Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:44 pm

Smijesno je i pomislit da neko u Želji moze imat platu vecu od par hiljada.
Odakle pare?Pa neigramo grupe europe.
Sto se tice ovog poteza uprave,apsolutno podrzavam,trebalo se i ranije,al eto nije.
Oda ih je zastitio,iz najboljih namjera i zbog njih samih kao i zbog kolektiva.
Mislio covjek,da mu jos trebaju i da ce se opametit.Pogrijesio covjek nije znao s kakvom bagrom ima posla,konto ako je on rasto u postenom okruzenju medju moralnim ljudima,da su i ovi koliko toliko posteni i savjesni.Nekrivim Odu.
Sto se tice Blagojevica,nije on tako nenadoknadiv.Anel,Čuki,Sinan je trio koji ce najbolje na sredini ispuniti ono sto Oda zamislja.To jest brza pas igra.
Nije nase da se pitamo sto je suspendovan ovaj,sto nije onaj,szo ovo ovako,zasto ne onako.Znaju ljudi u upravi i strucnom stabu kad i zasto treba koga suspendovati,nisu ludi da sami sebe potkopavaju.Svako ZASTO ima svoje ZATO,sigurno da nije sve za javnost,kao sto nije bilo ni za vrijeme Amara...kao sto nije nigdje u svjetu.
**** i ovo sto 'svak sve zna',ja sam rahatniji bio nekoć,kad sam preko radia slusao prenose ako neodem na tekmu,a sve sto sam znao,saznao sam iz novina.
Al jok,sad svi pametni,svi sve znaju,
SVE SAME HODAJUĆE ENCIKLOPEDIJE
Izvinjavam se na duzini posta :zeljeznicar1:
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:50 pm

evo da se malo ukljucim, iako bih najradije prespavao do zimske pauze. Ne razumijem nas, jedan dan bismo sve tjerali, drugi dan neka ih nece imati ko igrati. Pa isprva, svi za gospodina i velikog znalca Odovića, da mu se da šansa bez obzira na sve, sada tjeranje. A čovjek izvlači nešto iz ekipe koju nije selektirao, u groznoj atmosferi sa strašnim pritiskom. Pa treba ih kazniti, pa im se svima odbije od plate, pa se suspenduju, pa se vrate, pa se opet suspenduju, a sve to se radi u momentima kada ne možeš dovesti novog igrača. Znači pokušavaju na sve načine da dopru do gospode koji trkcaraju po terenu. A nama nekad puno nekad malo. Pa i da poslušaju nas i sve otjeraju, ostave juniore, opet bismo rekli nije to dobro ne moze se tako pobjeđivati, trebali su to predvidjeti, i fakat ne može. Problem je što smo brzo zaboravili ona vremena sredine tabele i nikakvog sistema. Sada smo pri vrhu i imamo sistem, nije savršen ali postoji i popravlja se i iz ovoga će Željo izaći jači. Ostaci starih vremena kopne, nova dolaze. Sjeban sam, sjebani smo svi, al kada zavirim u srce, zna se šta ću naci. 1921
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:52 pm

Occasionally je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:04 pm
slika
Genijalno!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:43 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:28 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:02 pm

Sad da nanižemo sve pobjede do kraja smirit će se situacija. zaboravit će se. najbolje se riješava dok je vruće. dok prži. tako je i Amar radio. zato i jeste mangupčina samo takva. a da ne govorim o činjenicama da će Zec opet sljedeću igrati i pored ismijavanja od strane brata gdje proziva odovića i upravu? šta mislis jel slučajno ono fulio sinoć? nije 1000%. sve je s namjerom. navukli su oni pare što im fale sa druge strane.
hoćemo li propasti ako odigramo ovih par kola sa ćemanom na golu, te našim ponajboljim krilom veselinovićem, nedefinisanim jazvićem te pravim talentom Šehićem? gore sigurno ne bi bilo. koja je i razlika, naguziše nas i sela i etno sela i granični prijelazi , i predgrađa banjaluke i skandinavijski presing..
samo su opet pokazali da nisu karakter. i oda i uprava.
To cemo da vidimo sve. Kada je Amar radio, nismo imali nikakvog sistema, u danasnjem Zelji se ne radi bez kolektivnog dogovora, koliko god neki lagali i izmisljali da nije tako. Ako cemo o golmanu, ide se na to da se Veca proda. Za sta god ponude...

Dio o plati sam ovaj put ignorisao, lijepo si zamoljen. Ni ti ni ja ne zelimo da nastavimo o tome.
Kad je Amar radio nije bilo sistema ali je bilo rezultata. Sad ima sistema ali nema rezultata. Jer nemamo karakter i mangupluk kakvog Amara krasi. Džabe glumljenje nekog autoriteta i mangupluka na pressicama, davno je provaljeno koliki je ustvari mangup. U današnjem Želji se i dalje mogu suspendovati i ostatak tima koji nas koči bez ikakvog razloga kao što je danas urađeno za Ćelu i Bogija.
Što se tiče Vece, sad je znači zamisao kluba da ga proda? Svaka čast kapa dole. Jesu li tako razmišljali prije petnaest dana kada mu ukidoše kapitensku i suspendovaše ga, te ga javno prozvaše na pressici da je kupovao cigare i alkohol? Ja vjerujem da jeste, ali zar stvarno misle u klubu da će ijedan klub na svijetu marke dati za probisvjeta koji cuga nakon sramotnog poraza? Tad o tome nisu razmišljali a sad ga kao ostavljaju u timu da bi koju marku uzeli? kapa dole, potez u njihovom stilu. fazlija ih pravio sve.

a što se tiče vranješa, nisi izignorisao već si obrisao post. Nije u redu ostavljati svoj post zadnjim kao da ti nisam odgovorio, ispada da se povlačim iz diskusije. Ponovo se pitam, da li je Vranješ mjesec dana prije dolaska rekao da nema šanse da dođe u Želju čisto radi ss.ba?! ili je ipak uspio navući platu kakvu ni u poljskoj nije mogao? jah, sve smo mi to uradili da ponizimo jedan obični smećarski portal. i na kraju krajeva, i da je istina, u što čisto sumnjam gledajući sa ove sad tačke, zašto im dajemo na značaju? Previše odluka u zadnje vrijeme smo pali na šarene laže jer kad nešto istinski volimo i padamo na sve priče i pričice.
Molim da se ovaj post ne briše jer nikoga ne vrijeđam, a na tebi je da li ćeš odgovoriti ili ne.
Izignorisan je, zato sto se ovdje nece nepotvrdjene konstrukcije pisati. Crno na bijelo, i onda mozemo. Tebi izlazim u susret, jer je ponavljanje toga samo razlog za ban. Vranjes bi isto rekao za bilo koji portal, da su ga pitali, to sto su oni naletili - njihov je problem. O platama ovdje necemo, jer su to uvijek nagadjanja. Plate su poslovna tajna.

Vezano za ostalo, tada su bila druga vremena. O ostalom stvarno ne mogu, insinuacije i nagadjanja, a buducnost ne vidim. Ako mislis da znas bolje, a vjerovatno mislis, znas gdje je Grbavica, slobodno se zaputi - jedva cekaju oni koji ce bolje. Tu je ono sto se pika, ovo je naglabanje. Ja da mogu pomoci klubu bolje od bilo koga u Upravi, vjerovatno bih pokusao to konkretizovati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:00 pm

mirzza je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:10 pm
bogi je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:25 pm
Mene niko nije suspendovao ja sam sam otisao
Nemoj nas ni na tv-u gledati više živ bio.
Uhvati se knjige možda bude nešto od tebe.
A sad ozbiljno,pišeš li još analize?
Onako detaljno ne, nemam vremena stvarno, ali za forumase u pm o narednom protivniku uvijek mogu dati osnovne informacije
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:01 pm

plavi brat je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:44 pm
Smijesno je i pomislit da neko u Želji moze imat platu vecu od par hiljada.
Odakle pare?Pa neigramo grupe europe.
Sto se tice ovog poteza uprave,apsolutno podrzavam,trebalo se i ranije,al eto nije.
Oda ih je zastitio,iz najboljih namjera i zbog njih samih kao i zbog kolektiva.
Mislio covjek,da mu jos trebaju i da ce se opametit.Pogrijesio covjek nije znao s kakvom bagrom ima posla,konto ako je on rasto u postenom okruzenju medju moralnim ljudima,da su i ovi koliko toliko posteni i savjesni.Nekrivim Odu.
Sto se tice Blagojevica,nije on tako nenadoknadiv.Anel,Čuki,Sinan je trio koji ce najbolje na sredini ispuniti ono sto Oda zamislja.To jest brza pas igra.
Nije nase da se pitamo sto je suspendovan ovaj,sto nije onaj,szo ovo ovako,zasto ne onako.Znaju ljudi u upravi i strucnom stabu kad i zasto treba koga suspendovati,nisu ludi da sami sebe potkopavaju.Svako ZASTO ima svoje ZATO,sigurno da nije sve za javnost,kao sto nije bilo ni za vrijeme Amara...kao sto nije nigdje u svjetu.
**** i ovo sto 'svak sve zna',ja sam rahatniji bio nekoć,kad sam preko radia slusao prenose ako neodem na tekmu,a sve sto sam znao,saznao sam iz novina.
Al jok,sad svi pametni,svi sve znaju,
SVE SAME HODAJUĆE ENCIKLOPEDIJE
Izvinjavam se na duzini posta :zeljeznicar1:
Brao brate! Posebno ovaj dio sa tranzistorom, tačno me nostalgija uhvati, ta jednostavnost života u svim segmentima, bez ovih modernih sranja...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:09 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 9:00 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:43 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:28 pm


To cemo da vidimo sve. Kada je Amar radio, nismo imali nikakvog sistema, u danasnjem Zelji se ne radi bez kolektivnog dogovora, koliko god neki lagali i izmisljali da nije tako. Ako cemo o golmanu, ide se na to da se Veca proda. Za sta god ponude...

Dio o plati sam ovaj put ignorisao, lijepo si zamoljen. Ni ti ni ja ne zelimo da nastavimo o tome.
Kad je Amar radio nije bilo sistema ali je bilo rezultata. Sad ima sistema ali nema rezultata. Jer nemamo karakter i mangupluk kakvog Amara krasi. Džabe glumljenje nekog autoriteta i mangupluka na pressicama, davno je provaljeno koliki je ustvari mangup. U današnjem Želji se i dalje mogu suspendovati i ostatak tima koji nas koči bez ikakvog razloga kao što je danas urađeno za Ćelu i Bogija.
Što se tiče Vece, sad je znači zamisao kluba da ga proda? Svaka čast kapa dole. Jesu li tako razmišljali prije petnaest dana kada mu ukidoše kapitensku i suspendovaše ga, te ga javno prozvaše na pressici da je kupovao cigare i alkohol? Ja vjerujem da jeste, ali zar stvarno misle u klubu da će ijedan klub na svijetu marke dati za probisvjeta koji cuga nakon sramotnog poraza? Tad o tome nisu razmišljali a sad ga kao ostavljaju u timu da bi koju marku uzeli? kapa dole, potez u njihovom stilu. fazlija ih pravio sve.

a što se tiče vranješa, nisi izignorisao već si obrisao post. Nije u redu ostavljati svoj post zadnjim kao da ti nisam odgovorio, ispada da se povlačim iz diskusije. Ponovo se pitam, da li je Vranješ mjesec dana prije dolaska rekao da nema šanse da dođe u Želju čisto radi ss.ba?! ili je ipak uspio navući platu kakvu ni u poljskoj nije mogao? jah, sve smo mi to uradili da ponizimo jedan obični smećarski portal. i na kraju krajeva, i da je istina, u što čisto sumnjam gledajući sa ove sad tačke, zašto im dajemo na značaju? Previše odluka u zadnje vrijeme smo pali na šarene laže jer kad nešto istinski volimo i padamo na sve priče i pričice.
Molim da se ovaj post ne briše jer nikoga ne vrijeđam, a na tebi je da li ćeš odgovoriti ili ne.
Izignorisan je, zato sto se ovdje nece nepotvrdjene konstrukcije pisati. Crno na bijelo, i onda mozemo. Tebi izlazim u susret, jer je ponavljanje toga samo razlog za ban. Vranjes bi isto rekao za bilo koji portal, da su ga pitali, to sto su oni naletili - njihov je problem. O platama ovdje necemo, jer su to uvijek nagadjanja. Plate su poslovna tajna.

Vezano za ostalo, tada su bila druga vremena. O ostalom stvarno ne mogu, insinuacije i nagadjanja, a buducnost ne vidim. Ako mislis da znas bolje, a vjerovatno mislis, znas gdje je Grbavica, slobodno se zaputi - jedva cekaju oni koji ce bolje. Tu je ono sto se pika, ovo je naglabanje. Ja da mogu pomoci klubu bolje od bilo koga u Upravi, vjerovatno bih pokusao to konkretizovati.
a nije insinuacija i dokaz crno na bijelo kad napišeš da ima manje od 8000-9000. ti imaš takve informacije,ja imam ovakve. i u čemu je razlika toga što ti tvrdiš bez dokaza i i onoga što ja tvrdim, isto tako bez dokaza.
U redu ne možeš i ne da ti se razgovarati o prvom dijelu posta. Nije problem. Ali nije rješenje ni reći ako misliš da možeš pomoći klubu idi pa pomozi. Valjda kao glavni moderator znaš svrhu foruma, i mišljenja forumaša se razlikuju od jednog do drugog. To je valjda i svrha. Ali neće niko reći valjda hiljadama navijača junajteda na njihovom glavnom forumu ako bolje znate idite i prosvjetlite vudvarda na čelu kluba. Dovoljno je bilo da kažeš da ti se ne da dalje naglabati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 9:09 pm

a nije insinuacija i dokaz crno na bijelo kad napišeš da ima manje od 8000-9000. ti imaš takve informacije,ja imam ovakve. i u čemu je razlika toga što ti tvrdiš bez dokaza i i onoga što ja tvrdim, isto tako bez dokaza.
U redu ne možeš i ne da ti se razgovarati o prvom dijelu posta. Nije problem. Ali nije rješenje ni reći ako misliš da možeš pomoći klubu idi pa pomozi. Valjda kao glavni moderator znaš svrhu foruma, i mišljenja forumaša se razlikuju od jednog do drugog. To je valjda i svrha. Ali neće niko reći valjda hiljadama navijača junajteda na njihovom glavnom forumu ako bolje znate idite i prosvjetlite vudvarda na čelu kluba. Dovoljno je bilo da kažeš da ti se ne da dalje naglabati.
E vidis, ti si prvi tvrdio to, onda je red da prvi pokazes to crno na bijelo. Kada to uradis, i ja cu isto uraditi, vrlo rado. To je razlika i jedino fer. :)

Ne moj dobri PP, grijesis, jedno je 10 puta ponavljati ono sto napises, a drugo je napisati svoje misljenje, ako si vec ravnopravan dio foruma. U prvom slucaju si dio problema. Samo je to razlika. O ostalom mozemo na PP, veoma rado, jer ovo ovdje vec izlazi van okvira zadate teme.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:17 pm

Bude to sve ok.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:19 pm

Žvaka je napisao/la:
pon okt 29, 2018 9:01 pm
plavi brat je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:44 pm
Smijesno je i pomislit da neko u Želji moze imat platu vecu od par hiljada.
Odakle pare?Pa neigramo grupe europe.
Sto se tice ovog poteza uprave,apsolutno podrzavam,trebalo se i ranije,al eto nije.
Oda ih je zastitio,iz najboljih namjera i zbog njih samih kao i zbog kolektiva.
Mislio covjek,da mu jos trebaju i da ce se opametit.Pogrijesio covjek nije znao s kakvom bagrom ima posla,konto ako je on rasto u postenom okruzenju medju moralnim ljudima,da su i ovi koliko toliko posteni i savjesni.Nekrivim Odu.
Sto se tice Blagojevica,nije on tako nenadoknadiv.Anel,Čuki,Sinan je trio koji ce najbolje na sredini ispuniti ono sto Oda zamislja.To jest brza pas igra.
Nije nase da se pitamo sto je suspendovan ovaj,sto nije onaj,szo ovo ovako,zasto ne onako.Znaju ljudi u upravi i strucnom stabu kad i zasto treba koga suspendovati,nisu ludi da sami sebe potkopavaju.Svako ZASTO ima svoje ZATO,sigurno da nije sve za javnost,kao sto nije bilo ni za vrijeme Amara...kao sto nije nigdje u svjetu.
**** i ovo sto 'svak sve zna',ja sam rahatniji bio nekoć,kad sam preko radia slusao prenose ako neodem na tekmu,a sve sto sam znao,saznao sam iz novina.
Al jok,sad svi pametni,svi sve znaju,
SVE SAME HODAJUĆE ENCIKLOPEDIJE
Izvinjavam se na duzini posta :zeljeznicar1:
Brao brate! Posebno ovaj dio sa tranzistorom, tačno me nostalgija uhvati, ta jednostavnost života u svim segmentima, bez ovih modernih sranja...
100% buraz,sad svi nesto mlate iz supljeg u prazno a da Bog da' da iko zna preko 10% istine
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:20 pm

Sjećam se ko juče da je bilo. Nisam balavac ili takav lik da ganjam igrače da se slikam sa njima, taman da Mesi ili Ronaldo stoji pored mene ne bih mu tražio sliku.
Darovanje krvi pred derbi, ležim na onom hastalu, krv ide kroz cijevčicu ulazi Zajko da se pozdravi sa svima. Sumnjam da je morao, prije da je ono od srca. Bar ja tako mislim, mislio sam i misliću.
Pošto nisam bio sam (usput naišao pa sam bio u društvu supruge i djeteta), moja plaha hanuma ga nafata i eto Zajke da mi pruži ruku i da se slika. Nije da mi nije bilo drago.
Sad, da vjerujem da takav jedan lik radi protiv kluba namjerno. Mora me baš neko dobro ubijediti da je to tako, a ne samo piskaranje po forumu ovih koji bi sve živo tjerali a godina nemaju da mogu mačku sa praga otjerati, ili su stadion vidjeli prije 10 godina....i sl.
Nije niko cvjećka, to znam. Ali da se pravio klan kako neki govore i da je takav lik bio u njemu...ne znam. Halalite ali mozak mi ne vari to. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:25 pm

I Miske je išao na hadž hehe
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:30 pm

A sto sad treba rasprava nova na forumu oko plate Vranjesa..svakako lik ima sat vremena ukupno otkako je stigao..a realno ne mozes lika koji ima titule u Rumuniji i Poljskoj dovesti da ti igra za 700 KM..ako je vec skup onda je realnije bilo njega forsirati ko Bogicevica svaku..pa bar da znam da sam dao pare da igra kako god..a lik se ponasa regularno..mogao je on dici nos i glumiti zvijezdu neku..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:32 pm

shzna je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:16 pm
KAD JE TRENIIIING
11h.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:37 pm

salle86 je napisao/la:Sjećam se ko juče da je bilo. Nisam balavac ili takav lik da ganjam igrače da se slikam sa njima, taman da Mesi ili Ronaldo stoji pored mene ne bih mu tražio sliku.
Darovanje krvi pred derbi, ležim na onom hastalu, krv ide kroz cijevčicu ulazi Zajko da se pozdravi sa svima. Sumnjam da je morao, prije da je ono od srca. Bar ja tako mislim, mislio sam i misliću.
Pošto nisam bio sam (usput naišao pa sam bio u društvu supruge i djeteta), moja plaha hanuma ga nafata i eto Zajke da mi pruži ruku i da se slika. Nije da mi nije bilo drago.
Sad, da vjerujem da takav jedan lik radi protiv kluba namjerno. Mora me baš neko dobro ubijediti da je to tako, a ne samo piskaranje po forumu ovih koji bi sve živo tjerali a godina nemaju da mogu mačku sa praga otjerati, ili su stadion vidjeli prije 10 godina....i sl.
Nije niko cvjećka, to znam. Ali da se pravio klan kako neki govore i da je takav lik bio u njemu...ne znam. Halalite ali mozak mi ne vari to. Jbg
Ma nidje veze. Ljudi pricaju odnosno konstruisu iz glave, bez ikakvog konkretnog dokaza, nego ono eto ja nesto kontsm da je tako. Bezveze ba.

Iskreno nije trebo biti tu. Trebao je neku djecu trenirati i postepeno dolaziti do veceg nivoa. Prebrzo je skocio na "visoku poziciju".
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:38 pm

Odović sa upravom kao neka dobra parodija Winstona Wolfa, čovjeka koji rješava probleme u Paklenom šundu:

The Wolf: I'm Winston Wolf. I solve problems.
Jimmie: Good, we got one.

I onda naš Winston od jednog problema napravi deset, sve gori od goreg. I shvatiš da onaj problem što si imao je mila majka, nije nikakav problem, u kakva si se govna uvalio.

Da je nekako vratiti vrijeme u onu noć kada Krupa uze bod na Grbavici, kad je nesretni Odović kao nešto shvatio. Poslije odstranjivanja igrača iz ekipe, pa poslije vraćanja, kažnjavanja igrača i kažnjavanja, suspenzije kapitena i vraćanja, štrajka igrača i stručnog štaba, ulijetanja navijača u teren, novih odstranjivanja, sada osim igrača i ljudi iz stručnog štaba... - na kraju shvatiš kako je bila lijepa ona predaleka augustovska noć i da zaista nije nikakav problem to što smo odigrali neriješeno protiv Krupe.

Na hajr.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:40 pm

Sve je ovo nekako tanko. Ko radi se nešto al mi samo slajdramo u mjestu. Nema neke jasne vizije i planiranja. Šta je uopće bio cilj za ovu sezonu? Titula, evropa, kup.I s kojim snagama i resursima realizovati plan. Na momente stvarno ličimo na sve osim na ozbiljan klub. A vrijeme prolazi. Vidi se tek kada se rana ohladi koliko su duboki ožiljci od domaćih nepotrebnih poraza i rezultatskih blamaža.
Da li je kurcoboljA konačno ostala iza nas ili je poput zlog duha svoje trajno utočište našla u svlačionici kluba. Koliko samo vremena i resursa trosimo u sukobima između nas a dusmani okolo nikad jači. ..
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:40 pm

Hocu da vjerujem da su suspenzije podjeljene posteno nakon sto su se ustanovile pogreske pomenutih clanova Zelje i bez dvostrukih arsina donijete odluke a ne da bi se strasti smirile i navijaci obuzdali. Ako je tako idemo polako bez tih trulih jabuka da pokaze ostatak tima da ima karakter i da zeli dobro klubu. Najprije ako je sve posteno vratiti Arezinu u konkurenciju, jer ne sjecam se da je nekih velikih grijeha imao osim one kurcobolje protiv Krupe i eto jos par susreta ali nista vise od Zeca, Zaima Vranjesa itd. Znaci ako nije dio klana(a vjerovatno nije jer je davno suspednovan) onda ga vratiti nije imao prilike kao ostali da pokaze koliko hoce i moze a svaki nam je igrac itekako bitan. Nemamo igraca na bacenje trenutno a dokaz tome je da su ova dva panja igrala konstatno po krilima jer fakat nema ko drugi(oba druga krila povrijedjena, Sinan isto , Arezina suspend,Sehic se gubio pri svakom ulasku).

Jovana sam hvalio i govorio da je motor ekipe ali niko nije nezamjenjiv, evo prilike Vranjesu da se pokaze u pravom svjetlu i da vidimo sta moze, neka preuzme tu ulugu organizatora koju je ovaj imao i nece biti problema ako pokaze ono zbog cega je doveden i placen. On i Ivan vjerujem da ce bolje funkcionisati jer nema ovoga da preuzima sve na sebe a nije mogao da podnese kvalitetom taj teret u vise navrata sto je direktno uticalo na nasu igru. Veliki problem moze biti trka i poletnost jer ne mogu oni to realno iznijeti 90 min, za nadati se da ce trku i markiranje nadomjesiti Saban. Tu je i Sinan koji ne moze jos od pocetka vjerovatno ali bitno je da moze bar malo odmijeniti Ivana i unijeti svjezinu. Znacajno bi bilo da Hare udje u staru formu da moze Vranjesa bar malo zamjeniti kada je potrebno , sto da ne i Osmanovic da eventulno iskoci. Hocu reci da imamo igraca koji mogu fino pokriti sredinu ako su fakat ostranjene trule jabuke i ostali oni koji ce se istinski boriti za dres.

Za derbi se mozemo nadati i voditi onim da nekako uvjek ekipa koja je uzdrmanija u svim segmentima u vecini derbija pokaze vise od onog koji stoji bolje i nada se nekom nabijanju. Nek nam je Bog na pomoci , ne za derbi nego za nadu da fakat progiramo , ne moze se svaka ni dobiti ali moze se napraviti 10-12 akcija u utakmici koje ce biti prave sanse za go pa makar promasili svaku.a u zadnje vrijeme ta igra i akcije su samo pusta zelja da ce navijaci vidjeti na onako prelijepom travnjaku Grbavice.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:44 pm

Evo kazu mi da se protiv Fate pokrenuo disciplinski postupak...
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:47 pm

Ma uvijek bilo kad se ne ocekuje nista ..bude Extra..ja cu tako uci u naredni mec..nesto Ko Zaim kad udje u mec :D mada ni pobjeda ih oprat puno ne moze

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija