Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:22 am

Eh, eto niko nije imao podršku iz prošle uprave. Imali bi oni i još jaču podršku da se nisu počeli miješati ondje gdje im nije mjesto. I, dobro se sjećam koliku su baš podršku imali kada su se uhvatili u koštac s problemom zvanim "dug iz prošlosti" i koliko su navijači bili uz njih u cilju raskrinkavanja svih lopova što su prošli kroz klub. Nećemo se lagati.
1987
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:24 am

storm_raider je napisao/la:
pet maj 24, 2019 12:44 am
Nisam stigao, na poslovnom sam putu, pa sam van drzave, a ostao sam "duzan". Pohvala Klubu sto su se javili da odgovore na pitanja ove nase zajednice. To je ujedno i priznanje ovom forumu i motiv da rade vise. Nadam se da cemo svi globalno shvatiti da je nas jedini interes Zeljeznicar.

PS. Kao sto ste primjetili, ja vise nisam admin (ni moderator), tu ulogu je preuzeo @AsharaK. Jednostavno, mnogo manje vremena imam, a on je dovoljno dugo tu da zna sta treba da radi. Takodjer, ova komunikacija sa Klubom oko pitanja ide preko njega.
Svaka čast i hvala za dosadašnje administriranje foruma. Uspjeli ste zadržati zdravu atmosferu, a to nije lako. Vjerujem da će Ashara i ekipa i dalje tako nastaviti. Sretno! :)
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:30 am

shzna je napisao/la:
pet maj 24, 2019 1:18 am
Vidiš, legendo, meni su krivi i jedni i drugi. Jedni što su skrojili dug, drugi što ga nisu riješili. A ponajviše su krivi i jedni i drugi što možemo ključ u bravu staviti ako ne odemo u Evropu. A po forumima možemo svirati borbene.
Ma doktore ovima sad sto nas vode takvi i odgovaraju...znaci postali smo pravi mahalski klub odlika toga ti je upravo ovo sto nam se desava a to je preuzmes posao i onda bjezis od odgovornosti...cirkus, ma deri levate niko vam nista ne moze.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:32 am

shzna je napisao/la:
pet maj 24, 2019 1:22 am
Eh, eto niko nije imao podršku iz prošle uprave. Imali bi oni i još jaču podršku da se nisu počeli miješati ondje gdje im nije mjesto. I, dobro se sjećam koliku su baš podršku imali kada su se uhvatili u koštac s problemom zvanim "dug iz prošlosti" i koliko su navijači bili uz njih u cilju raskrinkavanja svih lopova što su prošli kroz klub. Nećemo se lagati.
Toliku su podrsku imali, da su im drugi dan "zeljovci" napravili emisiju na federalnoj. Stvorili sumnju svim ljudima koji nisu 90% uz sva desavanja u klubu.
Pa zbog toga imas i danas pricu o kamatarenju..

Kad su se krenuli obracunavati sa lopovima, prozvani smo lobotomcima i navijacima od 2015te,jer do te godine je sasvim ok da npr narucis stolariju na Zeljin racun i klub to uredno isplati. Da izmlatis predsjenika kluba i slicno. Da ne pricam o Kozaricu i DJL.

Necemo se lagati, pa onda problem Amarovih para, nisu dali tek tako 400 000 KM, gdje imas ljude koji hladno kazu da je ok da on uzme pare. Zeljo niciji bankomat nije, ok posudio je pare klubu, ali valjda je klub imak nekad neke prihode to se ne spominje.

Da se njima ovo desilo, letili bi odmah. Imali su podrsku jer je Zeljo konacno dobio generalnog (gdje ces i danas cuti da smo mi njima sponzori, jeri su ljudi neobrazovani), a sad sute za kredite u Sperbanci.. Napravili su od Zelje poprilicno jak brend, priblizili ga navijacima. Ali istinskim navijacima to pokazuju posjete u sezonama kad se ne boris ni za sta pa je posjeta bila ko da duplu krunu ganjamo. Dobili istok, teren, rjesavali milion problema sto se tici administracije,prodavali godisnje maksimalno i dresove, Evropa konacno na nasem stadionu, nije da tu podrsku nisu zasluzili.
Toliko su nam digli "ljestvicu" da drugo mjesto sa osvojenim kupom, i juniorskom ligom sampiona je proglaseno kao najgora sezona ikada..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 2:19 am

Ma meni je samo deplasirano to što neki pokušavajući, eto, razumiti greške ovih nesposobnjakoviča (čast Badzaku) prave nekakva poređenja sa onim ljudima. A realno ne mogu istu rečenicu s njima.
Jedina njihova mana je bila to što nisu znali pronaći čovjeka koji će voditi prvu ekipu i organizovati stvari oko nje i ovi su to hinjski iskoristili pa još i podmetali. Amar to sigurno bolje zna, ali kakva nam sad korist od toga kad hajvani ne znaju namaknut lovu. Il, što sad već bivši direttore reče, "dovesti svoje sponzore."
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 2:19 am

cipiripi je napisao/la:
čet maj 23, 2019 7:37 pm
Ja idealnih 11 i govana, 8 pitara i ostatak iz Zrinjskog.
Nema Krpica najboljeg strijelca
Dao go i po u zadnjih pola godine.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 2:24 am

ma niko nas ne zasluzuje da bude u ovih 11. realno.


SVI U TUZLU
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 2:34 am

I sadasnji trener se petlja u sve pa je to normalno.
Nemojte molim vas.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 2:35 am

Zeljo je napisao/la:
čet maj 23, 2019 10:47 pm
Gdje nam je krajprice. Imal sta od tog potpisa
Ja da sam ostavljao po 1 km ,svaki put kad on najavi nesto a ne pogodi,dosad bi bio pun ko brod.
Odkad sam na ovom forumu i od kad pratim njegove najave nikad nista se ostvarilo nije sto je najavio, ni jedan potpis.
Uvijek se iznova nadam da ce konacno procepiti. Hahaha
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 2:40 am

Procepit ce ko Zajmovic :D
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 3:31 am

Zar je moguće da ljudi ovoliko mrze Želju? Gledam, čitam komentare od uhljupa, lažni mostaraca, tuzlaka.. to sa tolikim zadovoljstvom i srećom piše.. Koliki su im kompleksi to su priče, ŽELJO GIGANT SI!
Što je Juve u Italiji, to je Željo ovdje!

Jedini scenariji kojeg se plašim šta će biti ako ne dobijemo licencu? Šta dalje? Noga ovoj upravi? Ko će sljedeći doći ili da im pružimo podršku i jesu li je zaslužili? Nek nam je Bog na pomoći
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 7:20 am

Jest da je offtopic al jesil siguran da Želju želiš porediti sa DOKAZANIM lopovima?
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 7:36 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet maj 24, 2019 2:19 am
cipiripi je napisao/la:
čet maj 23, 2019 7:37 pm
Ja idealnih 11 i govana, 8 pitara i ostatak iz Zrinjskog.
Nema Krpica najboljeg strijelca
Dao go i po u zadnjih pola godine.
Iz tri i po sanse
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 8:12 am

barbarez je napisao/la:
pet maj 24, 2019 2:35 am
Zeljo je napisao/la:
čet maj 23, 2019 10:47 pm
Gdje nam je krajprice. Imal sta od tog potpisa
Ja da sam ostavljao po 1 km ,svaki put kad on najavi nesto a ne pogodi,dosad bi bio pun ko brod.
Odkad sam na ovom forumu i od kad pratim njegove najave nikad nista se ostvarilo nije sto je najavio, ni jedan potpis.
Uvijek se iznova nadam da ce konacno procepiti. Hahaha
Bas. Lik je ko nasa krila, sve se covjek nada da ce ih krenut, a ono nikad :D
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 8:20 am

teteac8684 je napisao/la:
pet maj 24, 2019 7:36 am
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet maj 24, 2019 2:19 am
cipiripi je napisao/la:
čet maj 23, 2019 7:37 pm
Ja idealnih 11 i govana, 8 pitara i ostatak iz Zrinjskog.
Nema Krpica najboljeg strijelca
Dao go i po u zadnjih pola godine.
Iz tri i po sanse
Možda griješim, ali sam ubjeđen da je Krpić jedan od uzroka ovih naših loših rezultata. Pogeldajte samo utakmicu kod otvaranja istoka sa Slobodom i kakav je Lendrić bio. Pogledajte utakmicu sa Zetom u Crnoj Gori kada je Lendrić u stilu Džeke izbacio igrača i dao gol. Takvih pretrčavanja Lendrić je imao jako mnogo.

Skoro da nema utakmice u posljednjih nekoliko godina, da nisam pratio Želju (preko TV ili na Grbavici). Utakmicu ne gledam samo onako radi reda, nego baš pokušavam da analiziram kretnje igrač. Ja nikada nisam Krpića vidio da je probio obranu, ćak da je pokušao pretrčati nekoga. On, nažalost jedino zna ispucane lopte vraćati nazad (ne kreativnom veznom redu) i centaršut čekati. Borbenost svaka čast, al to nije dovoljno. Ja ga volim jer se toliko trudi, al realno on je nikakav napadač i od svega ima samo prosječnu igru glavom. Čak mu ni borbenost nije logična. Ahmetović kod jufki radi pritisak onda kada ima šanse da uspije, a naš Krpa počesto trči bez ikakve logike (sam na trojicu + golman). Nama je Ahmetović na Grbavici dva gola smjestio svojom borbenošću, a Krpa nikada nije ništa postigao slično...nažalost , ali je tako.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 8:53 am

Qooler je napisao/la:
pet maj 24, 2019 8:20 am
teteac8684 je napisao/la:
pet maj 24, 2019 7:36 am
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet maj 24, 2019 2:19 am


Dao go i po u zadnjih pola godine.
Iz tri i po sanse
Možda griješim, ali sam ubjeđen da je Krpić jedan od uzroka ovih naših loših rezultata. Pogeldajte samo utakmicu kod otvaranja istoka sa Slobodom i kakav je Lendrić bio. Pogledajte utakmicu sa Zetom u Crnoj Gori kada je Lendrić u stilu Džeke izbacio igrača i dao gol. Takvih pretrčavanja Lendrić je imao jako mnogo.

Skoro da nema utakmice u posljednjih nekoliko godina, da nisam pratio Želju (preko TV ili na Grbavici). Utakmicu ne gledam samo onako radi reda, nego baš pokušavam da analiziram kretnje igrač. Ja nikada nisam Krpića vidio da je probio obranu, ćak da je pokušao pretrčati nekoga. On, nažalost jedino zna ispucane lopte vraćati nazad (ne kreativnom veznom redu) i centaršut čekati. Borbenost svaka čast, al to nije dovoljno. Ja ga volim jer se toliko trudi, al realno on je nikakav napadač i od svega ima samo prosječnu igru glavom. Čak mu ni borbenost nije logična. Ahmetović kod jufki radi pritisak onda kada ima šanse da uspije, a naš Krpa počesto trči bez ikakve logike (sam na trojicu + golman). Nama je Ahmetović na Grbavici dva gola smjestio svojom borbenošću, a Krpa nikada nije ništa postigao slično...nažalost , ali je tako.
A ko je to napravio sansu za Krpica? Imamo daleko najlosiji vezni red od prve 4 ekipe. Tu bi Ramovic trebao biti iza Krpica i sa mu namjesti sansu ali nikakve koristi od Ramovica nemas. Lik od 16 kola porvrijedjen 10 plus par glupi kartona.

Saban i Hajdarevic nemaju zajedno 2 asistencije, jedino Mujezinovic lici na nesto kada uzme loptu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 9:04 am

Dobio sam informaciju da dobijamo licencu.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 9:27 am

shzna je napisao/la:
pet maj 24, 2019 1:22 am
Eh, eto niko nije imao podršku iz prošle uprave. Imali bi oni i još jaču podršku da se nisu počeli miješati ondje gdje im nije mjesto. I, dobro se sjećam koliku su baš podršku imali kada su se uhvatili u koštac s problemom zvanim "dug iz prošlosti" i koliko su navijači bili uz njih u cilju raskrinkavanja svih lopova što su prošli kroz klub. Nećemo se lagati.
Imali su podršku jer su je zaslužili. Poslije pola godine dobili smo licencu i to da možemo evropske utakmice poslije 10 godina igrati na Grbavici, a ovi novi su uradili to da poslije pola godine strepimo za licencu. Znači nije niko nekome na slijepo dao podršku. Poslije osposobljavanja Grbavice za evropske tekme dobili smo Istok, pa teren, pa kup... od novih još ništa nismo dobili osim šanse da ne igramo evropu.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 9:27 am

Qooler je napisao/la:
pet maj 24, 2019 8:20 am
teteac8684 je napisao/la:
pet maj 24, 2019 7:36 am
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet maj 24, 2019 2:19 am


Dao go i po u zadnjih pola godine.
Iz tri i po sanse
Možda griješim, ali sam ubjeđen da je Krpić jedan od uzroka ovih naših loših rezultata. Pogeldajte samo utakmicu kod otvaranja istoka sa Slobodom i kakav je Lendrić bio. Pogledajte utakmicu sa Zetom u Crnoj Gori kada je Lendrić u stilu Džeke izbacio igrača i dao gol. Takvih pretrčavanja Lendrić je imao jako mnogo.

Skoro da nema utakmice u posljednjih nekoliko godina, da nisam pratio Želju (preko TV ili na Grbavici). Utakmicu ne gledam samo onako radi reda, nego baš pokušavam da analiziram kretnje igrač. Ja nikada nisam Krpića vidio da je probio obranu, ćak da je pokušao pretrčati nekoga. On, nažalost jedino zna ispucane lopte vraćati nazad (ne kreativnom veznom redu) i centaršut čekati. Borbenost svaka čast, al to nije dovoljno. Ja ga volim jer se toliko trudi, al realno on je nikakav napadač i od svega ima samo prosječnu igru glavom. Čak mu ni borbenost nije logična. Ahmetović kod jufki radi pritisak onda kada ima šanse da uspije, a naš Krpa počesto trči bez ikakve logike (sam na trojicu + golman). Nama je Ahmetović na Grbavici dva gola smjestio svojom borbenošću, a Krpa nikada nije ništa postigao slično...nažalost , ali je tako.
Majstore Krpić i Lendrić dva različita tipa napadača. Krpić ne bježi od duela, dok je Lendrić konstantno bježao od duela. Dalje, Lendrić je za krilo imao jednog Miru Stevanovića, dok Krpić ima Zaima i Asima. Igra nogom bolja kod Lendrića, igra glavom bolja kod Krpića. Ni jednom ni drugom ne treba puno šansi za postizanje gola. Na kraju kad podvučeš crtu bara-bara.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 9:30 am

blueboy je napisao/la:
pet maj 24, 2019 9:27 am
Qooler je napisao/la:
pet maj 24, 2019 8:20 am
teteac8684 je napisao/la:
pet maj 24, 2019 7:36 am

Iz tri i po sanse
Možda griješim, ali sam ubjeđen da je Krpić jedan od uzroka ovih naših loših rezultata. Pogeldajte samo utakmicu kod otvaranja istoka sa Slobodom i kakav je Lendrić bio. Pogledajte utakmicu sa Zetom u Crnoj Gori kada je Lendrić u stilu Džeke izbacio igrača i dao gol. Takvih pretrčavanja Lendrić je imao jako mnogo.

Skoro da nema utakmice u posljednjih nekoliko godina, da nisam pratio Želju (preko TV ili na Grbavici). Utakmicu ne gledam samo onako radi reda, nego baš pokušavam da analiziram kretnje igrač. Ja nikada nisam Krpića vidio da je probio obranu, ćak da je pokušao pretrčati nekoga. On, nažalost jedino zna ispucane lopte vraćati nazad (ne kreativnom veznom redu) i centaršut čekati. Borbenost svaka čast, al to nije dovoljno. Ja ga volim jer se toliko trudi, al realno on je nikakav napadač i od svega ima samo prosječnu igru glavom. Čak mu ni borbenost nije logična. Ahmetović kod jufki radi pritisak onda kada ima šanse da uspije, a naš Krpa počesto trči bez ikakve logike (sam na trojicu + golman). Nama je Ahmetović na Grbavici dva gola smjestio svojom borbenošću, a Krpa nikada nije ništa postigao slično...nažalost , ali je tako.
Majstore Krpić i Lendrić dva različita tipa napadača. Krpić ne bježi od duela, dok je Lendrić konstantno bježao od duela. Dalje, Lendrić je za krilo imao jednog Miru Stevanovića, dok Krpić ima Zaima i Asima. Igra nogom bolja kod Lendrića, igra glavom bolja kod Krpića. Ni jednom ni drugom ne treba puno šansi za postizanje gola. Na kraju kad podvučeš crtu bara-bara.

Ahmetović je dobar napadač za naše lige, ali čovjek 10 godina igra Premijer ligu i dao je 50-60 golova, to pravi napadač postigne za 2-3 sezone.

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija