Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:25 pm

E **** majku znao sam da ce doc do toga da mu jos i dodjemo para...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:25 pm

I tako dok se navijaci Zelje izmedju sebe krve, sudije nas ubijaju, anamo oni sute i jacaju. Sudije nas ubijaju zadnjih 5 utakmica na jesen, ubijaju nas prve tri utakmice na proljece, a anamo oni sute. A to sto sute znaci da su nazalost mudriji, jer dobro znaju da kada se dvojica svadjaju, treci suti i profitira. Samo nastavite, ne dajte se omesti, ali na nekom trecem mjestu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:26 pm

Ja se ne sjecam kad smo mi na utakmici skandirali Ivici Osimu. Ovo sto su govna tuzlanska danas uradila je za suspenziju i za izbacivanje iz lige. Da bog da im djeci za lijeka trebalo
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:26 pm

1921. stranica.
Bravo za ovu rečenicu da 5 poraza zaredom nije čisti nekvalitet, a pogotovo ne trenera. Također, kao što smo sada reagovali na greške sudije, trebali smo i prije svi reagovati zajedno, a ne govoriti da smo jači za klasu, da je Amar tu da ne bi to bilo bitno.
I kako slaba reakcija na ovu poruku Fukara Amaru, pa ovo je sramota za ljudski rod i naciju...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:27 pm

Tuzla za Pale
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:29 pm

Očigledan napredak u sportskom segmentu, ne znam šta vi gledate, ako nastavimo ovim tempom izborit ćemo opstanak sigurno.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:31 pm

Meni je puno veci problem ovo sto su kozojebi porucili Osimu od same igre i rezultata. Dok se mi medjusobno koljemo, svi oko nas to dobro iskoristavaju. Fuj
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:32 pm

Naprijed Željo četo plava...
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:32 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:10 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:01 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba paliti baklje jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
Stalno sam pisao kada su nas sudije krale, a onda su mnogi govorili, hebo suđenje, budi dobar, pa im uvali gol više. Kada je Amar došao, krenula je priča...eh, da sada vidimo smiju li nas sudije karati. Odgovor je potvrdan. Amar 3 tekme na klupi, sudije nas dva puta zaklale. Nema više one priče, eh kada dođe Amar... :D

Amar je otjerao bolje, a doveo lošije igrače. Napravio autobusku stanicu (kao i prethodnici) u Klubu. Zašto? Obećao je da će mladima dati šansu. Ja to ne vidim. Nema Osmanovića, Osmankovića, Rodina...Dacića, Žeru i Šehiće poslao na posudbu, a ostvaio malog Zubanovića i Zilića. Ne daje im šansu. Zašto nas folira, da ne kažem laže?

Hoću da budem čoban, a ne ovca. Moj rezon.
Kakve bolje igrace je Amar otjerao? Jel mislis na one koji su imali 5(pet) poraza u nizu?
Gdje je to obecao da ce mladi igraci dobiti sansu? Zbog cega spinujes po ko zna koji put? Kad je govorio o tome mislio je na Hajdarevica i Sabanadzovica,i to je jasno naglaseno da ce se dati sansa ove polusezone njima dvojci.

Da bi bio to sto zelis da budes moras navijati za Zelju. Ne za pojedince nego iskljucivo za klub. U suprotnom ces i dalje biti to sto ne zelis da budes(ovca) koja stalno spinuje..
A fakat se nisam nadao od tebe, glede uvreda na ličnoj osnovi. No, to ipak više govori o tebi, nego o meni.

Riječi Amara Osima: Znamo samo da necemo dovesti nekog igraca koji je, necu reci bezveze, koji kvalitetom nije specijalno bolji od ovih koje sad imamo. Nema potrebe nasu djecu, bez obzira sto je jedan od te djece vec napravio inostrani angazman i sto ce otici na kraju sezone najvjerovatnije, opet su ova dva druga tu i malo steta bi bilo njima zatvarati mjesto i minute ogranicavati s nekim igracima, necu reci sumnjivog kvaliteta koji nisu specijalno bolji. E sad ako se ukaze prilika da dovedemo nekog igraca bas kvalitetnijeg na tim pozicijama mozda cemo reagovati, a do tada cemo mozda rizik preuzeti i ostati s njima jer je steta im ne dat pravu priliku"

Neko od nas dvojice ne zna pravilno čitati ili rezonovati.Ne govori samo o njima dvojici, ali I Šaban i Hajdar već odavno su dobili pravu priliku i istu iskoristili, ne kod jednog, nego kod par trenera.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub mar 09, 2019 9:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:04 pm
kvalitet je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:23 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm


:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
I ovog mecite u seharu.
Šta je smiješno, osim što smo saznali da ti veze o životu i fudbalu nemaš?

Yebote kralj očekujete FUTBOL protiv ekipe koja je na svom terenu, u 10 utakmica, imala gol-razliku 9-8. Uz to se protiv nas uvijek dodatno nalože, pa je još teže. Teren da više i ne spominjem, dosadan sam sam sebi. A, svi smo svjesni kakve neznalice imamo u ekipi.

Brkoo govori ispravno. Trebat će Amaru bar još dva prijelazna roka da ovo sve protjera što ne valja. I sam je on rekao da nije ista situacija kao prošli put, da su igrači zaštićeni ugovorima itd. Ne vjerujete najtrofejnijem treneru u historiji kluba, kako vas ba nije stid više? Ok je kritika, ona je čak i dobrodošla, ali ovo što vi pišete je zlonamjerno.

I yebo vas više kamata, ne pišite kad ne znate. Amar je, kada gledamo ukupno, više dao Želji para, nego što je uzeo od njega. Uključujući ove kamate. Pitajte ove koji znaju koliko je puta Amar i posuđivao i davao Želji pare. Ove kamate ni blizu nisu pokrile samo ono što je dao. Još mi njemu dođemo para (ne znam da li se dogovarao s ovim u vezi s tim parama). Znači, umjesto da kao Slavko napravi kuću od Željinih para, on je u minusu. Ali vi sve znate. A, čovjek nas učinio najtrofejnijim. Da je od nas hajrovao MILION, malo je.
Upravu si, pojma nemam. Ti si za mene Gvardiola.

Puno trazim. Kako me nije stid. Dupli pas, akciju, sansu. Sramim se koliko zahtjevam, ocito sam zaboravio da smo u Bosni a ja trazim nesto za Englesku ligu.
Imali jedan sut i to Pavica s 30 metara. Sram da me bude traziti dva suta.

Sve si upravu brate sve. Poklopio si me, mislim da cu morati mjesec odsustvovati sa forume jer si me spustio.

Jedino ko je jadan ste vi. Dvostruki arsini, a sve stoji na forumu, jedna stvar prije a sad se opravdava. E to je jadno.
**** vas Amar u supak. Bil Lutvino govno zvakno da Amar kaze?
Ma sta ti znas,ONI su SVEZNALICE I AMAROVI LJUDI! 🤣🤣
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:40 pm

SS forum se pretvorio u S1 forum. Neki ovdje metodama ss foruma kontra Amara i ljudi oko njega.

Nadam se da ce ovo sve doprinijeti jacem Zelji. Neki su u zabludi da vole Zelju.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:41 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:32 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:10 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:01 pm

Stalno sam pisao kada su nas sudije krale, a onda su mnogi govorili, hebo suđenje, budi dobar, pa im uvali gol više. Kada je Amar došao, krenula je priča...eh, da sada vidimo smiju li nas sudije karati. Odgovor je potvrdan. Amar 3 tekme na klupi, sudije nas dva puta zaklale. Nema više one priče, eh kada dođe Amar... :D

Amar je otjerao bolje, a doveo lošije igrače. Napravio autobusku stanicu (kao i prethodnici) u Klubu. Zašto? Obećao je da će mladima dati šansu. Ja to ne vidim. Nema Osmanovića, Osmankovića, Rodina...Dacića, Žeru i Šehiće poslao na posudbu, a ostvaio malog Zubanovića i Zilića. Ne daje im šansu. Zašto nas folira, da ne kažem laže?

Hoću da budem čoban, a ne ovca. Moj rezon.
Kakve bolje igrace je Amar otjerao? Jel mislis na one koji su imali 5(pet) poraza u nizu?
Gdje je to obecao da ce mladi igraci dobiti sansu? Zbog cega spinujes po ko zna koji put? Kad je govorio o tome mislio je na Hajdarevica i Sabanadzovica,i to je jasno naglaseno da ce se dati sansa ove polusezone njima dvojci.

Da bi bio to sto zelis da budes moras navijati za Zelju. Ne za pojedince nego iskljucivo za klub. U suprotnom ces i dalje biti to sto ne zelis da budes(ovca) koja stalno spinuje..
A fakat se nisam nadao od tebe, glede uvreda na ličnoj osnovi. No, to ipak više govori o tebi, nego o meni.

Riječi Amara Osima: Znamo samo da necemo dovesti nekog igraca koji je, necu reci bezveze, koji kvalitetom nije specijalno bolji od ovih koje sad imamo. Nema potrebe nasu djecu, bez obzira sto je jedan od te djece vec napravio inostrani angazman i sto ce otici na kraju sezone najvjerovatnije, opet su ova dva druga tu i malo steta bi bilo njima zatvarati mjesto i minute ogranicavati s nekim igracima, necu reci sumnjivog kvaliteta koji nisu specijalno bolji. E sad ako se ukaze prilika da dovedemo nekog igraca bas kvalitetnijeg na tim pozicijama mozda cemo reagovati, a do tada cemo mozda rizik preuzeti i ostati s njima jer je steta im ne dat pravu priliku"

Neko od nas dvojice ne zna pravilno čitati ili rezonovati.Ne govori samo o njima dvojici, ali I Šaban i Hajdar već odavno su dobili pravu priliku i istu iskoristili, ne kod jednog, nego kod par trenera.
Ne spinuj. I ovo si izmislio i slagao, nije on ovo rekao. :D
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:44 pm

Tek se sad vidi da je FUTBOL MEN dosao samo iz prkosa i licnog interesa zbog sukoba dva lica (kako Vukotic i rece)..niti ligu poznaje ,niti ju je pratio kad je bio na godisnjem niti danas ima neku viziju.

Krčmarevic je sad kad siroko pogledas pa jedan GOSPODIN za (današnjeg jer ja ne znam gdje je onaj stari ) Amara Osima, covjek vidio da nema materijala i rekao kako sve stoji i otisao a Amar u izjavama nas navijace haman pravi budalama!

Proslost i sve sto je uradio,moze slobodno ponijeti na godisnji opet...dosao je i rekao da mi nikad losiji futbol nismo igrali i izgubili 5 u nizu...a sta danas imamo,nista bolju igru a ni smjelost,bodove niti viziju!

Ublehe bili ,ublehe ostali a kao ublehe ce i otici iz kluba!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:47 pm

Ja fakat nemam rijeci za transparent. Tuzlu sam smatrao jednim od par civilizovanih sredina kod nas. Nadam se da ce se FK Sloboda ograditi od od ovoga i da ce savez i javnost reagovati.

Sto se tice dovodjenja igraca prethodne autobuske stanice su za ovaj prelazni rok yebeni bingo. Fol pravice se ekipa za slijedecu sezonu sa kime? Sa stanom, sindikalcem, dadom na visegodisnjim ugovorima i kuknjavom kako nema para i pljuvanjem medjusobno??

Lik sere ko foka, opet kazem tek je trece kolo pod novim trenerom, mi smo igrom katastrofa, igrackim kadrom jos gori. Znaci atmosfera jos nije losa ali nakon par poraza doci ce nam itekako glave njegova umisljenost i lazno pouzdanje u rezultate sa priprema.

Imao je kad dovesti 2 3 igraca da valjaju, otpustio je pola ekipe i doveo iste i gore ublehe i eto kao nema pite od govana... pa majstore znamo i mi to al sto si jedna govna bacao a druga dovodio?

Ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da smo onako igrali, jednostavno ne mogu, da ne mogu 2 pasa svezat, da ne opalimo na go Slobodi koja sama za sebe kaze da ne moze go zabit ... ne mogu da shvatim
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u sub mar 09, 2019 9:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:50 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:32 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:10 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:01 pm

Stalno sam pisao kada su nas sudije krale, a onda su mnogi govorili, hebo suđenje, budi dobar, pa im uvali gol više. Kada je Amar došao, krenula je priča...eh, da sada vidimo smiju li nas sudije karati. Odgovor je potvrdan. Amar 3 tekme na klupi, sudije nas dva puta zaklale. Nema više one priče, eh kada dođe Amar... :D

Amar je otjerao bolje, a doveo lošije igrače. Napravio autobusku stanicu (kao i prethodnici) u Klubu. Zašto? Obećao je da će mladima dati šansu. Ja to ne vidim. Nema Osmanovića, Osmankovića, Rodina...Dacića, Žeru i Šehiće poslao na posudbu, a ostvaio malog Zubanovića i Zilića. Ne daje im šansu. Zašto nas folira, da ne kažem laže?

Hoću da budem čoban, a ne ovca. Moj rezon.
Kakve bolje igrace je Amar otjerao? Jel mislis na one koji su imali 5(pet) poraza u nizu?
Gdje je to obecao da ce mladi igraci dobiti sansu? Zbog cega spinujes po ko zna koji put? Kad je govorio o tome mislio je na Hajdarevica i Sabanadzovica,i to je jasno naglaseno da ce se dati sansa ove polusezone njima dvojci.

Da bi bio to sto zelis da budes moras navijati za Zelju. Ne za pojedince nego iskljucivo za klub. U suprotnom ces i dalje biti to sto ne zelis da budes(ovca) koja stalno spinuje..
A fakat se nisam nadao od tebe, glede uvreda na ličnoj osnovi. No, to ipak više govori o tebi, nego o meni.

Riječi Amara Osima: Znamo samo da necemo dovesti nekog igraca koji je, necu reci bezveze, koji kvalitetom nije specijalno bolji od ovih koje sad imamo. Nema potrebe nasu djecu, bez obzira sto je jedan od te djece vec napravio inostrani angazman i sto ce otici na kraju sezone najvjerovatnije, opet su ova dva druga tu i malo steta bi bilo njima zatvarati mjesto i minute ogranicavati s nekim igracima, necu reci sumnjivog kvaliteta koji nisu specijalno bolji. E sad ako se ukaze prilika da dovedemo nekog igraca bas kvalitetnijeg na tim pozicijama mozda cemo reagovati, a do tada cemo mozda rizik preuzeti i ostati s njima jer je steta im ne dat pravu priliku"

Neko od nas dvojice ne zna pravilno čitati ili rezonovati.Ne govori samo o njima dvojici, ali I Šaban i Hajdar već odavno su dobili pravu priliku i istu iskoristili, ne kod jednog, nego kod par trenera.
Uvreda na licnoj osnovi je to kad ti kazem da spinujes? Jesi li uopste procitao sta si napisao?
Pises Amar obecao mladim igracima dati sansu i onda nabrajas mlade igrace, zar to nije spinovanje? Znas i sam da je pricao o veznom redu i bez ikakve potrebe izvrces njegove rijeci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:54 pm

Treba biti pošten pa priznati da se Amaru, kada je ranije osvajao prvenstva, potrefila dobra generacija fudbalera, a sada mu npr. dva zadnja vezna igraju dva poluseniora. Očigledno je da ova ekipa ni sa Amarom ne može puno bolje, jednostavno nema taj kvalitet i treba ce dosta vremena da se ponovo složi ekipa za naslov.
Novu zgradu saveza treba spaliti a prije toga sva govna izbaciti iz nje (a možda ih i zaključati unutra) jer su oni izgleda postali sami sebi svrha dok se Premijerliga igra na oranicama kao ovoj u Tuzli. Pa napravite projekat sa lokalnim zajednicama da se urede tereni inače ovo fakat više nema smisla, bolje gledati carling nego onaj hrkljuš. Pa ne mogu se uvezati tri pasa kad lopta odskače a imaš napaljene krkane s druge strane koji čekaju da ti slome nogu. Njihovi stoperi Ignjatović i Adžem su toliki krkani i krampe da su na kraju svog igrača povrijedili kad već nisu nikog našeg. Ono odavno nisam vidio. O publici ne treba ništa ni reći, govna ne zaslužuju napisana slova nego nešto drugo.
Elem, nema nam spasa, propast nećemo
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:55 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:58 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:33 pm
Ne moze se od govana pita pravit ;)
uz tebe smo Amare
Pa koji qrac ih je dovodio...Stanić, Bogi, Klepać, Mujezinović, Sipović, E. Zec, D. Sadiković, Bajić. Znači 8 (slovima osam) igrača je potpisao Amar. On ih je doveo.
Sta se lud pravis, znas i sam da je rekao da je cilj da sreze troskove sto je i uradio kad je otjerao Curjurica i Vranjesa i da izborimo Europu. A sa ovim sastavom cemo je hladno izboriti.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:07 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:58 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:33 pm
Ne moze se od govana pita pravit ;)
uz tebe smo Amare
Pa koji qrac ih je dovodio...Stanić, Bogi, Klepać, Mujezinović, Sipović, E. Zec, D. Sadiković, Bajić. Znači 8 (slovima osam) igrača je potpisao Amar. On ih je doveo.
Sta se lud pravis, znas i sam da je rekao da je cilj da sreze troskove sto je i uradio kad je otjerao Curjurica i Vranjesa i da izborimo Europu. A sa ovim sastavom cemo je hladno izboriti.
Druze shvatas li da nema ama bas nikakvog smisla ta prica? Pa sam Amar je pricao o tome i 100 % je u pravu da ne mozes ocekivati timski duh ako svake sezone promijenis cijelu ekipu i dovedes nove igrace.

Sta on sada radi ? Upravo to. Otjerao je neke igrace ali doveo uhljupe par ekselans i to je znao da su uhljupi i sto je najgore dao im dugogodisnje ugovore znaci bice dio tima, i ocekuje da ce slijedece sezone on dovesti 7-8 igraca i da ce ekspresno imati tim? Kakva je to demagogija? Pisa po jednoj politici a istu takvu provodi

I neko kaze nije sija jest vrat
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:13 pm

Na Grbavici patnja oni "dominantniji", na Tušnju ista patnja mi "dominantniji"
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija