Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:24 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:45 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:36 pm
Joj jest mi ovo smjesno citat za Sinana majkemi :D
Nije smješno, jer je bandit..
Voli Želju..jašta.
Hahahahahahahahahahaha, jadan Zeljo s vama takvima, jadan... otic ce i Sinan nekad valjda, budite mirni, a voli ga vise nego ti garantujem ti zivotom
Otici ce nadam se u bolje, momak je zasluzio. Ovi sto ga pljuju i neistine iznose, nek se stide klosari jedni. Nema veze, kako ce nam biti bolje kad smo govna, cast izuzecima... Ccc kakav odron od komentara
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:24 pm

Kada je utakmica u pitanju, Veselinovic odlican, igra u dobroj formi. Dado postigao eurogol. Asim katastrofalan, ali nikada mu ne znas. Jednu utakmicu ce odigrati na tri nivoa iznad ove lige, a onda ga nece biti neko vrijeme opet. Takav igrac, sinonim za nekonstantnost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:26 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:24 pm
Kada je utakmica u pitanju, Veselinovic odlican, igra u dobroj formi. Dado postigao eurogol. Asim katastrofalan, ali nikada mu ne znas. Jednu utakmicu ce odigrati na tri nivoa iznad ove lige, a onda ga nece biti neko vrijeme opet. Takav igrac, sinonim za nekonstantnost.
Ma kad je to odigrao 3niova iznad lige.

Kakav on. Ne pamtim njegovu fenomenalnu partiju.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:28 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:55 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:50 pm
Je l realno da osoba pod nickom plava porodica naziva bivseg predsjednika kluba koji je klubu donio toliko pozitivnih stvari i digao vrijednost kluba i imovine, pogrdnim imenima i upucuje psovke "u shupcic grobara kluba". I on navijač Zelje? Dajtee budimo ozbiljni, administracijo reagujte vise na ovog forumasa jer se post ne moze prijaviti.
A jel realno da osobe pod nickom bosanac1993, glas razuma, vrijedjaju najtrofejnijeg trenera ikada, covjeka koji nam je donio toliko radosti?
Daj navedi koncizno cime mi to vrijedjamo najtrofejnijeg trenera naseg kluba?

Istinom?
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:30 pm

Ljudi šta je sa krovom? Ide li to?

Od čega se finansiramo? Kasne li plate?

Ovo su najbitnija pitanja u isčekivanju CAS.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:33 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:35 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:59 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:57 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:55 pm


Ma brate ovo je postao haos jebiga bar sam to ocekivao da ce biti pod konac ali ono kad Zec odmahuje amaru i nece da igra sta mu kaze vidio sam da tu smrdi sve to. Nije vise ko nekad, do cega je ne znam, jebiga... igraci ko najveci dusmani izmedju sebe a fura se neko zajedništvo...
Erminu se previse gleda kroz prste i to naravno utice na atmosferu, jos ako Ermim ne pokaze nista ove sezone, to ce biti iskljucivo Amarova greska jer Amar toliko favorizuje Zeca
Pa reče Curva mjesec pauze ba halo pa tek pocela sezona, ne znam ima li obraza ba lik zaigrati ce za mjesec i opet kad zaigra bice po 10 minuta 15 jer nece bit spreman za vise pa dokle, nema smisla...
Kad se samo sjetim koliko sam se radovao kad je potpisao sad. Al ovo stvarno nije normalno, pa ako ovako nastavi nece sastaviti 2 utakmice do kraja sezone. Neshvatljivo.

A ovo sto citam za Sinana, stvarno glupa prica al et. Budale ce da povjeruju u to.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:40 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:24 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:45 pm


Nije smješno, jer je bandit..
Voli Želju..jašta.
Hahahahahahahahahahaha, jadan Zeljo s vama takvima, jadan... otic ce i Sinan nekad valjda, budite mirni, a voli ga vise nego ti garantujem ti zivotom
Otici ce nadam se u bolje, momak je zasluzio. Ovi sto ga pljuju i neistine iznose, nek se stide klosari jedni. Nema veze, kako ce nam biti bolje kad smo govna, cast izuzecima... Ccc kakav odron od komentara
I ja bi volio da momak ode i zaradi.Prije svega je čovjek i Željovac.Zaboravljaju brzo kako je momak išao glavom na krampon kakvu je povredu imao pa poslije toga neoporavljen igrao.Zaboravi se samo jedna od njegovih odličnih utakmica npr.finale kupa u krupi kad nam je što golovima što asistencijama donio kup.Ostaće nam Beganovi haveri šatirani Asim najgluplje krilo na dunjaluku nespremni Alispahić i momak sa najboljimcv Ermin koji je nekad povrijeđen a nekad uvrijeđen ali to mu ne smeta da kafane zatvara.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:43 pm

struja je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:40 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:24 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:46 pm


Hahahahahahahahahahaha, jadan Zeljo s vama takvima, jadan... otic ce i Sinan nekad valjda, budite mirni, a voli ga vise nego ti garantujem ti zivotom
Otici ce nadam se u bolje, momak je zasluzio. Ovi sto ga pljuju i neistine iznose, nek se stide klosari jedni. Nema veze, kako ce nam biti bolje kad smo govna, cast izuzecima... Ccc kakav odron od komentara
I ja bi volio da momak ode i zaradi.Prije svega je čovjek i Željovac.Zaboravljaju brzo kako je momak išao glavom na krampon kakvu je povredu imao pa poslije toga neoporavljen igrao.Zaboravi se samo jedna od njegovih odličnih utakmica npr.finale kupa u krupi kad nam je što golovima što asistencijama donio kup.Ostaće nam Beganovi haveri šatirani Asim najgluplje krilo na dunjaluku nespremni Alispahić i momak sa najboljimcv Ermin koji je nekad povrijeđen a nekad uvrijeđen ali to mu ne smeta da kafane zatvara.
:klanjase: :klanjase: :klanjase:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:43 pm

Ma usecerilo im, klepaju obojica fine pare, glavni grad jedan do drugog burazeri, ženice, provod, kino, kafane ... zasticeni ko polarni medvjedi, samo opustenica zalibo njih neka stvar sto mi ovdje muda jedemo... deder Asime jednu sliku protiv Borca objavi kako si dodao nekome...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:51 pm

Qooler je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:30 pm
Ljudi šta je sa krovom? Ide li to?

Od čega se finansiramo? Kasne li plate?

Ovo su najbitnija pitanja u isčekivanju CAS.
Pa rece direktor u podcastu da bi krov trebao biti gotov za proljetni dio prvenstva. Tako da na jesen ili na zimu ocekivati pocetak radova.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:52 pm

bogi je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:43 pm
struja je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:40 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:24 pm


Otici ce nadam se u bolje, momak je zasluzio. Ovi sto ga pljuju i neistine iznose, nek se stide klosari jedni. Nema veze, kako ce nam biti bolje kad smo govna, cast izuzecima... Ccc kakav odron od komentara
I ja bi volio da momak ode i zaradi.Prije svega je čovjek i Željovac.Zaboravljaju brzo kako je momak išao glavom na krampon kakvu je povredu imao pa poslije toga neoporavljen igrao.Zaboravi se samo jedna od njegovih odličnih utakmica npr.finale kupa u krupi kad nam je što golovima što asistencijama donio kup.Ostaće nam Beganovi haveri šatirani Asim najgluplje krilo na dunjaluku nespremni Alispahić i momak sa najboljimcv Ermin koji je nekad povrijeđen a nekad uvrijeđen ali to mu ne smeta da kafane zatvara.
:klanjase: :klanjase: :klanjase:
Sinan je nas najveci ponos. Onako kako se odnosimo prrma takvim igracima, to ce biti nas obraz.
Kod 99,9% navijaca ce uvjek biti simbol pravog Zeljovca.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:54 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:51 pm
Qooler je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:30 pm
Ljudi šta je sa krovom? Ide li to?

Od čega se finansiramo? Kasne li plate?

Ovo su najbitnija pitanja u isčekivanju CAS.
Pa rece direktor u podcastu da bi krov trebao biti gotov za proljetni dio prvenstva. Tako da na jesen ili na zimu ocekivati pocetak radova.
OK.
Ima li ko info oko finansiranja. Kako servisiramo obaveze?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:55 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:05 pm

Nešto malo o ekipi i na glavnoj temi, da ne bude smo pišeš na svojoj temi :D. Po mom skromnom mišljenju fali nam desno krilo, lijevi bek, napadač i štoper da imamo dubinu na svakoj poziciji. Koliko nam tu fali dubine, toliko nam ne fali dubine npr. na poziciji centralnog veznog ili prednjeg veznog. Nešto što mi je zapalo za oko u našoj igri, a da je to ostalo od prošle godine jeste, da uglavnom sporo prebacujemo loptu sa strane na stranu. ekipa koja može napraviti višak na toj slobodnoj strani jeste ekipa koja će stvoriti više prilika. E sad vidim fantastičnu priliku da upravo taj segment igre popravimo. Dobili smo fantastičnog playmakera u Boji. Koliko god onaj drugi žuti karton bio bespotreban, on je za našu ligu fantastičan igrač. Šteta je što nemamo priliku da ga zadržimo na duže staze. Bojo ima fantastične dijagonale i duge lopte. S obzirom na to da nam bekovi uglavnom idu sumanuto naprijed i da su prošle sezone imali najviše asistencija, Bojo je taj koji bi se uvlačio između dva štopera koja stoje dovoljno široko i visoko da izvrše predaju lopte do njega. Nakon toga slijedi Bojina lopta na praznu stranu, ako se odbrana protivnika brzo prilagodi na toj strani da ne možemo doći do centaršuta i šesnaesterca, povratna lopta ka Boji i idemo na drugu stranu. Ta povratna lopta je ključ da bi se odbrana protivnika prelomila. Mora da bude oštra, brza i tačna, da bi je Bojo efikasno iskoristio i prebacio loptu na drugu stranu koja je uglavnom prazna. Otvaranjem prostora za centaršut lakše gradimo poziciju i našem najboljem, a Boga mi i jedinom napadaču Krpiću, a svi smo svjedoci njegove igre glavom. Nadam se da ću uspijeti napraviti neku sliku kako bi to trebalo izgledati na terenu.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:29 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:33 pm
Sinan je imao ponudu iz turske druge lige, godisnja plata preko 100.000 KM i posto ga nasi valjda nisu pustili poceo je "bojkotovat" treninge, ne trci i uvijek ima ubjedljivo najlosije rezultate iz onoga sto nose na prsima dok treniraju
Ne lazi da ti ja kazem eto.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:35 pm

Minjore je napisao/la:
sri jul 24, 2019 11:29 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:33 pm
Sinan je imao ponudu iz turske druge lige, godisnja plata preko 100.000 KM i posto ga nasi valjda nisu pustili poceo je "bojkotovat" treninge, ne trci i uvijek ima ubjedljivo najlosije rezultate iz onoga sto nose na prsima dok treniraju
Ne lazi da ti ja kazem eto.
Kakvi ste vi s**** to je nevjerovatno. Sinan je odlican momak, tako da ne prosipaj suplju ovdje. Momak od rođenja navija za Želju i voli ga vise nego ti sigurno, i sad da on nesto bojkotuje.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:36 pm

:pljesak:
1921.ba je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:55 pm
slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:38 pm

Očekujem sad pobjedu Čelika protiv Sarajeva, a zauzvrat korištenje Bilinog polja uz popust.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:40 pm

blueboy je napisao/la:
sri jul 24, 2019 11:38 pm
Očekujem sad pobjedu Čelika protiv Sarajeva, a zauzvrat korištenje Bilinog polja uz popust.
Provalili pricu da im Amar trazi 40.000KM hahahaah
Kakvi kompleksi

Njima je najbolje da igraju dvije u gostima :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija