina, ucinio nas NAJJACIM u drzavi, sve one proslave, provokacije na racun pitara i ostalih seljackih klubova u ligi, covjek je ba napravio SILU yebenu od Želje barem u okvirima bh fudbala, i nadje se neko kaze kako on krade od Želje, stidite se svi redom, posebno moderatori i ostali koji samo ulete sa "Amar kamatar"; "Amar lopov" htjeli vi to priznati ili ne, to vec psotaje klasicno ispiranje mozga

Amar je Željin vojnik i popisace se ovim pitarskim mislima koji vladaju na forumu u zadnje vrijeme u usta, stidite se svi koji ga pljujete
Naravno da krade od Zeljeznicara. Da li nije dva puta iskamatario ovaj klub? Je li nije sumnjiv transfer Bekricev? Da li je tuzio klub i doveo svoj Upravni Odbor u klub, koji nije osigurao licencu za Europu?

Za pocetak vise gledaj vise prema Zelji, a manje prema Amaru. Silu od Zeljeznicara su napravili prije svih navijaci, oni koji su u ratu branili taj klub od nestanka i oni koji posmatraju Zelju bez interesa.

Sramota je da je nekome bitniji Amar i kamata koju je na prevaru uzeo iz kluba, nego taj klub.
Da li smatras da je Senad Misimovic imao greske dok je vodio ovaj Klub? Ako jeste, koje su to greske po tvom misljenju? Zaista bih volio da mi odgovoris iz razloga sto pljujes jednog a drugog dizes u nebesa otkad si se registrovao ovdje.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:05 am

Zaka je napisao/la:
pon jun 03, 2019 1:03 am
Pitati @Larsona za argument u vezi igre, a čovjek sve pionire kluba zna u glavu, a kamol' prvi tim. Jedini mali napredak je to što smo bili čvršći, a u ljepoti igre ni grama razlike.
Ma nisam ja stručnjak neki, ali dovoljno je pogledati utakmice i vidjeti.

Spominje se statistika kao argument da smo bolji, a ja imam statistiku po kojoj je Dino Hasanović najbolji defanzivni vezni lige. ( Ništa protiv momka što je pisao članak nego da statistika nije toliko relevantna. )
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:06 am

da li ti nesto znaci podatak da smo u prvoj polusezoni u prosjeku osvajali 1,37 bodova, a u drugoj 1,57, o odbrani da ne pricam, u prvoj polusezoni u 7 utakmica nismo primili go, u drugoj isto toliko al u 5 utakmica manje, u prosjeku u prvoj primali 1,16 golova, u drugoj 0,71, i to sve sa ekipom koja je ustedila dosta novca, Amar je od ovih retarda koji igraju izvukao maksimum htjeli vi to priznati ili ne

dobro nije statistika relevantna, ali Amar je sa losijom ekipom nego u prvoj polusezoni ostvario bolji ucinak, pa valjda i to nesto znaci yebemu misa, niko i ne prica ovdje o ljepoti igre
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u pon jun 03, 2019 1:07 am, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:07 am

Ne volim nesto piskarati po forumima ali moram iznijeti svoje misljenje. Obicni sam navijac Zelje (ne bilo kojeg pojedinca, predsjednika, igraca ili trenera..). Iskreno, od proslog saziva uprave a pogotovo zbog Misimovica sam ocekivao da se Zeljo izdigne iznad ove nase propale lige. Misimovica ne poznajem licno ali poznajem njegov rad kroz zajednicku bransu, u kojoj sam bio 6-7 godina. Kad je Misimovic dosao na tu poziciju, moj radni kolega, koji je pitar i koji je bio jedan od Senadovih bliskih saradnika 10ak godina, prokomentarisao je: ako ostvari ono sto je zacrtao, uz maksimalnu podrsku svih struktura kluba, Zeljo ce za 5 godina igrati grupnu fazu euro takmicenja. Covjek je tezak za saradnju ali ce sigurno ostvariti zacrtano ili ga nece biti.
Sad kad pogledam, u njegovom mandatu, cim se krenulo sa pricom o transparentnoscu, krenulo se sa udarima prema toj strukturi ljudi. Najveci "neprijatelji" su bili kvazi novinari sa duplo golo i Violina sa svojom ekipom. Na duplo golo se odmah vidjelo da su to naruceni napadi, usmjereni samo na jednog covjeka, koji je imao kapacitet i znanje da Zelju podigne za dva nivoa vise (jedan je uspio, za drugi je falila dlaka odnosno samo jedna od one dvije titule).
Sta je zajednicko Violini i redakciji duplo golo? Ja bih rekao Amar Osim. Kako je moguce da pravi i iskreni Zeljovac nazdravlja sa Violinom i slavi preuzimanje kluba, kojeg je svim silama taj isti Violina pokusao ukopati? Kako je moguce da iskreni Zeljovac uz sebe sad drzi "novinara" koji je svim silama nastojao oblatiti Zelju do unazad pola godine, koji je izmisljao afere, poturao price kako se Zelji stele utakmice...
Jedini nacin da se onemoguci rad prosle uprave je bio taj sportski segment, odnosno opstrukcija. To se preko par ljudi iz i oko kluba i preko nekoliko igraca moglo bez problema dirigovati. Naprasni odlazak onog Spanjolca, sabotaza kod odabira trenera, sumnjivo ispusene dvije titule...to su stvari koje su obiljezile krah tog sportskog segmenta a koje su vrlo vjerovatno rezultat vanjskih uticaja.



Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:09 am

Glas Razuma je napisao/la:
pon jun 03, 2019 12:54 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon jun 03, 2019 12:37 am
kako vas ba nije stid vise pljuvat Amara, covjek rodjen uz Želju, odrasto uz Želju, kao i svi mi isao na jug, trenirao u Želji, igrao u Želji, najtrofejnji trener Želje, covjek u i oko kluba 30 i vise godina, ucinio nas NAJJACIM u drzavi, sve one proslave, provokacije na racun pitara i ostalih seljackih klubova u ligi, covjek je ba napravio SILU yebenu od Želje barem u okvirima bh fudbala, i nadje se neko kaze kako on krade od Želje, stidite se svi redom, posebno moderatori i ostali koji samo ulete sa "Amar kamatar"; "Amar lopov" htjeli vi to priznati ili ne, to vec psotaje klasicno ispiranje mozga

Amar je Željin vojnik i popisace se ovim pitarskim mislima koji vladaju na forumu u zadnje vrijeme u usta, stidite se svi koji ga pljujete
Naravno da krade od Zeljeznicara. Da li nije dva puta iskamatario ovaj klub? Je li nije sumnjiv transfer Bekricev? Da li je tuzio klub i doveo svoj Upravni Odbor u klub, koji nije osigurao licencu za Europu?

Za pocetak vise gledaj vise prema Zelji, a manje prema Amaru. Silu od Zeljeznicara su napravili prije svih navijaci, oni koji su u ratu branili taj klub od nestanka i oni koji posmatraju Zelju bez interesa.

Sramota je da je nekome bitniji Amar i kamata koju je na prevaru uzeo iz kluba, nego taj klub.
prelistaj moje postove, ne da mi se opet pisat, neki jednsotavno nece da shvate da je kamata jedini nacin da covjek izvuce svoje pare iz kluba, isto kao sto nece da shvate da je u periodu kad su rekle pare od Bekrica sve i jedan racun kluba bio blokiran pa su zato legle na Amarov racun, ne mogu da vjerujem da neko ko se deklarise kao navijac Želje moze misliti da Amar krade od kluba, fakat mi covjek (logicno) nije bitniji od kluba, ali jednostavno ne mogu se ne obazirat na ovakve gluposti, izvinajvam se ako sam nekog uvrijedio
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:17 am

Amar927 je napisao/la:
ned jun 02, 2019 10:42 pm
Pavic i Zajmovic bi mogli u Celik
ma bravo uhljupi otjerajte sve sto se bore i koji nesto znaju i dovoditen svoje shukoljupce i raznorazne polu igrace ili one koji su dupetom zatvorili vrata ZELJE latentni gurbeti i kamataru ufurani i samo jeno jedino

OSTALO JE SAMO IME.
sad kad navale rumeni i n.t. te slicne igracine znaci i iduce sezone bruka i borba za zadni voz za europu. :zid: :zid: :zid:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:17 am

Amar ne moze doakazati te pare, bar uz normalan sistem odbrane kluba, jer valjda nam je preci Zeljo od Amara.
Takodjer imas ljude koji su govorili da je on te pare vise puta uzimao, i sad mu se trazio bilo kakav dokaz da ih je posudio. On ga nije imao!
Dokaz imas da su pare na racun Amara legle, a gdje su zavrsile? I naravno tad je bilo puno prihoda od karata, evrope,titula. Tako da ja tu ne vjerujem nikome!
Ne zanima me ni Amarove pare, ni Senadove samo Zeljo! A ne vjerujem da je klubu u interesu tek tako pola miliona da, da. A vec smo neke igrace dobili na sudu za te "obecane" pare
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:23 am

Igracki kadar kakav takav, mi ga MORAMO promjeniti.
Mi se jednostavni moramo oslobiti Veca (transfer), Hajdar(transfer kakav takav, pustiti djete da ide iz ove uklete sredine..Saban ide svakako.
Bogicevic, Bajic, Klepac, Zajmovic, Asim raskid ugovora.
Na stopera sve sile uloziti za Graovca! Tako sa stoperi Graovac, Rodin, Sipovic, Osmankovic ne izgleda lose.
Bekove pojacati, posto Pavic ide vjerovatno. Dovesti lijevog i desnogbeka, svakako je Stanic back up za obje pozicije, i Sinisu probat zadrzati.
Vezna linija obavezno!
Stilic bi bio premija mokri snovi, ostalo nek struka nadje. Kao i krila, sve promjeniti, Veseli neka back up opcija jer ne zna gol dati.
Napadaci Krpic, Ermin i Zubanovic su ok..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:26 am

Može li neko odgovoriti, možemo li naći 2 bolja lijevog beka od Pavića?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:28 am

@Santakuruz, Krah sportskog segmenta je obiljezilo neznanje prosle uprave. Klasicno neznanje je kad dovodis lose trenere i autobuse katastrofalnih igraca i to onda kontinuirano ponavljas a nadas se drugacijem ishodu..

Pored neznanja tu je kumovalo i sto nisu znali kako stvari stoje u nasoj ligi, bili su previse naivni. Nema u nasoj ligi postenja. Nisu znali kad treba i kome treba iskesirati pa da protiv tebe izvede kadete, da igraju malo pod rucnom, da ginu protiv protivnika, da te i sudije malo pripaze i dozvoljavaju ti grublju igru, da mozes protivnika sloziti par puta laktom kao sto rade Stanojevic ili Rahmanovic i kad krenu protivnici da ti vracaju da ih sudija disciplinuje i kazni sa zutim ili crvenim kartonima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:36 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon jun 03, 2019 12:37 am
kako vas ba nije stid vise pljuvat Amara, covjek rodjen uz Želju, odrasto uz Želju, kao i svi mi isao na jug, trenirao u Želji, igrao u Želji, najtrofejnji trener Želje, covjek u i oko kluba 30 i vise godina, ucinio nas NAJJACIM u drzavi, sve one proslave, provokacije na racun pitara i ostalih seljackih klubova u ligi, covjek je ba napravio SILU yebenu od Želje barem u okvirima bh fudbala, i nadje se neko kaze kako on krade od Želje, stidite se svi redom, posebno moderatori i ostali koji samo ulete sa "Amar kamatar"; "Amar lopov" htjeli vi to priznati ili ne, to vec psotaje klasicno ispiranje mozga

Amar je Željin vojnik i popisace se ovim pitarskim mislima koji vladaju na forumu u zadnje vrijeme u usta, stidite se svi koji ga pljujete
Hahahhah, tuborg fan, sta odrasto uz Zelju kad se zapucalo prvi se noge uhvatio ne lupetaj, da nije velikog Osima legende naseg Zelje ovaj ne bi vidio ocima pionire Zelje a kamoli nesto drugo, hvala mu od srca na svemu sto nam je dao, bio je dio najvecih uspjeha naseg Zelje i to je to, ne moze on biti veci od Zelje vise je njemu Zeljo milion puta dao tako da mani se te price za malu djecu... Ustvari, upravu si voli on zelju vidi se 400 000 plus kamate...
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:39 am

Ova statistika zna biti prava ravaku, moze puno a moze i tako malo toga reci. Glavno je ko kakve namjere ima sa njom, u kojem pravcu ce je okrenuti, ili koju vrstu statistike ce koristiti. Ovdje je koristen broj udaraca prema golu, koji je ni za sta relevantan, jer eto dali smo manje golova iako smo duplo vise sutali. Znaci prdimahovina
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 1:56 am

Da li bi mozda broj penala kontra nas i crvenih kartona u prvom dijelu sezone, ako je veci, znacio da Amar ima talove sa sudijama pa su nas pripazili u drugom dijelu? Naravno da ne bi.

Statisticki podatak je to sto jeste, ni manje ni vise. Zakljucke izvlaci kako ko hoce i selektivno tumaci podatke u korist vlastite teorije.

U svakom slucaju bravo za pristup, tekst i analizu, niko ni blizu nije vas momci :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 2:16 am

Trolovi, jel to zabranjeno reći nešto protiv Amara?
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 3:11 am

Kao što vidim ovi pljuvači bez argumenata se ne smiriju. Nije mi jasno da li i sami više vjeruju u gluposti koje pišu. Koliki su samo duboki kompleksi koje im je Amar nabio.. Jasno mi je bilo što pitari imaju kompleks od Amara a za ove sto lupaju po ovom forumu mogu samo da naslučujem. Zar postoji iko ko vjeruje u to da Misimović više voli Želju od Amara i od nas koji smo cijeli život uz Želju i naravno da podržavamo Amara jer je on kao i mi. Stvarno više postaju u isto vrijeme tužni i smiješni.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 3:25 am

kokoška je napisao/la:
pon jun 03, 2019 1:36 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon jun 03, 2019 12:37 am
kako vas ba nije stid vise pljuvat Amara, covjek rodjen uz Želju, odrasto uz Želju, kao i svi mi isao na jug, trenirao u Želji, igrao u Želji, najtrofejnji trener Želje, covjek u i oko kluba 30 i vise godina, ucinio nas NAJJACIM u drzavi, sve one proslave, provokacije na racun pitara i ostalih seljackih klubova u ligi, covjek je ba napravio SILU yebenu od Želje barem u okvirima bh fudbala, i nadje se neko kaze kako on krade od Želje, stidite se svi redom, posebno moderatori i ostali koji samo ulete sa "Amar kamatar"; "Amar lopov" htjeli vi to priznati ili ne, to vec psotaje klasicno ispiranje mozga

Amar je Željin vojnik i popisace se ovim pitarskim mislima koji vladaju na forumu u zadnje vrijeme u usta, stidite se svi koji ga pljujete
Hahahhah, tuborg fan, sta odrasto uz Zelju kad se zapucalo prvi se noge uhvatio ne lupetaj, da nije velikog Osima legende naseg Zelje ovaj ne bi vidio ocima pionire Zelje a kamoli nesto drugo, hvala mu od srca na svemu sto nam je dao, bio je dio najvecih uspjeha naseg Zelje i to je to, ne moze on biti veci od Zelje vise je njemu Zeljo milion puta dao tako da mani se te price za malu djecu... Ustvari, upravu si voli on zelju vidi se 400 000 plus kamate...
Plus 300 000 € austrijskih to si zaboravio.....
Silu su od Zelje napravili pokojni Ciko Radovic,Miso Smajlovic,Seha i ostali koji u ovom trenutku ne mogu da mi na um padnu.
Oni su ti koji su Zelju ratnih godina otrgnuli od Cenexa i kompanije.Oni su ti koji pod granatatama radili sa djecom i tako odrzali klub u zivotu,a bili smo mrtvi.
Oni su napravili silu od Zelje nikako neko iz Francuske.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 3:35 am

bojamora je napisao/la:
pon jun 03, 2019 3:11 am
Kao što vidim ovi pljuvači bez argumenata se ne smiriju. Nije mi jasno da li i sami više vjeruju u gluposti koje pišu. Koliki su samo duboki kompleksi koje im je Amar nabio.. Jasno mi je bilo što pitari imaju kompleks od Amara a za ove sto lupaju po ovom forumu mogu samo da naslučujem. Zar postoji iko ko vjeruje u to da Misimović više voli Želju od Amara i od nas koji smo cijeli život uz Želju i naravno da podržavamo Amara jer je on kao i mi. Stvarno više postaju u isto vrijeme tužni i smiješni.
Imamo 300 000€ razloga za to.....
Meni sasvim dovoljno.Ima nas kojima je Zeljo bitan puno prije od 2000 godine....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 4:39 am

Dobro eto..

Nije tuzio.
Nije naplatio kamate.
Nije otiso na odmor.
Nije sam sebi odredio platu i duzinu ugovora.
Nije se ugradjivo u transfer Bekrica.
Nije doveo svoj upravni odbor.
Nije raspustio administraciju, ni advokate, ni Adzema, ni Drinu.
Nije odgovoran za licencu i gubljenje pola miliona necega.
Nije izgubio 3-0 na Grbavici od pitara.
Nije izgubio nakon 15 godina od Celika na Grbavici.
Cak nije doveo ni Stanica a ni Bogicevica, mislim da nije ni Sadikovica, a vjerovatno nije ni Bajica.


Football’s comming home :)
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 5:19 am

To mora da je ljubav :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 03, 2019 7:55 am

Ma treba klub ugasiti, krenuti od 3. Lige sve ponovo i izbrisati sve od ranije...dajte ljudi sve znate ko je sta uzeo, ko je koga prodao itd.

Pa da znate ne bi sjedili na jebenom forumu nego bi sada radili negdje u SIPA ili negdje drugo.

Ne branim ni Amara ni Senada vec suprotno, nabijem ih na ***** obojicu. Zeljo je postao taoc dva umisljena debila koji misle da mogu raditi sta hoce u klubu i nazalost radili su i rade.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 138 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija