Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 10:44 pm

nikson je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:20 pm
blueboy je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:17 pm
nikson je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:10 pm


To je onaj izvor koji ti rece da se Zecu psovala majka :) Isti
A sve i da je tako, valjda bi trebao biti svjestan da se ne bi trebalo to ovdje pisati....
Ok, u pravu si. Samo kad pokušavaš da ismiješ nekog onda izneseš kontra argumente, a ne "vidi Hame kolika mu je glava". Budi mi pozdravljen.
Ne pokusavam brate ismijati jesi li svkestan ti da si dosao na javni forum, pricas da sjedis sa clanom Ss i da nam traze po 20 000 da glasaju za nas....i ako dobijemo licencu, dao si osnov za pisanje hiljadama onih koji su protiv Zelje....jel to tesko shvatit??
Molim moderaciju da obriše post ako smatra da sam ugrozio klub.
Hvala.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 10:47 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:43 pm
gavran je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:36 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:27 pm


?? Zna li neko?
Nije
Znaci pusiona, prvo se sjetim familije Selimovicu koji nas jos laze da Evropa nije upitna pa onda svim drugim koji su krivi ...
Ma cijala ova sezona nam je 'Očekuj neočekivano' tako da možda ima nade...
Ako ne bude europe ne vidim izlaza iz ovog tunela. pitari sve jači i jači u svakom pogledu a mi kao da u inat sve hoćemo da budemo slabiji i slabiji
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 10:50 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:27 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:46 pm
Da li je drugostepena za Europu ikada promjenila oduku prvostepene?
?? Zna li neko?
Jeste 2009. Godine u slučaju kona
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 11:15 pm

AdmirA je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:50 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:27 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:46 pm
Da li je drugostepena za Europu ikada promjenila oduku prvostepene?
?? Zna li neko?
Jeste 2009. Godine u slučaju kona
Sta je kod njih bio problem?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 11:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 08, 2019 11:15 pm
AdmirA je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:50 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:27 pm


?? Zna li neko?
Jeste 2009. Godine u slučaju kona
Sta je kod njih bio problem?
Pise prolongirana odluka, al su igrali europu mislim.
https://www.nfsbih.ba/vijesti/sjednica- ... ciranje-2/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 11:42 pm

AdmirA je napisao/la:
sri maj 08, 2019 11:39 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 08, 2019 11:15 pm
AdmirA je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:50 pm


Jeste 2009. Godine u slučaju kona
Sta je kod njih bio problem?
Pise prolongirana odluka, al su igrali europu mislim.
https://www.nfsbih.ba/vijesti/sjednica- ... ciranje-2/
I ja mislim da jesu. Hvala ti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 08, 2019 11:47 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:36 pm
A mogao je inace dovesti kapitalce ali nije zelio da stigne minus 15 i da osvoji kup ups ispali smo odmah iz kupa ali se zadovoljio borbom za evropu sa 10 puta jeftinijom ekipom, stid ga i sram bilo..

Cinjenica je da se ne moze za par mjeseci odmah promijeniti par godina loseg rada i da je za tako nesto potrebno vrijeme. Potrebno je otjerati citavu ekipu i dovesti mnogo novih igraca, za svaku poziciju za prvih 11 nam treba bar 1 kvalitetan igrac, a negdje i vise igraca plus rezervni igraci..
De ba Brko, do sad si yebavao mater i pljuvao svakog trenera Zelje kome nije ime Amar Osim. Sad kad gledamo ovu bruku najednom je sve do igraca, hadalji, bogalji.

Igraci jesu losi nema sta, ali ovo sto mi gledamo nadilazi i igracko hadaljsko-bogaljsko neznanje.
Uporedi samo igru pitara i nas protiv sirokog, zanemari rezultat. Mi jebene sanse nismo sirokom napravili...
Igraci jesu losi ali je i trener podjednako los, ako nije i gori.

Ova sezona je u qrcu i ne sekiram se previse, taman ne otisli u evropu, ali mi je zbog slijedece jer ovaj Amar nije Amar kojeg znamo, a nije ni do igraca ni do para nego do njega. Nek se povuce i nek bude SD, predsjednik sta god ali ovo sto on radi je kvalitetom na nivou Vlade Jagodica.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:02 am

Kospa je napisao/la:
sri maj 08, 2019 11:47 pm
Brkoo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:36 pm
A mogao je inace dovesti kapitalce ali nije zelio da stigne minus 15 i da osvoji kup ups ispali smo odmah iz kupa ali se zadovoljio borbom za evropu sa 10 puta jeftinijom ekipom, stid ga i sram bilo..

Cinjenica je da se ne moze za par mjeseci odmah promijeniti par godina loseg rada i da je za tako nesto potrebno vrijeme. Potrebno je otjerati citavu ekipu i dovesti mnogo novih igraca, za svaku poziciju za prvih 11 nam treba bar 1 kvalitetan igrac, a negdje i vise igraca plus rezervni igraci..
De ba Brko, do sad si yebavao mater i pljuvao svakog trenera Zelje kome nije ime Amar Osim. Sad kad gledamo ovu bruku najednom je sve do igraca, hadalji, bogalji.

Igraci jesu losi nema sta, ali ovo sto mi gledamo nadilazi i igracko hadaljsko-bogaljsko neznanje.
Uporedi samo igru pitara i nas protiv sirokog, zanemari rezultat. Mi jebene sanse nismo sirokom napravili...
Igraci jesu losi ali je i trener podjednako los, ako nije i gori.

Ova sezona je u qrcu i ne sekiram se previse, taman ne otisli u evropu, ali mi je zbog slijedece jer ovaj Amar nije Amar kojeg znamo, a nije ni do igraca ni do para nego do njega. Nek se povuce i nek bude SD, predsjednik sta god ali ovo sto on radi je kvalitetom na nivou Vlade Jagodica.
Bas cudno sto sam to radio, sve trenercina do trenercine, ljudi koji ukupno imaju tri(3) trofeja. Tri trofeja sine svi zajedno kad ih spojis. I onda se desava da taj "trener" dovede svoj autobus igraca, pa onda dodje drugi pa i on dovede svoj autobus igraca, pa onda dodje treci i tako par godina dovodis govna tzv. igrace i to ne malo nego bas mnogo govana i onda ce Amar koji je dosao na minus 15 napraviti cudo i stici tu razliku i osvojiti titulu, igrat cemo kao City, a od igraca koje je tu zatekao on ce napraviti svjetske klase i to nakon samo par mjeseci. Amara pojedinci kritikuju nakon par utakmica a Slavki, Kosticu, Krcmarevicu i ostalim ublehama bili spremni da daju ako treba i par sezona. Nevjerovatno..

Nekad imam osjecaj da neki ovdje na forumu ili trolaju ili nemaju dovoljno godina pa se ne sjecaju zbog koga smo najtrofejniji klub u drzavi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:27 am

Brkoo je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
sri maj 08, 2019 11:47 pm
Brkoo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:36 pm
A mogao je inace dovesti kapitalce ali nije zelio da stigne minus 15 i da osvoji kup ups ispali smo odmah iz kupa ali se zadovoljio borbom za evropu sa 10 puta jeftinijom ekipom, stid ga i sram bilo..

Cinjenica je da se ne moze za par mjeseci odmah promijeniti par godina loseg rada i da je za tako nesto potrebno vrijeme. Potrebno je otjerati citavu ekipu i dovesti mnogo novih igraca, za svaku poziciju za prvih 11 nam treba bar 1 kvalitetan igrac, a negdje i vise igraca plus rezervni igraci..
De ba Brko, do sad si yebavao mater i pljuvao svakog trenera Zelje kome nije ime Amar Osim. Sad kad gledamo ovu bruku najednom je sve do igraca, hadalji, bogalji.

Igraci jesu losi nema sta, ali ovo sto mi gledamo nadilazi i igracko hadaljsko-bogaljsko neznanje.
Uporedi samo igru pitara i nas protiv sirokog, zanemari rezultat. Mi jebene sanse nismo sirokom napravili...
Igraci jesu losi ali je i trener podjednako los, ako nije i gori.

Ova sezona je u qrcu i ne sekiram se previse, taman ne otisli u evropu, ali mi je zbog slijedece jer ovaj Amar nije Amar kojeg znamo, a nije ni do igraca ni do para nego do njega. Nek se povuce i nek bude SD, predsjednik sta god ali ovo sto on radi je kvalitetom na nivou Vlade Jagodica.
Bas cudno sto sam to radio, sve trenercina do trenercine, ljudi koji ukupno imaju tri(3) trofeja. Tri trofeja sine svi zajedno kad ih spojis. I onda se desava da taj "trener" dovede svoj autobus igraca, pa onda dodje drugi pa i on dovede svoj autobus igraca, pa onda dodje treci i tako par godina dovodis govna tzv. igrace i to ne malo nego bas mnogo govana i onda ce Amar koji je dosao na minus 15 napraviti cudo i stici tu razliku i osvojiti titulu, igrat cemo kao City, a od igraca koje je tu zatekao on ce napraviti svjetske klase i to nakon samo par mjeseci. Amara pojedinci kritikuju nakon par utakmica a Slavki, Kosticu, Krcmarevicu i ostalim ublehama bili spremni da daju ako treba i par sezona. Nevjerovatno..

Nekad imam osjecaj da neki ovdje na forumu ili trolaju ili nemaju dovoljno godina pa se ne sjecaju zbog koga smo najtrofejniji klub u drzavi..
Koliko je kontradiktorno to sto su neki davali par sezona proslim trenerima, toliko je i tvoje podrzavanje ovog sad kad si prosle pljuvao nakon par kola.

Dolaskom Amar vecina je govorila da je trece mjesto vec osigurano, drugo cemo najvjerovatnije uhvatiti a ni prvo ne treba iskljuciti. Sad smo dosli do toga da se grcevito borimo za 4. mjesto, bodovna razlika u odnosu na prve tri ekipe se povecala, prosjek bodova u rangu kao i prije Amara cak i manji, “pojacanja” kojih je bilo za mali autobus sva promasena, i ono najbolnije igra objektivno losija.

Niko ne kaze da zbog toga treba tjerati Amara. Ja bih ga prvi ostavio, ali da ova Uprava ode. Samo je uredu da ga se kritikuje, a kritika i tjeranje se dosta razlikuju. Braniti nesto sto nije dobro, je licemjerno pogotovo kad se isto to stavlja na teret “drugoj” strani. Ovi sto tjeraju Amara, tjeraju ga vise zbog Uprave. Tu je sam kriv, sto se petlja tamo gdje ne treba. Nije mu to posao. Amar nije klasicni trener, vise kao manager i to je ok. Ali manager ne postavlja Upravu, ne odredjuje financije, itd. Ima vece ovlasti od trenera ali se ne pita bas za sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: amar92, dana/u čet maj 09, 2019 12:27 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:29 am

Guvo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 8:32 pm
AMARE ODLAZI!!
NEĆE

I OPET KMEČIŠ

KME KMEEEE
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:40 am

bogi je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:18 pm
Kako smo sa Odovićem igrali na početku lijep fudbal za oko sa otprilike istim imenima, a sad ne možemo da sastavimo jednu normalnu akciju, osim ako nemamo igrača više ili dva? Je li to Odović bolji trener od Osima? Pa ne bi trebalo da je..
realno bogi ove sezone ga nismo igrali nikako. da se ne lazemo. sa odom, u prethodnim mandatima, smo igrali lijep fudbal. sezona ferenca kada je u pitanju oda je imao, u najmanju ruku, diskutabilnu ekipu. ali imao je par momaka koji su znali postovat grb za koji su igrali. i naravno amira majstora.
da nije situacija kakva jest, mozda bi sipovic, pavic, veca, saban, rama, veseli bili duplo bolji.
atmosfera je karina i u ovakvoj atmosferi pod grcem niko ne moze pokazat svoj maksimum.

i kada na kraju sagledas neke stvari skontas da su svi krivi za ovo stanje. davni prosli, misketovci, osimovci i mi navijaci.

al bit ce bolje. mora. ujedinit cemo se mi ponovo za dobrobit Zelje.

naprijed Zeljo ljubavi moja!
MIRZA RASCIC
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:41 am

Svaka cast za uspjehe u proslosti ali ako ce to biti pokazatelj pored ovih poteza sto je vukao zadnjih pola godine, onda brate te trofeje poredat pored aut linije da vode ekipu, mozda bi bolje prosli.

Rekoh nek bude nesto drugo u klubu svakako se mjesa ko vegeta u sve.
Sto se tice trenerskog posla lik je pregazen, Odovic po pokazanom je 2 puta bolji a on definitivno nije za Zelju pa sad skontaj.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:49 am

Ma ne dobijemo li licencu fino prvo Amara s noge na nogu pa onda ove sto ih je postavio i pio sampanjce snjima u kafani, napravise od nas mahalski klub pa sta sad treba Zeljo biti necije vlasnistvo jer je osvojio trofeje, vise je Zeljo valjo Amaru nego on Zelji...ko je bio Amar prije Zelje ?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:52 am

Hajde Zeljo ljubavi moja. Ujedinimo se, najvise nam toga treba. Razlog nastanka podjela vidim kao nasu tendenciju da se vezemo za licnosti, a trebamo za ideju Zelje. I jedni i drugi imaju gresaka, ali su uradili i dosta dobrih stvari. Vezimo se za Zelju, to je zlatna sredina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:01 am

Amar je vise menadzer u cijelini kluba, a ne samo trener koji se pita za sve oko igraca. Npr kao neki top menadzer u firmi, pa malo bi odredjivao cijene karata, prodavao karte, te malo gledao utakmice iz tunela, te malo bi i trenirao ekipu, pa onda trazi investitore..
To nije normalno, mora biti vise ljudi ukljucenih,manju kafanu ne mozes sam voditi a ne fudbalski klub. Jer iskreno ovi suradnici, izgledaju kao posmatraci.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:16 am

Ovo nije najgora i najneuspjesnija sezona Zelje, bilo je gorih. Cak je bilo i gorih igraca od ovih sad, glupljih krila od Zeca i Zajmovica.. Ali pitari osvojise sve, pa nam se smracilo.
Cak i onaj stadion nam nije lijep kao na pocetku sezone. A sezona je bas tako i pocela, u znaku pitara. Mi nekakvi opusteni, gubimo od Apolona na Grbavici i neko javi da pitari igraju 2:2 u Italiji, kakav je to val nezadovoljstva krenuo, da smo uspjeli natjerat balerine da smanje na 1:2.
Puno gledamo na komsije, veseli nas tudji neuspjeh, isto je i sa njihove strane. Oni proslih sezona nisu postojali, ali to ne zamjeraju jer sve je ok, Zeljo nije prvak. Nazalost i kod nas bi bilo sve ok, da Sarajevo nije prvak.
Oni su zasluzeno sve osvojili, koliko nam god to tesko bilo priznati. Vrhunski odradili utakmice sa ostatkom velike cetvorke, izgradili blago receno prijateljske odnose sa Mladosti i Celikom to su za njih revijalne utakmice... Svaka im cast.

Okrenimo se nama, mnogo me boli to sto zadnje dvije sezone predstavljaju kao mracan period. Za mene nije, izgubili jesmk te titule, vjecne traume cu imati. I danas sebe uhvatim kako razmisljam, sta da smo uspjeli u Krupi izdrzat, da je Lendric pogodio na derbiju onu zadnju sansu... Da smo izdrzali u Mostaru itd itd. Kad podvuces crtu, bio si drugi zato sto si glup nisi prvi, kup osvojio, stadion dobio konture nekog lijepog stadiona. Mozemo mi zamjerat proslima svasta nesta, ali oni su pokazivali zelju. Dovodili su sve moguce igrace Zahirovic, Stevanovic, Vranjes... Za mene je taj period puno bolji od onog poslije Plzena, cak mogu reci i onaj period kad smo uzeli zadnju titulu, mirisalo je da nesto nije dobro..
Svako poredjenje sa trenutnom upravom je cisti bezobrazluk. Trenutni nikakav napredak nisu napravili, zahvaljujuci Amaru se ne skandira"uprava napolje". Upitna je Evropa, tim nemamo za iducu sezonu iako mislim da mozemo bolje rezultate imati iducu sezonu malo dok se ovo dovede u red. Sa nule ce krenuti, sudije da ih ne kradu..
Tesko cemo moci pitarima parirat, jedino da naprave glupost pa izmjene pola tima. Ako im ova okosnica ostane,realno tesko. Jedina uzdanica je Amar..
Uprava sve svaljuje na bivse, svi su krivi oni nisu. Miske dogovara sa Begicem, a hudnik nije sebi mogao dogovoriti da ekipa uzme titulu, ili da ga bezobrazno prestanu krasti.. Radite malo picka vam materina, hocemo krov! Prosli su istok napravili izborili se svim jadovima tipa Violine, vi nemate takve neprijatelje. Necu da vjerujem da vam je on prijatelj, jer ste onda bili na istoj strani...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:40 am

Mene ne boli to sto uzese mrljavci titulu... zasluzeno je.
Boli me jer vidim da su na pravom putu, rade sve kako treba, i ako ovo budu koristili kao osnovica za nadogradnju ostavice nas miljama daleko da godinama sisamo vesla.
Boli me jer mi to nismo mogli, skloniti ego po strani nego vucemo svako na svoju stranu do samounistenja. Boli me jer smo mi bili blizu tog pravog puta, a sada smo bas daleko, a malo je falilo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 7:39 am

Plasim se da nikada necu prezaliti propustenu priliku da se neke stvari izgrade, a neke dovedu u red.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 8:00 am

Brkoo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:36 pm
A mogao je inace dovesti kapitalce ali nije zelio da stigne minus 15 i da osvoji kup ups ispali smo odmah iz kupa ali se zadovoljio borbom za evropu sa 10 puta jeftinijom ekipom, stid ga i sram bilo..

Cinjenica je da se ne moze za par mjeseci odmah promijeniti par godina loseg rada i da je za tako nesto potrebno vrijeme. Potrebno je otjerati citavu ekipu i dovesti mnogo novih igraca, za svaku poziciju za prvih 11 nam treba bar 1 kvalitetan igrac, a negdje i vise igraca plus rezervni igraci..
Prosli su trosili na plate priblizno 230 000 km mjesecno.Taj sredstva su nekako i obezbjedzivali,kako necu da ulazim u to.Amar je sve to pojeftinio i sveo na nekih 100 000 km koje opet ovi novi obezbjedzuju,jeste sa zakasnjenjem,ali obezbjedzuju.
Eh sad,ova tvoja prica bi pila vode i drzala istu da su ovi novi nastavili obezbjedzivati prvobitni budzet od 230 000 ,te razliku ostavljati sa strane za eventualna ljetna pojacanja.
Medjutim.to.ocigledno nije slucaj jer mi marke nemamo.cim moramo kredit dici za redovno funkcionisanje kluba.
Samim tim.ova tvoja prica ne pije vode i izaziva reakcije kakve izaziva.
Jbg nije ovo 2009 kada komunikacija medju navijacima nije bila na ovom nivou.
Danas ljudi mogu doci do jako puno imformacija na netu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 8:28 am

Je li tebi jasno da nam je inspekcija toliko bila u klubu da smo doslovno natjerani bili da prijavimo sve na punu platu?
Na kraju krajeva, znas li da je sve drugo kaznjivo?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 285 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija