Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:06 pm

Do kada Amar ima ugovor, do koje godine i do kojeg mjeseca?
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:08 pm

Što se mene tiče može prodaja pomoćnog za pokrivanje svih dugova bez izgradnje kampa uz jedan jedini uslov, svakog sljedećeg člana uprave koji napravi marku duga za muda objesiti iznad zapada da gleda te zgrade.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:08 pm

Haklapuc je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:02 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:46 pm
AsharaK je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:38 pm
Ti poredis Njemacku i Bosnu? Imas primjer hajduka, iz komsiluka, pa pogledaj sta se desava kada navijaci upravljaju klubom.
Sta se desava? Dinamo jaci sedam puta u svakom smislu, a sad Rijeka i Osijek.

Po meni je dobra ideja online peticija mislim da je to legitimno i onako navijački do kosti :D treba pokusati i preko instagrama i tik toka neke akcije. Ocekivao sam da ce ovih 15 tak forumasa sinoc se pojaviti s parolama i bakljama da zaustave prodaju, oni danas predlazu online peticiju.
Nevezano za citiranje, prema cemu neki forumas misli da je kompetentan da smjenjuje i postavlja upravu, trenera ili da se nesto pita pored skupstine i tribine Jug?
Ne nego ćemo pred opštinu za neradni dan.

Zašto neki trener misli da je kompetentan da smjenjuje i postavlja upravu i upravlja klubom kao da je izvadio keš i kupio ga?
Nije kompetentan. To treba promjeniti.

Taj kome je zena uzela desetogodisnju ili sto se uclani i kupi dres nije ni za sta kompetentan osim za forumskog pipka. Ima Zeljo velikih ljudi i navijaca, pravih Manijaka koji predstavljaju glas navijaca i skupstine.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:10 pm

To je ta filozofija - "klub koji okuplja, istomišljenike i neistomišljenike"...

Odlučuju odabrani.

O ovom ponižavanju ljudi koji su dali 1000 KM da bi se izgradila "hrpa betona", kako je vi nazivate, dovoljno govori o svima nama.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:12 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:08 pm
Haklapuc je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:02 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:46 pm


Sta se desava? Dinamo jaci sedam puta u svakom smislu, a sad Rijeka i Osijek.

Po meni je dobra ideja online peticija mislim da je to legitimno i onako navijački do kosti :D treba pokusati i preko instagrama i tik toka neke akcije. Ocekivao sam da ce ovih 15 tak forumasa sinoc se pojaviti s parolama i bakljama da zaustave prodaju, oni danas predlazu online peticiju.
Nevezano za citiranje, prema cemu neki forumas misli da je kompetentan da smjenjuje i postavlja upravu, trenera ili da se nesto pita pored skupstine i tribine Jug?
Ne nego ćemo pred opštinu za neradni dan.

Zašto neki trener misli da je kompetentan da smjenjuje i postavlja upravu i upravlja klubom kao da je izvadio keš i kupio ga?
Nije kompetentan. To treba promjeniti.

Taj kome je zena uzela desetogodisnju ili sto se uclani i kupi dres nije ni za sta kompetentan osim za forumskog pipka. Ima Zeljo velikih ljudi i navijaca, pravih Manijaka koji predstavljaju glas navijaca i skupstine.
Nemoj molim te da idemo redom i spominjemo imena ljudi u skupštini, na forumu ima puno ljudi koji imaju više staža na tribini i više gostovanja od nekih članova skupštine. A da ima pravih Manijaka u skupštini, svakako da ima, ali provlačiti priču da su samo u skupštini navijači koji će ispravno odlučiti sudbinu kluba je malo maliciozno.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:14 pm

Ma ljudi dragi suvisno je vise bilo sta diskutovati. Da bi s nekim imao dijalog i diskusiju, druga strana treba da razumije o cemu pricas. Na zalost mi sugovornika nemamo. Kao sto sam vec rekao, nama ne treba investitor nego mozga medju "navijacima".




 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:19 pm

Lopovi odlazite.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:19 pm

igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:06 pm
Do kada Amar ima ugovor, do koje godine i do kojeg mjeseca?
do 30.6.2022. g.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:21 pm

Da li je tačno da Amar Osim ima protiv kluba izvršenje od 70+ hiljada maraka, koje je odgodio do septembra 2022., tačnije kada opet ne bude u klubu, da mu neko drugi da te pare?
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:22 pm

igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:06 pm
Do kada Amar ima ugovor, do koje godine i do kojeg mjeseca?
Mislim da mu ističe na kraju sezone 2022.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:23 pm

igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:59 pm
Bez uvrede, kao i na svakoj tribini, tako i na jugu ima i glupih i pametnih. Znam ih kojima ne bi dao da odlučuju o svom životu, a ne o klubu. To što stoji na južnoj tribini ne čini ga važnijim od onog sa istoka koji je dao 1000 KM za stolicu npr.

Navijači smo svi, sa svake tribine.
Velika greška moderacije je ta što je priča o Jugu tabu tema. Smije se kritikovati Amar, Misimović, smije se pričati negativno o Džuburu, bivšim, sadašnjim ali Jug je samo jedan. Nekako nisam siguran da je intelektualna i finansijska kapacitiranost navijača raspoređena baš na tu tribinu. Moj stav kao navijača i aktivnog člana kluba je da bi najbolje bilo da se u narednih tri do pet godina onemogučiti da neki predstavnici navijača učestvuju u radu skupštine. Jednom prilikom sam ovdje pisao da je upitna legitimnost njihovog izbora. Inače broj članova skupštine nebi trebao brojati više od 30 predstavnika.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:28 pm

igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:06 pm
Do kada Amar ima ugovor, do koje godine i do kojeg mjeseca?
Do kad hoće.....
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:30 pm

IlProfessore je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:05 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:27 am
IlProfessore je napisao/la:
sri sep 23, 2020 10:02 am
Ja ne znam da je ikad ikome na svijetu u bilo čemu pomogla online peticija, svaki put vrištim od smijeha kada mi neko pošalje link iste.
Nešto kontam, da je statut uređen mogla se ponuditi mogućnost ulaska Al Šidija u Klub i oko njega, čak i u vezi prodaje pomoćnog terena, ali i samih upravljačkih struktura u Klubu, jer je već duži niz godina sa kešom ovdje i zna kako stvari hodaju, ali pusti snovi nažalost.
Pa da postanemo SDA prcija. Samo nam još to treba
Ja ne znam koliko si ti svjestan, ali očigledno nisi, mi u suštini i jesmo SDA prčija. Penis bi osunećeni napravili da nam nije bilo podrške i Grada Sarajeva na čelu sa Skakom, da nije bilo hadžibasketove podrške i dok je bio SDA, i nastavak saradnje sada kada je bio u šestorci itd. Ne znam kako imaš pamćenje zlatne ribice kada je lijepo rečeno prije par mjeseci da nas je Koldžo spasio ambisa i sunovrata.
Ali eto, slika torte Koldže na oficijalnoj fb stranici je bezbeli zato što nismo SDA prčija hahahahahahaha.

Ograničeni mozgovi, a vidim da ih ima dosta, trebaju da u jednom trenutku prelome između naše slavne prošlosti, zlatnim slovima ispisane i časne i sadašnjosti koju bojimo nekom mitologijom a ustvari sami sebi u stomak skačemo. Umjesto da se kurčimo famoznim sloganima da smo jači od ratova i stranaka, pametnije nam je iskoristiti svaku stranku koja ima interesa za Željezničar, naravno, oni to rade radi glasova i ostanka/dolaska na vlast, ali nama treba biti svejedno ako je Željezničar taj koji profitira.
Isto tako se treba ostaviti onih parola da "nikom te ne damo" i slične ublehe i naći čovjeka željnog i voljnog da nas digne iz živog blata u koje smo upali.

Svako ko i u ovakvoj situaciji laje na SDA/stranke i sere da je protiv modernog fudbala i da Željo treba ostati isključivo ovakav kakav jeste je u onoj skupini koja je uperila pištolj u čelo Kluba, repetiran.
Makar ga sahranili, nikad u ovaj klub ne bi trebalo pustiti ljude iz tog Kartela. Opekli smo se vec s Gredicem, Koldzo je 5xputa vise stete napravio nego dobra, i pred izbore samo se nesto fol sjeti. I nije nas Koldzo spasio jer to njegove pare nisu, vec opstine kojoj pripadamo tj građana koji krvavo izdvajaju za poreze.

Kozarić i slični su godinama truhnuli u klubu, hvaleći se pozicijama, promovisali sebe a zauzimali mjesta ljudima koji bi možda nešto i učinili. Nikad nijedan od njih marke nije dao svoje, već isključivo državne pare a s obzirom da nismo privatni klub to je i logično. Cifre su čak mizerne, s obzirom koliki je potencijalni značaj.

A ti i dalje maštaj da će zeleni ovdje ikad imati glavnu riječ
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:32 pm

Otjerati sve iz kluba i promijeniti statut i omogućiti ulazak u klub investitora. To se može lako uraditi.
Za 24 h bi našli investitora.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:33 pm

igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:21 pm
Da li je tačno da Amar Osim ima protiv kluba izvršenje od 70+ hiljada maraka, koje je odgodio do septembra 2022., tačnije kada opet ne bude u klubu, da mu neko drugi da te pare?
To ne znam, ali znam da su sa 31.12.2019. obaveze kluba bile preko 9,5 miliona KM.https://media.fkzeljeznicar.ba/2020/06/ ... i-2019.pdf

Znamo da je polovinom januara 2015. godine dug bez kamata i novoutvrđenog duga od 2,15 milona KM prema Poreznoj, iznosio 3 miliona KM. https://gg.ba/fudbal/gredic-uku ... -km/150536

Da li su u ovih haman 9 mjeseci u 2020. nakucali još obaveza prema igračima, stručnom štabu, administraciji, dobavljačima...to fakat ne znam. Hoću da vjerujem da su sve izmirivali savjesno, uredno, na vrijeme i prema zakonu. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:35 pm

zfc je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:28 pm
igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:06 pm
Do kada Amar ima ugovor, do koje godine i do kojeg mjeseca?
Do kad hoće.....
Koji si?
slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:46 pm

A sta je sa novim dresovima?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 2:03 pm

Posvađali se sponzori koji će gdje da stavi svoju reklamu. Trenutno naši vagaju o rasporedu sponzora na dresu, da niko ne ostane zakinut. Riješili su rukave, i kragne. Aukcija je za glavno mjesto na sredini dresa ispod grba.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 2:03 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:46 pm
A sta je sa novim dresovima?
Zbog situacije sa koronom nisu jos došli...ne voze kamioni i tako to, doci ce jednog ponedjeljka
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 2:11 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 23, 2020 1:46 pm
A sta je sa novim dresovima?
Treba Ustamujića pitati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija