Moderator/ica: storm_raider

 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 3:07 am

RokElsner44 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 10:54 pm
Jedinstvo-Zeljeznicar prijateljska utakmica u znaku 100 godina postojanja Jedinstva. 08.09.2019.
Jako mi je drago zbog ovog jer veliki dio Krajine voli Zelju. Velika je steta sto klub nikada nije nasao nacin da nam Zelju jos vise priblizi jer vjerujem da bi imali jos vise clanova. Veliki broj studenata iz Kladuse, Krupe, Kljuca i Bihaca je redovno na utakmicama, a sigurno ima i jos vise momaka koji dolaze redovno, a koje ne poznajem.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 5:43 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto avg 27, 2019 12:39 am
Nisam vidio da neko likuje za pet poraza. U fazonu da je neko stavio gif golova i sudijskih gresaka, i da se nasladjuje tome.
Sve radite da opravdate pljuvanje po najtrofejnijem treneru...
Kako bolan nije.
Pa to je bio glavni argument u raspravama za tjeranje prosle uprave tako je i dan danas.
A svi jako dobro znamo kako je doslo do njih.
Da smo sigurno mogli izbjeci 3 poraza da nismo bukvalno pokradeni od strane sudija.
U stvari bilo ih 6 ne 5 u nizu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 7:46 am

Charlie Sheen je napisao/la:
uto avg 27, 2019 12:24 am
Minjore je napisao/la:
pon avg 26, 2019 11:37 pm
Koga cemo iduceg povrijediti :lol: :lol:
Zajimovica ili Asima a moze i Bogija,rekao bi ti i Stanu ali nema onda ko igrati na beku.
Valjda covjek misli kod kona da nekog novog izbacimo iz stroja! :)
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 8:13 am

Dominic je napisao/la:
uto avg 27, 2019 7:46 am
Charlie Sheen je napisao/la:
uto avg 27, 2019 12:24 am
Minjore je napisao/la:
pon avg 26, 2019 11:37 pm
Koga cemo iduceg povrijediti :lol: :lol:
Zajimovica ili Asima a moze i Bogija,rekao bi ti i Stanu ali nema onda ko igrati na beku.
Valjda covjek misli kod kona da nekog novog izbacimo iz stroja! :)
Pa BoGi i Zajmovic su njihove vedete.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 9:14 am

DANAN je napisao/la:
uto avg 27, 2019 5:43 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto avg 27, 2019 12:39 am
Nisam vidio da neko likuje za pet poraza. U fazonu da je neko stavio gif golova i sudijskih gresaka, i da se nasladjuje tome.
Sve radite da opravdate pljuvanje po najtrofejnijem treneru...
Kako bolan nije.
Pa to je bio glavni argument u raspravama za tjeranje prosle uprave tako je i dan danas.
A svi jako dobro znamo kako je doslo do njih.
Da smo sigurno mogli izbjeci 3 poraza da nismo bukvalno pokradeni od strane sudija.
U stvari bilo ih 6 ne 5 u nizu.
Jedno je reći imate 5 poraza u nizu, samo jedan osvojen trofej, lutate previše, vrijeme je da idete, a drugo je likovati, kao lars s fotkom. Ekvivalent toga bi bio da je neko stavio sliku prazne Grbavice s finala Kupa i tim pokušao nešto dokazati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 10:13 am

Posteno je bilo reci ok 6 poraza,ali od tih 6 sigurno nebi izgubili 3 tekme da nas nisu pokrali...
Ali jok to ne vidjeh da je iko spomenuo.
Sto se tice ovog drugog,nemojte se onda paliti kada se jave likovi koji traze ovu sezonu titulu.
Jbg meni nekako logicno ispada da kada nam nisu valjala 2 druga mjesta i osvojen kup,da je titula prioritet i da su ovi ljudi dosli da je osvoje.
U suprotnom ne vidim svrhu tjeranja prethodnih.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 10:36 am

DANAN je napisao/la:
uto avg 27, 2019 10:13 am
Posteno je bilo reci ok 6 poraza,ali od tih 6 sigurno nebi izgubili 3 tekme da nas nisu pokrali...
Ali jok to ne vidjeh da je iko spomenuo.
Sto se tice ovog drugog,nemojte se onda paliti kada se jave likovi koji traze ovu sezonu titulu.
Jbg meni nekako logicno ispada da kada nam nisu valjala 2 druga mjesta i osvojen kup,da je titula prioritet i da su ovi ljudi dosli da je osvoje.
U suprotnom ne vidim svrhu tjeranja prethodnih.
Svrha tjeranja prosle uprave je:
Da se stopiraju tuzbe!
Da se naplate kamate!
Da se razni menadzeri, bivsi lopovi i lezihljebovici mogu grebati o Zeljinu pipu!
Da se zadovolje uvrjedjene mlade!
Da se osvoji titula i uspostavi dominacija nad ligom!
TM87
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 10:37 am

Treba Stilica ubaciti zadnjih 20-30 minuta na derbiju.

Eric
Stana Kemo Sipa Pavic
Bojo Dado
Ermin Alispahic Veselinovic
Krpic

Nadati se da je u sirokom nekima bio samo los dan, jer su do tada odigrali fino. GAZI
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:20 am

kvalitet je napisao/la:
uto avg 27, 2019 9:14 am
DANAN je napisao/la:
uto avg 27, 2019 5:43 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto avg 27, 2019 12:39 am
Nisam vidio da neko likuje za pet poraza. U fazonu da je neko stavio gif golova i sudijskih gresaka, i da se nasladjuje tome.
Sve radite da opravdate pljuvanje po najtrofejnijem treneru...
Kako bolan nije.
Pa to je bio glavni argument u raspravama za tjeranje prosle uprave tako je i dan danas.
A svi jako dobro znamo kako je doslo do njih.
Da smo sigurno mogli izbjeci 3 poraza da nismo bukvalno pokradeni od strane sudija.
U stvari bilo ih 6 ne 5 u nizu.
Jedno je reći imate 5 poraza u nizu, samo jedan osvojen trofej, lutate previše, vrijeme je da idete, a drugo je likovati, kao lars s fotkom. Ekvivalent toga bi bio da je neko stavio sliku prazne Grbavice s finala Kupa i tim pokušao nešto dokazati.
Ako cemo posteno tih pet poraza je u velikoj mjeri posljedica vrbovanja pojedinih igraca od strane "provizije za obradu kredita"!
Po ovom pitanju jedan dio istine je vec poznat siroj javnosti (dostupne su izjave pojedinih igraca koji su bili umjesani, vracanje igraca koji su napustili klub te njihovo nagradjivanje shodno ulozi koju su imali, kao i onih koji su otali svo vrijeme u klubu).
Mobilizacija bivsih clanova i raznih violina koji su imali zadatak da udaraju na kredibilitet clanova uprave raznim lazima, podmetanjima itd.
Krticama iznutra, tipa raskopcana kosulja.
Zatim tu je i sedma sila u obliku govno govno i sl. imala je zadatak razbijanja jedinstva navijaca, opet raznim lazima, blacenjem clanova uprave, nipodistavanjem ogromne kolicine pozitivnih stvari koje su ti ljudi napravili u klubu itd. Pa je tako nastala i mantra da je sportski segment katastrofalan osvajanjem kupa i dva druga mjesta u zadnje tri godine, poznati clanci o nekoj Dinastiji i sl.
Bivsi igraci i "moralne velicine" u liku napadaca indijske lige, golmana koji voli lopte, vjecnika u NS, facebook legendama kluba i sl. imali su zadatak da nas potsjete na davne uspjehe, naravno uz opasku kako ovi sad nemaju pojma sta je to fudbal.
Na zalost i jedan dijelic ljudi sa juga je zarad sice koja je kapala prije pa ne bi bilo lose da kapne koji put opet ispipavala puls publike na stadionu, naravno podrzavajuci i sireci price vec pomenutih.
Ozbiljni likovi su cesto znali popiti kafu sa haverima iz FSBiH, pa su se znale desavati slucajne sudijske kradje, kartoni, penali, kazne i sl.
Sve ovo na zalost podrzali su i neki navijaci kao sto si predpostavljam i sam.
Te smo dobili sta smo dobili.
Zna se da je trenutna svita u drugoj fazi realizacije plana, te da pozivajuci na jedinstvo, podrsku i ljubav prema Zelji kupuju vrijeme da odrade po sta su i dosli.
Ima se vezano za ovo pisati i pisati, ali svima je vec manje vise sve jasno.
Zato tebe i slicne tebi molim posveti se realizaciji drugog dijela plana, pricaj o ljubavi, podrsci Zelji pusti se bivsih i kamatara.
Daj malo o derbiju, ko igra ko ne igra, taktika, sprema li se neka koreografija i sl.
TM87
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:24 am

Majke mi moje dosadni ste. Predlazem da se banuje ko god ruzno kaze o nekom sa foruma ili iz kluba. Na stadion pa prozivaj koga zelis. Kad pises uvijek se moze sgvatuti pogresno. Ja npr Larsov semafor nisam shvatio kao likovanje. Ako cemo pisati sta je ko napisao i raspravljati se o tome godinama onda nema smisla sve ovo. Vjerujte mi da na svaki post imam ili ispravku navoda ili repliku ali nemam kad. Pogotovo nemam kad da to jos tumacim u najnegativnijem obliku. Hajmo malo o bidicnosti. Ovdje queler ili kako vec jedini pise o buducnosti. Skupstina je mnogo bitna stavka u klubu a ide izbor novih clanova uskoro
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u uto avg 27, 2019 11:27 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:24 am

Jako je tužno sto razmišljanja i neke super ideje @cooler i drugih ovdje prođu nezapaženo ili ih se ismijava. To govori o nivou svijesti generalno našeg društva. Umjesto da smo konstruktivni, kreativni, pozitivni mi konstantno idemo u kontrapravcu. Vjerujem da se skupilo nekoliko ljudi i nastavilo da nadopunjava neke nj ideje i razmišljanja oko uređenja kluba npr da bi već došli do nekih zanimljivih modela koje bi onda mogli, zašto ne?, iznijeti i na skupštini
Ipak ovdje je dosta onih koji inzistiraju na smajlijima, nekim insajderskim pričama. Uglavnom, nadam se da će vise pisati ljudi kao occasional, Boccaccio, Bogi i sl.
Sto se tiče ekipe ovo sam i najavio prije nekoliko mjeseci. Samo samo očekivao još najmanje jednog igrača nivoa Stilica na stoperu. Nažalost, bio sam jedan od onih koji je naglašavao da sa ovim ljudima u upravi teško možemo ista konkretno. Moja nadanja idu u pravcu da se tokom zime pojačamo (barem još jedan “surtec”) u upravi i na terenu sa još dvojicom stilica (na stoperu i beku).
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:33 am

Zaborave se brzo streamovi koje je @Lars pravio za sve nas, videe igrača koje i danas radi i još mnogo drugih stvari. I sad su svi veći navijači od njega ili bilo koga drugoga. Glupost je stvarno više vraćanje na rasprave oko uprava, a najgore od svega kad neko iskritikuje Amara oko ekipe vraća se priča na staru upravu...
A sad pozitivnije, na eventu odličan odziv za derbi, nadam se da će Klub napokon krenuti sa hajcanjem, npr. pitari su utakmicu s Veležom od ponedjeljka do subote najavljivali. Treba nam svaki navijač i da prekinemo loš niz na derbiju, a i da ih prestignemo na tabeli i da budemo prvi na pauzi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1810
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:34 am

Željo u Bihaću, je li ovo sanjam ? Drago mi je jer nas ima stvarno puno iz Krajine koji navijamo za ovaj klub.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:35 am

Jebi Saraj'vo, jebi Saraj'vo, Saraj'vo maleno!

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:44 am

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:49 am

ž'21 je napisao/la:
uto avg 27, 2019 11:44 am
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/164607
Cirkus
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:50 am

Svi na Derbi

slika
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 11:51 am

Al brate mili da se od decembra ista rasprava vodi.... Pa pojedini forumasi ovdje pisu konstantno iste postove, samo mi nije jasno kako sami sebi vise niste dojadili. Izadjite malo, prosetajte.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 12:03 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 27, 2019 11:57 am
mamba21 je napisao/la:
uto avg 27, 2019 11:50 am
Svi na Derbi

slika
Ma biti ce abd puno u subotu ,vidim dobro vrijeme najavljuju :baklja: :baklja: razmisljam nakon 5 godina da odem na Jug sa Joint Union ekipom ,ti me sa ovom slikom jos vise nafura :zeljeznicar1:
Ja brate jedva cekam subotu. Imam pozitivan osjecaj. Gazi gazi gazi pitareee :baklja:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 12:26 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 27, 2019 10:52 am
DANAN je napisao/la:
uto avg 27, 2019 5:43 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto avg 27, 2019 12:39 am
Nisam vidio da neko likuje za pet poraza. U fazonu da je neko stavio gif golova i sudijskih gresaka, i da se nasladjuje tome.
Sve radite da opravdate pljuvanje po najtrofejnijem treneru...
Kako bolan nije.
Pa to je bio glavni argument u raspravama za tjeranje prosle uprave tako je i dan danas.
A svi jako dobro znamo kako je doslo do njih.
Da smo sigurno mogli izbjeci 3 poraza da nismo bukvalno pokradeni od strane sudija.
U stvari bilo ih 6 ne 5 u nizu.
Kako namjerno naglasavas taj 6 ,nego de mi reci da u toj 6 nismo pokradeni?
Naglasavam onako kako i drugi naglasavaju onih 5.....
Sta je problem u tome....
Zeljo je imao 6 poraza u nizu od toga uminimalno 3 smo doslovno pokradeni.
Sta ti nije ovdje jasno?
Da ti nacrtam ili....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot], KogaBrigaZaNick i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija