Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 3:59 pm

CURVA je napisao/la:
ned avg 25, 2019 11:10 pm
salle86 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 10:47 pm
AsharaK je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:07 pm
Osim dvojice, maksimalno trojice,šta su ostali loše pisali? Kritike su loše? Može li mi neko objasniti?
A dobro, trojica loše pisali petorica pisali da smo mrtvi prosjek, još petorica da je Europa upitna.
Ono daj da požurim i ugrabim da prvi pljucnem
Nisam čitao u toku meča forum već poslije, i fakat se osjeti razlika između postova.
Ljudi dragi, nismo savršeni daleko od toga. Desiće se i porazi, treba ostati dostojanstven. Ovo sad za sad je sasvim OK, sve iznad 2 boda u prosjeku je za "šuti dobro je da ne puca" 😂
Evo salle i ja se nikad nismo slagali ,neki dan kad ga je hajra napao frajer napisa hladno da je vise Misketovac i da je fulio zato ga i prozivam za hajru. Ako se gledaju te strane salle pise maksimalno korektno i svaka mu je na mjestu .Ovo sto neki drugi pokusavaju je ruzno brate.
Logično je da 2 glave imaju 2 različita mišljenja. Ali treba uvažavati drugog i drugačije, pogotovo jer svako misli za sebe da je jedino on upravu.
Nisu ni meni mnoge stvari ok ali je brate ružno nakon omjera 3-2-0 i zaostatka na poluvremenu -2 odma trenera koji nam je do tad donio 1.mjesto i igrače te nazivati najgorim imenima.
Kakvi su da su, naši su. Nakon par odličnih mečeva itekako imaju pravo na kiks-dva. Pa tek onda prigovarati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 4:21 pm

LARSSON je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:30 am
avlami97 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 8:52 am
Kao sramota postaviti sliku 0:3 protiv pitara na Grbavici, a nije sramota kao papagaj ponavljati niz od 5 uzastopnih poraza, kojih je u stvari bilo 6, ali se zadnji desio pod Amarom, pa se valjda ne računa. I jedno i drugo su činjenice i dio Željine skorašnje historije.
A to nije naslađivanje, to ti je zdrava diskusija, isto kao kad se raskine ugovor pa krene ouu koliko li smo sad na njemu zaradili.
Cekaj ako oni ss-a ili koji pojedinac ovdje radi iste debilizme. Onda je okej da i ti radis? Ako on skoci sa zgrade ti ces sa tornja? I jedni i drugi ko djeca majke mi. Samo ja ja ja ja i ja, moj ego pa sve ostalo.

Ili je tesko svojim primjerom pokazati kako ne valja i biti veci nivo od nekog levata, u cilju da predstavimo Zelju na jednom vecem nivou.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 4:30 pm

Kad onaj rece evo zabi ga genetski otpadak misleci na veselinovica htio sam se isjeci.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 4:37 pm

Ko će ispred foruma ić žonglirat na derbiju, Curva jesil za, valjda znaš kome bi trebao dres dat :placeodsmijeha:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 4:57 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon avg 26, 2019 4:21 pm
LARSSON je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:30 am
avlami97 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 8:52 am
Kao sramota postaviti sliku 0:3 protiv pitara na Grbavici, a nije sramota kao papagaj ponavljati niz od 5 uzastopnih poraza, kojih je u stvari bilo 6, ali se zadnji desio pod Amarom, pa se valjda ne računa. I jedno i drugo su činjenice i dio Željine skorašnje historije.
A to nije naslađivanje, to ti je zdrava diskusija, isto kao kad se raskine ugovor pa krene ouu koliko li smo sad na njemu zaradili.
Cekaj ako oni ss-a ili koji pojedinac ovdje radi iste debilizme. Onda je okej da i ti radis? Ako on skoci sa zgrade ti ces sa tornja? I jedni i drugi ko djeca majke mi. Samo ja ja ja ja i ja, moj ego pa sve ostalo.

Ili je tesko svojim primjerom pokazati kako ne valja i biti veci nivo od nekog levata, u cilju da predstavimo Zelju na jednom vecem nivou.
Ja sam o tome već govorio. Određeni forumaši pišu sad kao što je skoro cijeli ss forum pisao za vrijeme Senada. Ono njihovo pisanje nam nije bilo ok, a ovo bi kao trebalo biti ok, iako je skoro identično, samo što su se uloge promijenile?!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 5:35 pm

Hebo više njih i nas.Ne interesuje me to, SAMO ŽELJO, samo prica i racunica kako ici naprijed, i kako u subotu poderati vijetnamsko-malezijsku prodavačicu ljubavi sa Kobilje.

Jer si jedan jedini....
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 5:40 pm

Svi na Grbavicu! Gazi rezimsku kurvu!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 5:53 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 4:29 pm
salle86 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 3:59 pm
CURVA je napisao/la:
ned avg 25, 2019 11:10 pm


Evo salle i ja se nikad nismo slagali ,neki dan kad ga je hajra napao frajer napisa hladno da je vise Misketovac i da je fulio zato ga i prozivam za hajru. Ako se gledaju te strane salle pise maksimalno korektno i svaka mu je na mjestu .Ovo sto neki drugi pokusavaju je ruzno brate.
Logično je da 2 glave imaju 2 različita mišljenja. Ali treba uvažavati drugog i drugačije, pogotovo jer svako misli za sebe da je jedino on upravu.
Nisu ni meni mnoge stvari ok ali je brate ružno nakon omjera 3-2-0 i zaostatka na poluvremenu -2 odma trenera koji nam je do tad donio 1.mjesto i igrače te nazivati najgorim imenima.
Kakvi su da su, naši su. Nakon par odličnih mečeva itekako imaju pravo na kiks-dva. Pa tek onda prigovarati
Kako ce ti hajra zamjeriti za ovaj post :placeodsmijeha: bruda nebi ti bio u kozi .
Jel Hajra il je Hajro 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:05 pm

Tatar ide na operaciju,mi idemo na pobjedu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:24 pm

Zeničke pičke!
1987
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:26 pm

salle86 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 5:53 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 4:29 pm
salle86 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 3:59 pm


Logično je da 2 glave imaju 2 različita mišljenja. Ali treba uvažavati drugog i drugačije, pogotovo jer svako misli za sebe da je jedino on upravu.
Nisu ni meni mnoge stvari ok ali je brate ružno nakon omjera 3-2-0 i zaostatka na poluvremenu -2 odma trenera koji nam je do tad donio 1.mjesto i igrače te nazivati najgorim imenima.
Kakvi su da su, naši su. Nakon par odličnih mečeva itekako imaju pravo na kiks-dva. Pa tek onda prigovarati
Kako ce ti hajra zamjeriti za ovaj post :placeodsmijeha: bruda nebi ti bio u kozi .
Jel Hajra il je Hajro 🤣
C c c isto da ja tebe pitam jeli Salli ili Salle :)
Sto se tice posta jucer sam se osvrnuo na pljuvace JEL IH STID!
Nisam tip navijaca koji navija za klub radi titula. Ja Zelju volim jer je to klub koji zivi u obicnim ljudima i obicni ljudi zive u Zelji.
Cijenim postenje i posten rad, proviziju za obradu kredita prezirem jer smatram da to nije moralno i posteno.
Vidimo se u subotu !!!
TM87
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:32 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 4:29 pm
salle86 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 3:59 pm
CURVA je napisao/la:
ned avg 25, 2019 11:10 pm


Evo salle i ja se nikad nismo slagali ,neki dan kad ga je hajra napao frajer napisa hladno da je vise Misketovac i da je fulio zato ga i prozivam za hajru. Ako se gledaju te strane salle pise maksimalno korektno i svaka mu je na mjestu .Ovo sto neki drugi pokusavaju je ruzno brate.
Logično je da 2 glave imaju 2 različita mišljenja. Ali treba uvažavati drugog i drugačije, pogotovo jer svako misli za sebe da je jedino on upravu.
Nisu ni meni mnoge stvari ok ali je brate ružno nakon omjera 3-2-0 i zaostatka na poluvremenu -2 odma trenera koji nam je do tad donio 1.mjesto i igrače te nazivati najgorim imenima.
Kakvi su da su, naši su. Nakon par odličnih mečeva itekako imaju pravo na kiks-dva. Pa tek onda prigovarati
Kako ce ti hajra zamjeriti za ovaj post :placeodsmijeha: bruda nebi ti bio u kozi .
Ti se ubi od prozivanja ljudi sa kojima se ne slazes. Prekjucer kokoska, jucer Durgo, danas HajrA. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:33 pm

Ps. Toliko sam fin da ni kamataru nisam nikad opsovao.
Pa ja ne psujem ni protivnickim ekipama.
Po nekad pitarima i lesevima i svinjama i uglavnom ovim fasistima. :)
TM87
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:35 pm

Sto ne bi kad dio "navijaca" pise ko da su najveci dusmani, pa levat priznaje da je prizeljkivao poraz i lose rezultate, a nije jedini.

Takvi su gori od njanja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:40 pm

Mozda je star, ali je zato i senilan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 6:57 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 6:38 pm
storm_raider je napisao/la:
pon avg 26, 2019 6:32 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 4:29 pm


Kako ce ti hajra zamjeriti za ovaj post :placeodsmijeha: bruda nebi ti bio u kozi .
Ti se ubi od prozivanja ljudi sa kojima se ne slazes. Prekjucer kokoska, jucer Durgo, danas HajrA. :)
Ma okupiti cu ja ekipicu imam mambu jajaru i jos njih par ,malo po malo pa ce brat biti moderator .E onda cete vidjeti kakve slike semafora ce se stavljati ona senilna pticurina (sto hoda u starim dresovima)nece ni znati ko je pobjedio :placeodsmijeha:
Forumas godine ces biti ako nista
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 7:05 pm

storm_raider je napisao/la:
pon avg 26, 2019 6:40 pm
Mozda je star, ali je zato i senilan.
A mozda je i star
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 7:07 pm

Nego moze li ikako da se ovaj derbi klub ne uzme cirka osam milja iz kase, jer je furka ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 7:38 pm

Elegant je napisao/la:
pon avg 26, 2019 7:07 pm
Nego moze li ikako da se ovaj derbi klub ne uzme cirka osam milja iz kase, jer je furka ?
Šanse za to ispod 1%
Na žalost
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 7:46 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 7:08 pm
storm_raider je napisao/la:
pon avg 26, 2019 6:40 pm
Mozda je star, ali je zato i senilan.
Nije on toliko senilan ,kad sam dobio bebu sjecas se sta mi je obecao? clanska ali nema on vise nizasta
slika ali babuka je otisao i uclanio
Nek je sa srećom prinova Curva
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, cala, Google [Bot] i 205 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija