Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:18 am

ž'21 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:12 am
Željezničar na putu da odigra najgoru domaću sezonu u historiji Premijer lige Bosne i Hercegovine

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/zelj ... ine/135759
Sa ovim skorom kuci vec sada, mi smo zavrsili pricu oko titule za ovu sezonu. Jednostavno ne postoji u historiji prvaka nase lige da je neko ovako prosipao bodove kuci protiv ovih nizerangiranih klubova.
Zato sada na zimu sve napraviti i postaviti stvari i prave ljude na svoja mjesta. Posljedna sansa da nesto napravimo za buducnost. Nema vise krpljenja, jednostavno previse se krpilo da ne moze vise.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:18 am

Sad pogledao izvjestaj, prebacio samo na press.Pa jel moguce kakve gluposti prica Oda.Kaze ja znam koliko ne znaju ali igraju ti igraci, i kaze na treningu im objasnim gdje da dodaju loptu i sve to ali ciljana grupa radi to na svoj nacin drukcije..i onda mu svi ti isti igraju, e boze dragi jel moguce ovo?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:19 am

Zaboravio sam na onaj pokusaj Zajmovica lijevom kad mu je Krpic ostavio. Prvo ne zna lijevom uc u tramvaj a on nasao voleje hvatat, nisi Rivaldo.
A ono sto je Zec promasio je naucna fantastika. Na onoj kameri sa sjevera se vidi da je imao vise od pola gola slobodno, skoro 2/3 gola su bile prazne.

Hvala na izvjestaju i presici :D
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:19 am

Rigel je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:23 am
Ali kakva kolektivna histerija. Vidi se da mnogi od vas Želju prate u zadnjih 5-6 godina...
Da Bog da',da ga prate vise od 3 godine
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:20 am

Mi do kraja ovog jesenjeg dijela cirkusa imamo pravo zajeban raspored. Bojim se da nema ništa od treće pozicije jer teško da ćemo kući osvojiti još koji bod, a gostovanja nimalo ugodna, zapravo tradicionalno pušalginska.
Vidjećemo šta i kako jer d ovom ekipom nema pravila i sve je moguće (a i nemoguće).
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:22 am

Zec i Zaim :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
Broj emojia jednak broju prilika koje su upropastili sinoc.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:22 am

mirzza je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:33 am
Samo me interesuje jel Kjosevski ne moze da ode vani jer trazi u klauzuli da ide i najbolji stoper svijeta, covjek koji je poceo citati Druzbu Pere Kvrzice u 37-oj godini, jer se zbog njega osjeca sigurnije na terenu?
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:23 am

Odovic bira rijeci, jasno je njemu da ovi pojedini igraci odavno ne igraju za uspjeh kluba nego za nesto drugo, a oni su jos gluplji ako misle da ce im to doprinjeti karijeri u buducnosti. Tolike godine zivota i iskustva a da ne vidi sta mu igraci rade na treningu, terenu, svlacionici, on se utopio u to sivilio jer ne zeli probleme, spasio ih je prije svega sto je dobar covjek i sto je vjerovao da moze da napravi rezultat sa njima. Ali mu je valjda sada jasno ko su i sta rade, da je prije neki dan pristao da ih otjeraju sad bi bila druga prica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:25 am

Vortex je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:43 am
Mislio sam da ce jutro biti lakše od noći. Al kurko. I jos se cijelu noc vrtio ko na ražnju. Tamam da zaspim kad prikaze dolaze na oci. Zec, Bogi, Celavac, Veca. Cijelu noc me proganjali u snu. Nisam nikako dobar jutros
Mene stavili u ševu,i probacivali mi loptu kroz noge
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:26 am

a ovo za amara...nisam optimista da će on i senad ikad raditi zajedno, ali mislim da su razlozi koji se popularno provlače uglavnom šuplja. zato će u ovom postu sve biti "mislim", jer ne mogu ući ni u čiju glavu. ali...gledam i slušam.

razlog što se uopšte može pričati da se njemu duguje keš jeste što njegov način rada s igračima zahtjeva keš u vrećama. kad se odmakneš malo sa strane, jel to malo čudno, čuj trener pozajmljuje pare klubu za plate i igrače, i to bez papira. da nije naša priča, rekao bi ma gdje to ima. a jeste tako bilo. danas nema ko da daje te vreće čak i da se vrate svi isti. nisu ni onda, iako su obećali da hoće. tako je i došlo do toga da ih daje amar. a bez toga nema njegovog mehanizma kontrole nad igračima. to je suština ranijeg "uređenog sportskog dijela". jedan čovjek je prema igračima i trener i menadžer i uprava. ali da bi to moglo plata mora ići iz vreće. nema odluke da je odneseš novinaru, advokatu, u sindikat.

i isto mislim da, znajući da stvari hodaju dosta drugačije i da povratka na staro nema, neće da "kvari prosjek". kao što nije htio ni kad je otišao na "odmor" i stavio dinu za trenera.

mislim i da je priča o dvojici "kolovođa" precijenjena i da bi senad u ovom trenutku jedva dočekao da to u cjelini prepusti nekome. a što bi amar imao nešto protiv više novca u klubu, plaćenog svega što je ranije bilo na dug, boljeg stadiona, karantina, svega. nizašto. priča da bi mu se ovaj miješao u posao je isto dubiozna...jer u ovom trenutku, amar bi sigurno imao mnogo više povjerenja kod navijača u svom dijelu. i neko nametanje volje sigurno ne bi išlo. ali avaj...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:26 am

Danas laganica odmaraju, vec sutra idu storiji na insta sa trebicama, kaficama, ruckovima, pa slicice sa treninga neke face umisljene, tajice, preko carapice, kapice, boli njih qurac ba.
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:28 am

Slomiti kosti
Razbiti glave
Igrajte picke
Za boje PLAVE!!!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:43 am

Ako je Odovic "ostavio" neke igrace do zime, a mi jucer na Grbavici zijanili od Etno sela, meni fakat nije jasno koji qrac ih je ostavio??? Pa sa juniorima smo mogli bod izvuci juce
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:48 am

@ChWilla suvisno je komentarisati dva aktera o kojima pieses jer je sto puta ispircana prica. Da mogu raditi zajedno mogu itekako, svi moguci uslovi postje, ali ego da se smanji sa obje strane i da svako radio svoj dio posla. Prica o vrecama novca, da jedan bude alfa-omega a da mu drugi sve serviraju ne moze i nece proci. Kome je do povratka u ta vremena taj ne voli Zeljeznicar.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:53 am

Elegant je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:48 am
@ChWilla suvisno je komentarisati dva aktera o kojima pieses jer je sto puta ispircana prica. Da mogu raditi zajedno mogu itekako, svi moguci uslovi postje, ali ego da se smanji sa obje strane i da svako radio svoj dio posla. Prica o vrecama novca, da jedan bude alfa-omega a da mu drugi sve serviraju ne moze i nece proci. Kome je do povratka u ta vremena taj ne voli Zeljeznicar.
Ne znam ali ja molim Boga da izadjem i iz ovog vremena.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:55 am

Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:53 am
Elegant je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:48 am
@ChWilla suvisno je komentarisati dva aktera o kojima pieses jer je sto puta ispircana prica. Da mogu raditi zajedno mogu itekako, svi moguci uslovi postje, ali ego da se smanji sa obje strane i da svako radio svoj dio posla. Prica o vrecama novca, da jedan bude alfa-omega a da mu drugi sve serviraju ne moze i nece proci. Kome je do povratka u ta vremena taj ne voli Zeljeznicar.
Ne znam ali ja molim Boga da izadjem i iz ovog vremena.
:D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:59 am

Ja ne znam kako vam se da polemisati o Amaru Osimu. Covjek je otvoreno rekao Senadu da nece u klub jer mu smetaju odredjeni ljudi u upravi, ne smeta mu Senad, nego mu smetaju odredjeni likovi. Ne moze, nece, ne smije da radi sa nijima, sta ja znam, ali mu smetaju. Dva tri puta su imali sastanak, sjedili Amar i Senad, Senad ga da ne kazem molio da preuzme, on nece.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 11:00 am

11:00 h, još niko nije otjeran niti je odgovarao za ovaj bunt ?
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 11:00 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:55 am
Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:53 am
Elegant je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:48 am
@ChWilla suvisno je komentarisati dva aktera o kojima pieses jer je sto puta ispircana prica. Da mogu raditi zajedno mogu itekako, svi moguci uslovi postje, ali ego da se smanji sa obje strane i da svako radio svoj dio posla. Prica o vrecama novca, da jedan bude alfa-omega a da mu drugi sve serviraju ne moze i nece proci. Kome je do povratka u ta vremena taj ne voli Zeljeznicar.
Ne znam ali ja molim Boga da izadjem i iz ovog vremena.
:D
Hahah al baš
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 11:01 am

AdmirA je napisao/la:
pon okt 29, 2018 11:00 am
11:00 h, još niko nije otjeran niti je odgovarao za ovaj bunt ?
Tresla se gora, rodio se mis.
Sve po starom, guraj pod tepih. Majku **** kolki je taj nas tepih sta sve stade pod njeg.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija