Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:34 pm

Grbavica je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:51 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:04 am
Pitanje je šta je prava istina, čija informacija je tačna.
Ovo 3 milje plus bonus je po meni dobra plata. Model bonusa je poznat u svijetu, ali kod nas nije baš prihvaćen.

Međutim, ako Kemo može negdje drugo otići i zaraditi veće pare, razumijem ga. Teško se on može prodati, tako da mu je ovo jedina šansa da kao slobodan igrač ide obezbijediti se.

Zato ne znam što se mora i u ovom slučaju zauzimati strane, te ovi su davali, te ovi nisu. A fakat je iritantno od pojedinih kao napadaj ove a oni isti samo u drugoj strani.
Budala je svako ko misli da igraci igraju iz neke ljubavi prema Zelji s toga po meni treba postovati odluku svakog igraca jer je to njima primarno posao pa onda sve ostalo, neces prihvatiti ponudjene uslove, hvala i dovidjenja, bez ikakvog pljuvanja i icega
Stanic igra, ko god dodje on objasnjava raji sta je Zeljo. On nije placen da igra, on je tu da edukuje igrace. Da ima i 10 milja malo je za takvu legendu.
Mustafa isto vrijedi svake marke koja je ulozena u njega, ovaj Australac sa Pala isto. Sta ima veze sto ce biti tu samo po' godine, treba ga istrpiti, mlad je. O Kosoricu da ne pricam, stoper svjetskih razmjera. Prica se da je Hummels gledo njegove nastupe na Malti i pokusavo to prenijeti na svoju igru.
Svi oni vrijede i mogu traziti koliko zinu ali Kemo jok. Kemo je krampa, a ovi gore su igracine na kojim cemo milione okrenuti.
Nemoj tako, Koske igra za 8 stoja..k"o i Stana...Sram i stid Kemu bilo što je tražio nešto veću platu, nema pojma, krampa, guralo ga se na silu, veze nema...nadam se da nisam nešto zaboravio...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:42 pm

Pa dobio je vecu platu i po mom misljenju vevu nwgo sto zasluzuje.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:48 pm

Treba u zivotu truditi se biti realan,ili sto realniji ,pored svih subjektivnosti kojima smo izlozeni. U bilo kojoj situaciji.
Ja da sam u poziciji Amara Osima,po pitanju samo Kemala Osmankovica. Govorim sad za njegov slucaj. Postupio bih isto.
Kemal Osmankovic na osnovu jedne solidne polusezone,i sve ono prije toga,gdje je i to solidno bilo pod upitnikom,ne znam zaista sta hoce. Na osnovu cega zeli neke vece pare. Da Bog da da on bude odlican i nama i sebi,ali ovo sto je dosad vidjeno ,ne znam kako ima obraza sto bi se reklo nesto zakerat.
Ok eto nek ide vani. Vrijeme ce pokazati ko je upravu. Amar ili on.
Ja pricam o ovome dosad. Sam sam poceo da gajim sve vece povjerenje prema njemu,ali i kad je dobar bio,vidjelo se more nedostataka,koje protivnici nisu pretjerano kaznjavali. Bilo je i onih koje se zaborave,jer si dobio,kao npr derbi.
Ali da se ne lazemo ni kolege mu nisu bas bile sjajne. Ne znamo mi ni sad na cemu smo sa stoperima,pa ni kompletnom odbranom, a bogami i sa krilima. Meni je jedino Sinana zao,ovo ostalo manje vise,nista specijalno. Zamjene su tu ,nadati se nekom igracu koji ce biti prevaga, nadati se Erminu konacno. Malom Subasicu dati malo vise prostora. Jer ima nesto u njemu,zao mi sto pregori svaki put u zelji da fascinira ljude. Pa svaku akciju ili prodor zavrsi nekim sutem 7 metara preko gola.
Ali tako se desavalo i C .Ronaldu na prvih par tekmi u ManUtd. Ali se vidi na potezima potencijal. Daleko je on od Ronalda,ali samo poredim tu zelju koju su imali pa znali pregorit ponekad. Samo malo strpljenja treba tu.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:58 pm

Kaze brega ovoliku platu je Kemo trazio...slikaslikaslikaslikaslika

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: vobznazna2, dana/u uto jan 28, 2020 12:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 1:08 pm

vobznazna2 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 12:58 pm
Kaze brega oviku platu je Kemo trazio...slikaslikaslikaslikaslika

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Nekad me stid ko sve navija za Želju (ne mislim na tebe, nego na umjetnika sa slike).
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 1:22 pm

Kemo je jos mlad momak, 97 godiste uskoro puno 23 godine. Ako bude nasao uzora u Bogiju ima jos 13 godina karijere. Zbog njega se nadam da ce naci za sebe sto bolje rijesenje.
Momak je tek poceo fakticki i da igra standardno, izuzev perioda kod Adzema. Tako da njegove greske npr u Doboju kod Kaknja su ocekivane.. Mora mu se priznati da je svaku utakmicu dao 150% od sebe. Sto za mnoge stopere i igracine nije bilo zamisljivo.
Mnogima smo pozeljeli sretan put, pa bi ih sad jedva docekali u nasem dresu.
Pred Kemom je buducnost, Miletic je losiji igrac ali eto. Ali je vjerovatno jeftinija opcija i kad treceg stopera ga je lakse trpiti.
Sretno Kemo!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 1:23 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:33 am
Zeljo je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:28 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:18 am


Hocemo li mi trpiti mlađe momke pa da od njih napravimo kapitena i unovcimo ili cemo dovoditi igrace koji su nekad bili dobri i grohnuli ali imaju kredita kod nas pa cemo trpiti?
Kakvi su nasi ciljevi? sta mi hocemo? kakav je sistem rada? Opet ponavljam da se ko ne uvrijedi pokusavam diskutovati i nisu mi neke stvari jasne, ljudi mi svi volimo Zeljeznicar i zelimo mu najbolje, da li je ovo sto se desava ono najbolje ili ulazimo u živo blato polahko ?
Jedna je stvar trpiti igraca koji to zasluzuje jer je veliki potencijal, a drugo je gurati na silu igraca samo jer je Zeljino dijete.
Ponavljam, bio sam veliki kriticar Keme jer mi nije licio na igraca koji moze biti blizu 11. Pokazao je da uz stabilnu ekipu i stabilnog stopera pored sebe moze dati ruke. Gurati na silu igrača? Ko je od trenutnih štopera bolji od Kemala? Kosoric nije, Jovanovic ne znamo ???
Nisam napisao da su ono bolji dosta od njega, ali eto da li je on toliko bolji od njih da zasluzuje tu platu? I kad kažem gurati na silu, milion puta se ovdje pisalo da se treba istrpiti nase dijete samo rado toga sto je nas, a on npr veze s vezom nema.

Kemo se jeste popravio, ali i dalje nije toliko dobar, niti vazna karika u odbrani.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 1:24 pm

teteac8684 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:36 am
Zeljo je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:28 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:18 am


Hocemo li mi trpiti mlađe momke pa da od njih napravimo kapitena i unovcimo ili cemo dovoditi igrace koji su nekad bili dobri i grohnuli ali imaju kredita kod nas pa cemo trpiti?
Kakvi su nasi ciljevi? sta mi hocemo? kakav je sistem rada? Opet ponavljam da se ko ne uvrijedi pokusavam diskutovati i nisu mi neke stvari jasne, ljudi mi svi volimo Zeljeznicar i zelimo mu najbolje, da li je ovo sto se desava ono najbolje ili ulazimo u živo blato polahko ?
Jedna je stvar trpiti igraca koji to zasluzuje jer je veliki potencijal, a drugo je gurati na silu igraca samo jer je Zeljino dijete.
Ma ja ba, zato na njegovo mjesto dovedeš penzionera Kosorića, lika iz druge slovenačke lige i stopera Čelika...Šta misliš za koliko oni igraju?? 1000-2000 maraka?? da, da, kako da ne...
Kakve to veze ima sa ovim sto sam ja napisao? Ja njih uopsze nisam spomenuo.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
neroazzuro
Postovi: 1895
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 1:32 pm

Košpicar, hvala na slikama.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 1:45 pm

Obzirom da igraju poluamaterski fudbal u istoj takvoj ligi, naši igrači ne da su dobro plaćeni, nego su preplaćeni. Poređenja sa zaradama u inostranstvu su nerealna, pa 99% njih sad da im daš slobodne papire ne bi moglo igrati nigdje vani.
I moja struka je puno bolje plaćena vani nego ovdje, pa ne tražim šefu 5000€ mjesečno.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:08 pm

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:12 pm

Tribina drugu dimenziju izgleda dobila sa krovom, jos da zavrse postavljanje lima i gotovo. Do sedmog marta i vise nego dovoljno vremena da se sve zavrsi, pregleda, i da na vrijeme klub dobije upotrebno - sigurnosnu dozvolu.

A onda litilo protiv Tuzle. :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto jan 28, 2020 2:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:13 pm

Omar500 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 2:08 pm
slika
Evropska Grbavica!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Shooter1
Postovi: 21
Pridružen/a: čet sep 21, 2017 2:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:33 pm

Poz raja. Nije me dugo bilo sad sam tu i nadam se da je sve kao prije. U narednom periodu ce da bude zanimljivo izgleda. Potrudim se da iznesem sve pozitivne i negative stvari nadam se da ce slabije biti negativnih prema onome sto cujem moglo bi biti svega
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:36 pm

Aj kako je lijepa
Željezničar ante portas !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:46 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jan 28, 2020 1:22 pm
Kemo je jos mlad momak, 97 godiste uskoro puno 23 godine. Ako bude nasao uzora u Bogiju ima jos 13 godina karijere. Zbog njega se nadam da ce naci za sebe sto bolje rijesenje.
Momak je tek poceo fakticki i da igra standardno, izuzev perioda kod Adzema. Tako da njegove greske npr u Doboju kod Kaknja su ocekivane.. Mora mu se priznati da je svaku utakmicu dao 150% od sebe. Sto za mnoge stopere i igracine nije bilo zamisljivo.
Mnogima smo pozeljeli sretan put, pa bi ih sad jedva docekali u nasem dresu.
Pred Kemom je buducnost, Miletic je losiji igrac ali eto. Ali je vjerovatno jeftinija opcija i kad treceg stopera ga je lakse trpiti.
Sretno Kemo!
ako se ne varam, tu gresku je ispravio odmah, golom u drugom poluvremenu, zamotane glave.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 2:55 pm

Mozeli li neko objasnit cija je ideja i zasto i dalje mreza na istoku stoji? Jel ti normalno da jedna ovoliak tribina ima mrezu kao da je u pitanju neki kavez il slicno, hajd iza gola nekako i razumijem ali na strani??

Postoji li ikakva sansa da se sa nekom peticijom il slicno proba ovo govno skloniti?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 3:04 pm

Ne mogu da se sjetim pred koju se to utakmicu desilo, da li je klub u pitanju ili reprezentacija, samo me zanima da li je to sigurnosna odluka uefa ili saveza. Pa i oni bivsi stubovi ispred juga i mreza je također neviđena glupost.

U svakom slucaju to treba da se skloni sad pred nastavak sezone.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 3:39 pm

Spoiler:
slika
Kemo je i nase dijete, i Kemo je glavom na krampon i za to max respekt, ali Kemo je i ova slika, a situacija je samo jedna od... Klub prije svega, veci mi je problem sto nije dosao neko bolji pa da mi bude svejedno. Amar kad je dosao bio je u fazonu lako smo se odricali nasih igraca, koji su godinama tu i onda dodje i za jedan prelazni rok ostanemo bez sva tri stopera, prvog napadaca(kapitena) i Ramovica.. 4 igraca iz prvih 11, a borba je za titulu. Vidjet cemo.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 4:09 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto jan 28, 2020 2:46 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jan 28, 2020 1:22 pm
Kemo je jos mlad momak, 97 godiste uskoro puno 23 godine. Ako bude nasao uzora u Bogiju ima jos 13 godina karijere. Zbog njega se nadam da ce naci za sebe sto bolje rijesenje.
Momak je tek poceo fakticki i da igra standardno, izuzev perioda kod Adzema. Tako da njegove greske npr u Doboju kod Kaknja su ocekivane.. Mora mu se priznati da je svaku utakmicu dao 150% od sebe. Sto za mnoge stopere i igracine nije bilo zamisljivo.
Mnogima smo pozeljeli sretan put, pa bi ih sad jedva docekali u nasem dresu.
Pred Kemom je buducnost, Miletic je losiji igrac ali eto. Ali je vjerovatno jeftinija opcija i kad treceg stopera ga je lakse trpiti.
Sretno Kemo!
ako se ne varam, tu gresku je ispravio odmah, golom u drugom poluvremenu, zamotane glave.
Ma **** gol, mi brojimo samo greske..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 146 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija