Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 18, 2019 11:53 pm

Jarane ispali vam ocnjaci koliko rezite jedni na druge. Shvatite da niko promijeniti misljenje nece, dzabe sva mitomanija i demagogija. Danas Zeljo igra ovi se raspravljaju cija majka crnu vunu prede
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 18, 2019 11:54 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:34 pm
Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:27 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:01 pm


Miljama je to daleko i nema smisla uopste se porediti sa njima.
Ma jeste. Dinamo je digao Mamić, koji je prije svega biznismen. Ima nos za posao.
A kod nas? Ustamujić i Džubur, dva budžetska uhljeba koji niti jedne KM nisu u realnom sektoru napravili. Ja bi inače u Statut donio i to da član uprave ne može biti neko ko nema vlastitiu firmu. Ako zna voditi firmu, sigurno je koristan Želji. To je jedan filter, a drugi bi trebao biti koji neće korisiti Želju tj imat sukob interesa, kao što je sličaj sa Selimovićem. Zamislite situaciju on potpisuje ugovor o opremi sjedne strane potpisuje Selimović za Želju, a sa druge Selimović za No1.
Čovjek umalo ne potpisa sam sa sobom ugovor.
Trebamo se stiditi ko nam trenutno vodi klub.
Šta bi sa onim zahtjevima koji su predati na skupštini?
Pitaj nekoga iz Megamixa, da vidis malo kako je zajeban "uspjeh" realanom sektoru.
Ti otvori piljaru i plati sebi 412KM + doprinose pa onda pričaj o Megamixu.
Ako im je loše neka svi otvore po jedan za sebe i neka budu bolji.
To vrijedi za svakog ovde. Pričam iz iskustva. Danas svi hoće posao, a ne znaju da se posao može dobiti i tako što odeš u sud i predaš dokumete za svoju firmu. Ne, lakše je pričat kako hoćeš posao i da ti neko sve obezbjedi i onda pričaš kako ti je mala plata. Otidji otvori swbi firmu ako su ti Megamix, Bingo i ostali fuj.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 18, 2019 11:58 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:52 pm
Al sto paprika izbjegavas odgovor na pitanje jesu tu isti tornjevi koje je violina spominjao i kojima smo se ovdje svi smijali ? Pa to je ''naturna laz'' da ce se graditi
Bili su mi smjesni, i sada su mi smjesni nakon godina.
Ovo sa SD nije smjesno vec tragicno. Osoba koja nas je zajebala za licencu je i dalje neformalni gazda kluba, u triunvuratu voďa. Taj isti lik je potpisao dogovor sa SD, taj isti lik to gura i dalje. Nada se da ce narednu skupstinu ocistiti od opozicije i progurati pljackasku zamjenu. Ko je tu koliko dobar, saznacemo naknadno.
Vec je preuzeo sve potrebno da naredna skupstina bude podbna.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 18, 2019 11:59 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:47 pm
@qooler ne krecim bolan vise, vidis da se zayebavam, sta me vise boli briga za tvoje gluposti sto pises

ps "svako odmjeravanje snaga na terenu je odmjeravanje ekonomskih snga timova", jel to znaci da smo najbigatiji bili za vrijeme Amara, a najsiromasniji onda kad je prosla uprava bila tu ? hahahahha nemoj mi boga ti odgovarati, ne mogu
Znači da smo bili najsiromašniji kad je otišao na godišnji. Zavalio nas da deset godina plaćamo i još nismo otplatili njegove titule i nerealan odnos ekonomije kluba i rezultata.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:01 am

Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:54 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:34 pm
Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:27 pm


Ma jeste. Dinamo je digao Mamić, koji je prije svega biznismen. Ima nos za posao.
A kod nas? Ustamujić i Džubur, dva budžetska uhljeba koji niti jedne KM nisu u realnom sektoru napravili. Ja bi inače u Statut donio i to da član uprave ne može biti neko ko nema vlastitiu firmu. Ako zna voditi firmu, sigurno je koristan Želji. To je jedan filter, a drugi bi trebao biti koji neće korisiti Želju tj imat sukob interesa, kao što je sličaj sa Selimovićem. Zamislite situaciju on potpisuje ugovor o opremi sjedne strane potpisuje Selimović za Želju, a sa druge Selimović za No1.
Čovjek umalo ne potpisa sam sa sobom ugovor.
Trebamo se stiditi ko nam trenutno vodi klub.
Šta bi sa onim zahtjevima koji su predati na skupštini?
Pitaj nekoga iz Megamixa, da vidis malo kako je zajeban "uspjeh" realanom sektoru.
Ti otvori piljaru i plati sebi 412KM + doprinose pa onda pričaj o Megamixu.
Ako im je loše neka svi otvore po jedan za sebe i neka budu bolji.
To vrijedi za svakog ovde. Pričam iz iskustva. Danas svi hoće posao, a ne znaju da se posao može dobiti i tako što odeš u sud i predaš dokumete za svoju firmu. Ne, lakše je pričat kako hoćeš posao i da ti neko sve obezbjedi i onda pričaš kako ti je mala plata. Otidji otvori swbi firmu ako su ti Megamix, Bingo i ostali fuj.
Zaposlis nekog sebi veoma dragog u te firme pa da vidis kako je.
Da ti bar obezbjedi ono glavno npr da postuje onaj ugovor koji sa njim potpises.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:03 am

Klubom vladaju Amar, Ustamujic i Nihad. Nije Amar toliki kapacitet da moze sve sam. A ni neko posebno obrazovanje nema.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:06 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:01 am
Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:54 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:34 pm

Pitaj nekoga iz Megamixa, da vidis malo kako je zajeban "uspjeh" realanom sektoru.
Ti otvori piljaru i plati sebi 412KM + doprinose pa onda pričaj o Megamixu.
Ako im je loše neka svi otvore po jedan za sebe i neka budu bolji.
To vrijedi za svakog ovde. Pričam iz iskustva. Danas svi hoće posao, a ne znaju da se posao može dobiti i tako što odeš u sud i predaš dokumete za svoju firmu. Ne, lakše je pričat kako hoćeš posao i da ti neko sve obezbjedi i onda pričaš kako ti je mala plata. Otidji otvori swbi firmu ako su ti Megamix, Bingo i ostali fuj.
Zaposlis nekog sebi veoma dragog u te firme pa da vidis kako je.
Da ti bar obezbjedi ono glavno npr da postuje onaj ugovor koji sa njim potpises.
Jel te neko tjera da to potpišeš? Ti ne kontaš da ti niko nije dužan dat posao. Ako ti se ne svidja i on ne poštuje potpisano daš otkaz i tužiš ga.
Al ne nesposoban da sam sebe braniš, svoj ugovor a hoćeš nešto. Ma hajde molim te... Nek ti neko taj drag da otkaz i neka ode u sud otvori Megamix New i bude bolji. Brani li mu to ko?
Niko osim njegove nesposobnosti...onda je jedink rješenje šuti i trpi, radi jer to zaslužuješ. Surovo, ali je tako.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:07 am

Paprika je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:03 am
Klubom vladaju Amar, Ustamujic i Nihad. Nije Amar toliki kapacitet da moze sve sam. A ni neko posebno obrazovanje nema.
Ima ono glavno, fudbalski genije. Probali su ga iskopirati pa dovedi igrace, pa guraj djecu, pa kaznjavaj, suspenduj sve do pet poraza u nizu.
Dzaba sve skole, neke stvari se ne mogu kupiti.
Najlakse za neuspjehe u Krupi, Kosevu, Mostaru optuziti politiku, savez, igrace, sudije, trenere, treba se nekad u ogledalo pogledat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:08 am

Paprika je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:03 am
Klubom vladaju Amar, Ustamujic i Nihad. Nije Amar toliki kapacitet da moze sve sam. A ni neko posebno obrazovanje nema.
Ne znam, dalo bi se diskutovati, priznat ces da Amar ima najvise iskustva u kradjama tako da moze ukrastio i dio kolaca koji pripada Nihadu i Ustamujicu, a da to ni ne skontaju. Moj pik je Amar, dokazani lopov i prevarant.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:18 am

Qooler je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:06 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:01 am
Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:54 pm


Ti otvori piljaru i plati sebi 412KM + doprinose pa onda pričaj o Megamixu.
Ako im je loše neka svi otvore po jedan za sebe i neka budu bolji.
To vrijedi za svakog ovde. Pričam iz iskustva. Danas svi hoće posao, a ne znaju da se posao može dobiti i tako što odeš u sud i predaš dokumete za svoju firmu. Ne, lakše je pričat kako hoćeš posao i da ti neko sve obezbjedi i onda pričaš kako ti je mala plata. Otidji otvori swbi firmu ako su ti Megamix, Bingo i ostali fuj.
Zaposlis nekog sebi veoma dragog u te firme pa da vidis kako je.
Da ti bar obezbjedi ono glavno npr da postuje onaj ugovor koji sa njim potpises.
Jel te neko tjera da to potpišeš? Ti ne kontaš da ti niko nije dužan dat posao. Ako ti se ne svidja i on ne poštuje potpisano daš otkaz i tužiš ga.
Al ne nesposoban da sam sebe braniš, svoj ugovor a hoćeš nešto. Ma hajde molim te... Nek ti neko taj drag da otkaz i neka ode u sud otvori Megamix New i bude bolji. Brani li mu to ko?
Niko osim njegove nesposobnosti...onda je jedink rješenje šuti i trpi, radi jer to zaslužuješ. Surovo, ali je tako.
Sta je bolan surovo? To je nepostivanje drzave i njenog zakona, nemoj da ti navodim primjere iz Megamixa,Amka, Binga...
Jesi ti svjestan da nazivas njihove gazde uspjesnim biznismenima. To su obicni klosari, ciji se sav uspjeh temelji na "siromasnoj" klasi. Pa i ne mogu bas svi otvoriti firme.
Da se to tako lako tuzi, ne bi oni izrabljivali svoje radnike. Drzava stoji iza tih bolesnih biznismena, zato i jesmo gdje jesmo. Postujem i uvijek sam ga postovao, ali malo popricaj sa RADNIKOM tih nbrojanih firmi.
Ovu drzavu su unistili takvi, jer su omladinu ubili u pojam. Moraju raditi po 10 h da bi zaradili 600 KM plus topli ili na ruke i u bonu (svejedno)..
Nakon tih 10 h niko od omladine ne moze da napreduje, da se obrazuje. Naravno niti su mu placena ta dva sata, jer njegov zivot se zasniva u tome da se Bingo, Megamix predstave kao najuspjesniji.
Hvala im, zato danqs ko god nema posao, imas bujrum u Bingu, Amku, Megamixu zato sto vise nema ko da radi.
Zao mi je ove drzave, ali kad vidim ko je u njoj, "uspjesan" nek propada. Pa cemo nekad sve ispocetka, nadam se na normalnim temeljima.

Daleko sam od Zelje, ali molim te posto se da primjetiti da nisi u toku, ne vrijedjaj te "male" ljude. Jer oni nisu krivi sto su im gazde zadnji bjednici na svijetu pa oni zivot ostavljaju u njihovim privatnim carstvima od 750 KM. Ako mislis da je dosta, uzmi ti 750 KM tri mjeseca i prehrani porodicu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:27 am

blueDBR je napisao/la:
sri sep 18, 2019 7:02 pm
LARSSON je napisao/la:
sri sep 18, 2019 6:47 pm
Juniori izgubili 3:1.
mozes li gdje naci eurogol Šehića za vikend i asistenciju, kaže mi drug iz Tešnja sam da je riješio tekmu i da je daleko bio najbolji. Oni što su prošle sezone pravili highlightse 1fbih ne objavljuju više ?
Može li ovako ? :D

phpBB [video]
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:28 am

Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:27 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:01 pm
Daris1921 je napisao/la:
sri sep 18, 2019 10:28 pm
4-0 dinamo..a ja na Grbavici sad moram strepiti od Radnika 😂
Miljama je to daleko i nema smisla uopste se porediti sa njima.
Ma jeste. Dinamo je digao Mamić, koji je prije svega biznismen. Ima nos za posao.
A kod nas? Ustamujić i Džubur, dva budžetska uhljeba koji niti jedne KM nisu u realnom sektoru napravili. Ja bi inače u Statut donio i to da član uprave ne može biti neko ko nema vlastitiu firmu. Ako zna voditi firmu, sigurno je koristan Želji. To je jedan filter, a drugi bi trebao biti koji neće korisiti Želju tj imat sukob interesa, kao što je sličaj sa Selimovićem. Zamislite situaciju on potpisuje ugovor o opremi sjedne strane potpisuje Selimović za Želju, a sa druge Selimović za No1.
Čovjek umalo ne potpisa sam sa sobom ugovor.
Trebamo se stiditi ko nam trenutno vodi klub.
Šta bi sa onim zahtjevima koji su predati na skupštini?
Kako si ti meni lud. Poštuješ Mamića (barem sam takav utisak stekao) koji je, pazi sad, DOKAZANI, PRESUĐENI kriminalac, a pljuješ po Amaru koji samo hoće svoje pare nazad, nema niti jedne sudske presude koja bi dokazala njegovu bilo kakvu krivicu. Nemoj dvostrukih aršina. Ako si takav legalista kakvim se predstavljaš, pljuni i po Mamiću i reci kako mu se ponjaške na sve uspjehe jer je kriminalac, jer je izvlačio pare iz Dinama itd.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:32 am

LARSSON je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:27 am
blueDBR je napisao/la:
sri sep 18, 2019 7:02 pm
LARSSON je napisao/la:
sri sep 18, 2019 6:47 pm
Juniori izgubili 3:1.
mozes li gdje naci eurogol Šehića za vikend i asistenciju, kaže mi drug iz Tešnja sam da je riješio tekmu i da je daleko bio najbolji. Oni što su prošle sezone pravili highlightse 1fbih ne objavljuju više ?
Može li ovako ? :D

phpBB [video]
Hvala brate i ja sam ganjao ovo :palacgore:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 12:39 am

Paprika je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:58 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:52 pm
Al sto paprika izbjegavas odgovor na pitanje jesu tu isti tornjevi koje je violina spominjao i kojima smo se ovdje svi smijali ? Pa to je ''naturna laz'' da ce se graditi
Bili su mi smjesni, i sada su mi smjesni nakon godina.
Ovo sa SD nije smjesno vec tragicno. Osoba koja nas je zajebala za licencu je i dalje neformalni gazda kluba, u triunvuratu voďa. Taj isti lik je potpisao dogovor sa SD, taj isti lik to gura i dalje. Nada se da ce narednu skupstinu ocistiti od opozicije i progurati pljackasku zamjenu. Ko je tu koliko dobar, saznacemo naknadno.
Vec je preuzeo sve potrebno da naredna skupstina bude podbna.
Ne brini se ti dok je nas onih 200 budala koji smo dosli na Vils tada kad je trebalo. Trebao bi brinuti da su svi Zeljovci kao ti i da samo palamude kako treba ovo, ono. Niko ni komad Grbavice nece dobiti, to je valjda jasno svima. Skupstina nikad nece biti podobna niti ce ikad biti dovoljno mudonja koji bi pustili da onakav ''dogovor'' prodje.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 1:25 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:18 am
Qooler je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:06 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:01 am


Zaposlis nekog sebi veoma dragog u te firme pa da vidis kako je.
Da ti bar obezbjedi ono glavno npr da postuje onaj ugovor koji sa njim potpises.
Jel te neko tjera da to potpišeš? Ti ne kontaš da ti niko nije dužan dat posao. Ako ti se ne svidja i on ne poštuje potpisano daš otkaz i tužiš ga.
Al ne nesposoban da sam sebe braniš, svoj ugovor a hoćeš nešto. Ma hajde molim te... Nek ti neko taj drag da otkaz i neka ode u sud otvori Megamix New i bude bolji. Brani li mu to ko?
Niko osim njegove nesposobnosti...onda je jedink rješenje šuti i trpi, radi jer to zaslužuješ. Surovo, ali je tako.
Sta je bolan surovo? To je nepostivanje drzave i njenog zakona, nemoj da ti navodim primjere iz Megamixa,Amka, Binga...
Jesi ti svjestan da nazivas njihove gazde uspjesnim biznismenima. To su obicni klosari, ciji se sav uspjeh temelji na "siromasnoj" klasi. Pa i ne mogu bas svi otvoriti firme.
Da se to tako lako tuzi, ne bi oni izrabljivali svoje radnike. Drzava stoji iza tih bolesnih biznismena, zato i jesmo gdje jesmo. Postujem i uvijek sam ga postovao, ali malo popricaj sa RADNIKOM tih nbrojanih firmi.
Ovu drzavu su unistili takvi, jer su omladinu ubili u pojam. Moraju raditi po 10 h da bi zaradili 600 KM plus topli ili na ruke i u bonu (svejedno)..
Nakon tih 10 h niko od omladine ne moze da napreduje, da se obrazuje. Naravno niti su mu placena ta dva sata, jer njegov zivot se zasniva u tome da se Bingo, Megamix predstave kao najuspjesniji.
Hvala im, zato danqs ko god nema posao, imas bujrum u Bingu, Amku, Megamixu zato sto vise nema ko da radi.
Zao mi je ove drzave, ali kad vidim ko je u njoj, "uspjesan" nek propada. Pa cemo nekad sve ispocetka, nadam se na normalnim temeljima.

Daleko sam od Zelje, ali molim te posto se da primjetiti da nisi u toku, ne vrijedjaj te "male" ljude. Jer oni nisu krivi sto su im gazde zadnji bjednici na svijetu pa oni zivot ostavljaju u njihovim privatnim carstvima od 750 KM. Ako mislis da je dosta, uzmi ti 750 KM tri mjeseca i prehrani porodicu.
@Qooler kako opravdavas da se "radnička" klasa ponižava ili lično vodiš firmu pa se buniš zbog ovog napisanog ili ti je Mismovic rod. Ljudi radi za milionere, ljudi rade što moraju, moraju da od neceg da žive. Mega mixu je izrabljivanje naroda, dobro se nismo ugasili pod vodstvom Misimovica. Hvala za stadion, ali sa onim nacinom rada zavrsili bi ko Hajduk..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 1:29 am

Nek se javi za godisnju za Jug ko zeli. Ostalo je malo Juga, sjever nemamo.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 1:40 am

"Neki se bune što ne igraju vamo, neki su pokazali zašto su na klupi i zašto ne igraju." Čuveni Amar !
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 3:02 am

Zaja se žalio ko što gledam. On se kod svih bunio budalaš. :D
Možda i Asim.

Al čuj Asim pucao penal. :(
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 4:19 am

Minjore je napisao/la:
sri avg 14, 2019 3:56 pm
Ko ne dodje...
:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1:

Saturday :11:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 19, 2019 5:32 am

kvalitet je napisao/la:
čet sep 19, 2019 12:28 am
Qooler je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:27 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
sri sep 18, 2019 11:01 pm


Miljama je to daleko i nema smisla uopste se porediti sa njima.
Ma jeste. Dinamo je digao Mamić, koji je prije svega biznismen. Ima nos za posao.
A kod nas? Ustamujić i Džubur, dva budžetska uhljeba koji niti jedne KM nisu u realnom sektoru napravili. Ja bi inače u Statut donio i to da član uprave ne može biti neko ko nema vlastitiu firmu. Ako zna voditi firmu, sigurno je koristan Želji. To je jedan filter, a drugi bi trebao biti koji neće korisiti Želju tj imat sukob interesa, kao što je sličaj sa Selimovićem. Zamislite situaciju on potpisuje ugovor o opremi sjedne strane potpisuje Selimović za Želju, a sa druge Selimović za No1.
Čovjek umalo ne potpisa sam sa sobom ugovor.
Trebamo se stiditi ko nam trenutno vodi klub.
Šta bi sa onim zahtjevima koji su predati na skupštini?
Kako si ti meni lud. Poštuješ Mamića (barem sam takav utisak stekao) koji je, pazi sad, DOKAZANI, PRESUĐENI kriminalac, a pljuješ po Amaru koji samo hoće svoje pare nazad, nema niti jedne sudske presude koja bi dokazala njegovu bilo kakvu krivicu. Nemoj dvostrukih aršina. Ako si takav legalista kakvim se predstavljaš, pljuni i po Mamiću i reci kako mu se ponjaške na sve uspjehe jer je kriminalac, jer je izvlačio pare iz Dinama itd.
A sta cemo sa Sedinetom Karicem i njegovih 220 000 km.Da nebi te presude nikada se nebi saznalo gdje odose pare od transfera Bekrica.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija