Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:29 pm

Nemojte da pričate o nesreći, Široki je nesreća, ovo je loše, baš loše. Krpiću ako si se ovako danas oprostio od Želje, onda si baš bacio mrlju na sve do sada.
Amare, ti si izgubio ovu utakmicu i tužno je da te Velež nadigra 2 puta. Mujezinović grozaan, Meša kad nije nafuran ništa od njega...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:35 pm

Bezidejno, oni dobro postavljeni. Dudic nadmudrio Amara. Treba ipak i pohvaliti Bobica, izvadio je par lopti dobro i izasao na skoro svaki centarsut iz kornera.

Pojacati se na zimu, zna se i gdje skripi.
Da nam je neko na pocetku sezone ponudio da kasnimo za prvim bod, mislim da bi svi prihvatili. Mozemo i moramo bolje. Ovi momci su nam priredili prosle sedmice veliko slavlje, sada su to uprskali. To je fudbal. Pauza na vrijeme.

I pozdrav za ove sto nisu pisali damima. Obraza nemate.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:37 pm

Meha87 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:21 pm
Jedina smo ekipa u ligi (uz mozda siroki) koja kroz posjed stvara prilike to ce nam donijet titulu garantujem. Pustite ove seljacke ekipe izbi nabi nafakasi.

Na zimu dovest desno krilo,stopera i napadaca (ako krpa ostaje nekog sitnog i brzog)
Okanimo se nerealnih mastarija. Do kraja je mrtva trka Dodikovog i Namovog kluba. Mi cemo morati krv propisati ako hocemo nekako da se domognemo Evrope i to je to, maksimalan moguci domet.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:40 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 6:15 pm
Semir Stilic i 10 kurtona mogu nesto. 11 kurtona ne mogu nista.
:palacgore:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:41 pm

Koliko nam samo Stila znaci...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:42 pm

Evo gledam prvi gol iz kornera sto smo primili, fala Bogu Bogicevic ode u penziju vise
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:42 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:37 pm
Meha87 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:21 pm
Jedina smo ekipa u ligi (uz mozda siroki) koja kroz posjed stvara prilike to ce nam donijet titulu garantujem. Pustite ove seljacke ekipe izbi nabi nafakasi.

Na zimu dovest desno krilo,stopera i napadaca (ako krpa ostaje nekog sitnog i brzog)
Okanimo se nerealnih mastarija. Do kraja je mrtva trka Dodikovog i Namovog kluba. Mi cemo morati krv propisati ako hocemo nekako da se domognemo Evrope i to je to, maksimalan moguci domet.
A i ti pretjerujes mislim da su jufke i supci dodikovi imali i srece i sudije na njihovoj strani pa jbt 11 penala u 18 tekmi nije mala stvari i jos njihovi protivnici dobijaju stalno crvene a Rahmanovic i Vranjes ubise druge igrace, psuju igracima i sudijama i nista.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:43 pm

Tako to biva kad se previše sniva, a u stvari se malo zna.
Postoje zasluženi i opravdani porazi kada igraš protiv boljeg od sebe, postoje nesretni porazi kada izgubiš nesretno otprilike kao utakmica protiv Širokog, a postoje i sramotni porazi. E ovo je jedan takav, a za takvu sramotu najveću odgovornost snosi vođa. A taj vođa izjavi: "Ne treba sve što smo dobro uradili, baciti zbog jedne nesretne utakmice". E pa Amare utakmica protiv Širokog je nesretna, a ova je sramotna. Navedi mi bar jedan primjer šta smo to večeras dobro uradili al eto nismo imali sreče. Ovakva igra tjera navijače u velikom luku od Grbavice. Ovo što smo mi večeras odigrali zove se kratko, jasno "PROLJEV" a ne nekakva nesretna utakmica. Bilo bi interesantno tvoje stručno objašnjenje zašto završiti ovakvu utakmicu sa dvije izmjene, i to kakve (Subašić i Dacić). Do sada zajedno ukupno odigrali 10 minuta a danas ko biva trebaju da preokrenu rezultat. Ako nam se sva strategija i nade vežu za Štilu nisam siguran da to bu dobro.
Ova utakmica ima i neke dobre stvari, Mujezinović brate nije igrač za Želje, do danas sam vjerovao da se Bojo može podići od večeras to ne vjerujem, Alispahić ako nema vodonoša u ekipe ovakav nikome ne treba. A odbrana ...

Volio bih kad bi neko postavio statistiku svih naših domaćih utakmica u 2019. godini, dakle drugi dio sezone 2018/19 i prvi sezone 2019/20.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:46 pm

Vezano za Ramovica, trebao je igrao, razbolio se sinoc.

Vedran opet katastrofalan sa izlijetanjima. ne znam uopste zasto one gluposti radi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:46 pm

Krpa legendo, jedini zasluzujes prolaznu ocjenu !

Dacic i Subasic igrali 15 minuta ukupno za cijelo prenstvo i trebali su unijeti preokret veceras.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:46 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:37 pm
Meha87 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:21 pm
Jedina smo ekipa u ligi (uz mozda siroki) koja kroz posjed stvara prilike to ce nam donijet titulu garantujem. Pustite ove seljacke ekipe izbi nabi nafakasi.

Na zimu dovest desno krilo,stopera i napadaca (ako krpa ostaje nekog sitnog i brzog)
Okanimo se nerealnih mastarija. Do kraja je mrtva trka Dodikovog i Namovog kluba. Mi cemo morati krv propisati ako hocemo nekako da se domognemo Evrope i to je to, maksimalan moguci domet.
Ne lupetaj. Cinjenica je da ovo danas bilo lose. Ali cinjenica je da smo obezglavljeni(Ramovic, Stilic, E.Zec). Cinjenica je da ide rekontstrukcija ekipe vol66, ali cinjenica je isto tako da ko god da dodje ne moze biti gori od pojedinih(Pavic, Bogi, Bojo, Mujezin, Zajmovic, Zec Jr,). Kad dodas oscilacije Veselog i Dade kao danas(onaj kojem je danas Veseli imao ikakav ucinak treba da se okani gledanja nogometa). Uz to imas Sipovica koji zeli voli i hoce al dzaba kad ne zna osnove i ti si bod iza drugog. Dakle s nekom osrednjom selekcijom igraca, bez golmana(ocito je Eric fula a ovaj mlatimudan beskoristan) si drugi itekako imas sansu za vrh.

Takodjer jos jednom ste imali priliku da vidite kakva stoka navija i igra za ovaj seljacki klub, koji bruka nekadasnji Velez.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:54 pm

mujezinovica smo platili 40 hiljada maraka nista nije pokazo . bravo kamataru
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:56 pm

No Štila no party
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:56 pm

Kospa je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:46 pm
Krpa legendo, jedini zasluzujes prolaznu ocjenu !

Dacic i Subasic igrali 15 minuta ukupno za cijelo prenstvo i trebali su unijeti preokret veceras.
I kad su ušli najmanje zainteresovani. Nevjerovatno je da su najmladji igrači najmanje bili borbeni. Subašić ušao prije 5 minuta i gleda loptu na 10m od sebe, a Stevanović sa 40 m pretrča i Subašića da napadne protivnika, a ovaj malac bio bliži i gleda u loptu. Mislio sam da Subašić ima bolju ljevicu. Večeras je bio prodoran, al šut i centaršut katastrofa.
Dacić spasi gol Veleža, da je nije dirao ušla bi u gol, a on ledjima izbaci preko gola.
Najporaznije je što mi povratnu loptu ne znamo napraviti. Bekovi su katastrofa sa centaršutevima. Ne znam koja svrha njihovog ubacivanja u napad kad znaš da ništa od toga.
 
ubaceni element
Postovi: 678
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:57 pm

Dudic popisao Amara i to je to. Mozemo se lagati i nesto pricati, ali ovi prosuti bodovi kod kuce tesko da se mogu nadoknaditi. Na proljece svi konkurenti ulaze pojacani, a mi posto nemamo za zraka opet cemo nekog penzionera nafatati za klupe ili neko dijete iz Kalesije da pojaca konkurenciju na treningu. Da se nije Stila vratio odavno bi mi sisli dole oko Veleza i samo nas je on nosio zadnjih 6-7 kola, pa smo zato tu gdje jesmo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:59 pm

Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:54 pm
mujezinovica smo platili 40 hiljada maraka nista nije pokazo . bravo kamataru
Long time no see. Bas u vakat
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:00 pm

Hvala Zubanu **** ga Mujezinovic
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:00 pm

Dacic u 2min vise puta usao u priliku nego Krpic za 90min
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ubaceni element
Postovi: 678
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:03 pm

sahmat je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:00 pm
Dacic u 2min vise puta usao u priliku nego Krpic za 90min
Pa sta mislis zasto je to tako? Fejda svezao igrace na ledja Sulejmanu i izgurao ga iz 16 jer zna da ostali bez Stile ne mogu ni kupiti gol.

I da, koji nam je vise qurac sa kornerima? Jel treniramo mi to uopste, kad je svaki korner za protivnika pola gola?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:04 pm

Ramovic na infuziji zavrsio zato ga nije bilo.. a trebao je biti u prvih 11

Online

Trenutno korisnika/ca: GegenPress, Google [Bot] i 278 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija