Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 11:21 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pet dec 27, 2019 9:20 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet dec 27, 2019 8:53 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:31 am
Neka Zeca, ipak on "zna lopte" i prevaga je na terenu kad igra,kako kazu forumski strucnjaci.

Apsolutno je nebitno sto se od ozbiljnog fudbala oprostio prije 3 godine.Bezvezna mala cinjenica.

I na koncu, mi se smatramo ozbiljnim klubom,a ovakvom igracu damo ugovor na 3 god. :placeodsmijeha:

Mozda ce mnogima zvuciti kao crnjak,ali licno sam u tim nekim zrelim godinama i sve mi izvjesnije izgleda cinjenica da mnogi od nas nece docekati da gledaju Zelju u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Umjesto napretka,mi svakim danom licimo na teski amaterski klub koji samo u imenu ima nekakve "profesionalce".Ni sistema,ni kvalitetnih ljudi,ni vizije,ni plana,ni stabilnog finansiranja....Bukvalno nista sto jedan klub cini ozbiljnim.
Dakle od Zeljinih mogucih 33 utakmice, on je odigrao 17, postigao 5 golova i dodao 5 asistencija.
Kad dodamo cinjenicu da je od tih 17 utakmica na 15 bio ako ne najbolji na terenu onda medju najboljim. Izuzetak su utakmica s Borcem(0-3) i Zrinjskim u Mostaru. Na tim utakmicama su svi podbacili i kao takav se i on uklopio u sivilo ekipe.
Usporedbe radi cesto osporavani Stojan koji je dosao kao pojacanje kao i Ermin je dao 3 gola i 3 asistencije u 29.utakmica a njegov uticaj na igru nije bio ni priblizan kao kod Ermina. Razlika u plati je isto velika za nase uslove u korist Stojana.
Dakle vrlo neopravdana kritika, pogotovo jer ima dva mjeseca do pocetka prvenstva, a zanimljivo da niko se iz kluba jos nije oglasio o tome vec je to na forumu objavljeno.

Al opet sta ocekivati od lika koji zbog licnog hira slavi 0-3 poraz, a nakon 1-3 i 5-2 je manji od makova zrna, te se sporadicno javi na neki los rezultat, ili neku poluprovjerenu vijest.

I ne bi mi to smetalo toliko, imas na forumu Danana, imao si Papriku, koji su pisali gadosti ali opet su navijaci Zeljeznicara koji imaju svoja misljenja, vodjeni su krivim idejama ali opet navijaci.
Za tebe iskreno nisam siguran da si uopste navijac Zeljeznicara.
Nisam baš shvatio najbolje tvoj komentar iznad.
Ti kao opravdavaš što je Ermin Zec još uvijek član FKŽ?
Ovo sve što si naveo i spomenuo Stojana, nema veze za životom, a pogotovo sa trulim Erminom (pod ovim mislim na njegovo zdravlje). Ermin je klasa, niko to ne osporava, ali njegovo vrijeme je prošlo prije 4-5 godina. Nije normalno da držiš u ekipi igrača koji je kao paus papir i više je povrijeđen nego zdrav.

I još nešto kad si se već dotakao Stojan, Stojan je gospodin za Ermina, tu prije svega mislim na kućni odgoj i ponašanje kako na terenu, tako i izvan njega, a da ne govorim kako je izašao u susret Klubu prilikom raskida Ugovora. Kvalitet Stojan nikad nije bio upitan (barem meni lično), ali na pogrešnoj poziciji i ulozi nije ni mogao dati više.
Stojan Vranjes jeste gospodin, usporedba je bila vise zbog etikete s kojom su dosli.

Ermin Zec je po meni vise opravdao novac koji je ulozen u njega nego Stojan, uprkos cinjenici da je lohotan, kad igra daje nam dimenziju vise, potentniji smo naprijed puno. Utopijski gledano on zdrav bi vise valjao nego Semir. Koliko god to mozda glupo iz ove perspektive zvucalo, ali je tako iz nekoliko razloga. Ermin od prvog minuta kod nas a i gdje god da sam ga ja vidio da igra ima uvijek flastera na sebi imao loptu ili ne. To nam odmah otvara vise prostora, sto se pokazuje na cinjenici da je Krpic vise golova dao kad je Ermin s njim na terenu. Drugi igrac koji iznimno benefitira od njega je Veselinovic, koji je svoje najbolje partije pokazao upravo kad su bili zajedno na terenu, jer ima vise prostora jer ovaj odvuce igraca nekad i dva. Uz to je uz Semira i Mehmeda jedini koji je sposoban zadrzati loptu, napraviti promjenu ritma strane, te kao takav vrlo znacajan. Dribling mu je forte, a i ima sut sa distance. Ako pogledas utakmice 5-2 Sarajevo, Celik 0-2, Radnik 1-0 tu ce najbolje vidjet ces da je svaki nas opasniji napad, isao upravo preko njega. Za kraj daje Semiru mogucnost da igra s nekim na istoj talasnoj duzini.
Njegova korist je dakle visestruka, i meni on opravdava novac ulozen u njega. Bilo bi idealno kad bi bio spreman 100% ali to je vec stvar SS i njega samog.

Mi nismo u poziciji da biramo, sto zbog finansija sto zbog limitiranog trzista i takvi igraci su iznimno rijetki. Kad pogledas ucinak ostalih igraca izuzev Semira i Krpica te donekle Keme, shvatit ces da on najvise odgovara zadacima koji su ispred njega.

Usporedba sa Stojanom je bila cisto doprinosa na nasu igru, s obzirom na vec pomenutu etiketu. Stojan ruku na srce je vrlo malo pokazao, da li je to zbog taktike(licno mislim da jeste) ili zbog njegove volje i zelje(mislim da nije slucaj). Dakle ako smo sa skoro istom platom(9k i 7.5k) Stojana mogli trpiti godinu ipo bez nekog efekta, onda smatram da itekako mozemo Zeca koji kad igra, a igra na 60% utakmica, a unapreduje nas mnogo vise.

P.s Danane sad sam te pomenuo u pozitivnom kontekstu, kao osobu iako ne podrzava uprave, trenere, misli drugacije bar ide na utakmice.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 11:30 am

AsharaK je napisao/la:
pet dec 27, 2019 10:23 am
Sad nas uzima Velez, jbg, valja jos pure jest
Pa to ti kazem..
1987
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 11:30 am

AsharaK je napisao/la:
pet dec 27, 2019 10:28 am
sahmat je napisao/la:
pet dec 27, 2019 10:27 am
Bolje je gledati Ermina sa jednom nogom nego 90% napdaca iz lige i Sinisu Stevanovica sa obije zdrave..
Bravo, odlicno si to rekao, zato ga i ne gledas, a smije ti se jer uzima platu, bravo jos jednom
Halal mu svaka plata za onaj odigran derbi 5-2
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 11:34 am

Pukao opet misic, nije lazna vijest.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3076
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 11:58 am

Horic raskinuo. Amareeeeeee reaguj
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:08 pm

Hoće li sport1 raditi prenos na ytb kanalu Hasetovog turnira? I koja ekipa će igrati za nas na turniru?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1944
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:23 pm

Nije istina da je obnovio povredu, vec samo istegao misic u teretani, nece trenirat par dana.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:36 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 10:46 am
Vrlo moguce da je ovo lazna vijest, a onaj ko je plasirao ocigledno ima neke druge ciljeve
Bila ne bila on je i do sad pokazao svoje. Invalid koji ima bezobrazan odnos i prema sebi i prema klubu. Debelo više nije igrao nego jeste.
I to treba opravdati?

I kakve namjere. Što ne preispitaš namjere kad su bile priče o bogatim investitorima, a evo i sada su prisutne.
Nema smisla.

Usput treba Horića zaganjati :D
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:40 pm

Kriv je trener kojeg mu je Amar preporucio i s kojim je radio individualno. Po njegovim rijecima, forsirao ga je previse. Ako me licno on slagao, ja sam slagao vas. A kafic je otvorio na carsiji, tu je svaki dan, i gospodo odete fino i pitate ga
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:42 pm

Forsiranje je i meni pet minuta trčanja kad sam nespreman.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:43 pm

Uopste nije istina za Zeca. Nikakva povreda nije u pitanju a niti je istegao misic..

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 12:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 10:46 am
Vrlo moguce da je ovo lazna vijest, a onaj ko je plasirao ocigledno ima neke druge ciljeve
Bila ne bila on je i do sad pokazao svoje. Invalid koji ima bezobrazan odnos i prema sebi i prema klubu. Debelo više nije igrao nego jeste.
I to treba opravdati?

I kakve namjere. Što ne preispitaš namjere kad su bile priče o bogatim investitorima, a evo i sada su prisutne.
Nema smisla.

Usput treba Horića zaganjati :D
Zec je i ovakav povrijedjen drugu polseuzonu prosle sezone bio nas najbolji igrac, a i ove sezone dok je igrao je bio medju 3-4 najbolja igraca, naravno da je katastrofa ovo sto mu se desava, ali i kao takav nam moze dosta pomoci
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 1:01 pm

Jedan piše pukao mu mišić, drugi istegao mišić, treći nije ništa od navedenog...
Forumske čarolije :klanjase2: :r
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 1:15 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:47 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 10:46 am
Vrlo moguce da je ovo lazna vijest, a onaj ko je plasirao ocigledno ima neke druge ciljeve
Bila ne bila on je i do sad pokazao svoje. Invalid koji ima bezobrazan odnos i prema sebi i prema klubu. Debelo više nije igrao nego jeste.
I to treba opravdati?

I kakve namjere. Što ne preispitaš namjere kad su bile priče o bogatim investitorima, a evo i sada su prisutne.
Nema smisla.

Usput treba Horića zaganjati :D
Zec je i ovakav povrijedjen drugu polseuzonu prosle sezone bio nas najbolji igrac, a i ove sezone dok je igrao je bio medju 3-4 najbolja igraca, naravno da je katastrofa ovo sto mu se desava, ali i kao takav nam moze dosta pomoci
Ne može pomoći igrač koji ne igra.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 1:19 pm

Kaze Musija Fanimo se moze kupiti....
Hajde Ustamujicu potpisi taj ugovor...

Bilo je kontakata sa našim klubovima. Nije to igrač koji umire od želje da pređe u neki od naših klubova. Ukoliko ode, on će otići negdje vani. Naši klubovi uglavnom pokušavaju dobiti igrača bez para. Fanimo se može kupiti. Čak ćemo ga dati jeftinije nego klubovima iz inostranstva, ali nema tu kod nas niko sredstava”, kazao je predsjednik Mladosti za naš portal.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 1:27 pm

Mi i pare smijesno. Pitat moze li na rate, zamjene, procenti i tjt.
Da mi damo 100.000 KM, nema sanse.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 1:29 pm

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 1:43 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet dec 27, 2019 11:58 am
Horic raskinuo. Amareeeeeee reaguj
Kakav crni Horic
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 2:00 pm

U ovoj jadnoj ligi da samo svi imaju jednak tretman porezne uprave, da se tokovi novca i ugovori kontrolisu, potipisuju po zakonima, sto je najvaznije postuju nama niko nista ne bi mogao.

Svaki put kad vam padne na pamet igrac i cudite se sto nasi ne daju 100.000 KM za njega racunajte da je to zapravo preko 200.000 zbog njegove plate, poreza i cega sve ne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 2:01 pm

Kako neki ne mogu da shvate da Musija dize cijenu svom igracu. U inostranstvu eto klubovi jedva cekaju da im Fanimo dodje. Igrac jedne od najgorih ekipa u nasoj ligi, u jednoj od najgorih liga u citavoj evropi. Eno Real zainteresovan za Fanima. Perez zvao Musiju i rekao mu da bi ga zelio vidjeti u Realu, Musija mu odgovorio da se Fanimo moze kupiti. Cak ce ga Realu dati jeftinije nego Juventusu.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija