Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:23 pm

Nemojte da pljujemo po svemu. Nisam bio za odlazak stare uprave. Jedva sam došao sebi jer su se ljudi borili da nešto naprave. Sad kad je tu nova uprava, moramo je prihvatiti i dati podrsku Osimu.
Ovo danas nije izgledalo loše, osim desne strane. Sredina i lijeva strana su odradili posao. Desna ništa, a najviše zbog Zeca. Ništa nije napravio. Jbg i kad se Lihtenštajn zatvori i Španija im jedva utrpa prvi gol. Naravno da je manja razlika izmedju kvalitete Radnika i Želje, al opet je to fudbal i ne pobjedjuje uvjek najbolji. Sve ću tolerisat osim nezalaganja, nekavih igrica (sličnih onih da sesruši stara uprava). Danas je Željo dominirao, a pobjede će već doći.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:44 pm
Morzhy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:42 pm
Leone,evo na neviđeno ne možeš lopte s Barbarezom
Doduše ne znam je li ofalio u zadnje vrijeme, ali ako je blizu onog odranije otrešće te k'o Dado Geru :D
Bujrum. :D
Ako je i bolji, sigurno nije na mjestu recenica "Ako si ikad igrao lopte znas .... "
Iz vise razloga :D
Moj morzhy postanem taze dvostruki babo,odmah te svrstaju u staro gvozdje i pokazuju nam finte i fazone. A mi pricamo kako smo nekad dobri bili. Ali nam ne vjeruju. Ali kako god uvijek jedan na terminu zavrsi slomljene kicme.
Moram te zvat na jedan termin da pomognes.
@Curva kakve ba Vijetnamce spominjes jek to nesta ozbiljno.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:38 pm

Nabij, izbij.... ovo ne da nije futbol; ovo nije ni hrkljus! 😔
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:47 pm

barbarez je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:34 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:44 pm
Morzhy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:42 pm
Leone,evo na neviđeno ne možeš lopte s Barbarezom
Doduše ne znam je li ofalio u zadnje vrijeme, ali ako je blizu onog odranije otrešće te k'o Dado Geru :D
Bujrum. :D
Ako je i bolji, sigurno nije na mjestu recenica "Ako si ikad igrao lopte znas .... "
Iz vise razloga :D
Moj morzhy postanem taze dvostruki babo,odmah te svrstaju u staro gvozdje i pokazuju nam finte i fazone. A mi pricamo kako smo nekad dobri bili. Ali nam ne vjeruju. Ali kako god uvijek jedan na terminu zavrsi slomljene kicme.
Moram te zvat na jedan termin da pomognes.
@Curva kakve ba Vijetnamce spominjes jek to nesta ozbiljno.
Da tebi bude dvostruko hairli,a pokazivanja finti će vazda biti :D
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:50 pm

Hvala brate moj
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:53 pm

amelaga je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:38 pm
Nabij, izbij.... ovo ne da nije futbol; ovo nije ni hrkljus! 😔
Na onom terenu se mogao samo hrkljus i igrati. Cak mislim kad smo zadnji dio utakmice igrali sa visokim loptama i poceli da vrsimo neki pritisak da smo bili blize golu. Nije lahko igrati kad bezveze gubis citavu utakmicu, kad ti penal nije priznat jos na onakom teren. Nekako meni je najvise nedostajalo neka spretnost u zavrsnici ili kad dodjemo blizu gola.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:54 pm

Dolina je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:20 pm
Poraz je samo rezultat desavanja zadnjih godinu dana.
Konceptualno i organizaciono nista nismo napredovali jer smo imali malo vremena ali sto je najgore nista nismo naucili iz gresaka proslih.
Opet sami sebi pucamo u noge ali ovaj put imam osjecaj svjesno.
Imam osjecaj da jos u nasim glavama Zelju nismo smjestili gdje trenutno pripada, sto prije se pomirimo sa tim bice nam svima lakse.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:56 pm

cikazubo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:21 pm
Nek ih Abramovic preuzme titula je pod MORANJE !
To je jedina stvar za koju imaju pokrice da mogu bolje raditi od bivseg rukovodstva, u svim ostalim segmentima nisu ni do koljena prethodnicima, tako da trofeji ili vozdra.
Isti ku.ac ili ovi ili Misimović, samo je ovima prednost što imaju Amara. Misimović nije uspio naći ozbiljnog investitora i, vjeruj mi, on nikad i ne bi. To je čovjek koji voli apsolutnu kontrolu i ja to poštujem, ali to za Želju, u ovom trenutku, nije dobro i zato smatram da je dobro što je otišao. Ja bih volio titulu, ali osnovni cilj ove Uprave treba biti dovođenje investitora. Mi smo bez tog mrtvi, na duže staze. Ne bi tu pomogao ni Misimović ni bilo ko drugi na svijetu. Ili titule ili investitor, a bojim se da u budućnosti neće biti titula bez ovog prvog. Zato me obraduje @CURVA kad napiše ovo u vezi s Francuzima. Udruženje građana je stvar prošlosti u svijetu fudbala, bar u ovom obliku.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:01 pm

Zeljo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:00 pm
A yebo vas vise i Misimovic i Amar. Pa zajedno smo svi u ovim govnima, yebe nas ko stigne ako sad necemo bit zajedno, kqd cemo?
Bicemo svi zajedno kad se razni misimovici i amari,koji nam vode klub,budi nadogradjivali,a ne radili o glavi jednim kako bi oni(drugi) preuzeli klub.Kad njima Zeljo bude jedini interes,ma ko sjedio u fotelji,lako cemo se mi navijaci dogovoriti i ujediniti. ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:01 pm

Zeljo je napisao/la:A yebo vas vise i Misimovic i Amar. Pa zajedno smo svi u ovim govnima, yebe nas ko stigne ako sad necemo bit zajedno, kqd cemo?
Da smo zajedno svi u ovome i dalje bi imali najbolju Upravu dosad, koja bi nasem najboljem treneru dosad omogucila puno ozbiljniji budzet za igrace koji bi pod njegovom palicom sigurno bili pojacanja. Nismo svi zajedno, nazalost. I onog dana, kada su neki odlucili licne interesne, licne sukobe i inate staviti ispred interesa Zelje, smo potonuli nisko i dalje tonemo. Hvala im na tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:05 pm

kvalitet je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:56 pm
cikazubo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:21 pm
Nek ih Abramovic preuzme titula je pod MORANJE !
To je jedina stvar za koju imaju pokrice da mogu bolje raditi od bivseg rukovodstva, u svim ostalim segmentima nisu ni do koljena prethodnicima, tako da trofeji ili vozdra.
Isti ku.ac ili ovi ili Misimović, samo je ovima prednost što imaju Amara. Misimović nije uspio naći ozbiljnog investitora i, vjeruj mi, on nikad i ne bi. To je čovjek koji voli apsolutnu kontrolu i ja to poštujem, ali to za Želju, u ovom trenutku, nije dobro i zato smatram da je dobro što je otišao. Ja bih volio titulu, ali osnovni cilj ove Uprave treba biti dovođenje investitora. Mi smo bez tog mrtvi, na duže staze. Ne bi tu pomogao ni Misimović ni bilo ko drugi na svijetu. Ili titule ili investitor, a bojim se da u budućnosti neće biti titula bez ovog prvog. Zato me obraduje @CURVA kad napiše ovo u vezi s Francuzima. Udruženje građana je stvar prošlosti u svijetu fudbala, bar u ovom obliku.
U slucaju investitora. Mislim da je kljucno da ako slucaju dodje investitor da samo dobije licencu da vodi klub odredjeni broj godina uz investiranje u klub, a nikako da dobije dio vlasnistva nekretnina.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:39 pm
Ali hajde eto, nema veze. JA ako sam pretjerao i nekog uvrijedio nek mi oprosti i nek me moderacija banuje ako sam ja najveci problem ovdje.
Smiri malo, nece te niko banovati ovaj put. Nemoj se ljutiti, ali tesko da iko moze ovdje sa barbarezom u fudbalu. Nadam se da ce doci na taj termin, ako nista, ja cu ga dovuci. :D
@barba druze, neka je hairli!

Svi smo na istoj strani i sto bi se reklo - "nasi smo", Zeljini smo. Ja sam nekako navikao vise i na poraze, nerviram se, ali manje nego prije. Ne mogu da ih vise ne ocekujem... olos od igraca, olos!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:10 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:39 pm
Ali hajde eto, nema veze. JA ako sam pretjerao i nekog uvrijedio nek mi oprosti i nek me moderacija banuje ako sam ja najveci problem ovdje.
Smiri malo, nece te niko banovati ovaj put. Nemoj se ljutiti, ali tesko da iko moze ovdje sa barbarezom u fudbalu. Nadam se da ce doci na taj termin, ako nista, ja cu ga dovuci. :D
@barba druze, neka je hairli!

Svi smo na istoj strani i sto bi se reklo - "nasi smo", Zeljini smo. Ja sam nekako navikao vise i na poraze, nerviram se, ali manje nego prije. Ne mogu da ih vise ne ocekujem...
Sta da smirim?
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:12 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:39 pm
Ali hajde eto, nema veze. JA ako sam pretjerao i nekog uvrijedio nek mi oprosti i nek me moderacija banuje ako sam ja najveci problem ovdje.
Smiri malo, nece te niko banovati ovaj put. Nemoj se ljutiti, ali tesko da iko moze ovdje sa barbarezom u fudbalu. Nadam se da ce doci na taj termin, ako nista, ja cu ga dovuci. :D
@barba druze, neka je hairli!

Svi smo na istoj strani i sto bi se reklo - "nasi smo", Zeljini smo. Ja sam nekako navikao vise i na poraze, nerviram se, ali manje nego prije. Ne mogu da ih vise ne ocekujem... olos od igraca, olos!!
Hvala brate moj. Docu na termin,nisam ni znao da igrate. Samo da se malo uhodam sad,ne znam gdhe cu prije hahaha.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:15 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:10 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:39 pm
Ali hajde eto, nema veze. JA ako sam pretjerao i nekog uvrijedio nek mi oprosti i nek me moderacija banuje ako sam ja najveci problem ovdje.
Smiri malo, nece te niko banovati ovaj put. Nemoj se ljutiti, ali tesko da iko moze ovdje sa barbarezom u fudbalu. Nadam se da ce doci na taj termin, ako nista, ja cu ga dovuci. :D
@barba druze, neka je hairli!

Svi smo na istoj strani i sto bi se reklo - "nasi smo", Zeljini smo. Ja sam nekako navikao vise i na poraze, nerviram se, ali manje nego prije. Ne mogu da ih vise ne ocekujem...
Sta da smirim?
Ono za sto si se izvinio na prethodnoj stranici.

@barba, bujrum. Tek se treba skupiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:18 pm

@curva
Brate ako Klub star 100 godina, najtrofejniji, najpopularniji klub u drzavi, ovisi o jednom covjeku da opstane i uzme titulu daj da se gasimo odma. **** ga vise i sveci qrci i palci zato i jesmo tu gdje smo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:25 pm

Kepa ili Klocevski, hmmm
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:25 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:15 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:10 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:05 pm


Smiri malo, nece te niko banovati ovaj put. Nemoj se ljutiti, ali tesko da iko moze ovdje sa barbarezom u fudbalu. Nadam se da ce doci na taj termin, ako nista, ja cu ga dovuci. :D
@barba druze, neka je hairli!

Svi smo na istoj strani i sto bi se reklo - "nasi smo", Zeljini smo. Ja sam nekako navikao vise i na poraze, nerviram se, ali manje nego prije. Ne mogu da ih vise ne ocekujem...
Sta da smirim?
Ono za sto si se izvinio na prethodnoj stranici.

@barba, bujrum. Tek se treba skupiti.
Napisao sam ako sam koga uvrijedio i napisao forumasu koji je zahtjevao ban da mi navede stvari za ban jer je moguce da ja ne vidim radi subjektivnosti. Znaci AKO.
A AKO sam uvrijedio banuj me, ne treba mi milost i posteda. Ja i dalje mislim da nisam prekrsio ni jedno pravilo nit sam nekog forumasa licno uvrijedio.

Pa ako ne vec banujes da napisem kako svoj optimizam gajim na tome sto nema komentara " Danas smo vidjeli i igrali lopte vise nego kod svih predhodnika do sada" . A to se pisalo kod svake prve tekme novog trenera, ama bas svakog :D
Znamo da na kraju nije valjalo, sad ce valjati :D
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:27 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:01 pm
Zeljo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:00 pm
A yebo vas vise i Misimovic i Amar. Pa zajedno smo svi u ovim govnima, yebe nas ko stigne ako sad necemo bit zajedno, kqd cemo?
Bicemo svi zajedno kad se razni misimovici i amari,koji nam vode klub,budi nadogradjivali,a ne radili o glavi jednim kako bi oni(drugi) preuzeli klub.Kad njima Zeljo bude jedini interes,ma ko sjedio u fotelji,lako cemo se mi navijaci dogovoriti i ujediniti. ;)
Ma sta me briga ko sjedi u fotelji, moj Zeljo je u velikim govnima, kritikovao sam proslu upravu, kritikovat cu i ovu ako se nastave ovakve stvari desavat. Pa neki forumasi su jedva docekali da se zavrsi utakmica i da punog srca napisu kako je Amar postavio utakmicu, kako je on ovakav onakav, kamatar. Pa jebemu mater vise, dodjite malo sebi
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:28 pm

zeljeznicar leeeeeeeeeeee
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], salle86 i 83 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija