Moderator/ica: storm_raider

 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 6:31 am

Igra losa, ali tri boda protiv Zrinjskog kako god da se osvoje nemam zamjerke. Potvrditi protiv Radnika, inace smo dzaba krecili.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 6:50 am

Igru brisi,bodove pisi.Vazna 3 boda koja opet trebamo ovjeriti peotiv radnika.
Ne treba ovo idealizovati,jer ako cemo posteno zrinjski je imao puno zrelije i puno bolje sanse za postizanje gola ,od nas.
Mi sem Stilinog suta na pocetku nismo imali haman suta u okvir gola kako treba.
I ono malo sto je bilo,bilo je mlako i kilavo.
Kao sto rekoh ovu pobjedu treba ovjeriti protiv radnika,samo tako ce ista imati svoju tezinu pred derbi.
Idemo dalje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 9:23 am

Moze se svasta polemizirat ali cinjenica je da kada smo igrali u formaciji 4-4-2 ove sezone i to svaki put protiv ozbiljnih ekipa, mi smo pobjedjivali. Tesko su nam stvarali sanse i protivnici su bili pogubljeni. Po meni je to nesto sto bi nas moglo ove sezone pogurat u borbu za titulu do kraja iako nemamo brzu ekipu ni neka krila na nivou, ova formacija idealno odgovara igracima koje imamo trenutno. Stim da Bojo jos nije u formi a Zec se tek polako vraca...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 9:41 am

Ja sinoc ne vidjeh da su nesto bili pogubljeni a Boga mi ni da su nam tesko stvarali sanse.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 9:41 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet okt 29, 2020 6:50 am
Igru brisi,bodove pisi.Vazna 3 boda koja opet trebamo ovjeriti peotiv radnika.
Ne treba ovo idealizovati,jer ako cemo posteno zrinjski je imao puno zrelije i puno bolje sanse za postizanje gola ,od nas.
Mi sem Stilinog suta na pocetku nismo imali haman suta u okvir gola kako treba.
I ono malo sto je bilo,bilo je mlako i kilavo.
Kao sto rekoh ovu pobjedu treba ovjeriti protiv radnika,samo tako ce ista imati svoju tezinu pred derbi.
Idemo dalje.
Ne bi se baš složio.
Zrinjski je imao onaj šut glavom u prvom i prečku Enina.
Mi smo imali Štilin šut, udarac glavom Ikića i go.

Prema tome, imali smo malo (ali sasvim dovoljno) više pravih šansi.

Zaslužena pobjeda
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 9:42 am

zfc je napisao/la:
sri okt 28, 2020 8:20 pm
Glas Razuma je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:14 pm
Veselinovic ima koronu, to je razlog zbog kojeg nije igrao. Takodjer, duguje mu se fina svota. Ne samo njemu, ima jos tu igraca.
Imas li jos kakvih informacija iz kluba, posto vidim Veselinovica na terenu veceras.......makar se zacrveni malo zbog laganja pu.
Pravi se pametan, a u stvari lik veze nema. Ovakvo iznosenje lazi je za trajni ban
Srcu draga, boja PLAVA !
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 9:54 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet okt 29, 2020 9:41 am
Ja sinoc ne vidjeh da su nesto bili pogubljeni a Boga mi ni da su nam tesko stvarali sanse.
Koliko su jaci po krilima od nas i generalno sa sirinom kadra malo su stvarali, premotaj utakmicu, šansa Enina se može smatrati 100% šansom i još dva prodora po strani na koja su zakasnili. Al oni inače stvore 10-12 šansi po utakmici izglednih, zato kazem.Faio im je Bilbija al i nama fali Stevanovic, Alispahic krpimo se nekako i opet smo ih uzeli...
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 10:19 am

Pobjeda, kakva-takva.
Prve dvije minute smo maestralni bili, sta se desi do neke 70 min, gdje nismo kako treba centra presli..
Bekovi nam plivaju, stoper u vidu Ace, koji zna odigrat ko Nesta, a zna i ko Bogi. Jucer je bio dan da odigra ko Bogi, jako nesiguran, u jednoj situaciji je 2x povratni pas dao igracima Zrinje, za šuta :D, panicno izbijanje, ispadanje iz linija i slicno.
Bekovi su nam, ispodprosjecni, meni je fascinantno da smo mi najbolja odbrana po statistici.
Samo onda mogu rec da su druge odbrane katastrofalne.
Amara cu samo pohvalit za dovodjenje Bekrica koji je najstariji igrac u ekipi a najvise se trudi i meda daje, a promasaji su Aco, Blazevic, Jamak.. da ne nabrajam dalje..
Neko napisa volio bi vidjeti Lendrica na krilu, takodjer, naprijed treba bit Luka, Hajric, eventualno Ermin.

Jako losa transfer politika zadnje 2 godine (i ranije je al komentarisem period Amara) gdje imamo hejbet beskorisnih igraca, bez strategije i plana dugo vremena. Par pojacanja mi se svidja, Bojo, Ikic, mozda bi i Vrhovac mogao dobar bit i Luka, ovo ostalo je sve tankosava.
Uopste nismo ubojiti, to je priznao sinoc na pressu, pogledaj ekipu, haman identicna, u napadu samo fali Krpic i Ramovic koji je povremeno igrao.

Ne znam zasto dovodimo fudbalere koji nece igrat il koji ce igrat svaku 6-7 utakmicu, nije to neki talenat u vidu Subasica vec, dedo u vidu Jamaka. Ostavljanje Ermina koji se vec 2 godine sprema, a svaka pauza je najava njegovog povratka koji me dovodi do ludila, a o njegovom bratu ne bih da trosim rijeci, samo Amar je totalno pogubio sve konce.
Ponasa se kao najveca kukavica.

Nema tog voljnog momenta.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 11:04 am

fanaticZeljin je napisao/la:
čet okt 29, 2020 9:42 am
zfc je napisao/la:
sri okt 28, 2020 8:20 pm
Glas Razuma je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:14 pm
Veselinovic ima koronu, to je razlog zbog kojeg nije igrao. Takodjer, duguje mu se fina svota. Ne samo njemu, ima jos tu igraca.
Imas li jos kakvih informacija iz kluba, posto vidim Veselinovica na terenu veceras.......makar se zacrveni malo zbog laganja pu.
Pravi se pametan, a u stvari lik veze nema. Ovakvo iznosenje lazi je za trajni ban
Ma ima ih još kolko hoćeš, ali ovaj je poseban lik.
 
Blueworld21
Postovi: 339
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 11:20 am

Kako je zanimljivo uzet forum i citati tokom tekme. I vidjeti sve ove zetone kako blate klub navijaju za poraz. Vjerujem da na ovom forumu ima pitara jer to jednostavno nijedan pravi navijac nikad ne bi pozelio. Vi zetoni propali uzmite malo pogledajte u 11 kola osvojenih bodova sa svim onim vasim trenerima cast Adzemu jedinom sa svim onim pretplacenim poluigracima. Sa 11 odigranih tekmi prosle sezone smo imali 23 boda i bili prvi na tabeli ove sezone imamo 25. Drugi par rukava je sto postoji ekipa koja ima gazdu milijardera koji ulaze u ekipu ne posudjuje zavedene pozajmice pa ih pokupi i zbrise kad dotakne dno. Pare su u fudbalu prebitne ali nisu kljucne. Mi smo ocit dokaz za to. U jednom momentu bruku para na racunu, saljue se ponude neke za igrace bahati, a svake sezone po tri strajka igraca. Moram priznati da nam je trenutna uprava nesposobna itekako, platila je ceh neke karme pa se desilo nesto sto niko nije mogao zamisliti, a opet s druge strane imas covjeka koji u nemogucim uslovima sa oskudnim rosterom uspjeva strasna posao uraditi. I najveci minus prethodne uprave jeste taj sto su tezili da pokupe ordenje za sebe misleci da mogu sve sami, da se busaju da ce biti najvazniji u historiji Zelje, i onda kad su dotakli ambis traze pomoc onog kojeg su javno ispljuvali. Licemjerno zar ne?. I zamolit cu samo da mi se ne brisu postovi jos jednom.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 11:30 am

Veselinović je bio pozitivan na Covid, momak nije ništa slagao.
Igrom slučaja moj je komšija i znam šta pričam. Tako da prestanite sta prozivanjem momka, jer vi veze nemate.

Jučerašnja pobjeda je dobrodošla u daljoj borbi u ovoj sezoni, ali neće i ne može ostaviti po strani sve loše što nam je donio ublehaš i njegova ekipa.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 11:41 am

Racional87 je napisao/la:
čet okt 29, 2020 11:30 am
Veselinović je bio pozitivan na Covid, momak nije ništa slagao.
Igrom slučaja moj je komšija i znam šta pričam. Tako da prestanite sta prozivanjem momka, jer vi veze nemate.

Jučerašnja pobjeda je dobrodošla u daljoj borbi u ovoj sezoni, ali neće i ne može ostaviti po strani sve loše što nam je donio ublehaš i njegova ekipa.
100 posto tačna informacija.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 11:53 am

Licemjerno je i zvati covjeka, koji je popljuvan samo da bi dosao ovaj sada,da pokusa vaditi kestenje iz vatre.
A zvali su ga i to vise puta.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 11:56 am

ublehas je napisao/la:
čet okt 29, 2020 9:41 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet okt 29, 2020 6:50 am
Igru brisi,bodove pisi.Vazna 3 boda koja opet trebamo ovjeriti peotiv radnika.
Ne treba ovo idealizovati,jer ako cemo posteno zrinjski je imao puno zrelije i puno bolje sanse za postizanje gola ,od nas.
Mi sem Stilinog suta na pocetku nismo imali haman suta u okvir gola kako treba.
I ono malo sto je bilo,bilo je mlako i kilavo.
Kao sto rekoh ovu pobjedu treba ovjeriti protiv radnika,samo tako ce ista imati svoju tezinu pred derbi.
Idemo dalje.
Ne bi se baš složio.
Zrinjski je imao onaj šut glavom u prvom i prečku Enina.
Mi smo imali Štilin šut, udarac glavom Ikića i go.

Prema tome, imali smo malo (ali sasvim dovoljno) više pravih šansi.

Zaslužena pobjeda
Pricamo o sansama do gola,poslije gola nam je bilo puno lakse igrati jer su oni jurili taj go.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 12:03 pm

O igri, kako juce tako i u prethodnim utakmicama, se itekako moze polemisati ali o ovoj pobjedi vala nikako. Jesu nam stvorili par sansi ali mi smo ih ipak stvorili vise i da su sve iskoristene bilo bi 3:2 ili cak 4:2.

UPRAVA NAPOLJE!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 12:33 pm

Kakva je ono reklama na stadionu, maloprije prošao, muka mi je...
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 12:40 pm

Racional87 je napisao/la:
čet okt 29, 2020 11:30 am
Veselinović je bio pozitivan na Covid, momak nije ništa slagao.
Igrom slučaja moj je komšija i znam šta pričam. Tako da prestanite sta prozivanjem momka, jer vi veze nemate.

Jučerašnja pobjeda je dobrodošla u daljoj borbi u ovoj sezoni, ali neće i ne može ostaviti po strani sve loše što nam je donio ublehaš i njegova ekipa.
Bio pozitivan, kad u julu možda jer sad nije sigurno, ne lupetaj gluposti......a to ublehaš govori sve o tebi.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 12:41 pm

igla je napisao/la:
čet okt 29, 2020 12:33 pm
Kakva je ono reklama na stadionu, maloprije prošao, muka mi je...
Kakva reklama sta je u pitanju jel m-tel ili ?

Koliko znam jos smo samo mi ostali a da m-tel nije postavio reklamu na stadion, vise volim, gledat natpis Grbavica nego se prodat Vici za neku sicu koju ce prebit preko kazni i ostalih sranja koja ce izmisliti
Zadnja izmjena: cipiripi, dana/u čet okt 29, 2020 12:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 12:41 pm

Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 29, 2020 12:42 pm

cipiripi je napisao/la:
čet okt 29, 2020 12:41 pm
igla je napisao/la:
čet okt 29, 2020 12:33 pm
Kakva je ono reklama na stadionu, maloprije prošao, muka mi je...
Kakva reklama sta je u pitanju jel m-tel ili ?

Koliko znam jos smo samo mi ostali a da m-tel nije postavio reklamu na stadion, vise voli, gledat natpis grbavica nego seprodat Vici za neku sicu koju ce prebit preko kazni i ostalih sranja koja ce izmisliti
Koldzino...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija