Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 9:51 am

Zadnja izmjena: blueboy, dana/u pet jun 07, 2019 10:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:05 am

Mozda i nije vrijeme, s obzirom na ovu bruku sa licencom....
Jel ko razmišljao o tome kako bi mogli mi navijači uljepšati sjevernu fasadu. Ako neko ima entuzijazma u ovim teškim trenutcima da vidimo da se ugradimo kao navijači.

Onaj natpis "Ne boj se grade mladosti mi moje Manijaci na braniku tvome stoje" (ili tako nešto napamet pišem) da pretvorimo u LED ili slično nešto?

Hajmo se baviti konstruktivnim temama. Ja mislim da je prioritet uređenje sistema vodjenja kluba, ali to možda nije mjesto na forumu, mada bih zamolio sve iskrene Željovce da svojim kontaktima to potenciraju, kako upravljačke strukture napraviti stabilnijim na promjene ljudi.

Do tada uz isčekivanje kakvih vijesti oko licence i pojačanja, da možda se aktiviramo oko te sjeverne fasade.
Kada bi mogli skupiti za neki veliki LED kao na BBI, pa da nekada to bude za reklame nekada za poziv na utkamice, nekada možda tu gledati zajednički utakmice Želje u gostima...da to bude iznad nekog bara gdje se može fino pivo i kafa popiti i dignit pogled i geldati Želju, a mi se družimo. Da pokrenemo tu tradiciju, kada je Željina tekma u gostima, dodjemo tu na pivo. Zamislite samo recimo kvalifikacije Liga Europe, večernji termin pred velikim LED-om i uz pivo...nabijali bi i promet nekom baru, onda bi taj caffe bar imao veći interes tu imati poslovni....veća kirija. ..nama dobro, Želji dobro... svima dobro.

Edit: Taj displej bi se mogao koristi i za marketing, dakle sponzora, mogao bi se koristi za najave utakmica, a onda i za gledanje utakmica zajedničko. Neki dobar caffe bar sa baštom i udri...doduše ovo bi ljepše bilo na istoku napraviti na onom trgu, ali može se kasnije premjestiti displej ili kupiti još jedan. Na onaj trg tamo gdje je lokomotiva bi baš bilo dobro jednu ogromnu baštu a displej okačiti na istok (jedna poslovni prilagodit dobrom baru). Na sjeveru bi opet bilo dobro ga imati zbog marketinga i sponzora, najava utakmica...razmislite o ovome i ima li ko info koliko se to kreće čudo od displeja.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:41 am

Koliko je naše ako ovaj Gojak ode u Bundesligu za 15 mil EUR? Toliko traži Dinamo.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:41 am

@qooler, svi bi se trebali ugledati na ovog covjeka. Od pocetka ovih problema nudi rjesenja kako primaknuti novac i slicno.

Dosta je pljuvanja bilo, nemamo nista od toga. Nepravda je ucinjena nad proslom upravom tj. kako se ovi trenutni usli, ali sta cemo kada nisu prvi nad kojima je ucinjena nepravda, a bice ih vjerovatno jos. Trenutno nam predstavljaju klub i neka sada rade 24/7 da nam nadoknade stetu.Treba gledati naprijed, samo Željezničar nas interesuje i da njemu pomognemo.

Pricamo ovdje o ratu protiv saveza. Pun je forum bio i pisalo se da ih treba tjerati. Govorilo se kako treba zabraniti reprezentaciji prilazak Grbavici. Ljudi najnormalnije trenirali, bili tu. Je li neko otisao do stadiona?

Lagano je tipkati po forumu i facebooku i pljuvati ljude. U tome smo najjaci sigurno. Treba poraditi na kvalitetu foruma i ugledati se na ovog gore momka sto sam pisao.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:52 am

Qooler je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:41 am
Koliko je naše ako ovaj Gojak ode u Bundesligu za 15 mil EUR? Toliko traži Dinamo.
Leverkuzen nudi 25 ... al ja mislim da mi nemamo nista od toga, ne znam opet... rano je otisao on od nas...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:53 am

Po cometu Gojak je kod nas došao 5.8.2009, kada je imao 12 godina i 6 mjeseci. Otišao 21.1.2014, skoro 17. Nekih 1%, do 1,25%.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:55 am

Kad bi otisao za 15, 150 ljami eura naše... ne bi li Bog dao eto da se desi, on i Visca u Bundesligu i ko i zivnnuli bi malo...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 10:57 am

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:54 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:52 am
Qooler je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:41 am
Koliko je naše ako ovaj Gojak ode u Bundesligu za 15 mil EUR? Toliko traži Dinamo.
Leverkuzen nudi 25 ... al ja mislim da mi nemamo nista od toga, ne znam opet... rano je otisao on od nas...
Naravno da imamo ali jako malo oko 1%
Da je bar ostao do debitovanja kod nas, pa drito u Dinamo i onda... koliko bi imali zna li neko?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:00 am

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:58 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:55 am
Kad bi otisao za 15, 150 ljami eura naše... ne bi li Bog dao eto da se desi, on i Visca u Bundesligu i ko i zivnnuli bi malo...
nego sto mi nisi odgovorio ?sto mene prozva sinoc
Pa ti si rekao u optimističnom postu prije onog da ti slavis nesto, kontao znas nesto vise 😂
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:02 am

CURVA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 4:20 pm
kad bi dobili licencu kakav bi inat u nama proradio familijo :baklja: :baklja: :baklja: cijeli stadion u sumarku skrivenom ....... :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ucinilo mi se neki skriveni optimizam, neka informacija da se krije iza ovoga, vjerovatno sam pogrešno prokontao ovo ..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:11 am

mamba21 je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:41 am
@qooler, svi bi se trebali ugledati na ovog covjeka. Od pocetka ovih problema nudi rjesenja kako primaknuti novac i slicno.

Dosta je pljuvanja bilo, nemamo nista od toga. Nepravda je ucinjena nad proslom upravom tj. kako se ovi trenutni usli, ali sta cemo kada nisu prvi nad kojima je ucinjena nepravda, a bice ih vjerovatno jos. Trenutno nam predstavljaju klub i neka sada rade 24/7 da nam nadoknade stetu.Treba gledati naprijed, samo Željezničar nas interesuje i da njemu pomognemo.

Pricamo ovdje o ratu protiv saveza. Pun je forum bio i pisalo se da ih treba tjerati. Govorilo se kako treba zabraniti reprezentaciji prilazak Grbavici. Ljudi najnormalnije trenirali, bili tu. Je li neko otisao do stadiona?

Lagano je tipkati po forumu i facebooku i pljuvati ljude. U tome smo najjaci sigurno. Treba poraditi na kvalitetu foruma i ugledati se na ovog gore momka sto sam pisao.
Hvala ti mamba21.
Ma život je kratak i težak, treba gledati kako ga sebi i nekome uljepšati. Eto imamo finu priču oko Želje. Zadužile nas generacije prije da budemo takvi. Juče na onoj temi tračnicama historije, čitam kada smo odbili da učestvujemo u NDH ligi, pa nas zatvorili, pa ovaj zadnji rat...koliko mi tradicije PONOSNE imamo, nema potrebe da se trošimo na neka imena ljudi.
Ne trebamo se baviti negativnošću, rekoa sam ranije, počev od haustora, ulice... Mnogo se ljepše čovjek osjeća kada nešto fino uradio oko sebe. Trebamo se svi time voditi i bit će nam svima ljepše.

Ipak čini mi se da ovde nisam ništa novo izmislio, već da je to sve predviđeno...doduše ne sa ovim caffe barom, ali su predviđeni LED displeji.
slikaE sada da li da se pomgne ovde ili možda da počnemo skupljati za istoka kakav dobar LED, a da na istoku u jednom od poslovnih, planira kakav dobar Pub sa baštom. Idealno je za to. Ima dobar trg ispred (treba ga dovesti u nivo stadiona) . U ljetnim danima je zaklonjen istokom, dakle hladovina...uvjek doći popit nešto, a kada bude tekma gostujuća navratiš sjedneš, znaš šta će biti na tom displeju...mogu se raditi kojekakvi stream svih mogućih Željinih selekcija...ovo što Larsson ovde stavlja...uvjek bi bilo živo.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:16 am

Qooler je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:05 am
Mozda i nije vrijeme, s obzirom na ovu bruku sa licencom....
Jel ko razmišljao o tome kako bi mogli mi navijači uljepšati sjevernu fasadu. Ako neko ima entuzijazma u ovim teškim trenutcima da vidimo da se ugradimo kao navijači.

Onaj natpis "Ne boj se grade mladosti mi moje Manijaci na braniku tvome stoje" (ili tako nešto napamet pišem) da pretvorimo u LED ili slično nešto?

Hajmo se baviti konstruktivnim temama. Ja mislim da je prioritet uređenje sistema vodjenja kluba, ali to možda nije mjesto na forumu, mada bih zamolio sve iskrene Željovce da svojim kontaktima to potenciraju, kako upravljačke strukture napraviti stabilnijim na promjene ljudi.

Do tada uz isčekivanje kakvih vijesti oko licence i pojačanja, da možda se aktiviramo oko te sjeverne fasade.
Kada bi mogli skupiti za neki veliki LED kao na BBI, pa da nekada to bude za reklame nekada za poziv na utkamice, nekada možda tu gledati zajednički utakmice Želje u gostima...da to bude iznad nekog bara gdje se može fino pivo i kafa popiti i dignit pogled i geldati Želju, a mi se družimo. Da pokrenemo tu tradiciju, kada je Željina tekma u gostima, dodjemo tu na pivo. Zamislite samo recimo kvalifikacije Liga Europe, večernji termin pred velikim LED-om i uz pivo...nabijali bi i promet nekom baru, onda bi taj caffe bar imao veći interes tu imati poslovni....veća kirija. ..nama dobro, Želji dobro... svima dobro.

Edit: Taj displej bi se mogao koristi i za marketing, dakle sponzora, mogao bi se koristi za najave utakmica, a onda i za gledanje utakmica zajedničko. Neki dobar caffe bar sa baštom i udri...doduše ovo bi ljepše bilo na istoku napraviti na onom trgu, ali može se kasnije premjestiti displej ili kupiti još jedan. Na onaj trg tamo gdje je lokomotiva bi baš bilo dobro jednu ogromnu baštu a displej okačiti na istok (jedna poslovni prilagodit dobrom baru). Na sjeveru bi opet bilo dobro ga imati zbog marketinga i sponzora, najava utakmica...razmislite o ovome i ima li ko info koliko se to kreće čudo od displeja.
Da li Zeljo kao klub moze imati svoj pub, tj. da li je to zakonski izvedivo ? Mislim da bi takav jedan pub negdje na Istoku radio bolje nego svi nargila barovi u klubu. Zajedno pracenje utakmice uz pivu, bolje ne moze
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:20 am

MrkiMedo je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:16 am
Qooler je napisao/la:
pet jun 07, 2019 10:05 am
Mozda i nije vrijeme, s obzirom na ovu bruku sa licencom....
Jel ko razmišljao o tome kako bi mogli mi navijači uljepšati sjevernu fasadu. Ako neko ima entuzijazma u ovim teškim trenutcima da vidimo da se ugradimo kao navijači.

Onaj natpis "Ne boj se grade mladosti mi moje Manijaci na braniku tvome stoje" (ili tako nešto napamet pišem) da pretvorimo u LED ili slično nešto?

Hajmo se baviti konstruktivnim temama. Ja mislim da je prioritet uređenje sistema vodjenja kluba, ali to možda nije mjesto na forumu, mada bih zamolio sve iskrene Željovce da svojim kontaktima to potenciraju, kako upravljačke strukture napraviti stabilnijim na promjene ljudi.

Do tada uz isčekivanje kakvih vijesti oko licence i pojačanja, da možda se aktiviramo oko te sjeverne fasade.
Kada bi mogli skupiti za neki veliki LED kao na BBI, pa da nekada to bude za reklame nekada za poziv na utkamice, nekada možda tu gledati zajednički utakmice Želje u gostima...da to bude iznad nekog bara gdje se može fino pivo i kafa popiti i dignit pogled i geldati Želju, a mi se družimo. Da pokrenemo tu tradiciju, kada je Željina tekma u gostima, dodjemo tu na pivo. Zamislite samo recimo kvalifikacije Liga Europe, večernji termin pred velikim LED-om i uz pivo...nabijali bi i promet nekom baru, onda bi taj caffe bar imao veći interes tu imati poslovni....veća kirija. ..nama dobro, Želji dobro... svima dobro.

Edit: Taj displej bi se mogao koristi i za marketing, dakle sponzora, mogao bi se koristi za najave utakmica, a onda i za gledanje utakmica zajedničko. Neki dobar caffe bar sa baštom i udri...doduše ovo bi ljepše bilo na istoku napraviti na onom trgu, ali može se kasnije premjestiti displej ili kupiti još jedan. Na onaj trg tamo gdje je lokomotiva bi baš bilo dobro jednu ogromnu baštu a displej okačiti na istok (jedna poslovni prilagodit dobrom baru). Na sjeveru bi opet bilo dobro ga imati zbog marketinga i sponzora, najava utakmica...razmislite o ovome i ima li ko info koliko se to kreće čudo od displeja.
Da li Zeljo kao klub moze imati svoj pub, tj. da li je to zakonski izvedivo ? Mislim da bi takav jedan pub negdje na Istoku radio bolje nego svi nargila barovi u klubu. Zajedno pracenje utakmice uz pivu, bolje ne moze
Pa ne mora Željo imati, neka Željo renta poslovni nekom NN pravnom licu, po proceduri kao i ostale poslovne, s tim da mu namjena mora biti to.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:36 am

Može li neko postaviti link za tekmu u 12?
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:39 am

CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:05 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:02 am
CURVA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 4:20 pm
kad bi dobili licencu kakav bi inat u nama proradio familijo :baklja: :baklja: :baklja: cijeli stadion u sumarku skrivenom ....... :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ucinilo mi se neki skriveni optimizam, neka informacija da se krije iza ovoga, vjerovatno sam pogrešno prokontao ovo ..
daje bogdo bruda moj, na momenat me uhvati euforija na pomisao kako bi nam inat proradio nakon svega :zid: :zid:
ali eto tuzba je otisla pa cemo vidjeti
Kako si ti najjači brate moj! :klanjase2: :rofl1:
1987
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 11:58 am

A kako nije brate, imamo ocajnu ekipu, a nemamo para za pojacanja. Jos jedna teska sezona u najavi
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 12:01 pm

Gledam ovu djecu, ma tanko ovo sve. Imam osjecaj da se nista ne radi sa ovom djecom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 12:10 pm

Laze ko kaze da nemamo sistem gdje bi nam omladinci igrali kao i seniori. Nabij, izbij sistem je jasno vidljiv i ovdje
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 12:17 pm

Golman :zid:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 07, 2019 12:18 pm

Jao nam golmana hahaha jel ovo Veca brani za djecu :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija