Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:26 am

AsharaK je napisao/la:
pon sep 16, 2019 10:25 am
Nikakve ugovore nemojte postavljat dok ne bude oficijalno.
Nisam mislio da se psotavljaju dokumenti nego ako neko zna samo da napise par onih stavki, cini mi se da se nesto pisalo o vrijednosti opreme koju godisnje moramo nabaviti, ne sjecam se stvarno a i ne mogu da nadjem na forumu.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:27 am

Sad čekaju nešto da neko izmisli za Amara, pa da mogu pljuvati...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:28 am

Taman kad pomislim da će se Kamatarević i co malo dozvati i srediti, oni naprave dva koraka nazad.

No1 :karanje:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:37 am

Vracaju se nickovi sa poderanim clanskim :ganja:

Selimovicu keru!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:41 am

Kako iz rupa iskocise na neprovjerenu vijest ovi "navijaci" odmah ide Kamatarevic ovo ono. I bas gledam nijedan od njih nije bio tu poslije derbija. Niti jedan se vec mjesec dana nije oglasavao. I sad najednom su tu svi redom.

Druga stvar ista prica se vrtila u 7.mjesecu cak je k.lix objavio "zvanicne" dresove pa nista. Ostade Umbro. Pa prica kako ce preuzeti fanshop. Pa opet Gong i BK su tu.

Ne kazem ja da ne postoji zelja Nihada, samo je druga stvar sta mi zelimo. Treca stvar skupstina je za manje od 3.mjeseca i eventualna zajebancija ovog tipa mjenjanje dobavljaca opreme u sred sezone i placanje odstete radi iste bi vrlo vjerojatno rezultiralo velikim problemom na skupstini.

Treca stvar valjda ste do sada naucili da mediji ovdje pisu senzacionalne naslove po uzor na kolege s druge obale Drine. Od toga zive, jer bar 1000 nas je jutros makar jednom otvorilo tu vijest.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:43 am

Može No1 ako će Željo imati više koristi od njega nego od Umbra. Jednostavno je. Lično, volio bih da nas oblači adidas, jer je i to znak neke ozbiljnosti kluba, ali šta da se radi.

Evo primjer - ja ne znam kako to funkcionira, ali znam da se pričalo da, kad smo tek potpisali s Umbrom, da smo i dalje plaćali dresove, ali po dosta nižoj cijeni, da su omladinci plaćali opremu itd.

Ako sad dobijemo za prvi tim džaba opremu, a omladinci budu plaćali dosta jeftinije, onda je to bolje za Želju. Samo da oprema bude ok, a ne neki škart i dizajnom i kvalitetom.

Kad je riječ o fan shopu - svi ste nezadovoljni radom. Očito da treba naći boljeg partnera. Ne bih volio da to bude Selimović zbog sve što je uradio do sada. Ali, očito da niko drugi nije spreman. Samo treba zaštititi klub. Staviš na papir, napraviš analize, izračunaš koliko je očekivana dobit u nekom periodu i naplatiš više nego što je ta predviđena dobit. Vrlo jednostavno. Hoće li tako uraditi u klubu, upitno je.

Za kraj, ne branim nikoga, samo gledam šta je u Željinom interesu. Ne želim nikoga osuditi unaprijed, iako imam određeno nepovjerenje prema trenutnim upravljačkim strukturama. Ali, to nepovjerenje nije razlog da unaprijed osudim svaki potez.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:45 am

kvalitet je napisao/la:
pon sep 16, 2019 10:43 am
Može No1 ako će Željo imati više koristi od njega nego od Umbra. Jednostavno je. Lično, volio bih da nas oblači adidas, jer je i to znak neke ozbiljnosti kluba, ali šta da se radi.

Evo primjer - ja ne znam kako to funkcionira, ali znam da se pričalo da, kad smo tek potpisali s Umbrom, da smo i dalje plaćali dresove, ali po dosta nižoj cijeni, da su omladinci plaćali opremu itd.

Ako sad dobijemo za prvi tim džaba opremu, a omladinci budu plaćali dosta jeftinije, onda je to bolje za Želju. Samo da oprema bude ok, a ne neki škart i dizajnom i kvalitetom.

Kad je riječ o fan shopu - svi ste nezadovoljni radom. Očito da treba naći boljeg partnera. Ne bih volio da to bude Selimović zbog sve što je uradio do sada. Ali, očito da niko drugi nije spreman. Samo treba zaštititi klub. Staviš na papir, napraviš analize, izračunaš koliko je očekivana dobit u nekom periodu i naplatiš više nego što je ta predviđena dobit. Vrlo jednostavno. Hoće li tako uraditi u klubu, upitno je.

Za kraj, ne branim nikoga, samo gledam šta je u Željinom interesu. Ne želim nikoga osuditi unaprijed, iako imam određeno nepovjerenje prema trenutnim upravljačkim strukturama. Ali, to nepovjerenje nije razlog da unaprijed osudim svaki potez.
Svaka ti je na mjestu, treba sve sagledati, izracunati i vidjeti sta je najbolje za Želju, a ne popljuvati odma iako niko ne zna zvanicno nikakve detalje. Ako ce Željo profitirati vise sa No1 nego sa Umbrom, boli me onda kit.a za Umbro. To je jedino pravilno i razumno razmisljanje.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:45 am

Pa nasa zvanicna SS.ba ne fula, kada oni objave to je zvanicno.
Zanima me hocel izbor nove opreme biti kao konkurs za sekretara ili ce se sad bar potruditi da budu malo manje ofirni.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5203
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:47 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon sep 16, 2019 10:45 am
Pa nasa zvanicna SS.ba ne fula, kada oni objave to je zvanicno.
Zanima me hocel izbor nove opreme biti kao konkurs za sekretara ili ce se sad bar potruditi da budu malo manje ofirni.
No, Plavi su nastavili saradnju s Umbrom, ali nakon tek osam kola klub s Grbavice je odlučio da ista raskine. Za gg.ba potvrđeno je iz Željezničara da je raskinuta saradnja s Umbrom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:50 am

Ako se ovo pokaze tacnim, bez obzira na raskid sa Umbrom, ako ce preuzeti bilo ko drugi onda ok, ali ako No1 zaista preuzme to, onda zaista sramota. Mada je ocito izvjesno da No1 to preuzima, a da je konkurs samo "mazanje" ociju...

Nihade Selimovicu keru jedan, da Bog da ti se ugasili Sparsi, i ti sa njima propao ubleho travnicka, MRS od svetinje! Ne imao za kifle smradu jedan!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:54 am

slika

Al kvalitet boli glava bas... FUJ
Zadnja izmjena: plavi kanarinac, dana/u pon sep 16, 2019 10:57 am, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 10:55 am

Vortex je napisao/la:
pon sep 16, 2019 9:38 am
Raspadamo se u svakom smislu.
Na proljeće borba za opstanak i tako to, ovo ono...
Niko to ne pominje ali zašto je problem govoriti o ovome ili nećemu drugom što nije vezano za rezultate a vrlo je bitno za klub.

Očito i ovi u klubu, kao i nekolicina ovdje rezultatima želi poklopiti sve. Pa ide priča zašto talasate, rušite atosferu pa bili smo prvi, dobili pitare, sad bod od prvog.
Evo i oni hinjaka rade ove stvari u ovoj situaciji kad su ljudi "zaluđeni" derbijem i prvim mjestom.

Bitne su stvari kako klub funkcioniše, da li za to treba kredit i šta sve već. Nećemo ni rezultate moći imati ako klub ne bude funkcionisao da je 5 Amara na klupi. A i nestat će onih stvari koje možemo prodati da time nadomjestimo buđet.
Ako je bilo kome drago da se vrte oko kluba ove ljige kao Pešto, Selimović onda ne znam stvarno. Kako neko ko nije navijač Želje može nama valjati, neko ko svoj klub drži na infuziji. On je tu da on bude dobar, sumnjam da takvi likovi daju i ne gledaju svoju korist.

Ove povremene nikove i uvrede ne želim komentarisati ali isto je to kao i ovi što brane i ne daju da se bilo šta "talasa", jer prvi smo i dobili smo pitare.

A što je najgore dosadit će i rezultati, a tad ne bi valjalo da nam u klubu i oko kluba budu ovakvi kao Selimović. Možda i neće biti kad dobro izmuzu i uzmu i ostvare svoju korist.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:01 am

Samo cu reci da smo se do jucer smijali kujama sa koseva dok ih je oblacio propali modni guru haad
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:03 am

Dobar je No1. Dres se usmrdi kvalitetno na prvi znoj, svi će bježati od naših igrača. Taktički.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:03 am

Ne postoji način da NO1 bude bolji od Umbra po Želju.
A nije neprovjereno jer su svi objavili, pa čak i gg.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:10 am

Hajde da sacekamo zvanicno oko ovoga.

Mogao bi se klub pozabaviti ove sedmice marketingom za sljedecu utakmicu. Proslavljamo 98. Rodjendan, a gost nam je isti kao i na prethodnom. Moramo napuniti sjever i istok iz vise razloga. Poslati poruke svima u savezu i Krstajicevoj ekipi. Vazna tri boda su u igri.

Prije ovoga Tekstilac zavrsiti rutinski, ocekujem Mehica i Subasica od pocetka.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:12 am

Koliko se sjecam, kako je ugovor konstruisan, pravi benefiti dolaze pred kraj ugovora. Raskinuti ugovor sada bi bilo isto ko kad dogovoris posao, odradis ga do kraja, ulozis svoje vrijeme i novac i onda uzmes paliju i polupas sve pa te jos i kazne. :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:12 am

Musemić odmara protiv Tuzle, ne može u kupu odslužiti kaznu :D
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:13 am

Kospa je napisao/la:
pon sep 16, 2019 11:12 am
Koliko se sjecam, kako je ugovor konstruisan, pravi benefiti dolaze pred kraj ugovora. Raskinuti ugovor sada bi bilo isto ko kad dogovoris posao, odradis ga do kraja, ulozis svoje vrijeme i novac i onda uzmes paliju i polupas sve pa te jos i kazne. :D
Majstorski nema sta..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 11:18 am

kvalitet je napisao/la:
pon sep 16, 2019 10:43 am
Može No1 ako će Željo imati više koristi od njega nego od Umbra. Jednostavno je. Lično, volio bih da nas oblači adidas, jer je i to znak neke ozbiljnosti kluba, ali šta da se radi.

Evo primjer - ja ne znam kako to funkcionira, ali znam da se pričalo da, kad smo tek potpisali s Umbrom, da smo i dalje plaćali dresove, ali po dosta nižoj cijeni, da su omladinci plaćali opremu itd.

Ako sad dobijemo za prvi tim džaba opremu, a omladinci budu plaćali dosta jeftinije, onda je to bolje za Želju. Samo da oprema bude ok, a ne neki škart i dizajnom i kvalitetom.

Kad je riječ o fan shopu - svi ste nezadovoljni radom. Očito da treba naći boljeg partnera. Ne bih volio da to bude Selimović zbog sve što je uradio do sada. Ali, očito da niko drugi nije spreman. Samo treba zaštititi klub. Staviš na papir, napraviš analize, izračunaš koliko je očekivana dobit u nekom periodu i naplatiš više nego što je ta predviđena dobit. Vrlo jednostavno. Hoće li tako uraditi u klubu, upitno je.

Za kraj, ne branim nikoga, samo gledam šta je u Željinom interesu. Ne želim nikoga osuditi unaprijed, iako imam određeno nepovjerenje prema trenutnim upravljačkim strukturama. Ali, to nepovjerenje nije razlog da unaprijed osudim svaki potez.
Bez obzira ba dobavljaca uvijek je prvi tim imao besplatnu opremu uz uslov da omladinski pogon mora kupovati istu uz hajmo reci povoljne uslove.
Tako je 20 i kusur godina .
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija