Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:08 am

Najjaci su ovi komentari 'jeste li navijaci kluba ili pojedinca', a mi u klubu imamo TRENERA (tzv. legendu i stručnjaka) koji dovodi i odvodi igrace, uprave, direktore, sekretare, traži kamp :) i sve ostalo. Uz sve to, taj pojedinac nas uzeo momacki u finansijskom smislu,a vodi nas u ambis u svim segmentima.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:19 am

To jeste realna slika, istom ce doci investitor i to stranac da im on kaze sta i kako ce se raditi a oni pare da daju.

Nije da on nema dobru volju, sve najbolje on klubu zeli ali ne ide to tako u 2020. godini, da ne pricamo kako je mnogima pao u ocima zbog svega sto se izdesavalo dvije godine unazad.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:33 am

Kone bi mogle opet dobiti amatersku ekipu u trećem pretkolu EL, ljudi će bez ozbiljne utakmice dođi do play-offa, i zaraditi takve pare. A iz ničega praktično, osvojili jednu titulu, druga im poklonjena, a prije toga ispadali u pretkolima uvijek kao i mi i nekako dobiju status nositelja i gledajte rezultata.
Mi kad smo osvajali tri titule u četiri godine, u onom sistemu takmičenja izvučemo ekipu koja nam zgadi fudbal.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:35 am

Eto nista od odluke danas
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:38 am

Samo neka se vrate a onda odmah na novo testiranje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:48 am

U 18.30 krecu nazad
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:52 am

A i ovo je nigdje veze, jarane sta ti treba toliko za odluku, odluci tako i tako i zavrseno
Željezničar ante portas !
 
leo1921
Postovi: 10
Pridružen/a: čet jul 12, 2018 2:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:01 pm

Sad nasi trebaju kao i Slovan u labaratoriju na veterinu i objavit rezultate testova i rijesiti sve sumnje oko testiranja!!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:01 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:52 am
A i ovo je nigdje veze, jarane sta ti treba toliko za odluku, odluci tako i tako i zavrseno
A vjerovatno nisu na cisto jer su i jedni i drugi u pravu.
A i sami znamo sta je i kako je u Izraelu,valja protiv njih...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:04 pm

Sva sreca sto je protiv športskih sljedeca tekma, uvjeren sam ako budemo imali problema da ce nam ljudi izaci u susret
Željezničar ante portas !
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:10 pm

steta radi odgoda na kraju.. ako nam prolongiraju ovu tekmu sa cifutima, bit ce nam eben raspored...
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:15 pm

Ko se razumije u ove koeficijente, koji je nama trenutno klubski a koliki drzavni koeficijent? Da li neka od nasih ekipa prolaskom popravlja i drzavni koeficijent?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:21 pm

Zdravlje je naprece, brz oporavak svima!!! Ne znam, nisam pametan, sta god bude u Europi - bude, to sam vec halalio i mogu me samo pozitivno iznenaditi. Idemo akcenat na domace prvenstvo staviti. Sretno Zeljo i sretan povratak kuci ekipi!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:22 pm

Odakle je delegat?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:30 pm

Suma sumarum:
Nasli nam 4 zarazena igraca i pomocnog trenera. Imamo 16 sposobnih za utakmicu. Delegat govori kako po protokolu ispunjavamo sve uslove i da utakmica ne bi trebala doci u pitanju. Ministarstvo zdravlja Izraela nas zakljucava u hotelu, uskracuje nam pravo na trening, zabranjuje nam utakmicu i tjera nas iz drzave. UEFA ne zna sta ce.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:30 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 12:30 pm
Suma sumarum:
Nasli nam 4 zarazena igraca i pomocnog trenera. Imamo 16 sposobnih za utakmicu. Delegat govori kako po protokolu ispunjavamo sve uslove i da utakmica ne bi trebala doci u pitanju. Ministarstvo zdravlja Izraela nas zakljucava u hotelu, uskracuje nam pravo na trening, zabranjuje nam utakmicu i tjera nas iz drzave. UEFA ne zna sta ce.
Pardoniram, mislio sam na 16 zdravih, pitanje je koliko sposobnih imamo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:37 pm

neda_TM87 je napisao/la:
čet avg 27, 2020 12:15 pm
Ko se razumije u ove koeficijente, koji je nama trenutno klubski a koliki drzavni koeficijent? Da li neka od nasih ekipa prolaskom popravlja i drzavni koeficijent?
Za ovu sezonu naš koeficijent iznosi 3.000, dok je državni 1.375.
Prema tom koeficijentu mi smo na 40. mjestu od 55 članica UEFA-e. Državni koeficijent preuzimaju timovi čiji je koeficijent slabiji od državnog (ove godine je to Borac koji dugo nije igrao Europu ili bilo koji tim koji se plasira u Europu a imao je (ni)malo učešća u Europi u prošlih 5 godina). Timovi čiji je koeficijent veći od državnog u žrijebu se postavljaju prema svom koeficijentu.
Državni koeficijent se računa tako što se saberu koeficijenti koji su klubovi jedne zemlje ostvarili u toj sezoni i podijele sa brojem timova koji su učestvovali u Europi. To znači da svaka pobjeda ili remi naših timova pogoduje državnom koeficijentu. Međutim, tek lige do 15. mjesta ostvaruju pravo na 5 timova u europskim takmičenjima (a mi smo na 40. mjestu). Hrvatska je ove godine to uspjela i zato imaju 2 tima u LP i 3 u EL. Jedna dobra stvar kod jakog državnog koeficijenta je ta što klubovi koji nisu imali često izlete u Europu preuzimaju državni i u tom slučaju ako je on jak i oni će biti nositelji u nekim od pretkola. Tako je koeficijent Srbije 5.100 i Bačka Topola je ove godine bila nositelj u EL iako joj je ovo prvi izlazak u Europu.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:45 pm

Sabotiraju nas jer smo muslimani. :(

Sami protiv svih, mi krivi nismo.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:47 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet avg 27, 2020 12:37 pm
neda_TM87 je napisao/la:
čet avg 27, 2020 12:15 pm
Ko se razumije u ove koeficijente, koji je nama trenutno klubski a koliki drzavni koeficijent? Da li neka od nasih ekipa prolaskom popravlja i drzavni koeficijent?
Za ovu sezonu naš koeficijent iznosi 3.000, dok je državni 1.375.
Prema tom koeficijentu mi smo na 40. mjestu od 55 članica UEFA-e. Državni koeficijent preuzimaju timovi čiji je koeficijent slabiji od državnog (ove godine je to Borac koji dugo nije igrao Europu ili bilo koji tim koji se plasira u Europu a imao je (ni)malo učešća u Europi u prošlih 5 godina). Timovi čiji je koeficijent veći od državnog u žrijebu se postavljaju prema svom koeficijentu.
Državni koeficijent se računa tako što se saberu koeficijenti koji su klubovi jedne zemlje ostvarili u toj sezoni i podijele sa brojem timova koji su učestvovali u Europi. To znači da svaka pobjeda ili remi naših timova pogoduje državnom koeficijentu. Međutim, tek lige do 15. mjesta ostvaruju pravo na 5 timova u europskim takmičenjima (a mi smo na 40. mjestu). Hrvatska je ove godine to uspjela i zato imaju 2 tima u LP i 3 u EL. Jedna dobra stvar kod jakog državnog koeficijenta je ta što klubovi koji nisu imali često izlete u Europu preuzimaju državni i u tom slučaju ako je on jak i oni će biti nositelji u nekim od pretkola. Tako je koeficijent Srbije 5.100 i Bačka Topola je ove godine bila nositelj u EL iako joj je ovo prvi izlazak u Europu.
Koji nam je sl sezone koef u slucaju da ispadnemo odmah?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 12:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 27, 2020 12:45 pm
Sabotiraju nas jer smo muslimani. :(

Sami protiv svih, mi krivi nismo.
A jbg nemoj ni ti tako.Malo pretjerujes...
Drzava Izrael je stala iza Haife samim tim sto se ministarstvo ukljucilo.
Ljudi pokusavaju da iskoriste priliku da na guzove prodju dalje.
Svi znamo sta je Izrael,nekada i kada si u pravu nisi u pravu.Kroz istoriju dokazano koliko hoces puta.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Ujko i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija