Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 4:30 pm

kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 4:27 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 12, 2021 1:04 pm
kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 12:55 pm
Odlazak Amara s klupe je definitivno dobar potez. Govorio sam i ranije da sam za to. Sad se riješiti i ogromnog stručnog štaba, barem pola je viška.

Naravno da bi odlazak Amara iz kluba bilo bolje rješenje, ali odakle nam pare? Vrlo jednostavno, da je Amar dao ostavku, ne bismo mu trebali isplatiti marke. Ovako smo se garant “dogovorili” s njim da se skloni s klupe, a pošto nemamo pare da ga isplatimo, da ipak ostane u klubu dok sve ne naplati. Jbg, tako je kako je. Ja ne vidim kako drugačije je moglo. Potpisan je takav ugovor s njim i to je to.

I ovako su nam sve licence upitne, kad bi Amara tako otjerali, a da ga ne isplatimo, ne bismo ni za ligu dobili.
A Bukal je svojevremeno oprostio Zelji veliku svotu novca, iako je zivio dosta oskudno. Onda nemojte vise Amara u kontekstu legende spominjati.
Drugo, ljepše vrijeme koje je iznjedrilo drugačije, bolje ljude. Nije to samo u Želji slučaj, nažalost. Ko je to još u zadnjih 20 godina Želji oprostio velike pare? Ja ne znam nikoga.

Amar je u sportskom smislu svakako legenda, rezultati govore za njega, to se ne može osporiti. Ovo drugo...
Jesu druga vremena, ali su te vrijednosti univerzalne.

Legenda je legenda ne samo po sportskom rezultatu, vec po kompletnom opusu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 4:42 pm

Hahahahaha

Znaci, NEKA GA KLUBU podrazumjeva parazita koji nista ne radi, a uzima od Željezničara platu 8.500 KM svaki mjesec + obaveze prema drzavi.

Nista se sa ovim nije uradilo,samo se jos gore napravilo. Navijaci su sa ovime definitvno izvarani i to ofirno.

AMARE MARŠ IZ ŽELJE !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
BlueMagic
Postovi: 47
Pridružen/a: pon dec 24, 2018 12:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 4:44 pm

Kamatar sigurno ostaje u klubu, sigurno ce se i dalje pitati za sve u klubu i nista se nece moci uraditi dok on ne aminuje i sigurno niko nece doci sa parama da mu morž šefuje i sigurno necemo imati nikakvog pomaka ni u narednom periodu. Mozda se rezultati malo poprave iducih utakmica ali sve je to kratkorocno...
Zadnja izmjena: BlueMagic, dana/u pon apr 12, 2021 6:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 4:50 pm

Odlazi i ne okreci se
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 6:42 pm

Zašto se jasno i glasno ne objavi da Amar ne odustaje od ispoštivanja cijelog roka ugovora tj cijele isplate ?
Zašto se ne kaže da mu Uprava ne smije uručiti otkaz zbog tužbe i blokade kluba ?
Objavite i vi čete biti čisti pred narodom i pred navijačima.
Na Amaru če time dovijeka ostati zvono...
slika
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 7:00 pm

Ubica kluba i necovjek
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 7:01 pm

E jes čovjek jak, šta je ovo.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 7:10 pm

Tobjerabi
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 7:44 pm

Treba ovo istrpiti do kraja sezone, svejedno nema europe, a upitne su obje licence.

A onda nema opravdanja nego da svi daju ostavke ili ih tjerati silom.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:03 pm

"Dzentlmenski dogovor" je dobio novo znacenje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:06 pm

Nadam se da ce se veceras objaviti ko je novi trener, inace cu se omrsiti sutra vjerojatno
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:06 pm

Svaka cast Dudicu na poslu koji radi sa Velezom.Nazalost trebao nas je preuzeti i sve bilo dogovoreno ali mu je sampanjac presudio.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:10 pm

Sad kad se Vico upali...neće torpedo uzeti titulu...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:18 pm

Veteran1965 je napisao/la:
pon apr 12, 2021 8:10 pm
Sad kad se Vico upali...neće torpedo uzeti titulu...
I ja mislim da Borac uzima ove godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:24 pm

I to duplu vec su u finalu kupa !

Sto je tuzno obzirom ko su i sta su.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:25 pm

kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 4:27 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 12, 2021 1:04 pm
kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 12:55 pm
Odlazak Amara s klupe je definitivno dobar potez. Govorio sam i ranije da sam za to. Sad se riješiti i ogromnog stručnog štaba, barem pola je viška.

Naravno da bi odlazak Amara iz kluba bilo bolje rješenje, ali odakle nam pare? Vrlo jednostavno, da je Amar dao ostavku, ne bismo mu trebali isplatiti marke. Ovako smo se garant “dogovorili” s njim da se skloni s klupe, a pošto nemamo pare da ga isplatimo, da ipak ostane u klubu dok sve ne naplati. Jbg, tako je kako je. Ja ne vidim kako drugačije je moglo. Potpisan je takav ugovor s njim i to je to.

I ovako su nam sve licence upitne, kad bi Amara tako otjerali, a da ga ne isplatimo, ne bismo ni za ligu dobili.
A Bukal je svojevremeno oprostio Zelji veliku svotu novca, iako je zivio dosta oskudno. Onda nemojte vise Amara u kontekstu legende spominjati.
Drugo, ljepše vrijeme koje je iznjedrilo drugačije, bolje ljude. Nije to samo u Želji slučaj, nažalost. Ko je to još u zadnjih 20 godina Želji oprostio velike pare? Ja ne znam nikoga.

Amar je u sportskom smislu svakako legenda, rezultati govore za njega, to se ne može osporiti. Ovo drugo...
Šta su po definiciji "velike pare"? Ako su velike pare 40 - 50 hiljada KM, a ja mislim da jesu za naše uslove, onda je znam jednog koji ih je oprostio, i vjerovatno će opet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 8:54 pm

blueboy je napisao/la:
pon apr 12, 2021 8:25 pm
kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 4:27 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 12, 2021 1:04 pm

A Bukal je svojevremeno oprostio Zelji veliku svotu novca, iako je zivio dosta oskudno. Onda nemojte vise Amara u kontekstu legende spominjati.
Drugo, ljepše vrijeme koje je iznjedrilo drugačije, bolje ljude. Nije to samo u Želji slučaj, nažalost. Ko je to još u zadnjih 20 godina Želji oprostio velike pare? Ja ne znam nikoga.

Amar je u sportskom smislu svakako legenda, rezultati govore za njega, to se ne može osporiti. Ovo drugo...
Šta su po definiciji "velike pare"? Ako su velike pare 40 - 50 hiljada KM, a ja mislim da jesu za naše uslove, onda je znam jednog koji ih je oprostio, i vjerovatno će opet.
Nisam znao da je oprostio takvu cifru. Svaka cast, a cesto ga bezveze prozivaju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 9:11 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 12, 2021 8:54 pm
blueboy je napisao/la:
pon apr 12, 2021 8:25 pm
kvalitet je napisao/la:
pon apr 12, 2021 4:27 pm


Drugo, ljepše vrijeme koje je iznjedrilo drugačije, bolje ljude. Nije to samo u Želji slučaj, nažalost. Ko je to još u zadnjih 20 godina Želji oprostio velike pare? Ja ne znam nikoga.

Amar je u sportskom smislu svakako legenda, rezultati govore za njega, to se ne može osporiti. Ovo drugo...
Šta su po definiciji "velike pare"? Ako su velike pare 40 - 50 hiljada KM, a ja mislim da jesu za naše uslove, onda je znam jednog koji ih je oprostio, i vjerovatno će opet.
Nisam znao da je oprostio takvu cifru. Svaka cast, a cesto ga bezveze prozivaju.
To je stari dug od prije 10-15 godina koji je vjerovatno bio i veći, znaš i sam kako se u to vrijeme radilo, niko tačno ne zna ni kome ni koliko se ostalo dužno. Bilo je još ljudi koji su opraštali slične cifre.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5998
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 9:42 pm

TKO JE ZDRAVKO MAMIĆ? | DIO PRVI
Ja nisam normalan. 2001. godine na računu sam imao 40 milijuna maraka gotovine od gradnje zgrada, prodaje biznisa i drugih poslova u kojima sam se borio rukama i nogama. Bio sam najlaganiji i najslobodniji čovjek na svijetu. Ministri, gradonačelnici, predsjednici i drugi uglednici plaćali su da dišu kraj mene i budu u mom društvu. Da sam tada stavio novce u nekretnine, zlato i dionice, ležao na Bahamima i povukao se, danas bih bio milijarder, Dinamo danas ne bi postojao, hrvatski nogomet bio bi nigdje. Moja obitelj bila bi bezbrižna. Ali to nisam ja. Uz tih 40 milijuna maraka Mamić Sports Agency imala je ugovor sa 100 najtalentiranijih nogometaša Hrvatske i regije. Nenormalan kakav jesam krajem 2002. godine odlučujem sve što imam staviti u mrtvaca, klub koji ima 114 tužbi protiv sebe, stotine milijuna kuna duga, nijednog igrača, nema novaca niti za grijanje, niti za struju. Iz ljubavi, a većina vas bi vas rekla iz gluposti uzimam svoj cash i stavljam u klub da bi preživio. Klub koji tada tržišno ne vrijedi ni pišljiva boba, a od imovine ima muku i probleme. PO PRVI PUT U POVIJESTI, donosim vam na uvid dio ugovora o pozajmnici, bez cenzure. Dao sam 82 milijuna kuna svojih i svoje obitelji, samo da bi Dinamo preživio. U trenu kada klub nije mogao od banaka po 11% kamati dobiti ni 10 kuna. A danas sam ja lopov. Lopov čega? Dinamo je bio kanta za napucavanje, a ja sam bio Bill Gates. Ovo je samo prvi dio, PODIJELITE DA SVI VIDE TKO JE ZDRAVKO MAMIĆ! Dio pozajmnica koje sam davao klubu da bi opstao pogledajte na https://docdro.id/ZHChdIN
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5998
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 12, 2021 9:43 pm

Jeli kome poznato ovakva situacija?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 183 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija