Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 8:37 pm

Nemojte biti toliko bezobrazni i govoriti da mi nismo imali svoje ljude u savezu.
Druga stvar vi se uhvatili Borca, a dobro se zna kome najvise odgovara da se ovo natjecanje obustavi.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 8:45 pm

Ma igra se ovo ljudi sta vam je..svi su skoro ZA, malo ce se natezat ovo do 25. Al mislim da cemo igrati, pogotovo kad svi krenu oko nas.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 9:06 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 9:27 pm

phpBB [video]


Zvukom lokomotive rođen je velikan
Danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad
Vagoni su puni svima sjećanja u glavi
Kako su Evropom harali Sarajevski Plavi

P.S NE SKREĆEMO S KOLOSIJEKA JER NAMA NEMA LIJEKA !!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 10:10 pm

Pa da se prekine prvenstvo najvise odgovara prvo anamo onima, pa tek onda Borcu, mada se nadam da do toga nece doci. Evo i u Ukrajini se nastavlja...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 07, 2020 11:26 pm

Pa zar nije Šeranić poduzeo najbolje mjere i RS se sjajno bori sa korona virusom. Možemo li mi nekad ucijeniti njih ili uvijek oni nas ucijenjuju i mi šutimo. Zaraženo 2 hiljade ljudi, umrlo 90, nakon 2 mjeseca skoro i sada zbog toga ne može se igrati fudbal za mjesec dana od danas. Nemojmo uvijek biti ovce, nego treba nekad pokazati stav jasno. Drugi je problem što imaš uhljupe sa lavora koji bi voljeli hinjsku titulu ili Mušiju koji je bod iznad zona ispadanja i hoće da se spasi prekidom sezone. To su opet 3 ekipe, sumnjam da ijedna ekipa više nije za igranje fidbala, eventualno Zvijezda zbog troškova, ali svakako su podmladili ekipu totalno.

Ako već ne možemo na Grbavicu, dajte nam bar da gledamo fudbal na TV-u, kad smo proljeće izdržali, kad na ljeto nećemo nigdje moći ići, ostaje nam jedino Željo kao nada za spas ljeta. Do augusta možda i publiku puste, ali najvažnije je da se nastavi i da mi učinimo sve da budemo prvaci.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 12:42 am

Ja ne vjerujem da bi Zrinjski prihvatio da se ovo zavrsi ovako. Jedino se uzdat u Siroki i Tuzlu izgleda.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 1:06 am

Al cuj ti karine od lika, tek zasjeo i odmah jebe znanje... kao jedno je sigurno ako se prekine prvenstvo i kup ce se prekinuti.
Citam danas savez dobija oko 4.3mil€ .. pomoc klubovima 60.000 maraka... ***** im mater klosarsku treba im vratiti tih 60 milja popisam im se usta klosarska uzet 8 miliona i fol 60 milja klubovima... pa gdje ce resto para gamad lopovska
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 2:39 am

Vico je gospodin za ovaj nas olos. S njim barem znas na cemu si i nista te ne moze iznenaditi.Pa nama je u Bijeljini titulu uzeo sudija kome je mentor Hasanbegovic Ibrahim, Pilav je sutio i s Beusom slavio titulu.Salem Prolic je glavni sudionik VAR afere i centralna licnost.Dzemidzic i Bakovic su dvije kafanske varalice.Svi oni rade i dizu ruke za Elvedina Dinu Begica. Grbavicu su zatvorili za utakmice reprezentacije.Cinjenica je da ni mi nemamo nikog u savezu, ali ovo pisem da ne bi stigmatizirali Vicu naspram ovog bosnjackog sljama. Solak, Sanita, Fikret, Asim, Bakir, Fadil, pa nama je "najpravedniji" u drzavi lik koji je zavrsio dif u 27 godini i bio premijer kantona, ugasio Bosnu i ubacen u stranku preko Amira Zukica, zatim Muzur prodavac kozmetike,Celik i tako dalje.
Hocu samo da kazem nisu problem Dodik, Covic, VICO, pop Zuco i drugi, nego ovi gore sto sam nabrojao , licemjerni predstavnici naroda sa sve manje casti i identiteta koji je na rubu propasti.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 3:34 am

NAVIJAČ je napisao/la:
pet maj 08, 2020 2:39 am
Vico je gospodin za ovaj nas olos. S njim barem znas na cemu si i nista te ne moze iznenaditi.Pa nama je u Bijeljini titulu uzeo sudija kome je mentor Hasanbegovic Ibrahim, Pilav je sutio i s Beusom slavio titulu.Salem Prolic je glavni sudionik VAR afere i centralna licnost.Dzemidzic i Bakovic su dvije kafanske varalice.Svi oni rade i dizu ruke za Elvedina Dinu Begica. Grbavicu su zatvorili za utakmice reprezentacije.Cinjenica je da ni mi nemamo nikog u savezu, ali ovo pisem da ne bi stigmatizirali Vicu naspram ovog bosnjackog sljama. Solak, Sanita, Fikret, Asim, Bakir, Fadil, pa nama je "najpravedniji" u drzavi lik koji je zavrsio dif u 27 godini i bio premijer kantona, ugasio Bosnu i ubacen u stranku preko Amira Zukica, zatim Muzur prodavac kozmetike,Celik i tako dalje.
Hocu samo da kazem nisu problem Dodik, Covic, VICO, pop Zuco i drugi, nego ovi gore sto sam nabrojao , licemjerni predstavnici naroda sa sve manje casti i identiteta koji je na rubu propasti.
U sridu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 7:52 am

UEFA je naložila svojim članicama da se fudbalska takmičenja trebaju okončati do trećeg avgusta tekuće godine. Do tog datuma je ostalo skoro tri mjeseca. Sva prvenstva i kupovi na prostoru ex YU će do tada biti okončana na zelenom terenu. Predstavnici bosanskohercegovačkog entiteta RS će sve učiniti da se tako nešto ne dogodi u BiH. Ne zato da bi Borac igrao Evropu, nego da bi još jednom pokazali kako je BiH nefunkcionalna i neodrživa država, a trenutna pozicija Borca na tabeli im je došla samo kao kec na desetku. Ova pandemija im ide na ruku i sve čine da to i djelima pokažu. Nikada ne treba zaboraviti da je BH entitet RS nastao na genocidu, silovanju, ubijanju, logorima, etničkom čišćenju...i da je na BiH izvršena trostruka agresija od strane Srbije, Crne Gore, a potom i Hrvatske, potpomognuta domaćim izdajnicima koji su na sve načine željele uništiti RBiH.

Svaka odluka Saveza koja neće dozvoliti odigravanje prvenstva i kupa do trećeg avgusta je politička odluka sa jasnim ciljem. Djeca će moći u vrtiće, radiće kafane, restorani, tržni centri...(zatvoreni prostor), a eto neće se dozvoliti igranje lopte na otvorenom i to samo profesionalnim sportistima. Hajte molim vas.

BiH je u kandžama psihopata i mrzitelja iste. Pored njih u vlasti ima i patriota i dobrih ljudi, ali oni ne znaju ili ne žele razmišljati svojom glavom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 11:10 am

slika

Sretan povratak fufbalu bivsem kapitenu Sulejmanu Krpicu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 12:26 pm

Evo ponovo dozvoljeni amaterski ugovori
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 12:39 pm

Joj drzave i govana, moze se otvoriti Autopijaca u Sarajevu,a ne moze raja ici na stadion niti se utakmice mogu igrati.

Satro obavezno pridrzavanje mjera i drzanje distance, a tamo je ko u mravinjaku jedno na drugom.
Alea iacta est!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 12:57 pm

Navijac, bez uvrede, al ono sto je najveca kita u nama i nasim glavama je potreba da se izjednacimo iz nekog razloga... a to da su isti cemo posvjedociti u nekom narednom periodu pa cu te citirati da vidia jel il nije
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 1:02 pm

"Saznajemo da će se klubovi danas i zvanično morati izjasniti o tome ko želi nastavak, a ko ne."

Bit će 6:6 ili 5:7

ZA: Željo, Tuzla C., Radnik, Široki i Velež

Ostali suzdržani ili protiv.
Sarajevo ZA ili suzdržano.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 2:03 pm

Sportisti u RS-u mogu početi trenirati od 18. maja
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 2:09 pm

Ovako razmišlja pitarski mozak :D

Ako naši ne urade nešto ići ćemo u ligu prvaka ali ćemo ostati bez titule.
Nije im prvi put, svakako uvijek sve rade protiv nas tako da nista ne cudi da ti uzmu titulu


Čuj "ostati bez titule"? - Da bi ostao bez nečega to moraš osvojiti-imati.
Ili, - "ništa ne čudi da ti uzmu titulu" - titulu moraš imati da bi ti je oduzeli.
Pitari naučili da im se titula udjeljuje kao ona 1999. godine kada je prekinuto prvenstvo (nije odigran play off).
Titule se osvajaju, a ne udjeljuju/dodjeljuju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 2:55 pm

Alea iacta est!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 08, 2020 2:57 pm

Plavi kanarinac@ ma sto kaze Avdo Avdic svi isto kradu, samo jedni duze, a jedni krace jer nemaju priliku.Ali nije politicki forum, pa necu dalje.
Sto se tice lige, ako se vec nece igrati, realno je da se sampion ne proglasi, nego da se ide u evropu prema trenutnom plasmanu. To mi je nekako najrealnija opcija, ali nista me ne moze iznenaditi od naseg saveza.
Ja volim Želju. Za njega sve.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija