Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 1:34 pm

Nejasno mi je kako ljudi komentarisu Sinanovu igru i ocijene je kao losu. Covjek igra desno krilo, njemu neprirodnu poziciju, i odigra je sasvim korektno sinoc, a u prijasnjim partijama cak odlicno. Siguran sam da je on medju tri igraca koji donose prevagu na derbiju.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 2:03 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar - FK Tuzla City 1:0

https://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznic ... ty-10-7432
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 2:14 pm

Nema direktne veze intervju sa Zeljom ali ima sa tim nekim fudbalskim putem i strpljenjem i sa nasim bivsim igracem, koji nam je nesto u proslosti pomogao a ne znam sta, neko je to spominjao da se radi “iza paravana” a da nam je valjao.. moze li neko sad otkriti sta je to bilo ili mene napomenuti..

https://spo.rtske.jutarnji.hr/nogomet/ ... /10066744/

*izbrisati tacku u rijeci “spo.rtske”
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 2:55 pm

nakon jedno milion pregleda da li je ili nije bio penal... meni ono nikad nece biti penal...

jedno mi je drago... pitari se lafo bune, a zaboravljaju kako su dosli do barem 7-9 bodova ove sezone... sudijama!

neka svima bude jedno jasno, nema vise zayebavanja sa zeljom kao prosle sezone... kada su nas sudije pokrali za barem 15 bodova...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 2:55 pm

Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:05 pm

blueboy je napisao/la:
pon mar 09, 2020 2:55 pm
Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
Ako su se Pidro i Oremuš vratili kukala nam majka :(
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:19 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:05 pm
blueboy je napisao/la:
pon mar 09, 2020 2:55 pm
Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
Ako su se Pidro i Oremuš vratili kukala nam majka :(
Ma Oremuš manje-više, ali Pidro je jeben :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:22 pm

blueboy je napisao/la:
pon mar 09, 2020 2:55 pm
Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
Ako je biti čvršći to da što više laktaš onda jeste.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:24 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon mar 09, 2020 11:34 am
@larse imaš li spisak juniora sa Salvjom ali sa klupom. Ovih prvih 11 znam

slika
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:30 pm

Da li se u slucaju istog broja bodova gleda medjusobni omjer ili gol razila?
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:33 pm

neda_TM87 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:30 pm
Da li se u slucaju istog broja bodova gleda medjusobni omjer ili gol razila?
Medjusobni,a tu smo negdje s Petarima,samo 8-3
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:36 pm

Masinovodja je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:33 pm
neda_TM87 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:30 pm
Da li se u slucaju istog broja bodova gleda medjusobni omjer ili gol razila?
Medjusobni,a tu smo negdje s Petarima,samo 8-3
:rofl1: :lol: :rofl:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:39 pm

LARSSON je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:22 pm
blueboy je napisao/la:
pon mar 09, 2020 2:55 pm
Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
Ako je biti čvršći to da što više laktaš onda jeste.
On da zaigra za repku dovoljno bi mu bili 5 minuta za crveni karton.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:39 pm

Ode i pjevac s klupe, skidosmo dvojicu u dvije tekme zaredom. :D

Idemo sad janicara vratiti u domovinu. :ganja:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 3:51 pm

Nogomet je više od igre. Potvrdio je to i duel Željezničara i Tuzle City sinoć na Grbavici.

Naime, golman gostiju Nevres Fejzić odlučio je obradovati jednog mladog navijača Željezničara sa sjeverne tribine.

Nije baš birao 'sredstva' da pomognem svom timu mladi navijač, što je Fejziću bilo veoma simpatično.

Odlučio je da mu pokloni rukavice u kojima je branio i donese veliki osmijeh na lice.

"Bio je simpatičan dječak, bodrio je svoj klub i malo mi i dobacivao. Ništa ružno, ono simpatično prozivanje. Odlučio sam da mu poklonim rukavice jer kako djeca znaju biti okrutna u današnje vrijeme on je bio baš simpatičan. Zahvalio mi se na kraju i nadam da će odrasti u pravog navijača koji voli svoj klub, a ne ponižava drugi klub i druge igrače. Trebaju svi koji su bili u njegovom prisustvu da se ugledaju na njega i njegovo ponašanje", kazao je golman Tuzlaka za gg.ba.

Fejzić je sinoć zbog povrede morao ranije napustiti meč, ali je svojim potezom zaista oduševio sve prisutne na stadionu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:02 pm

AsharaK je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:51 pm
Nogomet je više od igre. Potvrdio je to i duel Željezničara i Tuzle City sinoć na Grbavici.

Naime, golman gostiju Nevres Fejzić odlučio je obradovati jednog mladog navijača Željezničara sa sjeverne tribine.

Nije baš birao 'sredstva' da pomognem svom timu mladi navijač, što je Fejziću bilo veoma simpatično.

Odlučio je da mu pokloni rukavice u kojima je branio i donese veliki osmijeh na lice.

"Bio je simpatičan dječak, bodrio je svoj klub i malo mi i dobacivao. Ništa ružno, ono simpatično prozivanje. Odlučio sam da mu poklonim rukavice jer kako djeca znaju biti okrutna u današnje vrijeme on je bio baš simpatičan. Zahvalio mi se na kraju i nadam da će odrasti u pravog navijača koji voli svoj klub, a ne ponižava drugi klub i druge igrače. Trebaju svi koji su bili u njegovom prisustvu da se ugledaju na njega i njegovo ponašanje", kazao je golman Tuzlaka za gg.ba.

Fejzić je sinoć zbog povrede morao ranije napustiti meč, ali je svojim potezom zaista oduševio sve prisutne na stadionu.
Trebalo bi ovoga dovesti. Sjaranio se evo s navijacima, dobio je sinoc i aplauz cijelog stadiona a realno je strasan golman.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:04 pm

Kada je izvlacenje za kup ?
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:10 pm

Bravo za pobjedu svih nas, od stručnog štaba, igrača pa do navijača! Veličanstveno je bilo, na istoku pogotovo! Izgubio sam orijentir, pa mi bilo malo smiješno, gledam gdje je ekipa 1921.tv-a sa onom kućicom na vrhu istoka i promašim svoje mjesto. Ništa nisam vidio! Pomjerim se tačno na sredinu, nađem staru raju sa kojom sam dijelio i dobro i zlo godinama! Tu bila zeza, ja da gledam i prenosim šta se dešava na desnoj strani terena, a jaran na lijevoj! Bili smo iza ona dva stuba sa šupljinom između. Grmilo je, grmilo! Samo nastavimo, braćo! Zavidim ekipi sa sjevera kojima ne smetaju stubovi! Šalim se! Naše je, pa makar ništa ne vidio! A sada o tekmi: Ljut sam bio kao Amar poslije tekme, ali sad sam vidio da to i nije toliko loše bilo! Lijepih akcija, prodora na čelu sa mađioničarem numero 14! Njega i da hoće ne mogu povrijediti, jer se brzo oslobađa lopte! Rama dobar i nama pravo koristan, ali pao je u 60-70 minuti. Veseli, ko Veseli! Šta još to nije viđeno kod njega! Igrao bi Bundes ligu da ima zadnji pas, ili bolji šut! Probio onog beka iza direka, jedno sto puta i ćorak! Meša doktor veznog reda, a i Dado je kao QB u NFL-u ili u Premiershipu dijelio one dijagonale kao rukom. Lendra, osijedih zbog tebe! Na istoku priča da ga svinjski nije džaba pustio, ali opet svi se nadamo da će pročepiti! Trudio se, trčao, ali završnica - nula! Bekovi - Sina onako, ništa posebno, onaj ga tarpi pretrčavao kako je htio, ali borben kao i uvijek, dok je Pava odigrao finu tekmu, ali može i mora to bolje, pogotovo da digne glavu i centrira gdje treba! Zadnja linija na nivou! Posebno Ikić, smiren, zna lopte, iznosi je bez nabijanja, u duelu beton, kad odnese Voju, čulo se na istoku i bez faula! Kosorić dobar, ali nekad je stvarno bezveze nabija, ali eto, nadolazi i on polako. Iskustvo je čudo! Svi se nadamo pojačanoj konkurenciji, da se vrate neki i da dođu neki novi koji su na čeki. Sad je bitan samo Celikspor i tu trebamo opet ponoviti ovu posjetu i nositi naše do nove pobjede, a onda ide sex akobogda! Bože, podari mi zdravlja da dočekam našu ljepoticu u kategoriji 4 i pokrivenu sa svih strana u jednu cjelinu! Samo je jedan, grijeha je vrijedan! :zeljeznicar1: :titula:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:10 pm

fcz je napisao/la:
pon mar 09, 2020 4:02 pm
AsharaK je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:51 pm
Nogomet je više od igre. Potvrdio je to i duel Željezničara i Tuzle City sinoć na Grbavici.

Naime, golman gostiju Nevres Fejzić odlučio je obradovati jednog mladog navijača Željezničara sa sjeverne tribine.

Nije baš birao 'sredstva' da pomognem svom timu mladi navijač, što je Fejziću bilo veoma simpatično.

Odlučio je da mu pokloni rukavice u kojima je branio i donese veliki osmijeh na lice.

"Bio je simpatičan dječak, bodrio je svoj klub i malo mi i dobacivao. Ništa ružno, ono simpatično prozivanje. Odlučio sam da mu poklonim rukavice jer kako djeca znaju biti okrutna u današnje vrijeme on je bio baš simpatičan. Zahvalio mi se na kraju i nadam da će odrasti u pravog navijača koji voli svoj klub, a ne ponižava drugi klub i druge igrače. Trebaju svi koji su bili u njegovom prisustvu da se ugledaju na njega i njegovo ponašanje", kazao je golman Tuzlaka za gg.ba.

Fejzić je sinoć zbog povrede morao ranije napustiti meč, ali je svojim potezom zaista oduševio sve prisutne na stadionu.
Trebalo bi ovoga dovesti. Sjaranio se evo s navijacima, dobio je sinoc i aplauz cijelog stadiona a realno je strasan golman.
Mnogo ozbiljniji golman od Kjosevskog.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:22 pm

Ne bih da kvarim raspoloženje,optimista sam, ali samo da pitam, je li nas treba zabrinuti ona puknuta ćiza na razdjelnici istoka? Tačno sam tu bio i drugi su se to pitali? Da ne bude ko Maksimir, ne dao Bog - ruglo! Hajmo, Occasionally, pojasni nam to, molim te, ti se razumiješ u te stvari! Može li se to nekako zakrpiti, jer kao pravi navijač Želje, brinem za našu Grbavicu! Normalno, ako nije puno novca to, jer nemamo ga za takve stvari, barem za sada. Hvala.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija