Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:00 am

Odgledao interviju. Ovde su jasne stvari:
1.Mirsad Šiljak uvjek zaboravi ključnu stvar i to pet do 12. Taj čovjek više nikada ne bi trebao prići stadionu Grbavica.
2. Amar Osim je karakter čovjek. On je sve, al lažov nije. Ako kaže da mu je klub dužan u pfening, onda je to tako. Trebalo je vidit da se tom čovjeku vrati njegovih 400 000 KM.

3. Pretpostavljam da je Šiljak bio svjestan da je Amar iskren i nije htio na vrijeme potpisat tu žalbu. Amatu je trebalo ispaltiti tih 400 000KM. Skupiti od djece opet, od nas i dati mu to.
4. Nakon što se Amaru da to, svesti ga na trenera koji ima zadatak u sportskom segmentu. Amar ne zna voditi računa ni o svojim pozajmicama, a kamo li klubu sa 6 mil budžeta.
5. Bivša uorava je pokazala kako se vodi klub. Dakle ja im vjerujem da bi klub gubio toliko dugo dok Amar ne bi ostvario riječi sa sastanka Amar - Miske.

Amare ja ti sve vjerujem, ali rušio si ljude koji su radili 100% u interesu Želje. To je Amare vidljivo iz aviona. Ti kao takav, egomanijak si morao dokazati da si u pravu vezano za sastanak sa Misimovićem i co. Amare, da do kraja svijeta osvajaš titule to ti Željina srca neće oprostiti. Ko si ti da oslučiš kada neko treba otići? Ko si ti da Željo poslije sastanka sa tobom ne može dobiti ni jednu utakmicu na Grbavici? Znas li ti koliko je mene tih utakmica zdravlja koštalo! Ni jedan sekund ti ne halalim od svih 5x90x60 sekundi + produžetci!
Šta smo mi uradi?
Nismo ništa, al nismo sekunde pomislili da radimo protiv bilo koga u Želji.
Šta ti vrijedi što si ti radio kada si uprljao ruke onim što ne peru niti sva higijenska sredstva ovog svijeta.

Ako čitaš, razmisli o ovome!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:01 am

To je vama bitno, lose ovo "vama" al tako haman ispade. To nije bitno, to je nesto normalno i logicno.. isto kao kad radis i platu primis. A na ovo zadnje ko si uostalom ti :D
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:02 am

Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu i ciganluk u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu, a pomoci klubu nece jer nije trenutno u klubu, fuj..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ono.na
Postovi: 565
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:04 am

Qooler je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:00 am
Amatu je trebalo ispaltiti tih 400 000KM. Skupiti od djece opet, od nas i dati mu to.
Zaboravio si dodati K ispred njegovog imena
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:05 am

Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:02 am
Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu..
Ko kaze da je clan uprave.
Ovo ima svako ziv.

A ocito da nije od interesa da se sazna istina.
Vise cemo vjerovati ovim lazovima sto su slagali sve sto su zinuli.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:07 am

Hahaha **** majku koliko ga neki ovdje brane, ja brata rođenog ne bi... pa jel ovo realno sta nam se desava... i da, koji ce k na skupstini kad jedan covjek je skupstina i po vertikali svugdje jedan covjek sve odlučuje i on je Bog u nasem klubu...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:08 am

Al nije odlucio da udje da pomogne Zelji nego da se naplati. Koliko god ja mislio da Amaru treba vratiti te pare, ovaj Misimovic je svjetski mega car :rofl:
boli brata qrac ko si sta si, ako nemas papir neces ostetiti Zelju :D takvi nam ljudi trebaju u Zelji! pogotovo sad kada se tegli ka privatizaciji sa svih strana i dok nam Amarov predsjednik suruje sa Violinom
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:09 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:07 am
Hahaha **** majku koliko ga neki ovdje brane, ja brata rođenog ne bi... pa jel ovo realno sta nam se desava... i da, koji ce k na skupstini kad jedan covjek je skupstina i po vertikali svugdje jedan covjek sve odlučuje i on je Bog u nasem klubu...
Pogubio se covjek generalno, ne vezano za pare koje potrazuje. Njega ubi ego ja ne prepoznajem covjeka.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:09 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:07 am
Hahaha **** majku koliko ga neki ovdje brane, ja brata rođenog ne bi... pa jel ovo realno sta nam se desava... i da, koji ce k na skupstini kad jedan covjek je skupstina i po vertikali svugdje jedan covjek sve odlučuje i on je Bog u nasem klubu...
Ja sebe ne bi ovoliko branio.
Da ja trebam naplatiti 400 milja ne bi ovoliko pisao koliko neko sto ( prema njihovim navodima ) nema koristi od tog.

Za drugog covjeka se ovoliko boriti. Kakvi humanisti.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:10 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:07 am
Hahaha **** majku koliko ga neki ovdje brane, ja brata rođenog ne bi... pa jel ovo realno sta nam se desava... i da, koji ce k na skupstini kad jedan covjek je skupstina i po vertikali svugdje jedan covjek sve odlučuje i on je Bog u nasem klubu...
Pa nakon svega napisanog, covjek na Zeljinom forumu mrtav hladan napise kako bi mu trebalo vratiti i milion ako zatrazi. Znaci nema dalje
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pet jun 14, 2019 12:12 am, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:10 am

Ko nakon ovoga podrzava gospodina Amara, meni licno nije jasno da se moze nazivati navijacom Zeljeznicara. Cijelu noc mi zvoni telefon, ljudi zovu, pitaju. Ljuti su, svi su ljuti na njega i maske su pale. Mi moramo svi da shvatimo da se moram ujediniti zbog Zeljeznicara, i otjerati svakoga ko je ostetio klub. Amar Osim je na privatni racun prebacio novac. Kako znamo da ga je ikad vratio u klub? Ovo je pravna drzava, pozivam organe vlasti da reaguju!!! Dokaze imate!!

Obavezno objaviti kakav je njegov ugovor!!!I onda neko kaze da nije kamatar.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:11 am

Qooler je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:00 am
Odgledao interviju. Ovde su jasne stvari:
1.Mirsad Šiljak uvjek zaboravi ključnu stvar i to pet do 12. Taj čovjek više nikada ne bi trebao prići stadionu Grbavica.
2. Amar Osim je karakter čovjek. On je sve, al lažov nije. Ako kaže da mu je klub dužan u pfening, onda je to tako. Trebalo je vidit da se tom čovjeku vrati njegovih 400 000 KM.

3. Pretpostavljam da je Šiljak bio svjestan da je Amar iskren i nije htio na vrijeme potpisat tu žalbu. Amatu je trebalo ispaltiti tih 400 000KM. Skupiti od djece opet, od nas i dati mu to.
4. Nakon što se Amaru da to, svesti ga na trenera koji ima zadatak u sportskom segmentu. Amar ne zna voditi računa ni o svojim pozajmicama, a kamo li klubu sa 6 mil budžeta.
5. Bivša uorava je pokazala kako se vodi klub. Dakle ja im vjerujem da bi klub gubio toliko dugo dok Amar ne bi ostvario riječi sa sastanka Amar - Miske.

Amare ja ti sve vjerujem, ali rušio si ljude koji su radili 100% u interesu Želje. To je Amare vidljivo iz aviona. Ti kao takav, egomanijak si morao dokazati da si u pravu vezano za sastanak sa Misimovićem i co. Amare, da do kraja svijeta osvajaš titule to ti Željina srca neće oprostiti. Ko si ti da oslučiš kada neko treba otići? Ko si ti da Željo poslije sastanka sa tobom ne može dobiti ni jednu utakmicu na Grbavici? Znas li ti koliko je mene tih utakmica zdravlja koštalo! Ni jedan sekund ti ne halalim od svih 5x90x60 sekundi + produžetci!
Šta smo mi uradi?
Nismo ništa, al nismo sekunde pomislili da radimo protiv bilo koga u Želji.
Šta ti vrijedi što si ti radio kada si uprljao ruke onim što ne peru niti sva higijenska sredstva ovog svijeta.

Ako čitaš, razmisli o ovome!
P. S: Ako čitas ovo, bori se ti za svojih 400k, imaš pravo, a nemaš pojma koliko ćemo se mi boriti da niko ne radi protiv Želje.
Počet ćemo od tih 12 do 15% budžeta po kojem samo što nisi popišao majorizirajući Željin milion KM. Prosuli su ga oni koje si okupio pa proslavio uz šampanjac, a ankon što ti kao svevišnji presudi da neko više ne bi trebao biti u UO.
Amare, Konvertibilne marke su jednake i kada ti Želji daš 400 000 i kada tvoji koje si uspio okupiti oštete za 1.000.000,00 KM. Tvoje vrijede, a Željine ne vrijede? Sav ti se intervju sveo, kako je tvojih 400k beskonačno važno, a onaj milion Zeljin koji prosuše ove koje si okupio ništa ne vrijede. Neće moći!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jun 14, 2019 12:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:13 am

nek nam je bog na pomoći
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:13 am

Jehova se oglasio, evo odmah i Jehovinih svjedoka sa njegovim "ajetima".

Inače:
Lobotomac - uvredljiv termin koji su kreirali ljudi kojima su dovoljne dvije facijalne ekspresije i ironična rečenica da formiraju vlastiti stav i mišljenje. Kreatori termina "lobotomac" za sve nedoumice i logička pitanja koriste izraze "Amar zna" i "Amar Amar Osim Osim".
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:13 am

Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:02 am
Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu i ciganluk u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu, a pomoci klubu nece jer nije trenutno u klubu, fuj..
Bravo majstore. Prave se budale. Svi vratili svoje pare, samo Amar nije i on treba da to kao halali. 100% podržavam Amara u vezi s dugom. Vadio nas je iz govana tolike godine, a sad nam ne valja. Kažu nabrao se dug... samo zamislite koliki bi taj dug bio da Amar nije davao svoje pare i gdje bismo danas bili. Neće da vrate film malo na period prije dolaska Amara, kakvo je to rasulo bilo.

Možemo govoriti o njegovim greškama i što se tiče igračkog kadra i što se tiče igre same... Ali ovo je dno što mu se "stavlja na teret".
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:16 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:13 am
Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:02 am
Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu i ciganluk u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu, a pomoci klubu nece jer nije trenutno u klubu, fuj..
Bravo majstore. Prave se budale. Svi vratili svoje pare, samo Amar nije i on treba da to kao halali. 100% podržavam Amara u vezi s dugom. Vadio nas je iz govana tolike godine, a sad nam ne valja. Kažu nabrao se dug... samo zamislite koliki bi taj dug bio da Amar nije davao svoje pare i gdje bismo danas bili. Neće da vrate film malo na period prije dolaska Amara, kakvo je to rasulo bilo.

Možemo govoriti o njegovim greškama i što se tiče igračkog kadra i što se tiče igre same... Ali ovo je dno što mu se "stavlja na teret".
Rodjak, jesmol izlazili u evropu tad liga prvaka, jesmol i cak serifa eliminisali, jesmol imali bruku raje na tekmama (da ne pominjemo kome kako kuda su isle pare od ulaznica), jesmo isto imali kirije od sjevera... hahaha kakva je to truhla,prica ba sviju ti, sta on davao samo... nijr bilo nikako para jel ?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:16 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:09 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:07 am
Hahaha **** majku koliko ga neki ovdje brane, ja brata rođenog ne bi... pa jel ovo realno sta nam se desava... i da, koji ce k na skupstini kad jedan covjek je skupstina i po vertikali svugdje jedan covjek sve odlučuje i on je Bog u nasem klubu...
Ja sebe ne bi ovoliko branio.
Da ja trebam naplatiti 400 milja ne bi ovoliko pisao koliko neko sto ( prema njihovim navodima ) nema koristi od tog.

Za drugog covjeka se ovoliko boriti. Kakvi humanisti.
Haj ti meni daj jedno dvije milje i halali. Može?

Normalno da ću braniti čovjeka koji je 100% u pravu. To što smo mi pichke kao ljudi je druga stvar. Ne smijemo izađi na proteste, ne smijemo podržati nikoga javno, ništa ne smijemo... Pritom je taj čovjek NAJTROFEJNIJI u našoj historiji. Kako da ga ne branim?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:18 am

Brani ga... Sad ce opet novi ljudi, boli te k, novi sampanjac, bice tu casica i za tebe... ha i jebe ti se, samo polahko... mi smo budale
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:19 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:05 am
Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:02 am
Ne mogu da vjerujem da navijacu Zelje moras objasnjavati zbog cega su u tom periodu pare od Bekricevog transfera legle na Amarov racun a ne na racun kluba. Fakat nevjerovatno. Zato sto je racun kluba bio blokiran ili su mnogi dozivjeli neku amneziju pa se ne sjecaju tog perioda prije nego sto se Amar drugi put vratio. To je ono kad su igraci gurali autobus jer nismo imali novca za gorivo i kad je bila haoticna situacija. I onda dosao Amar, rastjerao skoro citavu ekipu, ulozio svoj novac, placao gdje god i kad god zaskripi i sad je problem sto covjek hoce svoj novac koji je u nekim periodima odrzavao klub u zivotu. I svako ziv zna da je Amar dao klubu svoj novac ali se prave sad ludi i lafo ne znaju o cemu se radi. Ovakvu propagandu u zivotu nisam vidio.

I sto je najgore ovaj clan uprave sto objavljuje ovo po forumu se nece ni pojaviti na skupstini nego ce nakon skupstine nastaviti da siri propagandu po forumu i iskljucivo po forumu..
Ko kaze da je clan uprave.
Ovo ima svako ziv.

A ocito da nije od interesa da se sazna istina.
Vise cemo vjerovati ovim lazovima sto su slagali sve sto su zinuli.
To se rjesava na najvecem organu kluba a ne preko foruma. Tamo se iznose cinjenice i tamo se radi na boljitku kluba. Zamisli to da se ljudi ne pojave uopste na najvaznijem organu kluba i onda sastave neki tekst zbog cega nisu dosli, bojali se da ce biti smijenjeni i onda preko foruma sad nesto pokusavaju. To je bas debilizam.

Neko napisa poslali su neke dokumente svim medijima. Ko ce to objaviti kad su nas posvadjali sa skoro svima? I sa medijima, i sa savezom, i sa sindikatom fudbalera, sa svim klubovima u ligi itd a uz to su uspjeli i podijeliti Zeljine navijace. Zar to nisu cinjenice? Zar je to Zeljo?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:20 am

Pa nek ide na sud, šta je problem jebote
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija