Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:20 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:16 am
kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:13 am
Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:02 am
Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu i ciganluk u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu, a pomoci klubu nece jer nije trenutno u klubu, fuj..
Bravo majstore. Prave se budale. Svi vratili svoje pare, samo Amar nije i on treba da to kao halali. 100% podržavam Amara u vezi s dugom. Vadio nas je iz govana tolike godine, a sad nam ne valja. Kažu nabrao se dug... samo zamislite koliki bi taj dug bio da Amar nije davao svoje pare i gdje bismo danas bili. Neće da vrate film malo na period prije dolaska Amara, kakvo je to rasulo bilo.

Možemo govoriti o njegovim greškama i što se tiče igračkog kadra i što se tiče igre same... Ali ovo je dno što mu se "stavlja na teret".
Rodjak, jesmol izlazili u evropu tad liga prvaka, jesmol i cak serifa eliminisali, jesmol imali bruku raje na tekmama (da ne pominjemo kome kako kuda su isle pare od ulaznica), jesmo isto imali kirije od sjevera... hahaha kakva je to truhla,prica ba sviju ti, sta on davao samo... nijr bilo nikako para jel ?
A kad je tek došao? Jel bilo para?

I ja ne tvrdim da nije bilo nikako para, ali nismo imali dovoljno, pogotovo jer su nas neke tužbe pritisle bile. Uz to nismo imalo neku administraciju koja je mogla izganjati nekakvih sponzora, samim tim i više para.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:21 am

@kvalitet, u redu je, dace Amar i tebi nesto od para koje je iskamatario Zelji.

Sramota je da se ovakav lihvar brani!! Odlazi iz Zeljeznicara!!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:25 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:16 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:09 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:07 am
Hahaha **** majku koliko ga neki ovdje brane, ja brata rođenog ne bi... pa jel ovo realno sta nam se desava... i da, koji ce k na skupstini kad jedan covjek je skupstina i po vertikali svugdje jedan covjek sve odlučuje i on je Bog u nasem klubu...
Ja sebe ne bi ovoliko branio.
Da ja trebam naplatiti 400 milja ne bi ovoliko pisao koliko neko sto ( prema njihovim navodima ) nema koristi od tog.

Za drugog covjeka se ovoliko boriti. Kakvi humanisti.
Haj ti meni daj jedno dvije milje i halali. Može?

Normalno da ću braniti čovjeka koji je 100% u pravu. To što smo mi pichke kao ljudi je druga stvar. Ne smijemo izađi na proteste, ne smijemo podržati nikoga javno, ništa ne smijemo... Pritom je taj čovjek NAJTROFEJNIJI u našoj historiji. Kako da ga ne branim?
Je li upravu ce utvrditi neko drugi jer je tuzio klub.
Ako je upravu bit ce mu isplaceno.

Moze on presudu cekati i kao nezaposlen. Zasto se morao osiguravati svojim ljudima u upravi? Zasto je morao taj novac dobiti i preko potpisanog ugovora na 3 i po godine uz ogromnu klauzu ako mu se raskine taj ugovor?
Zasto mu je uostalom sve ovo trebalo, jer je cinjenica da je samo dosao uzeti svoje pare, da nema nikakvog drugog motiva.

Grebe rukama i nogama a sve u stetu Zelje, em nesposobna uprava, em indolentan trener kojem se ne radi.
Opet kazem, ako je upravu tuzio je klub, dobit ce klub i klub ce mu morati dati pare. A sve je to mogao i kao "setac psa", bez navedene stete u vidu ovog nabrojanog u redu iznad.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pet jun 14, 2019 12:27 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:27 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:20 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:16 am
kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:13 am


Bravo majstore. Prave se budale. Svi vratili svoje pare, samo Amar nije i on treba da to kao halali. 100% podržavam Amara u vezi s dugom. Vadio nas je iz govana tolike godine, a sad nam ne valja. Kažu nabrao se dug... samo zamislite koliki bi taj dug bio da Amar nije davao svoje pare i gdje bismo danas bili. Neće da vrate film malo na period prije dolaska Amara, kakvo je to rasulo bilo.

Možemo govoriti o njegovim greškama i što se tiče igračkog kadra i što se tiče igre same... Ali ovo je dno što mu se "stavlja na teret".
Rodjak, jesmol izlazili u evropu tad liga prvaka, jesmol i cak serifa eliminisali, jesmol imali bruku raje na tekmama (da ne pominjemo kome kako kuda su isle pare od ulaznica), jesmo isto imali kirije od sjevera... hahaha kakva je to truhla,prica ba sviju ti, sta on davao samo... nijr bilo nikako para jel ?
A kad je tek došao? Jel bilo para?

I ja ne tvrdim da nije bilo nikako para, ali nismo imali dovoljno, pogotovo jer su nas neke tužbe pritisle bile. Uz to nismo imalo neku administraciju koja je mogla izganjati nekakvih sponzora, samim tim i više para.
Ja koliko znam u ta vremena pare su bile puno vrijednije nego danas, izlazak u LŠ i prolazak jednog kola prije 7 godina je bilo baš veliko postignuće, uz sve to namaknes sigurno od te 4 utakmice oko 500-600k€ ... nije se s tim moglo pokriti ta dugovanja i ostalo, s obzirom da nisi placao poreze, da si imao prejeftinu ekipu, da skoro da nisi imao troskova nekih kojih danas imas?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:31 am

Nismo dobili licencu, pa sta ?

Tako je oce, seri se po nama.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pet jun 14, 2019 12:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:31 am

Ako je Amar dao tih 400.000KM i ima trag pozajmice onda bi covjeka trebalo iaplatiti

Koliko bi nas nastavilo raditi a da nam plataa kasni...niko

Ljudi previse idemo u podjele, ovo nicemu dobrom ne moze doci
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:32 am

cikazubo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:31 am
Nismo dobili licencu, pa sta ?

Tako je oce, seri se po nama.
Šta reče i osta živ...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:32 am

Cim vidite da neko fula ć, č, đ, dž to je Violončelo naše 1/1 ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:33 am

Iz ovog intervjua je izašlo par odgovora na pitanja koja su se redala često na ovom forumu:
-NUĐENO MU JE DA BUDE TRENER
-Krivac što Senad i uprava i Amar ne rade zajedno - AMAR
-Amar je otjerao upravu
-Amar je doveo ovu upravu
-Skupština "Dana pobjede Željezničara" je smišljena ceremonijalno i izrežirana, kao što se i vidjelo
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:33 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:32 am
Cim vidite da neko fula ć, č, đ, dž to je Violončelo naše 1/1 ...
To je naturna laz...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:34 am

Opet molim moderaciju da ove postove skloni sa dokumentima Kluba. Pa ovo čitaju svi

Molim vas, razmislite prije nego nešto pošaljete na forume. Pa fakat vršite sve mjere.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u pet jun 14, 2019 12:39 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:36 am

Odlazi!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:36 am

Covjek razvali kompletan klub zbog para ispod ruke, opet ga idolopoklonici pravdaju.

Stanic, Bogicevic, raspad novog UO, raspad novog NO, otkaz direktoru, dugovanja, nedobijanje licence, PA STA ?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:39 am

cikazubo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:36 am
Covjek razvali kompletan klub zbog para ispod ruke, opet ga idolopoklonici pravdaju.

Stanic, Bogicevic, raspad novog UO, raspad novog NO, otkaz direktoru, dugovanja, nedobijanje licence, PA STA ?
Ma jesi lud ti, sad ce ti neko puknut prstima i probuditi ces se, sve je nocna mora... Željo nikad jači, toliko jaki da nas minus od 1.3 miliona maraka ne dotiče... ;)
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:39 am

Odslušao Amarovu priču. Na par dijelova izlaganja imao bih ozbiljan komentar ali bolje da to prenoči za neka druga vremena, ili još bolje za nikada. Meni bitna stvar je što je potvrdio moje današnje pisanje da i sa ovakvom ekipom uz možda dva-tri dolaska u ovakvoj ligi može napasti titulu i da nema alibija. Neka ove postojeće diže pa to mu je posao. Volio bih i znati kakav ima ugovor i kakva je klauzula u slučaju otkaza da se ne daj Bože tu ne krije neka ujudurma. Ostalo bih ostavio sudovima da utvrde ko je kome dužan.

Uskoro ide nova sezona, valja ovo sve sažvakati i sačuvati želju (ljubav nikada nije upitna) da se ipak vidimo na Grbavici. Kako je dobro vidjeti te opet ...
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:42 am

Najsmjesnije od svega je to sto ono sve sto su pisali drugima, ustvari su oni bili. Kada ste prevarant, onda u svakome vidite prevaranta.

Premisa:
- "G. Misimovic kamatar" - g. Misimovic uzeo zakonsku kamatu od 7% donaciju vratio u klub
Istina:
- G. Amar Osim vise puta iskamatario klub i tuzio. Trenutno je aktivna tuzba i visoka klauzula u slucaju otkaza

Premisa:
- "Klub jednog lica - Misimovica"
Istina:
- Klub jedno lica - Amara Osima koji dovodi Uprave, Nadzorne Odbore kako zeli u klub

Premisa:
- "Misimovic otvorio sebi forum" - Ovdje otvoreno i argumentovano i jedni u drugi pisu. Ovo zagovaraju samo oni kojima je Amar bitniji nego Zeljeznicar, a jako ih je malo.
Istina:
- Na ss.ba svaki Amarov potez se slijepo opravdava (u cemu prednjaci decko koji je prosle godine kupio Playstatin u BH Telecomu) i vec je evidentno da je tamo vecinom grupica placenika. Malo vas je, to znate i sami. Jako, jako malo. Vecina je protiv Amara Osima i protiv vas.

Sve se vrati kao bumerang gospodine Amare!
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u pet jun 14, 2019 12:46 am, ukupno mijenjano 3 puta.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:42 am

A sto bi se bilo sta brisalo, pa cemu guranje stvari pod tepih.... ionako je pun prasine....
Nemoj o tribini, nemoj o dokumentima , nemoj o tuzbama, to nas i jase svo ovo vrijeme. Sve treba javno jasno i glasno...
A smije se pricati o janjadima bumovima i ostalim pikanterijama...
Država Željo
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:43 am

ono.na je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:04 am
Qooler je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:00 am
Amatu je trebalo ispaltiti tih 400 000KM. Skupiti od djece opet, od nas i dati mu to.
Zaboravio si dodati K ispred njegovog imena

:rofl1:
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:43 am

pozdrav plava nacijo. Pratim ovaj forum vec dugo i odlucih napokon da se registrujem. Bio sam na onom forumu do 2013 i tada sam banovan takodjer pod ovim nickom. Ljudi moji samo normalan covjek je na strani pravde i puna podrska klubu u ovom slucaju protiv (teska srca prvi put pisem i ne mogu vjerovati da cu to upravo ja pisati, koji citav svoj zivot od 1997 pratim svoj voljeni klub i koji mi je ikona uz sve velikane bio Amar Osim, brkati majstor) sada hladno kazem podrsa puna protiv KAMATARA - Amar Osim. Čovjek koji je sve reziravo od 2016-17 godine na najhinjavije nacine rusio temelje kluba i najzdravije uprave ili rame uz rame sa najzdravijim i najpostenijim upravama kakv jemoj voljeni Željo imao u svojoj historiji. VOLIM TE ŽELJO I U KOST protiv ljudi koji nam vode klub u propast.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:44 am

Zašto nije došao u klub, bio menadžer, potraživao novac na sudu, oprostio kamatu i niko niti bi pričao o tome, nastavila bi se prava priča, on bi imao novac za ekipu i radio pošteno u svom domenu.
I ovo ismijavanje da neki od ljudi su govorili da su znali da će se ovo desiti s licencom i nisu pomogli.
Pa sklonio si ljude kojima se to ne bi desilo, a ako pri tome misliš i na navijače...moj Amare da mi je dočekati da osim članske, karti, proizvoda iz fan shopa mogu pomoći svom Želji još više sve bih dao, kao i većina nas ovdje. I da ako si ti u Klubu, ako je neko u upravi i radi nešto za Želju, ne znači da vam je više stalo do Želje nego nama, "običnim" navijačima koji ne mogu da mirno podnesu današnji poraz kadeta od Mure, a kamo li licencu, za koju ti kažeš "pa šta ako smo je izgubili".
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], ublehas i 168 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija