Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:59 pm

Tek sad procitao onaj clanak na scgovnetu.
Jel moguce, ljudi ono da prica nas predsjednik.
Pljuvati na istocnu tribinu? Koju niko nije pomislio graditi u postojanju kluba. Misimovic kriv sto nismo dobili gradjevinsku.
Pljuvati na teren? Jer neko nije ukljucio jebene grijace za dan utakmice reprezentacije.
Mozeli neko da postavi tom debilu od covjeka par pitanja? Npr. Zasto ste vi dosli?
Zasto niste nabavili trafostanicu?
Planove za buducnost(prosli nas navikli da po sezonu pomjeramo kategoriju stadiona)?
Koliko je tacno poreskog duga napravljeno do nesretne 2015te, a koliko od 2015?
Hocemo li tuziti odgovorne koji su mislili da drzava nikad nece doci po svoje?

Da da, jos da dodam za posjetu. ***** ti sve glupo predsjednice,**** ti meni sve ako si utakmice pogledao u zadnje tri sezone.
Da si gledao vidio bi da smo obarali rekorde posjete, 18% ukupne posjete u zadnjih pet godina je nase klosaru travnicki.
Navijaci donirali vlastiti novac, rekord u kupljenim dresovima, godisnjim kartama, clanskim..

Valjda nam dosadilo trpanje pitara tri do dva puta godisnje, pa sad privlacimo raju tako sto nas natamburaju.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:44 pm
sahmat je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:42 pm
Evo uprava radi svoj posao, od gg, avaza, hehe i sad sc kuknjava, bravo Nihade spasioče naš, da tebe nije bilo već bi bili ugašeni! Ovaj nema blage veze o ovom poslu
Bas kontam, sralo se kako neko ne zna nista o fudbalu, a trenutno isti *****. U upravi neki elektricari, kosarkasi, ali hajd.
Druga stvar, znalo se srat kako neko nije nas, a namaa predsjednik nije nas, vise je pitar nego nas. Ali hajd i to je normala.

De vi kukajte.
Selimovic pitarski ker.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:06 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet apr 12, 2019 1:12 pm
Ne tako davno baš na ovom forumu se trubilo na sva zvona, da se ne isključim iz toga, i sam sam to isto govorio tada, uprava pogide od posla, ko god može makar šaraf zavrnut nek ode nek pomogne, ljudi ne stižu, ne spavaju. I evo ja lično znam za trojicu, možda ih ima i još ali ne znam, iz ove trenutne uprave koji su na svoj način, što kroz novac, što kroz svoje veze i posao, pomagali klubu i tada. Šta se u medjuvremenu promijenilo? Sad smo najednom samo navijači koji treba da navijaju. Ne znam za mene se ništa nije promijenilo, i dalje to smatram kao pomoć Želji a ne Misketu ili Amaru, Selimoviću, Grediću, Vukotiću...
Tacno tako, slazem se ja sa tobom samo primarna stvar zbog koje postoje navijaci je da dolaze na utakmice i placaju kartu. Recimo trebalo bi pomoci evo neka se pokrene projekat za juznu tribinu za takve stvari rado i uvijek. Ali da klub svakodnevno zavisi od pomoci je budalastina, koja se moze pricati djeci i oneme ko nije nikad nista radio u zivotu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:09 pm

Delete
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u pet apr 19, 2019 8:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:13 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:53 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:50 pm
Jel burager Zec otišo u međugorje? Jel spreman za tekmu?
Jedino u njega i polažem neke nade..

Šabanu i Hajdaru zabraniti utakmice do kraja sezone. Stop levatima..stop!
neće igrati. povreda mišića :doktor:
Zapusten maksimalno, zbog toga se ovo i desava. Ja sumnjam da ce ikada vise biti ful spreman ali opet moze pomoci i ovakav.

Krpic ne zabija, dobio je ulogu razigravaca. Totalno pogresno smo se postavili jer su nam krila ocajna. Bilo bi to fino da je Krpa Vojo i da su krila Zakaric. Nas Krpa nije neki razigravac, nasa krila su karine koje gol ne znaju dati, daju ga nakon 5 sansi.

Opet na derbiju je napravio odlicne sanse a Sinan promasi gol 3 metra, Zajmovic opuca samo onako da se pika da je opucao a ne da se zabio u golmana.

Bolje je igrati na Krpu, jer ima najbolju realizaciju nego na krila.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:16 pm

Je li istina da smo opet digli kredit? Danas leglo 400 milja KM? Kredit na kredit? :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:25 pm

avlami97 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 3:16 pm
Je li istina da smo opet digli kredit? Danas leglo 400 milja KM? Kredit na kredit? :D
sta pitas nas obicne smrtnike, odes u klub i oni ti odmah sve kazu. daju ti i ugovor da uslikas i poneses kuci
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:33 pm

avlami97 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 3:16 pm
Je li istina da smo opet digli kredit? Danas leglo 400 milja KM? Kredit na kredit? :D
Pa sigurno ova sva halabuka nije bezveze bila, mora nešto biti iza nje a ne bi me cudilo da to bude ovo zaduzivanje, moraju dici kredit da pokriju ovo sto su predhodnici napravili :rofl:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:39 pm

Povraca mi se od mahalanja i kukanja. Prava bosnjacka posla...


Radite i stvarajate pizda vam materina!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 3:40 pm

S.C. izbacio tekst o klubu
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničarn

pet apr 12, 2019 4:24 pm

pile87 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 3:06 pm
Budi Željo je napisao/la:
pet apr 12, 2019 1:12 pm
Ne tako davno baš na ovom forumu se trubilo na sva zvona, da se ne isključim iz toga, i sam sam to isto govorio tada, uprava pogide od posla, ko god može makar šaraf zavrnut nek ode nek pomogne, ljudi ne stižu, ne spavaju. I evo ja lično znam za trojicu, možda ih ima i još ali ne znam, iz ove trenutne uprave koji su na svoj način, što kroz novac, što kroz svoje veze i posao, pomagali klubu i tada. Šta se u medjuvremenu promijenilo? Sad smo najednom samo navijači koji treba da navijaju. Ne znam za mene se ništa nije promijenilo, i dalje to smatram kao pomoć Želji a ne Misketu ili Amaru, Selimoviću, Grediću, Vukotiću...
Tacno tako, slazem se ja sa tobom samo primarna stvar zbog koje postoje navijaci je da dolaze na utakmice i placaju kartu. Recimo trebalo bi pomoci evo neka se pokrene projekat za juznu tribinu za takve stvari rado i uvijek. Ali da klub svakodnevno zavisi od pomoci je budalastina, koja se moze pricati djeci i oneme ko nije nikad nista radio u zivotu.
Slazem se ja s tobom druze sto posto. Ali evo samo govorim da se tako prije pricalo a sada je druga prica. Po meni sve dok klub ne preuzme ozbiljna ekipa ljudi sa jasnom vizijom razvoja svakog njegovog segmenta, bez da ih uopste zanima sta se piskara na forumima, fb, twitteru, instagramu nece biti nikakvog napretka i sve ce se svoditi na neke kratkotrajne bljeskove, tipa titule s pocetka vijeka, pa trofeji 2010-2013, kao i ovaj posljednji period gdje smo unaprijedili infrastrukturu.
Da se razumijemo, nikakvo ja povjerenje spektakularno nemam u nase trenutno vodstvo. Ali eto nekako ih podrzavam i nadam se da moze izac na dobro. S moje strane podrska je u vidu karata, navijanja, kupovanja u fan shopu. Istok sam podrzao kupovinom desetogodisnje, ako Bog dragi da isto cu uraditi i kada krene kampanja za izgradnju juga. Neke ljude koje poslovno poznajem sam dovodio i spajao sa ljudima u klubu, sto uspjesno, sto manje uspjesno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 4:26 pm

´´Ostavljena su milionska dugovanja. Svaki dan nam pristižu novi računi za naplatu...´´ :shock:
Pa jebote, imali smo milionska dugovanja i prije 4 godine, i ranije, pa prosla uprava se borila, napravila sistem da se dignemo iz blata, rijesimo dugovanja jer nismo bili u prilici kao Utrpanko da jednim potezom vratimo sva dugovanja..
Ne valja, Selimovicu, tako pricati. Smanji dozivljaj, posveti se klubu kao nekad Sparsima, ili odstupi ako je sujeta tako jaka sto su prethodnici ocigledno bili uspjesniji.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 4:38 pm

Na stranu sve, ali Amaru je ovo treći mandat u Želji. U prva dva njegova mandata nismo bili podijeljeni, naprotiv. Nakon jedinog Senadovog smo se podijelili. Kako onda Amar i njegovi kompanjoni mogu biti krivi za podjele, a Senad da ne bude? Nema logike.

Što se tiče teksta na S.C., ovo je obični komentar novinara, ja ne bih uopće davao značaja ovome. Što se tiče Selimovićevih komentara, najbolje je da sačekamo tu presicu. Ali, ako će samo kukati, neka kupi prnje. Došao je na ovo odgovorno mjesto i njegovo je da radi. Ima idealnu situaciju, kakvu ni Senad nije imao. Za sportski segment neće nikada biti pitan, to je uvijek na Amaru. Njegovo je da samo nastavi gdje je Senad stao kad je riječ o infrastrukturi i dobit će povjerenje navijača. Dovoljno je da se uradi fasada na sjeveru, krov na istoku, poslovni na istoku i trg ispred istoka. Uz neki fin sportski rezultat naredne sezone, vjerujem da više niko ne bi (ili bi samo mali broj ljudi) pljuvao po njemu i da bi mu ljudi vjerovali. Mislim da je ovo racionalno razmišljanje, da je red da pružimo priliku, a ne da tjeramo ljude koji su tek nedavno došli i koji se, očito, još snalaze (a, to je otežano, jer primopredaje dokumentacije nije bilo, na čast Senadu i njima). Ne bude li rezultata, prvi ću ga tjerati.

Ovo što sada vidimo je copy-paste gg.ba foruma za vrijeme Misimovića. Htio to neko priznati ili ne. Ismijavali njih, sad smo isti. Fuj.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 5:19 pm

Ko hoće stream za sutrašnju tekmu nek se javi, i neka piše odma na čemu želi gledati :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 5:34 pm

Momci samo da znate, testove koje vam podjelim traju 48h. Tako da možete pratiti i ostale tekme i TV kanale, šta god već hoćete. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 5:44 pm

kvalitet je napisao/la:
pet apr 12, 2019 4:38 pm
Na stranu sve, ali Amaru je ovo treći mandat u Želji. U prva dva njegova mandata nismo bili podijeljeni, naprotiv. Nakon jedinog Senadovog smo se podijelili. Kako onda Amar i njegovi kompanjoni mogu biti krivi za podjele, a Senad da ne bude? Nema logike.

Što se tiče teksta na S.C., ovo je obični komentar novinara, ja ne bih uopće davao značaja ovome. Što se tiče Selimovićevih komentara, najbolje je da sačekamo tu presicu. Ali, ako će samo kukati, neka kupi prnje. Došao je na ovo odgovorno mjesto i njegovo je da radi. Ima idealnu situaciju, kakvu ni Senad nije imao. Za sportski segment neće nikada biti pitan, to je uvijek na Amaru. Njegovo je da samo nastavi gdje je Senad stao kad je riječ o infrastrukturi i dobit će povjerenje navijača. Dovoljno je da se uradi fasada na sjeveru, krov na istoku, poslovni na istoku i trg ispred istoka. Uz neki fin sportski rezultat naredne sezone, vjerujem da više niko ne bi (ili bi samo mali broj ljudi) pljuvao po njemu i da bi mu ljudi vjerovali. Mislim da je ovo racionalno razmišljanje, da je red da pružimo priliku, a ne da tjeramo ljude koji su tek nedavno došli i koji se, očito, još snalaze (a, to je otežano, jer primopredaje dokumentacije nije bilo, na čast Senadu i njima). Ne bude li rezultata, prvi ću ga tjerati.

Ovo što sada vidimo je copy-paste gg.ba foruma za vrijeme Misimovića. Htio to neko priznati ili ne. Ismijavali njih, sad smo isti. Fuj.
Sta ce ti propredaj dokumentacije kada je ina u klubu
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 6:03 pm

Ponukan pisanjem o forumu na gg.ba ,odoh vidjeh i povratih. Šta je ono? Ono jedan bolesnik piše sa više nikova. Kakve li on lijekove preskače? Hahahaha ja budale. Ono ako slobodno hoda ulicama a bez brnjice je opasno po život.
Ono samo može pisati neko kome su roditelji bliski srodnici u prvom koljenu.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 6:06 pm

Novim čelnicima Plavih, nakon što su dobili uvid u račune, vjerovatno se ledeni znoj počeo sljevati niz kičmu. Ako je suditi po izjavama trenutnog rukovodstva, nisu vjerovali očima u početku. Ušli su u klasičnu klopku hiljadu puta viđenu u bh. sportu, još sebe doveli u opasnost da im prethodnici poručuju kako je u njihovo vrijeme „bilo svega“.
Pa ko vas je tjerao u klopku?????? Sami ste se tu postavili i svi dobro znamo na koji način!
Umjesto da plaćate članke POČNITE RADIT SVOJ POSAO!!!!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 6:10 pm

AsharaK je napisao/la:
pet apr 12, 2019 5:34 pm
Momci samo da znate, testove koje vam podjelim traju 48h. Tako da možete pratiti i ostale tekme i TV kanale, šta god već hoćete. :D
Kvaliteta videa samo takva svaka cast :)
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 6:11 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
pet apr 12, 2019 6:10 pm
AsharaK je napisao/la:
pet apr 12, 2019 5:34 pm
Momci samo da znate, testove koje vam podjelim traju 48h. Tako da možete pratiti i ostale tekme i TV kanale, šta god već hoćete. :D
Kvaliteta videa samo takva svaka cast :)
Hvala stari :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija