Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6006
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 9:28 am

AdmirA je napisao/la:
uto jul 23, 2019 9:19 am
DANAN je napisao/la:
uto jul 23, 2019 8:16 am
N.P.
dobro dosao.....
@CURVA jeli ovaj......
@DANAN , da nisi @gavran? :placeodsmijeha:

Šalim se, fakat, gukni... :kafa:
Necu bez CURVE nista.
Nije posteno.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 9:30 am

Nadam se da je stoper ili desno krilo, ko ce one ublehe opet gledati, Bogi u utakmici gdje nasa odbrana nema nikakvog pritiska opet pokaze koliko je zahrdjao i da jednostavno ne moze, Asim standardno, primjetis da je u igri samo kad ti izvuce zivac.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 10:00 am

Jeste tuga, ali je nama Bogi i dalje najbolji stoper u ekipi. Zadnju tekmu je igrao rovit (zadnja loža). Moguće i pod terapijom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 10:15 am

avlami97 je napisao/la:
uto jul 23, 2019 10:00 am
Jeste tuga, ali je nama Bogi i dalje najbolji stoper u ekipi. Zadnju tekmu je igrao rovit (zadnja loža). Moguće i pod terapijom.
Bogi jeste najbolji stoper, ali proslu sezonu i ovu stalno pravi greske. Vecinu lopti koje pokusava da izbaci zavrse u nogama igraca suparnickog tima. Kombinacija sa Vecom=cir na zeludcu. Sve to stvara psiholoski momenat, gdje se igraci pogube. Neko daje 100% da se napravi akcija, zrtvuje se i onda sve to pada u vodu radi nesigurnosti, straha igraca, nevoljnog momenta ili neceg drugog. Igraci kad izadju na teren trebaju razmisljati samo o utakmici, sve drugo je nebitno!!!! E zato priprema sportiste nije samo fizicka,nego je i psihicka(mentalna). Zato mislim da se igraci trebaju dobro psihicki pripremiti.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6006
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 10:35 am

CURVA reci sada ljudima ko je u pitanju.....
Jbg ispostovao sam te
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 10:45 am

Hajde Curva proslavi se :D
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 10:49 am

Sedolski bivši nakon prvog poraza.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:02 am

Znači krenuo je cirkus naše lige.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:21 am

DANAN je napisao/la:
uto jul 23, 2019 10:35 am
CURVA reci sada ljudima ko je u pitanju.....
Jbg ispostovao sam te
nek niko ništa ne govori, inače neće ništa biti od toga. Isto je bilo za Grahovca i Halilovića, svi se raspisali o njima, već se janje pripremilo, a na kraja nijedan nije došao.

Samo nek kaže kad bi trebalo biti i koja pozicija je u pitanju.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:22 am

Sutra prijateljska protiv Slavije na Grbavici u 18:30
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:23 am

A jel' moguće da ne postoji slobodno ikakvo desno krilo?
I bez noge bi bio nivo više od Asima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:33 am

Minjore je napisao/la:
sri jul 17, 2019 10:31 pm
U srijedu na Grbavici protiv slavije.
Curva za ledjima sam ti. Tjesna je borba za insajdera godine :lol: :lol:
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:38 am

Kako Asim vidi ovo auto na cesti, tako mi Asima vidimo na terenu. :lol:
slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6006
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 11:46 am

CURVA je napisao/la:
uto jul 23, 2019 11:40 am
Minjore je napisao/la:
uto jul 23, 2019 11:33 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 17, 2019 10:31 pm
U srijedu na Grbavici protiv slavije.
Curva za ledjima sam ti. Tjesna je borba za insajdera godine :lol: :lol:
Oni nas dvojicu ne zassluzuju :placeodsmijeha: neka im je super najbolji :zid: sta kaze imamo i mi svog konja za trku i nestade :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Ne izvlaci se sada....
Reci ljudima ko je N.P.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 12:09 pm

Nijaz iz žePe
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 12:21 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 8:04 pm
Statut je usvojen 4.3.2015. godine i potpisao ga je tadašnji Predsjednik Skupštine Bakir Dautbašić. Predsjednik Kluba je bio Almir Gredić. Misimović tada nije imao nikakvu funkciju u Klubu. Ovo bi bilo samo...ispravak krivog navoda...što bi rekli političari.

Član 31. Statuta definiše način izbora članova Skupštine. http://media.fkzeljeznicar.ba/2015/04/S ... VI-PDF.pdf

Ne bih ulazio u meritum tog člana, ali u svakom slučaju Skupština ga može promijeniti isto tako kako su ga i izglasali.

30.1.2016. Jednoglasno je Vedran Vukotić izabran za predsjednika FK Željezničar, a potom su i Amar Bajramović, Kasim Imširović, Almir Hadžiosmanović, Mustafa Duraković, Mirsad Šukalo, prim.dr. Jasmin Kapetanović, Dejan Nikolić i Selim Babić jednoglasno izabrani za članove Upravnog odbora.

Nakon odabira predsjednika i članova Upravnog odbora, uslijedilo je biranje Nadzornog odbora. Ermin Pešto je predložio Senada Misimovića, Amara Spahića i Marka Dmitrovića. Delegati su jednoglasno odabrali pomenuti trojac za članove Nadzornog odbora.


Pozdrav.
izvinjavam se svima. DO mene je. Nije mi bila namjera nikog oklevetati ako se ovdje ima šta oklevetati. Znam kad smo se prepirali da je bio on tu u Želji zato sam mislio a nisam provjerio. Uglavnom statut se treba mijenjati u tom dijelu pod obavezno. Suština je ostala ista a tad se branio statut koji je sad postao protivnik nas koji želimo Želji dobro ako su već ovi unutra loši. U skupštinu trebaju ulaziti članovi, legende kluba, bivši predsjednici, sponzori i sl. Sad da ne pišem detaljno ali može se osmisliti. MOže se osmisliti i projekat investiranja u kamp. Treabmo mi kroz udruženja formalna ili nefomralna. Možemo i ko raja na kafi napraviti prijedloge. Npr ja sam za da se dadne SD dio zemlje. GLedao sam neki dan i vidio da nam ničemu ne smeta taj dio. Zauzvrat bi tražio pored onih posl prostora i nekoliko soba unutar tog hotela koji navodno prave da možemo smjestiti djecu, igrače na probi i sl. Dao bi im i rok da ga naprave u protivnom nema zemlje i možda još štošta. ALi to ja razmišljam tako a ovdje neki naprave halabuku ne znaju ni koji je komad zemlje u pitanju ni smeta li čemu. MOžda imamo još šta da završimo kroz to.

Samo da dodam vidim rasprava opet o centaršutevima. Ok centaršut ne valja toje definitvno ali mene pojede što ni bekovi ni krila ne znaju dati povratnu na vrh 16. Pa ne moraš ubaciti. Siniša je imao dva puta čisto da doda po zemlji igraču u 16 ili na vrh 16 (to je što sam ja primjetio) a on napamet. Možda onda neko i zabije ko Marković. Miro je više asista po zemlji imao.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 12:29 pm

Ponosni, jbg nisu Jordi Alba a sumnjam da je iko kadar zabiti povratnu, od 10 9 bi ih otišlo na tribinu.
I to se uigrava, a ja kako sam treninge pratio, mi nikada to nismo uigravali nego isključivo ubacivanje na glavu.

Ado krenuo pobjedom sa kadetima, dok sz pioniri zijanili od Borca.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 12:31 pm

Fanzi je napisao/la:
pon jul 22, 2019 12:57 pm
mirzza je napisao/la:
pon jul 22, 2019 12:42 pm
Fanzi je napisao/la:
pon jul 22, 2019 12:27 pm
Mirzza, moramo se boriti, popravljati i stremiti najboljem. Ako nešto nismo bili, ne mora značiti da nećemo biti sutra. Poređenje je OK, ali ne i ispravno do kraja. Bili smo servis beogradskim klubovima, a danas je otvorena prilika da ih premašimo.
Sve drugo je kapitulacija.
Gledaj, velike su ti ambicije, hoces da premasis jednu Zvezdu koja dobije prvaka evrope Liverpula.
Nije mi jasno kako ces ih premasiti kada tu jednu Zvezdu koja je drzavni projekat drzava sponzorise sa xx miliona eura, a mi nemamo nista.
Prva stvar nemas terene gdje ce djeca igrati, druga nemas trenere koji ce ih uciti, trece nemamo kondicionog u drzavi da valja, nasi igraci kada odu vani ne mogu da igraju jer su nespremni.
Moramo se staviti u realnost a to je da mi sa budzetom od 2 miliona eura ili koliko vec bez kampa ne mozemo nista. Mi treba da zadrzimo nasu djecu dovedemo djecu koja vrijede, da zadrzimo igrace tipa Zakaric i Miro i tek se tad mozemo nadati necmu u evropi.
Nazalost mi nismo u prilici da kao nekad kupimo sve sto valja u nasoj ligi, trenutno Zrinjski to radi.
Evo da si prije 3,4 godine pokupio nesto od ovih Vukotic, Serbecic, Memisevic, Peco, Besirevic (Radnik), Jasarevic (Krupa)... mi smo od sve te plejade igraca koja se isticala u malim klubovima uzeli Sinana Ramovica, a evo sada su dosla dvojica Eric i Bojo od kojih mnogo ocekujem.
Nama je Vukotic skup a nije skup Bogicevic koji nam izbije 2 titule koji nas kosta 15 bodova po sezoni, e ono jefitno je najskuplje a mi nikad pameti necemo doci.
Licno sam se nadao i zelio da rogati sjednu i dogovore se i pokore ligu ali rogovi su bili preostri i to je zavrsena stvar.
Mi para nemamo i nikad ih nismo ni imali, funkcionisali smo od pozajmnica i ti druze zelis da premasimo Zvezdu.
Svega mi na svijetu, nisi realan. Posebno ovako podijeljeni necemo naprijed, evo savez i ostala bagra to koristi i yebe nas od do... a mi smo se naguzili i primamo li primamo.
Razumijem ja tvoj stav...
Možda nećemo dobiti Liverpoola kao oni, ali bi mogli igrati grupe. Možda nećemo imati 40.000 članova kao oni, ali ćemo imati 15-20. Najviše u BiH, najviše ikada.
Možda nećemo imati navijača ko oni, ali ćemo imati pun stadion.

Ako si za kafu, pa da se upoznamo? Spustio bi u realnost moj stav :)
Moze uvijek za, mada mislim da se mozda i znamo.
Sto se stavova tice tu sam saglasan, trebamo stremiti ka njima, biti ono sto su oni samo u BiH, ali realno tesko cemo ih prestici.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 12:53 pm

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 23, 2019 1:18 pm

El_Nino je napisao/la:
uto jul 23, 2019 12:29 pm
Ponosni, jbg nisu Jordi Alba a sumnjam da je iko kadar zabiti povratnu, od 10 9 bi ih otišlo na tribinu.
I to se uigrava, a ja kako sam treninge pratio, mi nikada to nismo uigravali nego isključivo ubacivanje na glavu.

Ado krenuo pobjedom sa kadetima, dok sz pioniri zijanili od Borca.
Kadeti ce opet ovo osvojiti, jednostavno imamo jako dobrih igraca u toj selekciji koji bi mogli napraviti nesto vise za par godina.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot], salle86 i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija