Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 9:31 pm

amelaga je napisao/la:
ned jan 06, 2019 7:26 pm
To da su trebali doći, morali su. Vidjelo se i na glasanju da nije bilo jednoglasno. Dosta se vagalo. A oni su imali par jakih ličnosti. Onaj Pesto prvi. Vodi sjednicu, gura na svoj mlin; ima spiku. Realno ima tamo par ljudi sto misle glavom. Većina su to ovce, pogledaju okolo ko diže i oni onda.
Pesto je jedan jazavicar koji je izasao iz misije rupe kad su ovi otisli kakav on i spika...lesinar teski njega interesuje zeljo ko sto mene interesuje getafe
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 9:36 pm

kokoška je napisao/la:
ned jan 06, 2019 9:31 pm
amelaga je napisao/la:
ned jan 06, 2019 7:26 pm
To da su trebali doći, morali su. Vidjelo se i na glasanju da nije bilo jednoglasno. Dosta se vagalo. A oni su imali par jakih ličnosti. Onaj Pesto prvi. Vodi sjednicu, gura na svoj mlin; ima spiku. Realno ima tamo par ljudi sto misle glavom. Većina su to ovce, pogledaju okolo ko diže i oni onda.
Pesto je jedan jazavicar koji je izasao iz misije rupe kad su ovi otisli kakav on i spika...lesinar teski njega interesuje zeljo ko sto mene interesuje getafe
Imas li knjigu 100 godina getafea.Bas me interesuje generacija 67-68
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 9:38 pm

Elegant je napisao/la:
ned jan 06, 2019 7:44 pm
Da hoce nesto da se desi konkretno, pet dana do pripreme ne zna se nista vezano za tim a kamoli sta vise.
Ma dobro je ovo. Sve će odjenom objavit. :violina:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 9:46 pm

gavran je napisao/la:
ned jan 06, 2019 9:36 pm
kokoška je napisao/la:
ned jan 06, 2019 9:31 pm
amelaga je napisao/la:
ned jan 06, 2019 7:26 pm
To da su trebali doći, morali su. Vidjelo se i na glasanju da nije bilo jednoglasno. Dosta se vagalo. A oni su imali par jakih ličnosti. Onaj Pesto prvi. Vodi sjednicu, gura na svoj mlin; ima spiku. Realno ima tamo par ljudi sto misle glavom. Većina su to ovce, pogledaju okolo ko diže i oni onda.
Pesto je jedan jazavicar koji je izasao iz misije rupe kad su ovi otisli kakav on i spika...lesinar teski njega interesuje zeljo ko sto mene interesuje getafe
Imas li knjigu 100 godina getafea.Bas me interesuje generacija 67-68
Mi smo stariji klub od njih oni su ko pitari nekad osnovani ako wiki ne laze.
Zadnja izmjena: kokoška, dana/u ned jan 06, 2019 9:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 9:47 pm

gavrane nisi normalan. :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 10:02 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jan 06, 2019 9:47 pm
gavrane nisi normalan. :rofl: :rofl:
Natjera covjeka da posegne za sastavom Getafea iz 68 :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 10:53 pm

Definitivno je GG ponovo ušao u klub na velika vrata zahvaljujući prijateljstvu amara i onog jazavca. Opet kamatar uhljebi nekog svog. Pravi smo privatni klub.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 10:58 pm

damirfile je napisao/la:
ned jan 06, 2019 10:53 pm
Definitivno je GG ponovo ušao u klub na velika vrata zahvaljujući prijateljstvu amara i onog jazavca. Opet kamatar uhljebi nekog svog. Pravi smo privatni klub.
Koga je uhljebio? Hoćeš da kažeš da Amar novcem Željezničara plaća te novinare i taj portal?

Dobro se sjećam šta su radili i kako su govorili da nismo "in" i slično. Ali, isto tako treba reći da oni nisu imali problem sa Željom, već s Misimovićem direktno. Ne mislim da su bili dušmani prema Želji, nego prema njemu i ostalima. Također, oni su najčitaniji, koliko god se to vama ili meni (ne) sviđa i samo nam može dobro donijeti korektno njihovo izvještavanje.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:01 pm

Jasmin Burić raskinuo ugovor hajmo gg.ba povezite nas s njim, kad mozemo dovoditi Jamaka, Bekrica, Stanica mozemo i Burica
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:01 pm

Znači Hidić kondicioni.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:05 pm

hahaha neko brani gg, fuj
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:10 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jan 06, 2019 10:58 pm
damirfile je napisao/la:
ned jan 06, 2019 10:53 pm
Definitivno je GG ponovo ušao u klub na velika vrata zahvaljujući prijateljstvu amara i onog jazavca. Opet kamatar uhljebi nekog svog. Pravi smo privatni klub.
Koga je uhljebio? Hoćeš da kažeš da Amar novcem Željezničara plaća te novinare i taj portal?

Dobro se sjećam šta su radili i kako su govorili da nismo "in" i slično. Ali, isto tako treba reći da oni nisu imali problem sa Željom, već s Misimovićem direktno. Ne mislim da su bili dušmani prema Želji, nego prema njemu i ostalima. Također, oni su najčitaniji, koliko god se to vama ili meni (ne) sviđa i samo nam može dobro donijeti korektno njihovo izvještavanje.
Vidi drug ja sam itekako za iskoristavnje medija, npr kao sto su nama radili ko je narucivao tekstove o propasti dinastije, ne znam. Ali znam da se smjena uprave trebala desiti nakon naseg najavljivanog poraza u Mostaru, ali mi srecom dobijemo 0:4,i tad je ista prica bila sa istog portala kako smo skrsili 8 miliona maraka i slicne nebuloze.
Da je taj neko preusmjerio te tekstove npr da sjebe Zrinski..
Itekakk su bili dusmani i sad su Zelje.
Nikako ova uprava nije krenula kako jetrebala. Vrijedjaju nam intiligenciju pogotovo saga oko Amara, onsa se Selimovic pojavi na FTV. Ftv je televizija koja je direktno nanosila stetu Zelji. Tako sto su objavili ona sranja o kamatama Senada Misimovica pa se dusmani nakacise i pokaze ko su oni. I to sve u cilju da se obustavi gradnja istocne tribine stadiona Grbavica.
U statutu navesti da se ovim novinaraima zabrani bilo kakav pristup. Sad je Amar tu i SS je. Sta mi trebamk zaboraviti kako u pet godina poslije Amara nisu normalan clanak napisali. I sad oni nisu dusmani Zelje nego Senada.. Ne smijemo dopustiti da zaboravimo ko je rusio Zelju zbkg svog licnog interesa
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:12 pm

i jedno pitanje za forumaša zvanog @kvalitet. šta se majstore javljaš na svaku lošu o gospodinu Selimoviću? Oni pljuju Selimovića i imaju problem sa Selimovićem, a ne sa Željom kako ti reče majstore, jesmol ok?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:13 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:05 pm
hahaha neko brani gg, fuj
Ne branim, daleko od toga. Samo hoću da kažem da je nama u interesu da oni korektno pišu o nama. To je sve. Kako rekoh, dobro se sjećam njihovog cinizma, banovanja i sl.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:14 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:13 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:05 pm
hahaha neko brani gg, fuj
Ne branim, daleko od toga. Samo hoću da kažem da je nama u interesu da oni korektno pišu o nama. To je sve. Kako rekoh, dobro se sjećam njihovog cinizma, banovanja i sl.
možeš li mi odgovoriti na pitanje iznad? naravno ja sam za to da se obojici pruži podrška i da se zaštite jer su oni Željo i oni su predsjednici Želje, nemoj mi toga ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:16 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:12 pm
i jedno pitanje za forumaša zvanog @kvalitet. šta se majstore javljaš na svaku lošu o gospodinu Selimoviću? Oni pljuju Selimovića i imaju problem sa Selimovićem, a ne sa Željom kako ti reče majstore, jesmol ok?
Ja nikakve veze s tim čovjekom nemam. Mogu ti i dokazati, samo reci kako. Ali me nervira pljuvanje čovjeka koji nije ni sjeo kako treba i mislim da to nije ok. I to ću uvijek reći. Ako nakon nekog vremena vidimo da ne radi dobro, prvi ću početi pisati protiv njega. Je li to pošteno? Za gg sam već rekao šta sam imao.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:17 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:16 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:12 pm
i jedno pitanje za forumaša zvanog @kvalitet. šta se majstore javljaš na svaku lošu o gospodinu Selimoviću? Oni pljuju Selimovića i imaju problem sa Selimovićem, a ne sa Željom kako ti reče majstore, jesmol ok?
Ja nikakve veze s tim čovjekom nemam. Mogu ti i dokazati, samo reci kako. Ali me nervira pljuvanje čovjeka koji nije ni sjeo kako treba i mislim da to nije ok. I to ću uvijek reći. Ako nakon nekog vremena vidimo da ne radi dobro, prvi ću početi pisati protiv njega. Je li to pošteno? Za gg sam već rekao šta sam imao.
Aha, nervirate pljuvanje jednog, a pljuvanje drugog je samo problem sa njim, nije to Željin problem? Dobro, pokušat ću shvatiti.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:18 pm

Rezultatski mi smo tu gdje i trebamo biti mozda jednu poziciju iznad. Vec sam pisao o ovome ekipa koja je izgubila najvaznije igrace, nikako se nije spremala da osvoji titulu.
Vi ste izgleda nekad pratili ligu, i kad dovedes 8 igraca kandidat si za titulu, nekae bilo.
Promjena u kadru, koji je solidan i ns treba biti previse. Treba nam veznjak, lijevi bek, krilo i napadac koji zna igrati.
Takvi napadaci u ovoj ligi su Ahmetovic i Ubiparip. Oni su jedini vani napravili nesto jer upravo imaju to. Krpic je dao bruku golova, on je neka vrsta Lendrica samo visociji, a sporiji, jaci a manja sunjalica. Njihove tehnicke sposobnosti su male i zato vani nista uradili nisu.
Lijevi bek, ekipu graditi oko Veca Pavic(bek) stoper Rodin(Kemo) Stevanovic(Aldin) Osmanovic(Hajdarevic) veznjak (Vranjes), Ramovic (Zeric) Veselinovic(Zajmovic) krilo(Zec) Krpic (napadac). Otprilike cetri igraca.
Ali iskreno ne brinem se puno znam da ce Amar ovaj dio prekucat, i nadam se da ce mu uprava sve omoguciti.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:23 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:17 pm
kvalitet je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:16 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:12 pm
i jedno pitanje za forumaša zvanog @kvalitet. šta se majstore javljaš na svaku lošu o gospodinu Selimoviću? Oni pljuju Selimovića i imaju problem sa Selimovićem, a ne sa Željom kako ti reče majstore, jesmol ok?
Ja nikakve veze s tim čovjekom nemam. Mogu ti i dokazati, samo reci kako. Ali me nervira pljuvanje čovjeka koji nije ni sjeo kako treba i mislim da to nije ok. I to ću uvijek reći. Ako nakon nekog vremena vidimo da ne radi dobro, prvi ću početi pisati protiv njega. Je li to pošteno? Za gg sam već rekao šta sam imao.
Aha, nervirate pljuvanje jednog, a pljuvanje drugog je samo problem sa njim, nije to Željin problem? Dobro, pokušat ću shvatiti.
Nerviralo je mene i pljuvanje Misimovića, prelistaj moje postove. Ono je bilo šu*ački. Njihov odnos prema njemu direktno nije bio ok, štaviše bio je odvratan. To su valjda činjenice. Ja samo govorim pragmatično, da nam sigurno može utjecati na bolju posjetu i njihovo korektno pisanje. To je to.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 11:24 pm

To nije bilo protiv Misimovića, nego protiv Želje.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija