Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 11:50 pm

Pisah..260 minuta što je igrao mi smo ekipa bila najspremnija za titulu..
Preostale minute, bez uvrede, realno, i četvrto mjesto je premija premija.
Klasa samo takva, i vjerujem da ni ove pripremne do kraja neće nikako igrati, Amaru ne pada na pamet da ga neko kucne slučajno ili ne, i eto belaja opet.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 11:51 pm

Valter je napisao/la:
sri jun 26, 2019 9:38 pm
Hvala Bogu nit sam Misketovac, nit Amarovac. Uvijek sam za onoga koga prepoznam da u tom trenutku donosi dobro Želji. O Amarovim uspjesima koji su nam donijeli mnogo radosti nemam potrebe ovdje pricati. U svojoj arhivi imam mnogo slika i sa samim Amarom sa tih proslava. Da li je i Amar dobro hajrovo od Želje, hajrovo je i te kako i to ne samo finansijski nego i na ličnoj reputaciji (hoću da vjerujem da nije uzeo ništa od Želje što nije smio). I neka je uzeo sve do cvonjka ako mu je to ugovor omogučavao. Svi ti silni uspjesi gotovo da nisu ništa pomogli na popravljanju infrastukture kluba. Lijepo je biti prvi, ali bome je lijepo biti na stadionu koji zadovoljava neke standarde jer očito prolaze vremen kada je ljudima bilo svejedno što sjede na uskim stepenicama bivšeg istoka sa novinom pod guzicom. Brate lijepo je vidjeti i one led displeje na nočnim utakmicama. I ovi što po svaku cijenu brane ovakav ulazak Amara u klub moraju priznati da je Amar uzeo još deset titula da se ne bi ni cigla ugradila na stadion . Da nije bilo Senadove energije, hrabrosti i ideja lijepi moji još bi pola sjevera bilo bez stolica. I aBd buduća izgradnja krova na istoku zasluga je njegova i prošle strukture a ne ovih. Ne tvrdim al vjerujem da čovjek od Želje nije hajrovao ništa osim pljuvanja pojedinaca.
Zadnjih par dana interesantno je vidjeti povratak forumaša koji su odigrali veliku medijsku (forumsku) bitku kako bi se desio dan "pobjede Željezničara", dio njih tu i tamo bio je tu ali sad je uslijedio masovni povratak. Valjda nam neće opet dovoditi Radinoviće i njihove trebe. A za ove što su se registrovali u zadnje vrijeme, otvoriti novi podforum (nešto ka druga liga foruma) pa kad zasluže prebacit ih ovamo.
Pošto mi je samo Željo prioritet, jasno je da ću dati podršku Amaru ali ne bezuslonu. Nadam se da će budući Amarovi uspjesi biti pračeni i radovima na infrastrukturi kluba i bez dodatnih dugova.

Zna li neko je li počela prodaja sezonskih ulaznica, nešto nisam upratio.
Pronadjoh se zbog Natase. :kafa:
Tako je, forumska bitka sa sve kopljima i stitovima. Zbog svih hirova, ega i cega sve ne na obje strane, Zeljeznicar je ispastao. Razlika je sto sam ja bio eto taj protivnik proslih, sada sam protiv i ovih a kada bi Zeljeznicar bio u stanju sada dovesti boljeg trenera od Amara, ja bih i to objerucke prihvatio. Koliko mi se dalo primijetiti, veliki je procenat onih koji Senada ne bi dali ni za koga na dunjaluku taman imali garanciju da ce taj neko od nas napraviti klub van bh okvira u svakom smislu te rijeci.
Senad je ogromne stvari ucinio za Zelju ali gadi se covjeku kada zarad ljubavi prema istom a mrznje prema Amaru, pocne hrakati cak i na titule Zeljeznicara. Sta ja da napisem kada se po forumima pocne pisati o "Amarovim kupljenim titulama". A ono Zeljine titule..
Stvari koje sam citao zbog zauzimanja strana su meni bile van svake pameti i to je postalo toliko cesto da se raja bukvalno navikla na takvo nesto sto je jos poraznije.

Ja jesam bio za promjene, jer po meni, stvarno dalje nije islo ali da se zarovis ne vjerujem da ces naci iti jedan post gdje sam ja hraknuo po Senadu ili svemu onome sto je covjek uradio za ovaj klub. Mozda i jesam, u bijesu iako ne bih rekao.. Pokrenuo je izgradnju stadiona i Zeljeznicar je za sada izgradio stadion koji je postao prava ljepotica. To se zaboraviti ne moze, ali praviti nekoga bezgresnim i napadati ljude kada jasno kazu da u necemu grijesi, to mi je van svake pameti.
Stavise, ljudi koji bilo Amara bilo Senada predstavljaju kao Boga, prave samo kontraefekat.


Kako da covjek pise kada nakon lose odigrane utakmice pod Amarovim vodstvom, procitas more postova kao sto su "FUDBAAL KLAAAAB", "BRRRRRRR" i sl. Isto kao da je neko jedva docekao da bi losim sarkazmom isprozivao Amara.. A Zeljeznicar?
Da se razumijemo i da se ne bi uvrijedila druga strana, pa neka se nalaze ako hoce, more takvih postova je bilo i dok je Senad vodio klub a Zeljeznicar lose igrao ili gubio. Ko zna koliko puta sam procitao post "Ustaljene procedure" uz smijeh nakon poraza ili lose odigrane utakmice. To je samo jedan primjer, bilo ih je jos.
A Zeljeznicar naposlijetku sve iskise. Meni se to gadi, mozda je do mene.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri jun 26, 2019 11:59 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 11:52 pm

Još Suba i Graha i da nas Bog vidi. Volio bih da napadački igramo od prve minute, da se svima tresu gaće kad dolaze na Grbavicu, bez obzira je l Mladost il Zrinjski u pitanju, o torpedu da ne govorim.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 11:57 pm

Ako neko zna koji se stoper čeka nek mi pošalje u pp, da mogu mirno leći, da ne verglam po forumu do 2 kao sinoć.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 26, 2019 11:58 pm

Pusti sve ostale priče i teme, nego molite, dovite da nam se Daniel vrati. To je igrač koji nam je neophodan da budemo baš ozbiljni za iduću sezonu.
Hajde zvijeri šarni da kupim dres s tvojim prezimenom i brojem!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:00 am

Omar500 je napisao/la:
sri jun 26, 2019 11:01 pm
Fino za sada, da ne ureknem. Pricalo se da ostajem bez Pave i Sinise, na kraju drugi jos produzi ugovor, tako da smo na bekovskim pozicijama dobro osigurani. Rodin ce otici, pa cekamo neko kvalitetno stopersko rjesenje. Bojo odlicno pojacanje za vezu, Mehic veliki potencijal, Alispahic mozda posluzi, iako tu nisam optimista. Zec produzio, mozda prevelik ugovor, ali neka ga, rjesava covjek potezom utakmicu. Ako odigra 50% ukupne minutaze tokom sezone, i to je korektno i dat ce mnogo. Valjaju takvi igraci, Krizman nije bio bas prespreman, ali je mnogo dao u onih pola godine. Eto i golman je rijesen.

Uz jos par pojacanja, postat cu puno optimisticniji. Subasa, stoper, veznjak i krilo/napadac bi bilo vrh. Naravno, ne da se samo popune mjesta kao sto je za Bajica i Klepaca bilo, nego ovaj kalibar.

Za sada vrlo zadovoljan, drzim fige i da Rama ostane i da Dacic ostane kod nas i dobije sansu.
Malo je to minuta em zbog njegovog doprinosa koji može biti ogroman ako bude išao logikom kao sad za ovu mizernu minutažu, a em je plačen da bude prevaga.

Mislim hajde eto trenirao je prošlu polusezonu, pa i igrao, ne znam kako možeš biti toliko nespreman i da ti toliko treba da se vratiš. Jedino ako on i sad pije kao prije i ne ulaže trud da se spremi da može igrati cijeli meč u ovoj ligi.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:02 am

Jel Graovac opcija, ili eto naglabamo jer nam je velika zelja?
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:02 am

kvalitet je napisao/la:
sri jun 26, 2019 11:47 pm
Spreman Ermin Zec nama donosi titulu. Ja odavno nisam vidio igrača kod nas kod kojeg se vidi u skoro svakom kontaktu da pravi razliku. Što kaže Amar, nije isto kad je on na terenu i kad nije. Samo da se spremi i da ga povrede zaobiđu.

Volio bih i da se Amar malo igra s formacijom. Volio bih da pokušamo 4 4 2, bez klasičnih krila. U takvoj igri bi se na krilo izvlačio ili jedan od špiceva ili jedan veznjak, u zavisnosti od situacije na terenu, rezultata... Ermin i Krpić su bolji od bilo kojeg stoperskog para u ligi i mislim da to trebamo iskoristiti. Ermin nizak, majstor, ubojite završnice. Krpić visok, jak, skočan i, također, ubojite završnice. Zajedno bi činili savršen napadački tandem. Uh...
Pa vala i red bi bio da Brko i formaciju modifikuje...
442 je vrlo zanimljiva formacija sa ovim igracima.
Država Željo
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:03 am

Bojo zavrsen, SUPER! Forumasi kazu Subic zavrsen.. Ermin potpisao novi ugovor i prolazi prave pripreme.. Eh ljudi, hajd recimo da klub dovede stopera od kvaliteta tipa Graovac i ne moze me niko ubjediti da imamo ista losiju ekipu od bilo koje ekipe u ligi! Za sada transfer rok ide super, ne ureklo se..

Eric
Stevanovic – Graovac – Sipovic – Pavic
Hajdarevic – Bojo
Veselinovic – E. Zec/Ramovic – Subic
Krpic

P.S. Karakter Graovca vrijedi kao tri pojacanja.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u čet jun 27, 2019 12:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:04 am

subić nam i ne treba.
imamo Pavića koji je solidno odradio sezonu.
spremniji je, nema problema sa povredama, dok je Subić dosta bolovao.
Aldin Šehić, vratio se sa posudbe, dobra zamjena Paviću.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:06 am

@Ajzea potpisujem. Konstantno sam pisao koliko je dobrih stvari Senad uradio. Kritikujem ga za ono za šta ga se treba kritikovati, onda ispadnem amarovac bla, bla. Kao što ti napisa, Senad im je bukvalno početak i kraj, dalje nema, čak i da neko dođe i uloži milione, od nas napravi vrh klub, oni bi došli i rekli "nije to, toooo, za vrijeme Misketa je važila ona 'Mi smo Željini, Željo je naš!', sad smo se prodali...".

Za Amara sam jer je on najbolji fudbalski stručnjak koji nas u ovom trenutku može voditi. Kao što si i napisao, da ima bolji, a da je spreman raditi, javno bih pisao da Amar treba odstupiti. Uradio bih to, jer je to u Željinom interesu.

U istom Željinom interesu je bilo da prošli odstupe. Isto kao što je u Željinom interesu bilo da Selimović ode. Ali ne, u glavama pojedinih je podjela totalna i uopće ne pristaju na to da postoje ljudi koji ne gledaju stvari na taj način.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:07 am

bianco blu je napisao/la:
čet jun 27, 2019 12:04 am
subić nam i ne treba.
imamo Pavića koji je solidno odradio sezonu.
spremniji je, nema problema sa povredama, dok je Subić dosta bolovao.
Aldin Šehić, vratio se sa posudbe, dobra zamjena Paviću.
Ma treba pokusat, ako se vrati u staru formu imas najboljeg beka lige, jos moze pokrit i krilo, ako jis dodje Graovac i neko top krilo imacemo vjerovatno najbolju ekipu u ligi.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:08 am

bianco blu je napisao/la:
čet jun 27, 2019 12:04 am
subić nam i ne treba.
imamo Pavića koji je solidno odradio sezonu.
spremniji je, nema problema sa povredama, dok je Subić dosta bolovao.
Aldin Šehić, vratio se sa posudbe, dobra zamjena Paviću.
Kad se sjetim šta nam je Subić u formi radio... Kako ga ne poželjeti u klubu. Iako stoji i ovo što si ti napisao.

Samo kad ja vidim stopere, zlo mi. Ali majke mi, baš u depresiju padam. Samo je Sipa neki kvalitet, ovo ostalo gluho bilo. Mislim na Bogija i Kemu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:10 am

Kad god procitam "Subic", sjetim se momentalno onog ringispila na Grbavici. Svaki put..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:12 am

phpBB [video]

phpBB [video]
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:12 am

storm_raider je napisao/la:
sri jun 26, 2019 12:15 pm
Bravo za Boju! Odlicno pojacanje.
Bravo i za Mehića, to je put kojim Željo treba ići. Mladi igrači uz par iskusnih, kao što je Ervin je siguran recept za uspjeh.
Živi bili pa vidjeli jer će mladi igrači biti naši investitori a ne ms i njemu slični prevaranti.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u čet jun 27, 2019 12:13 am, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:13 am

Sa Subicem bi imali najbolju cetvorku bekova. Sinisa i Stanic desno, Subic i Pavic lijevo, mislim da tu bekovsku sirinu nema niko.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:13 am

kvalitet je napisao/la:
čet jun 27, 2019 12:06 am
Konstantno sam pisao koliko je dobrih stvari Senad uradio. Kritikujem ga za ono za šta ga se treba kritikovati, onda ispadnem amarovac bla, bla. Kao što ti napisa, Senad im je bukvalno početak i kraj, dalje nema, čak i da neko dođe i uloži milione, od nas napravi vrh klub, oni bi došli i rekli "nije to, toooo, za vrijeme Misketa je važila ona 'Mi smo Željini, Željo je naš!', sad smo se prodali...".

Za Amara sam jer je on najbolji fudbalski stručnjak koji nas u ovom trenutku može voditi. Kao što si i napisao, da ima bolji, a da je spreman raditi, javno bih pisao da Amar treba odstupiti. Uradio bih to, jer je to u Željinom interesu.

U istom Željinom interesu je bilo da prošli odstupe. Isto kao što je u Željinom interesu bilo da Selimović ode. Ali ne, u glavama pojedinih je podjela totalna i uopće ne pristaju na to da postoje ljudi koji ne gledaju stvari na taj način.
Cisto sumnjam da iko normalan ovako razmislja, ovo je samo nagadjanje, spekulacija, a kao takva ne pomaze. Ako i ima, bolje neka se odmah rjesava toga. Ne samo o Senadu, vec i o Amaru, i bilo kome drugom. Dalje, sto nije nakon rata bio neko ko je bio efektniji od Misimovica, na mjestu na kojem je on bio, govori o drugima takodjer, ne samo o njemu. Mislim da grijesis. Sto se mene licno tice, da Bog da ti bio predsjednik, ako ces i za 0.01% biti bolji od njega. Iskreno. Ne samo ti, bilo ko ovdje. Svejedno je ko je na toj poziciji, ako ce biti bolje nego je bilo. A bolji ga nisu zamjenili, da se ne lazemo. Zeljini interesi...

A kada smo kod Zeljinih interesa, onda treba na Zeljine interese gledati objektivno, bez licnih i subjektivnih preferenci prema bilo kome. Ali, vjeruj mi, bolje da se ne vracamo. Sve smo mogli procitati u onom nedavnom dopisu bivsih. Zbog Zeljinih interesa. Hajde da povucemo ovdje liniju.

Sto se tice fudbala, ovo mirise na dobro, nema sta. A Grbavica je pozeljena kao malo kada... jedva cekam. Do sada izvucen maksimum iz prelaznog roka, jako, jako dobro odradjeno. Jos stopera i to je to. A ako bi bio Graovac ili neko njegovog kalibra... uff...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:14 am

Pod hitno i napadača kakvog nafatati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 27, 2019 12:15 am

Hare79 je napisao/la:
sri jun 26, 2019 11:52 pm
Još Suba i Graha i da nas Bog vidi. Volio bih da napadački igramo od prve minute, da se svima tresu gaće kad dolaze na Grbavicu, bez obzira je l Mladost il Zrinjski u pitanju, o torpedu da ne govorim.
Ne bih ja Subića, nije to neka sad pljačka, em povreda em neigranje.
A prije svega nije mi golgeter ako ga mislimo na krilo. Za beka nam i ne treba toliko jer lijevo mogu i Stana i Siniša i Pavić. Eto imali smo Bajića kao rezervnog beka pa nije nikako igrao, igrali ovi nabrojani kad nema Pavića.

Zbog toga bi ja bolje krilo koje je u stanju imati 7 do 10 golova i asistencija.

Prednost Subića je što može igrati obje pozicije.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija